Skocz do zawartości

Polsat SuperHit Festiwal


Alek1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu będziemy rozmawiać o imprezie Polsatu w Sopocie.

 

26.05 (piątek):

 

- Koncert Platynowy:

Michał Bajor, Agnieszka Chylińska, Ania Dąbrowska, Dżem, Sylwia Grzeszczak, Kortez, Piersi, Teatr Muzyczny Roma, Sarsa, Michał Szpak

 

- Diamentowe single: Cleo, Antek Smykiewicz, Zenek Martyniuk i Akcent oraz Natalia Nykiel

 

- Chłopaki nie płaczą - 35.lat T-Love: T-Love oraz m.in: Kasia Kowalska, Kortez, Stanisława Celińska, Janusz Panasewicz

 

Prowadzący: Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Darek Maciborek

 

27.05 (sobota)

 

- Radiowy Przebój Roku: Beata Kozidrak, Enej, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Monika Lewczuk, Ewelina Lisowska, Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Grzegorz Hyży, Bednarek, Lanberry, C-Bool, Gromee, Feel

 

- Od 10 lat nie jest CICHO - Ewa Farna

 

Prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Darek Maciborek oraz Kabaret Skeczów Męczących

 

28.05 (niedziela):

 

- Sopocki Hit Kabaretowy - Życie jest piękne: m.in:. Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Grzegorz Halama.

 

Każdy dzień o 20:05 w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trwa Polsat SuperHit Festiwal 2018. Jest juź pewien zgrzyt. Nie chodzi tu o fatalną stawkę koncertu platynowego ale o pewną nie komfortową sytuacje dla fanów Michała Szpaka. Powodem sytuacji jest wywiad Darka Maciborka z Michałem Szpakiem. Wrzucam upload wypowiedzi wstawionej na Facebooku przez jednego z internautów:

https://youtube.com/watch?v=_Ouky3zuqEU

Osobiście podpisuje się rękami i nogami pod tą wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedź. Niektórzy uczestnicy talent show jak np. Ewelina Lisowska czy Red Lips są grani w stacjach radiowych, a Michał Szpak już nie - nawet Polskie Radio nie gra piosenek Szpaka.

 

Zresztą oglądałem wczorajszy Polsat SuperHit Festiwal - Sławomir i Kajra jako konferansjerzy prowadzili koncert tak samo jak ''Big Music Quiz'', gdzie również Piękni i Młodzi tradycyjnie ciągnęli z playbacku.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończył się kilka minut temu kabareton, ogólnie z jednej strony nie było totalnej tragedii, ale z drugiej strony... pamiętam lepsze tego typu imprezy. Bałtroczyk dawał radę, prowadzenie było świetne, fajny duet on stanowił z Marcinem Wójcikiem, potem na scenę dołączyła Paulina Sykut-Jeżyna, więc też dobrze. Chociaż niestety w tym roku jakoś nie było takiego bardzo wyróżniającego się punktu, czegoś co bym zapamiętał na lata. Były całkiem śmieszne numery np. Neo-Nówki czy kabaretu Smile, trochę słabszy numer Grzegorza Halamy z kolegą (w sumie to i tak, że się z tym panem Józkiem utrzymuje te 15 lat jak nie więcej) oraz piosenka tak trochę na siłę wepchnięta (chociaż te dziewczyny co tam tańczyły to niczego sobie ;) ).

Ciekawie też wymyślono z shortami, Bałtroczyk mawiał że to jest tradycja sopockich kabaretonów, ale to chyba jakaś "nowa świecka tradycja", bo tego z poprzednich lat nie kojarzę. I tutaj moim zdaniem najlepiej sobie poradził kabaret Smile (chociaż to był taki dość długi "short") oraz Kabaret Młodych Panów (tutaj to się wzorcowo z czasem zmieścili, ich numer trwał niecałe 20 sekund). Kabaret Skeczów Męczących poszedł nieco na łatwiznę, bo do swojego shorta wykorzystał kawałek ze skeczu pokazanego bodajże ze 3 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słaby był tegoroczny festiwal w Sopocie, a szczególnie ten wczorajszy kabareton.
W zeszłym roku trwało to prawie godzinę dłużej i chyba więcej artystów było, a teraz jeden występ, konkurs smsowy, drugi występ, reklamy itd.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa Polsat SuperHit Festiwal 2018. Jest juź pewien zgrzyt. Nie chodzi tu o fatalną stawkę koncertu platynowego ale o pewną nie komfortową sytuacje dla fanów Michała Szpaka. Powodem sytuacji jest wywiad Darka Maciborka z Michałem Szpakiem. Wrzucam upload wypowiedzi wstawionej na Facebooku przez jednego z internautów:

https://youtube.com/watch?v=_Ouky3zuqEU

Osobiście podpisuje się rękami i nogami pod tą wypowiedzią.

Nie było zgrzytu, problem miał jakiś człowiek. Szpak nie gra widać zbyt komercyjnej muzyki ot wszystko. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słaby był tegoroczny festiwal w Sopocie, a szczególnie ten wczorajszy kabareton.

W zeszłym roku trwało to prawie godzinę dłużej i chyba więcej artystów było, a teraz jeden występ, konkurs smsowy, drugi występ, reklamy itd.

Mam podobne zdanie. Z tego co zaobserwowałem to Polsat większą siłę koncentruje na letnich eventach i Sylwestrze - stąd Polsat SuperHit Festival jest w słabszej formie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy kabareton bardzo, ale to bardzo przeciętny. Już któryś raz zauważyłem, że poziom żartu strasznie się obniżył w ostatnim czasie. W 90% skeczów humor co chwilę zahacza o sprawy seksu i takiego najtańszego możliwego humoru. Bardzo przypomina mi to polski stand-up, gdzie występujący walczą między sobą kto użyje najwięcej wyrazów na "K" czy też "CH" podczas swojego monologu. Dziwi mnie to bardzo, bo jeszcze wcale nie tak dawno żart był dużo ciekawszy, a dziś co skecz to żarty w czysto gimnazjalnym stylu typu; "hehe, on powiedział... penis hehe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dziś nagrywano spoty promocyjne festiwalu, który w tym roku odbędzie się w dniach 24-26 maja. Wystąpią m.in: Paweł Domagała, Sławomir, Agnieszka Chylińska (ma mieć swój koncert jubileuszowy), Boys, Ania Dąbrowska, Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk, Lanberry,  Sarsa, Margaret, Grzegorz Hyży, Gromee, Zenek Martyniuk oraz Enej. 

 

Nowością będzie to że w każdy dzień festiwalu o 9:00 w Polsacie będzie godzinne studio na żywo. 

 

Ciekawa sytuacja będzie z kabaretonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie wyglądać program tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal:

 

24 maja:

Koncert Platynowy (B.R.O, Boys, Dżem, IRA, Maciej Maleńczuk, Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Tulia, Varius Manx i Kasia Stankiewicz).

Urodziny Agnieszki Chylińskiej.

Euforia! 10-lecie Kamila Bednarka.

 

25 maja:

Radiowy Przebój Roku (Agnieszka Adamczewska, Ania Dabrowska, Brave, C-BooL, Enej, Feel & Lanberry, Gromee feat. Jasper Jenset, Gromee feat. Lukas Meijer, Grzegorz Hyży, Komodo, Margaret, Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł, Mrozu, Paweł Domagała, Sarsa, Sławomir i Sound'n'Grace).

Koncert ''Wierzę w miłość'' Zenka Martyniuka i Akcent.

 

26 maja:

Kabareton (Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Pan Li i Mariusz Kałamaga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znamy skład prowadzących tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal:

 

Piątek - Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Michał Szpak.

Sobota - Julia Wieniawa, Maciej Rock, Ola Kot, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna i Kabaret Skeczów Męczących.

Niedziela - Adrianna Borek, Marcin Wójcik i Piotr Bałtroczyk.

 

https://www.tvpolsat.info/news/10056/program-polsat-superhit-festiwal-2019-sopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Założyłem się z sąsiadem o dwie stówki, że wytrzymam dziś cały wieczór przed festiwalem w Polsacie. Nie wiedziałem na co się pisze. Nie wiem czy na trzeźwo dam rade. :grin:Z tego wszystkiego do tej pory, to tylko Mazowsze i reklamy były najciekawsze. Ale teraz już z górki. Została tylko Beata. O niedzielę się nie martwię, ale dziś to się strasznie męczę.:razz:

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk jak z tymi kabaretami było? Było tak źle? Czytam, ze Dańca wygwizdali. Natomiast owacje dostał Jerzy Kryszak. Swoja droga po Wigilii kolejny mocny manifest na antenie tej stacji, ale pytam o ten poziom kabaretonu https://plejada.pl/newsy/jerzy-kryszak-uratowal-kabarety-w-polsacie-widzowie-grzmia-w-strone-stacji/l1s6md3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wislok napisał(a):

Czytam, ze Dańca wygwizdali.

Nie do końca to jest jasne z jakiego powodu pojawiły się gwizdy. Nie przypuszczam aby jego wygwizdywali.

Te wyjaśnienia które padają w artykule są dla mnie przekonujące i jestem w stanie uwierzyć że właśnie z tego powodu publiczność tak reagowała

https://www.pudelek.pl/marcin-daniec-podzielil-publicznosc-podczas-polsat-superhit-festiwal-w-odpowiedzi-zostal-wygwizdany-bawic-sie-nie-umiecie-6903196206619296a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wislok napisał(a):

jak z tymi kabaretami było? Było tak źle?

 

To ja wyjaśnię, dlaczego te krótkie gwizdy były. Otóż Marcin Daniec miał w swoim monologu stary już fragment o tym, jak Tusk wysiada z Pendolino. I zrobił taki numer, że połowa widowni miała skandować "Witaj w domu!", a druga połowa "Będziesz siedział!". Wtedy faktycznie były przez chwile gwizdy, ale nie na Dańca, tylko bardziej ogólnie. I owszem, padły słowa ze sceny "Bawić się nie umiecie". Tyle tylko, że autor tekstu na Pudelku możliwe że nie zna specyfiki występów Marcina Dańca. On zawsze przekomarza się z widownią i to zdanie było właśnie też takim przekomarzaniem się. Zresztą potem wyszło, że uczestnik z widowni, który miał się niby przesiąść, potem wesoło skandował i się bawił. Tak więc moim zdaniem sprawę wyolbrzymiono, żeby tylko było o czym pisać.

 

Co do poziomu samego Kabaretonu, który oglądałem w zasadzie jako jedyną część z całego festiwalu - moim zdaniem było nawet ciekawie, nie tak fatalnie, jak to wynika z artykułu w Plejadzie, było kilka naprawdę świetnych numerów. Nie powiedziałbym co prawda, że to był najlepszy Kabareton w historii festiwalu, bo moim zdaniem lepszy był bodajże ten z 2010, trwający do północy, do dziś pamiętam skecze z tego programu, między innymi "Jak żyć?" Grupy Rafała Kmity, ale oglądało mi się wczorajsze widowisko przyjemnie. I taki szczegół - muzycznie powinni zostać przy tym motywie z pierwszej edycji, który był też wykorzystywany wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...