Skocz do zawartości

EPG platformy CANAL+


wojtmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem podobnego tematu. Mam możliwość podglądania jak wygląda EPG w Cyfrowym Polsacie i muszę przyznać, że u nich to wygląda o niebo lepiej, niż w nc+. EPG Cyfrowego Polsatu jest bardziej rozbudowane i daje więcej informacji, jak np. czy dany program to powtórka, czy leci na żywo, czego ewidentnie brakuje w nc+. Kto jest odpowiedzialny za takie EPG i czy można coś ewentualnie w przyszłości zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie! zamist stękać i jękać, formularz kontaktowy -> dział techniczny , w moje nc+ i opisać problem.

Czym wiecej ludzi to zglasza tym szybciej cos zrobią, nikogo z nc+ nawet nie interesuje to co tu piszecie.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ale zgloszenie abonenckie ma pewna wage, wspolczesne nc+ to nie jest dawne n gdzie wystarczy napisac posta na ich forum. Trzeba zwrocic sie z oficjalnym pismem o naprawienie najlepiej przez moje ncplus lub listownie, kazda platforma ktora otrzymalaby kilka zgloszen jest zobowiazana w pewnym zakresie chociazby sie ustosunkowac a napewno by naprawili. To co sie dzieje na forum nie ma najmniejszego senzu gdyz w wiekszosci piszemy tam anonimowo a przynajmniej moderator nie sprawdza kazdego czy jest abonentem dopoki sie do niego nie pisze. Co za tym idzie nie reaguja bo nie musza.

 

 

Najprosciej mowiac, to co pisze sie na ich forum maja gdzies wchodza raz na tydzien i odpowiadaja jakas firmowa/regulaminowa regulka nakierowujaca uzytkownika do kontaktu z nimi i tyle. Ich forum od dawna nie jest do pomocy a do rozmow.

 

W nc+ trzeba wszystko na pismie/moje nc+ jako abonent a najlepiej w duzej ilosci wtedy sie biora

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

mnie też to denerwuje szczególnie przy transmisjach sportowych..... w epg nie znajdziesz informacji czy mecz jest na żywo czy to powtórka.... dopiero jak się wejdzie w aplikacje Start to tam widać...... też przeszedłem z CP do PC+ i uważam że jeśli chodzi o "ofertę" to jest ona dużo lepsza niż w cyfrowym polsacie ale  mają tu kilka tak denerwujących małych rzeczy że masakra . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem z CP do PC+ 4 lata temu i najbardziej mnie denerwowało epg na dekoderze multiroom (wifi box) a w zasadzie jego brak. Po wciśnięciu przycisku "PILOT" nie ma epg a jeśli już jakiś trafem jest to aby na bieżący program a to co jest potem nie wyświetla się. Teraz wolę użyć aplikacji z programem TV na smartfonie i się nie męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
7 godzin temu, catnip napisał:

No i? EPG jest na 7 dni, dziś jest poniedziałek, więc chyba logiczne, że na przyszły jeszcze nie ma. Na razie prawidłowo.

No i... EPG jest na KOLEJNE 7 dni, licząc od wtorku. Zawsze było tak że kolejny odcinek serialu emitowanego np. w poniedziałek można było zaprogramować w tym dniu... i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Saturn45 napisał:

No i... EPG jest na KOLEJNE 7 dni, licząc od wtorku. Zawsze było tak że kolejny odcinek serialu emitowanego np. w poniedziałek można było zaprogramować w tym dniu... i tyle.

Pozwolę sobie zauważyć że EPG kiedyś było na kolejne 7 dni lecz od dawna jest na 6 dni do przodu, był nawet o tym temat na niedziałającym już forum platformy nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sławek72 napisał:

Pozwolę sobie zauważyć że EPG kiedyś było na kolejne 7 dni lecz od dawna jest na 6 dni do przodu, był nawet o tym temat na niedziałającym już forum platformy nc+.

Zobacz sobie teraz, jest na 7 dni. Przed chwilą się pojawiło, jest do poniedziałku.Jak chcesz mogę wkleić foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Saturn45 napisał:

Zobacz sobie teraz, jest na 7 dni. Przed chwilą się pojawiło, jest do poniedziałku.Jak chcesz mogę wkleić foto.

Sprawdziłem, u mnie na turbo jest do niedzieli, a poniedziałek tylko między godzinami 0.00-2.00 i 2.00-4.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Saturn45 napisał:

No i... EPG jest na KOLEJNE 7 dni, licząc od wtorku. Zawsze było tak że kolejny odcinek serialu emitowanego np. w poniedziałek można było zaprogramować w tym dniu... i tyle.

Nie od bladego świtu, nigdy tak nie było z samego rańca. EPG dobija się w ciągu dnia i jest bez zmian.

Poza tym niezmiennie na to ile i jak szybko się pojawi ma znaczenie co się ogląda i jak spięty jest dekoder. Np. oglądając TVP 2 HD nie dożyjesz do momentu zapełnienia się danych :)

Wszystko działa świetnie. Mniej panikowania proponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, catnip napisał:

Nie od bladego świtu, nigdy tak nie było z samego rańca. EPG dobija się w ciągu dnia i jest bez zmian.

Poza tym niezmiennie na to ile i jak szybko się pojawi ma znaczenie co się ogląda i jak spięty jest dekoder. Np. oglądając TVP 2 HD nie dożyjesz do momentu zapełnienia się danych :)

Wszystko działa świetnie. Mniej panikowania proponuję.

Nie ma mowy o panikowaniu. Dzisiaj EPG jest do przyszłego wtorku, czyli na 7 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...