Skocz do zawartości

[nc+ CP K] Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dostęp do Polsatu Sport i Eurosportu, ale mimo to wykupiłem Tenis Premium. I nie żałuję.

 

Nie żałuje, jest to fajne uzupełnienie do pełnej oferty, bo nie zawsze mecze live na Tenis Premium pokrywają się z tymi na innych kanałach.

 

Ja wykupiłem tylko dla Wimbledonu - w nc+ nie mam, ale liczyłem na szerszą ofertę z pozostałych, i już zaczynam żałować.

Dzisiaj Tenis Premium 2 od godz 20 zaczął puszczać powtórki. Co ich to obchodzi że jeszcze trwają mecze i będą jeszcze trochę trwać?

W ten sposób nie ma ich w Eurosporcie i nie ma ich w TP. W takim razie za co zapłaciłem 40 pln?

 

Niech se wsadzą gdzieś to swoje reklamowane "live". Następnym razem już nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały TP i ES mają prawie identyczne ramówki. TP kurczowo trzyma dwóch najważniejszych kortów + mecze Polaków. ES 1 dzisiaj o 11 będzie pokazywać mecz Kyrgios -Kohlschreiber (moim zdaniem mecz dnia), Radwańska też będzie na ES 1.

Ramówki można sobie porównać tutaj :

http://eurosport.onet.pl/tenis/agnieszka-radwanska-na-zywo-w-eurosporcie-1/7g6536

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zielono mecze, które pokaże tylko Tenis Premium

 

Eurosport 1

Od godziny 11.00:

Philipp Kohlschreiber (GER) - Nick Kyrgios (AUS) [18]

Andy Murray (GBR) [1] - Andriej Kuzniecow (RUS)

Jan-Lennard Struff (GER) - Tomas Berdych (CZE) [13]

Dustin Brown (GER) - Gael Monfils (FRA) [15]

Nie przed 17.00

Fiona Ferro (FRA) - Agnieszka Radwańska (POL) [9]

Eurosport 2

Po meczach na żywo w MŚ U-20

Koniec meczu Elina Switolina (UKR) [5] - Jarosława Szwedowa (KAZ)

Stan Wawrinka (SUI) [3] - Jozef Kovalik (SVK)

Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [12] - Renzo Olivo (ARG)

John Isner (USA) [21] - Jordan Thompson (AUS)

 

Tenis Premium 1

Od godziny 11.00

J. Konta - S-W. Hsieh

A. Murray - A. Kuzniecow

J-W. Tsonga - R. Olivo

J. Cepelova - S. Halep

Tenis Premium 2

Od godziny 11.00

E. Svitolina - Y. Shvedova

S. Wawrinka - J. Kovalik

N. Hibino - C. Garcia

F. Ferro - A. Radwańska

D. Brown - G. Monfils

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ta ramówka odbiega. Natomiast to też jeśli chodzi o Eurosport nie jest sztywna ramówka, wczoraj widzialem z retransmisji mecz Brady- Mladenovic, którego miało nie być.  Z tego co piszecie Tenis Premium jest sztywne i pokazuje to co ma pokazać,a nie ma mowy o pokazywaniu czegoś ponad plan. Czyli bo mecze mogą trwać dłużej -krócej na TP1 będzie jakaś autopromocja lub skończą wcześniej. Mogli by nadawać do końca dnia .


Generalnie więc to wygląda jak Wimbledon(dwa główne korty + Polacy) z tą róźnicą,że przynajmniej później można obejrzeć te najciekawsze mecze z innych kortów z retransmisji. Uzupełniając to co napisał przedmówca to na kanałach tenis Premium z retransmisji będą jeszcze spotkania, których nie ma w kanałach Eurosportu takie jak :

Tenis Premium 1 :

. Pella - J. M. del Potro

komentuje: F. Gawęcki (kort nr 6)

M. Baghdatis - N. Almagro

komentuje: F. Gawęcki (kort nr 6)

 

Tenis Premium 2: 

A. Barty - M. Keys

komentuje: J. Kostyra (kort nr 2)

T. Kokkinakis - K. Nishikori

komentuje: T. Lorek (kort nr 1)

 

Więc tak to wygląda. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy realnie dałoby się pogodzić te transmisje na zasadzie współpracy z Eurosportem?

Główna zasada - Eurosport pokazuje korty nr 1 i 2

Gdy na jakimś kanale Eurosport jadą np. kolarze to na TP1 przerzucamy na jeden z głównym kortów.

A jeśli 2 Eurosporty pokazują główne korty to na TP1 i TP2 pokazujemy inne korty.

Wtedy momentami mielibyśmy 4 różne korty jednocześnie.

Z tym że tenis to taki sport gdzie nie ma możliwości przewidzieć o której mecze się rozpoczną.

Wtedy ludzie narzekaliby że w trakcie meczu jest przerzucanie między kortami (chociaż Eurosport to praktykuje)

I tak źle i tak niedobrze. Chociaż ja byłbym za opcją żeby TP1 pokazywały inne korty.

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przyjmujesz założenie,że każdy kto abonuje TP1, TP2 ma dostęp do Eurosportów,a tak niekoniecznie jest. Więc wyobrażasz sobie,że moja konkretnie osoba, która ma na co dzień jedynie Naziemną Telewizję Cyfrową kupuje dostęp do tych kanałów premium i nie może obejrzeć na żywo meczu Djokovicia? Bo przyjęto założenie,że mecze z głównych kortów lecą na Eurosportach? 

Dla mnie ideałem było by gdyby abonent kanałów TP1 i TP2 dostawał dodatkowo dostęp np. poprzez Iplę czy także Eurosport Player dostęp do transmisji z wielu kortów i do możliwości obejrzenia później dowolnego spotkania, bo np. pracuję i wracam wieczorem i chciałbym obejrzeć np. spotkanie Wawrinki i nie mam takiej możliwości bo tu jestem uzależniony od ramówki telewizyjnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli ktoś "abonuje" tylko DVB-T i nie ma dostępu do Eurosportów po prostu nie ogląda tennisa, bo się nim za bardzo nie interesuje.

Bo jeśli kogoś oglądanie tenisa interesuje to myślę że dostęp do Eurosportu ma (kablówki, Cyfrowy, nc+)

Faktem jest, że wiele osób ma tylko Eurosport 1, bo Eurosport 2 jest w wyższym pakiecie (nc+) i dla takich osób rzeczywiście Tennis Premium to może być ciekawa opcja.

No i oczywiście ciekawa opcja dla abonentów nc+, którzy nie mają możliwości oglądania Wimbledonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twój błąd myślowy, bo ja jak najbardziej interesuję się tenisem, oglądam go bardzo dużo :) Głównie WTA ,ale nie tylko. 

 

Prawie wszystkie turnieje WTA ma darmowy SuperTennis.

Dodatkowo jakby zamontować zeza to mamy kolejny tennis na niemieckim Eurosporcie.

 

Rozumiem, że masz tylko DVB-T więc jakim sposobem chcesz wykupić TP?

Do tego chyba trzeba być związanym z nc+ lub CP np.

 

Ja sam mam full opcję w nc+ i najtańszy pakiet w Cyfrowym Polsacie.

Szczerze przyznam, że planowałem wykupić Tenis Premium, bo lubię mieć dostęp do wszystkiego, ale wolałem poczekać i zobaczyć co pokażą.

Na tę chwilę mamy 3. dzień turnieju i te rozpiski mnie nie zachęcają.

Chodzi o to, że pokazują za dużo WTA.

Jak na główny kort wychodzi jakaś Szwedowa to poszukajmy jakiegoś Del Potro na korcie nr 6.

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w ESP relacje z RG od 11:00 do wieczora non stop, także w dwóch kanałach a reklamy są w trakcie przerw między gemami więc nie wiem czy to jakaś specjalna ekskluzywność z oglądania zawodnika w czasie przerwy

Za to reklamy czopków albo maści na hemoroidy to już ekskluzywna rzecz :D

PS. Wiele razy przegapiłem pierwszy punkt gema przez reklamę... 

 

TP 1 - 4-5 Mb/s

TP 2 - 5-6 Mb/s

 

Oba transpordery zapchane na podobnym poziomie.

Biednie.

 

2 minuty to standard???? No chyba żartujesz. Gdybym wiedział w życiu bym się na to nie pisal.

 

 

Edit opóźnienie wynosi 5 minut względem tego samego pakietu na tv w nc+.

Opóźnienie w Ipli to standardowo kilka minut. Żadna nowość. Jak dla mnie totalna porażka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz tylko DVB-T więc jakim sposobem chcesz wykupić TP?

Do tego chyba trzeba być związanym z nc+ lub CP np.

 

Kanały Tenis Premium można wykupić poprzez Iplę, nie trzeba być abonentem CP, NC+ czy kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tenis Premium 2

 

od 11:00 na żywo

 

Matkowski/Roger-Vasselin - Monroe/Sitak 5:7, 6:4, 6:4

 

Hibino/Rosolska - Janković/Vandeweghe

komentuje: D. Olejniczak (kort nr 5)

 

Kubot/Melo - Benneteau/Chardy

komentuje: T. Lorek (kort nr 10)

 

Kichenok/Kichenok - Konjuh/Linette 7:6, 2:6, 6:7

 

Dlaczego to nie jest rozpisane w dobrej kolejności?

Linette grała debla na korcie 5 o 11:00 a po nich na kort wyszła Rosolska na debla (mecz trwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...