Skocz do zawartości

Router TP-Link TL-WR702N


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Warunek spełniam, ponieważ tak powiedział konsultant na infolinii i na ICOKu. Poszła reklamacja, bo w APS powiedzieli mi że mi nie sprzedadzą i pokazali palcem drzwi.

 

Jeszcze jedno pytanie. Infolinia ma możliwość wysłania modułu wifi za 1 zł poprzez kuriera?

 

Jeśli nie, to chyba po niedzieli kupię sobie moduł za 69 zł w salonie Plusa, ponieważ zależy mi na nim.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni jak to jest z tym routerem za 1zł? Dwa tygodnie temu przedluzylem umowę na dwa lata Premium max +dwa multiroom, napisałem przez cok czy mogę otrzymać do tych dwóch dekoderów (hd3000) dwa routery po 1zl,to opisali mi ze tylko jeśli mam voucher???o co kaman, to w końcu mogę takowe otrzymać (tak jak w cytowanym tu regulaminie) czy tylko dla wybranych (posiadających voucher-jakie?) Czy jeśli mogę to idąc do autoryzowanego punktu i powołując się na te zapisy będą robić jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w APS i nie dało się załatwić modułu wifi. Widocznie do tej pory nikt "wyższy" do nich nie dzwonił w tej sprawie, bo w czwartek złożyłem reklamację na APS.

 

Jutro albo w środę chyba go kupię za 69 zł, bo bardzo potrzebuję ten moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi modułami i cenami promocyjnymi cos jest nie tak. Mam pakiet jak w stopce, przedłużony w grudniu 2017. Byłem w punkcie Plusa, sprawdzono wszystko, warunki pozwalają na wydanie modułu itd, ale jego cena wyniosła 69 zł. Od razu dzwoniłem na infolinię, tam sprawdzono - cena ma być 1 zł. Złożyłem reklamację telefonicznie - różnica ma być rozliczona w płatnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem moduł (wersję WR802N) 22 grudnia. System w APSie pokazywał moduł do wydania za 69 zł. W punkcie był akurat jakiś przedstawiciel z CP, który był bardziej ogarnięty i okazało się, że voucher na wydanie modułu za 1 zł był gdzieś głębiej ukryty w systemie.

Edytowane przez 89damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad był w APS i Pani stwierdziła że otrzyma moduł za złotówkę, jeśli pokaże SMS od Cyfrowego Polsatu że mu przysługuje w promocyjnej cenie.

Dostał ktoś takiego SMS-a podobno jest wysyłany po podpisaniu umowy według tej Pani, a jest to właścicielka tego APS stanowczo twierdzi że wcześniej nie da rady. Tylko normalna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad był w APS i Pani stwierdziła że otrzyma moduł za złotówkę, jeśli pokaże SMS od Cyfrowego Polsatu że mu przysługuje w promocyjnej cenie.

Dostał ktoś takiego SMS-a podobno jest wysyłany po podpisaniu umowy według tej Pani, a jest to właścicielka tego APS stanowczo twierdzi że wcześniej nie da rady. Tylko normalna cena.

 

Prosimy, napisz do nas poprzez wiadomość prywatną w tej sprawie. Sprawdzimy, czy dla Twojego kontraktu jest możliwość zakupu modułu Wi-Fi po promocyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy osoby, które odebrały router za 1 zł wymieniały dekoder przy przedłużeniu umowy? Bo mi powiedziano, że router za 1 zł przysługuje w przypadku wymiany dekodera podczas przedłużania umowy, a nie gdy ich nie wymieniałem.

Przedluzalem umowę bez wymiany dekodera, moduł odebrałem za 1 zł ok. 2 miesięcy po przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym klientem CP. Umowa podpisana w grudniu 2017. 6m free, potem 99 + MR. Deki Evobox + 5500. Czy mogę do niego dobrać router za 1 zł?

Mam identyczną umowę i dostałem za 1zł.

 

Tak prawdę mówiąc ten router nie jest wart nawet tej złotówki. Straszny badziew z dużymi możliwościami konfiguracji, tylko co z tego jak transfery po wi-fi, to dramat.

Poczytajcie sobie w sieci opinie o tym szrocie.

Mój po testach leży w pudle po dekoderze. Nawet do takich zastosowań jak repeater się nie nadaje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną umowę i dostałem za 1zł.

 

Tak prawdę mówiąc ten router nie jest wart nawet tej złotówki. Straszny badziew z dużymi możliwościami konfiguracji, tylko co z tego jak transfery po wi-fi, to dramat.

Poczytajcie sobie w sieci opinie o tym szrocie.

Mój po testach leży w pudle po dekoderze. Nawet do takich zastosowań jak repeater się nie nadaje :/

 

Dziwne, u mnie pracuje super, ładuje błyskawicznie, żadnych zacięć. Może Ty masz słaby sygnał wi-fi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowane w tym samym pomieszczeniu w którym stoi router, więc o złym sygnale nie może być mowy.


 

Na laptopie po wi-fi 100/20 (z mojego routera)/

Z tego szrotu w trybie repeatera niezależnie od siły i jakości sygnały wi-fi ~ 15/5/

 

Do HD 5500 nie był mi potrzebny, więc wziąłem go z myślą o rozszerzeniu zasięgu wi-fi w domu (np. łazienka, ale lipa wyszła).

Kupiłem u majferdów repeater Xiaomi w jakiejś promocji za 20zł i działa idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam taki router WR802n, na samym urządzeniu w Hardware Version jest WR702N.

Pierwsze podłączenie i konfiguracja przeszła bez problemu, niestety miałem stary pilot do dekodera i myślałem że problem z Iplą jest związany z pilotem.

Poszedł reset do ustawień fabrycznych dekodera, niestety od tego czasu nie wykrywał modułu wifi. Dałem na module wifi reset do ustawień fabrycznych ale nadal nie wykrywał.

Podłączyłem moduł wifi do kompa i skonfigurowałem go tak, że byłem w stanie dostać się do neta na kompie. Skonfigurowałem go jako client, wyłączyłem dhcp, ustawiłem na nim IP na sztywno w podsieci jak nadaje główny router. 

 

Moduł WIFI:

IP: 192.168.100.180

Maska: 255.255.255.0

Brama 192.168.100.1

DNS: 8.8.8.8

 

Dekoder:

IP: 192.168.100.181

Maska: 255.255.255.0

Brama 192.168.100.1

DNS: 8.8.8.8

 

Podłączyłem moduł wifi do dekodera, na dekoderze ustawiłem sieć przewodową i ustawiłem IP numer wyżej niż na dekoderze, bramę ustawiłem na IP routera głównego, maska ta sama, dns 8.8.8.8. 
W takiej konfiguracji jestem w stanie pingować z komputera adresy 192.168.100.180 i 192.168.100.181, ale Ipla nadal pokazuje błąd 14-1604 błąd połączenia.

 

Jak próbuje wybrać sieć WIFI na dekoderze to to mam błąd NIE WYKRYTO PODŁĄCZONEGO URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWEGO.

 

LAN na module WIFI mam mieć z IP z mojej podsieci czy ten standardowy 192.168.0.254?

 

Jak skonfiguruję wifi na module wifi to mam na dekoderze dać sieć przewodową i ustawić tam adresy ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...