Skocz do zawartości

Nowe menu w dekoderach CPT HD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki dekoder?

PVR HD 7000

 HD7000 chyba nie nagra dwóch kanałów równocześnie ?

Przynajmniej mi się nie udało.

Oczywiście że nagra jak masz podpięte 2 przewody i odpowiedni konwenter

Edytowane przez swojadroga
Czerwony kolor jest zarezerwowany dla administracji i moderacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ktoś słusznie napisał w jednym z komentarzy pod jednym z artykułów na sat kurier. Przydałoby się zawęzić nieco pasek "akcji" oraz dolny pasek z opisem po przełączniu kanału. Zajmują prawie 1/3 ekranu gdzie z 10/15% jest nie wykorzystane. To jak telefon z szerokimi ramkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mój HD5000 jest w grupie testowej.

Na pewno plusem jest karuzela,

trudno mi ocenić większą czcionkę ponieważ dłuższy opis nie mieści się na 1 ekranie,

Tele5 i P1 są tytuły programów,

najbardziej czekam na możliwość usuwania kanałów powyżej 1000.

Już trochę czasu minęło i dekoder działa bez zauważalnych błędów.

Może to tyle trwa do czasu kolejnej partii dekoderów, które dostaną aktualizację, że coś jeszcze dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiadając na twoje pytanie powiem że mam problem z doprowadzeniem do łady stacji radiowych w liście "Radio" wszystko przez to że w przeciwieństwie do Evoboxa na HD 6000 nie ma listy ulubionych dla zestawu radiowego

Obecność takiej listy pomogłaby w posortowaniu stacji radiowych - zwłaszcza tych polskojęzycznych których to jest nie 10 a czternaście od pewnego czasu.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy ten prehistoryczny sprzęt na tym nowym oprogramowaniu posiada możliwość odcinkowego nagrywania ?

Jeżeli nie (na 99% nie ma) to czy można go jakoś oszukać ?

Np. edytować jakieś planowane nagranie na czas i datę na której nam zależy?

Wiem, że to ergonomiczna mordęga ale może ktoś tak sobie radził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką uwagę od siebie, że lepiej by było wchodząc w EPG i wciskając "OK" na wybranym kanale, aby kanał ten został włączony, jak to jest podczas wciskania "OK" na liście kanałów. A teraz w widoku EPG naciskając "OK" przenosi do audycji obok i uruchamia menu akcji.

Edytowane przez AnalitykDVB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się chyba dokładnie. Gdy wchodzimy w EPG, to wystarczy wcisnąć strzałkę w prawo, żeby przejść do listy programów na danym kanale i na wybranym programie wcisnąć "OK", aby wywołać menu akcji. Natomiast wciskanie "OK" na wybranym kanale moim zdaniem powinno włączać ten konkretny kanał, a nie otwierać menu akcji, w które można wejść w sposób opisany w drugim zdaniu. Mam nadzieję, że teraz będzie zrozumiałe, co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny jeśli Polsat wziąłby  przykład z Vectry i dodał do dekoderów możliwość nagrywania całych serii seriali, czyli opcja nagraj serię, a w zaplanowanych wszystkie odcinki danego serialu  zostają automatycznie dodane do planowanych nagrań jak tylko pojawią się w EPG. To była by bardzo wygodna funkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...