Skocz do zawartości

Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to ciekawi, jak będzie wyglądać na ekranie. ;)

Warto dodać,że szefową stacji będzie Ewa Czekała, wcześniej była prezesem 4Fun Media, oraz dyrektorem marketingu kanału VIVA Polska. :)

 Znając Polsat , to prawdopodobnie tak :

https://zapodaj.net/images/7e62c5ba5910e.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 David Guetta robi tylko muzykę, która nie jest zła.

 

 

Jest na tyle dobrym DJ/Producentem że był odpowiedzialny za hymn Euro 2016 :cool:

Ma również na swoim koncie kolaboracje nie tylko z Nicki Minaj ale i z Lil Wayne, Kid Kudi jak ktoś słucha hh ten wie o co chodzi :P

Co do Polsat Music HD to jestem sceptycznie nastawiony, bo będzie to zapewne kolejna stacja dla gimnazjalistów ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że zadecydowało to, że Guetta jest popularny i jest na niego HYPE. Nie miało to nic wspólnego z tym, że jest dobry, bo jego muzyka to czysta masówka, a każdy kawałek praktycznie do siebie podobny. Myślę, że gdyby wybrano panów z francuskiego duetu AIR, to by się nie przyjęło, ponieważ tworzą bardziej ambitną elektronikę i nie dla mas.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o ramówce:

 

Ramówka zostanie podzielona na kilka pasm – od 6:00 do godziny 10:00 widzów budzić będą „Poranne HITY”, następnie do godziny 13:00 dzień będzie upływał w rytm „Gorących HITów”, a od godziny 13:00 aż do godziny 16:00 na antenie Polsat Music usłyszymy „Tylko HITY”, przeboje najlepsze z najlepszych. W kolejnych godzinach aż do późnego wieczoru na antenie Polsat Music również muzyka, którą wszyscy znają i kochają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można wywnioskować jedno - to będzie najzwyczajniejsza w świecie szafa grająca złożona z Zetkowo-RMFkowo-Eskowo-4Funowych hitów, bez prezenterów i z dużą ilością reklam. Zresztą cudów po Polsacie próżno oczekiwać. Ciekawe, czy ramówka będzie urozmaicona o koncerty zarejestrowane przez Telewizję Polsat?

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika tyle, że to będzie grająca playlista z reklamami w HD.

 

Tylko nie rozumiem dlaczego piszą o Full HD. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że będą nadawać w 1080p. Co najwyżej 1080i.

 

Ale teraz najlepsze :D

 

Tych gwiazd, znanych z Telewizji Polsat z festiwali jak Polsat SuperHit Festiwal, transmisji wyjątkowych koncertów, a także uwielbianych przez rzesze widzów programów muzycznych: „Must be the Music. Tylko Muzyka”, czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, nie zabraknie w Polsat Music.

Czyli w ofercie mamy mieć też powtórki tych dwóch programów :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna ramówka:

6:00 Hitowy poranek

10:00 Tylko Hity

13:00 Gorące Hity

16:00 Tylko Hity

20:00 Gorace Hity

0:00 Hity nocą

 

A i tak w każdym z tych bloków będą leciały te same klipy, bo zapewne playlista będzie składać się z 50 klipów aktualnych na czasie. Hity nocą, to zapewne muzyka polska.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...