Skocz do zawartości

Router TP-Link TL-WR702N


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23.01.2014 r. na wszystkie dekodery MINI HD 2000, HD 3000 i HD 6000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

 

Nowa wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 2.66.1.18

 

Aktualizacja ma na celu poprawę błędów dotychczasowego oprogramowania.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderze MINI HD 2000, HD 3000 lub HD 6000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

 

@pytacz

Obsługa Wifi na pewno dotyczy Tp-Link TL-WR702N.

W APS-ach do testów wysłali Tp-Link TL-WR702N i te ponoć mają być w sprzedaży. Cena póki co nie jest mi znana w ofercie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu dekodera możesz skonfigurować go ze swoją siecią WiFi bez logowania się tego routera właśnie. Tak to sobie wymyślono.
Tylko tak ma się wydawać. Tuner posłuży tutaj jako pośrednik, użytkownik wprowadza dane na tunerze, a tuner loguje się na routerze i konfiguruje go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitter - oczywiście, że tak to się odbywa jak piszesz. Sposób, który sobie wymyślono wymaga od zwykłego użytkownika, który nie ma ochoty znać się na tym wszystkim, aby tylko znał hasło do swojej sieci WiFi i wiedział jak nazywa się jego sieć. Ale już nie musi znać/wiedzieć jak się logować do tego routera. Tak na prawdę to samo można sobie zrobić bez tej funkcjonalności w dekoderze po podłączeniu routera/AP do komputera i odpowiednio sobie go konfigurując.

 

@oray80 - klucz/hasło wpisuje się z klawiatury numerycznej pilota (jak sms). Wyświetla się odpowiednia grafika na ekranie TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co zostało zmienione w sofcie 2.66.1.18:

zmiany w interfejsie użytkownika:

- dodano listę dostępnych sieci WIFI (sortowanie od najsilniejszego sygnału)

- dodano pasek postępu przy łączeniu się z siecią WIFI

- dodano potwierdzenie o poprawnym podłączeniu do sieci WIFI

- zmieniono okno statusowe z informacjami o przydzielanych adresach IP dla dekodera i podłączonej sieci WIFI

 

- dodano zapamiętywanie haseł do 3 sieci WIFI Klienta

- dodano losowanie adresacji do nadzoru nad modułem WIFI z unikalnego zakresu numeracji (wykluczenie konfliktów IP w sieci Klienta)

- wyeliminowano zawieszanie się IPLI przy przełączaniu filtrów

Ponadto informujemy, że materiały z problemem synchronizacji pomiędzy audio i video są w trakcie usuwania.

Prosimy o zaktualizowanie oprogramowania w dekoderze oraz ponowne przeprowadzenie procesu instalacji modułu TP-Link w celu weryfikacji wprowadzonych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaka lipa... Kupować kolejne pudełko, żeby się łączyć z siecią... Chociaż z drugiej strony ciężko byłoby stworzyć drivery do wszystkich adapterów... Jakoś nie bardzo widzi mi się zaśmiecanie kolejną siecią eteru a do tego stawianie następnego zbędnego mi pudełka, bo nie zrezygnuję z dotychczasowego, nawet jeśli ten robiłby tylko za przesłanie dalej sygnału (patrz początek zdania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od 18 lutego Klienci Telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu będą mogli kupić już od 1 zł moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe podłączenie dekodera do Internetu.

 

Moduł będzie dostępny w ofertach akwizycyjnych na pierwszym i drugim poziomie negocjacyjnym, a także w ofertach Trafny Wybór:

za 1 zł w ofertach z minimalnym zobowiązaniem od 49,90 zł/mies.

za 49 zł w ofertach minimalnym zobowiązaniem za 39,90 zł/mies.

 

Moduł dostępny jest za 49 zł również w sprzedaży detalicznej. Moduł współpracuje ze wszystkimi dekoderami HD Cyfrowego Polsatu: PVR HD 7000, HD 6000, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł wymaga stałego podpięcia pod USB. Kupiłem dziś i testowałem. Ewentualnie możesz kupić ładowarkę USB i pod prąd podłączyć. Plusem jest to, że raz skonfigurowany za pomocą odbiornika CP moduł nie zapomina swojej konfiguracji przy podpięciu pod inne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj ten router i podłączyłem pod dekoder HD6000 i wielka lipa. Dekoder nie wykrywa routera. Zasilanie z usb routera, nie mam dysku twardego. Udało mi się połączyć router z netiaspotem ale nic to nie daje skoro nie widzi go dekoder polsatu. Może, ktoś znajdzie z Was rozwiązanie. Dodam, że dioda na routerze sygnalizuje, ze zasilanie dochodzi do niego z usb dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...