Skocz do zawartości

Bundesliga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
439 odpowiedzi w tym temacie

#421 wislok

wislok

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8772 postów
  • Od: 19 sie 2011

Napisano 26 sierpień 2017 - 23:46

Otóż to. Niech siedzi w tym Bayernie.

#422 Globus903

Globus903

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 712 postów
  • Od: 10 sie 2016

Napisano 27 sierpień 2017 - 01:23

I nic nie wygra. Bo Bundeslige ma z urzędu.

#423 domino236

domino236

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 68 postów
  • Od: 04 cze 2016

Napisano 27 sierpień 2017 - 10:09

No niestety, ale pociąg o nazwie Real Madryt mu odjechał. Szkoda, bo jakby taki napastnik  jeszcze grał w Realu, to... Myśle, że jedynie, jak gdzieś odejdzie z Bayernu, to do Anglii.

#424 shark

shark

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 510 postów
  • Od: 02 lut 2013

Napisano 27 sierpień 2017 - 10:55

Pociąg o nazwie Real mu faktycznie odjechał, ale coś czuje, że po tym sezonie może być transfer do Manchesteru United lub PSG...

DVB-S nc+/TnK, pakiet Start+

moduł CAM CI+ (Nagra MA)

DVB-C Inea, pakiet Ekstra

Technisat HD (Conax), moduł CAM CI (Conax)

#425 bober1

bober1

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1837 postów
  • Od: 25 gru 2012

Napisano 27 sierpień 2017 - 15:33

Do PSG? A gdzie oni go tam wsadzą? Na bramkę? Jest Cavani, Neymar, być może Mbbape.

#426 robsonUnitedxD

robsonUnitedxD

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1711 postów
  • Od: 02 kwi 2009

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:11

Do MU? A gdzie go tam zmieszczą skoro jest Ibra, Lukaku, Rashford i Martial? Nie ma miejsca dla Lewego.
Najlepsi komentatorzy (top5)
1. Andrzej Twarowski
2. Mateusz Święcicki
3. Rafał Wolski
4. Mateusz Borek
5. Marcin Rosłoń

#427 Arkon

Arkon

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4900 postów
  • Od: 30 lip 2010

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:00

Po co miałby zmieniać klub na słabszy typu P$G lub MU? :)

Vectra pvr+ platyna+ sport na ostro+50MB+wifi II 2018= 70,90zł
NC+ turbo+Extra+6xCanal+  II 2018= 69,90zł

#428 Strain

Strain

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1227 postów
  • Od: 02 kwi 2013
  • LokalizacjaGōrny Ślōnsk

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:09

Do MU? A gdzie go tam zmieszczą skoro jest Ibra, Lukaku, Rashford i Martial? Nie ma miejsca dla Lewego.

Zlatan podpisał tylko roczny kontrakt z MU jeśli dobrze kojarzę.

#429 robsonUnitedxD

robsonUnitedxD

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1711 postów
  • Od: 02 kwi 2009

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:49

Chciałem Wam powiedzieć, ze jak szukałem skarbu kibica na Serie A to trafiłem na Kicker, który wydal taki magazyn na start Bundesligi. Wczoraj przyszła mi paczka i szczerze jestem mega pozytywnie zaskoczony, ze można wydać coś tak dobrego przed startem sezonu!! Wiadomo kilka nazwisk sie nie zgadza itp,ale za 40 zl bo tyle wyniósł cały kowzt mam takie kompendium wiedzy z niemieckich lig,że Przegląd Sportowy to w 1/2 mi tego nie dał nawet!!

Objętość to 262 strony z czego moze ok 10 to reklamy tylko.
W środku dwie niespodzianki. Pierwszy raz widzę cos takiego jak rzecz do wyklejenia końcowej tabeli trzech najwyższych lig w Niemczech. Sa naklejki z herbami klubów i miejsce z pozycjami by później to wkleic, wszystko na tekturze dobrej jakosci.

Drugą niespodzianka jest wkladka z rozkladem jazdy i miejscem na wpisywanie wyników, czyli cos o czym wielu zawsze sie dopomina ;) oprócz tego w środku jest w Kickerze jeszcze z dwa razy do wpisywania, bo przy każdym klubie jest terminarz z miejscem na to i jak jest rozpiska kto kiedy gra itp.

O klubach duzo informacji,kadra, statystyki zawodników itp.
Ogólnie to wygląda to naprawdę świetnie. Wczoraj tak pobieżnie sie z tyk zapoznałem bo czasu nie było, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

14 września Kicker wyda też taki przewodnik po 10 ligach w Europie, będzie to okolo 175 stron jak pamiętam. Najważniejsze ligi tam zawarte plus Turcja, Austria, Portugalia, Holandia i Szwajcaria bodajże.
Jak zrobią to z takim rozmachem jak ów skarb o Bundeslidze to ja kupuję na pewno.

Wcześniej jeszcze chcę cos z Italii zamówić o Serie A, ale czekam na cos na rynku aż się pojawi ;)

Ktoś wcześniej mial do czynienia z przewodnikami zza granicy?

Przegląd Sportowy i ich 60 stron to marna rzecz przy tym. Polecam jak ktos sie jara Bundesliga. Na stronie Kickera można zamówić bez problemu.
Najlepsi komentatorzy (top5)
1. Andrzej Twarowski
2. Mateusz Święcicki
3. Rafał Wolski
4. Mateusz Borek
5. Marcin Rosłoń

#430 Project_ALF

Project_ALF

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3577 postów
  • Od: 01 paź 2013
  • LokalizacjaPlaneta Melmac (sześć parseków za Hydra Centauris)

Napisano 30 sierpień 2017 - 13:20

Kicker zawsze wypuszcza grubaśny, wypasiony i bardzo solidny skarb kibica. Jak się go ma w ręku to człowiekowi wydaje się, że trzyma wiosenny katalog OBI. Kawał bardzo dobrej niemieckiej roboty. Defektem jest jedynie język... szkoda, że tego typu wydania specjalne nie są wydawane globalnie w kilku innych językach. Skarb Kibica Przeglądu Sportowego w porównaniu do tego od Kickera to nierzadko obraza dla kibica piłki nożnej. Wiem, bo z przyzwyczajenia zbieram nieprzerwanie od 2002 roku wszystkie Skarby PS (Ekstraklasa, I, II, III i niższe ligi, Liga Mistrzów, Mundial, EURO) i okolicznościowo też te inne (np. F1, NBA, Igrzyska, Piłka ręczna, Serie A, Premier League) i właściwie nie było wydania gdzie nie pojawiłyby się błędy. One zawsze są. Były lata, gdzie były one bardzo rażące. Właściwie to najlepiej dopracowane są te na Mistrzostwa Świata & EURO. Zdarzyło się, że był taki jeden SK, który grubością w pewien sposób nawiązywał do SK Kickera, było to okolicznościowe wydanie na Mundial 2006 w Niemczech. Chyba najgrubszy Skarb Kibica od PS w mojej kolekcji. Jeśli dobrze sobie przypominam to naczelnym w tamtym czasie był dobrze znany i nielubiany Roman "RoKo" Kołtoń.

Użytkownik Project_ALF edytował ten post 30 sierpień 2017 - 13:22

Szkoda na nich czasu, czyli... moja autorska CZARNA LISTA użytkowników, których permanentnie IGNORUJĘ na forum SatKuriera:

http://s11.imgs.to/s...tR_dssdsdsd.png

http://s11.imgs.to/share/image/QJwQqSrKtR_dssdsdsd.png

Edytuj profil / Ustawienia ---> Ignorowani użytkownicy ---> Dodaj użytkownika do listy ---> Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami

#431 fan tv

fan tv

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7267 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 30 sierpień 2017 - 17:44

A ile on miał stron ten skarb na MŚ 2006?

ZABITY NA ŚMIERĆ   Piątek 14:40   SK_CIN.png             COLUMBO Sobota/Niedziela 12:50/06:00   SK_PULSHD.png

THE WALKING DEAD 6 - MARATON   Poniedziałek  22:00     SK_FHD.png

#432 ezequiel93

ezequiel93

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3506 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 08 wrzesień 2017 - 22:16

Keita i Werner piłkarze z innej galaktyki - dzisiaj obaj po pięknym golu, ciekawe co Lipsk pokaże w Champions League, czy wyjdzie z grupy jako debiutant. :)

#433 Globus903

Globus903

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 712 postów
  • Od: 10 sie 2016

Napisano 09 wrzesień 2017 - 12:02

Wyjdzie, to taka drużyna jak Monaco, nieobliczalna.

#434 ezequiel93

ezequiel93

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3506 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 16:11

Dzisiaj jakiś feralny dzień na europejskich boiskach. Ravet najpierw dostał żółtą kartkę za ten brautalny faul na Schmelcerze, ale potem sędzia przy użyciu VAR'u zmienił zdanie i pokazał czerwoną. 
DJSaKiSUQAA9XrL.jpg

#435 the cable guy

the cable guy

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1002 postów
  • Od: 06 lip 2016

Napisano 09 wrzesień 2017 - 17:10

Dlaczego w takim razie feralny dzień? Nie rozumiem co to miałoby znaczyć w odniesienie do takiej słusznej decyzji. 

Dziś Bayern przegra pewnie z Hoffenheim. 

#436 ezequiel93

ezequiel93

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3506 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 17:28

Feralny w odniesieniu do sytuacji z Mane i Edersonem w Premier League. :)

#437 grande

grande

Aktywny

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPip
  • 765 postów
  • Od: 15 wrz 2012

Napisano 09 wrzesień 2017 - 17:40

Owa sytuacja wcale nie jest jednoznaczna, bo Twarowski broniąc Mane, swój wywód cały czas opierał na stwierdzeniu, że Senegalczyk nie widział bramkarza, bo patrzył na piłkę. Mocno naciągana teza.

#438 ezequiel93

ezequiel93

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3506 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 17:43

Zarówno w Premier League, jak i tutaj przy pomocy VAR - sędziowie moim zdaniem postąpili słusznie. :) Martwi natomiast zachowanie niektórych piłkarzy, ostra gra jest wskazana, ale zdrowie najważniejsze. :)

#439 Artis

Artis

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 238 postów
  • Od: 15 sty 2017
  • LokalizacjaKraków

Napisano 09 wrzesień 2017 - 18:06

Dziś Bayern przegra pewnie z Hoffenheim. 

Skąd to przypuszczenie ?

#440 the cable guy

the cable guy

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1002 postów
  • Od: 06 lip 2016

Napisano 09 wrzesień 2017 - 18:14

Feralny w odniesieniu do sytuacji z Mane i Edersonem w Premier League. :)

W każdej kolejce są brutalne faule i czerwone kartki ;) Feralne to by było jakby jakieś dwie lub trzy gwiazdy pokroju Messiego odniosły kontuzje w jednej kolejce ;) 

Bayern ma problemy w meczach po wyjazdach na reprezentację jak większość dużych klubów, które są pozbawiane piłkarzy. Dziś przewiduję ciężki mecz z Hoffenheim i porażkę.