Skocz do zawartości

[nc+ CP K] Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy się z choinki urwaliście wszyscy? Przecież reklamy w tenisie między setami/gemami są nieodłączną częścią transmisji. Płacić za oglądanie siedzących i posilających się tenisistów? Wybaczcie. Takie kanały miałyby jedynie sens gdyby pokazywały inne mecze niż kanały główne. W innym wypadku pieniądze wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ilu chętnych położy 40zł za cały sezon Tenisa.. Bizmesmeni raczej tak.. gdzie nie mają co robić i będą oglądać kobiety w krótkich kieckach. :) Co do innych odbiorców szczerzę wątpię.. na tym sporcie trzeba się znać i zarazem interesować... Za LM byłbym wstanie wydać 40zł ale nie tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie strony na pewno będą mieć z tego korzyści... skoro Tenis Premium ma być dostępny w sieciach kablowych oraz satelitarnych. Nie ma to być ograniczony produkt tylko do CP. Według mnie.. z tego szału nie będzię.. Ci co będą przedłużać umowy z CP to na tym zyskają w postaci Tenis Premium za free na kolejne lata. Dużego zainteresowanie raczej nie będzię ze strony tych co będą musieli położyc 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym widzieć Tenis Premium wciskany dodatkowo dla wieloletnich abonentów tej [beep]ej na pieniądz platformy, którzy jak ja, głupio w niej siedzą i wykupują te sportowe dodatkowe pakiety, a także Eleven, głupio licząc na to, że to towarzystwo będzie w stanie trochę wychylić głowę zza biurka i pójść na rękę. A tak to przynajmniej kolejny dobry powód na opuszczenie tego, co tu dużo mówić, dziadostwa. Dobrze, że przynajmniej wciąż mecze będą na kanałach PS i Eurosportach, choć pewnie w pewnym momencie i z nich znikną.

Edytowane przez Zxcvbnm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zapewne będzie, RG się dobrze w miarę terminowo ułożyło bo nie koliduje w pierwszym tygodniu jak to zazwyczaj było z Giro, dzięki czemu 2 kanały będą praktycznie cały czas nadawać tenis, w drugim tygodniu jedynie będzie trochę problemów. Ciekawe co z komentarzem, skoro to projekt wspólny Polsatu Sport i Eurosportu to będą tam głosy znane z tych obydwu stacji? Fajnie byłoby też gdyby w przerwach zaglądali na inne korty, a zwłaszcza w przypadku Wimbledonu żeby transmisja była robiona "po Eurosportowemu" i nie ograniczali się jak PS do 2-3 kortów. :D Jeśli dadzą na Ipli możliwość zakupu klientom Plusa to może i pozbędę się 40zł ze swojej skarbonki na prepaidzie, a co tam... przynajmniej nie będę się denerwował na powtarzaną multum razy w ciągu transmisji reklamę "LoanMe pomożesz?" :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryk7588 A ja za nic nie mogę znaleźć tej możliwości, mi pokazuje jedynie kartę i przelew.

@kocik89 No i właśnie gdyby Eurosport też miał w tym swój udział z komentarzem a zwłaszcza chodzi o Wimbledon to byłoby cudnie. :D Jeżeli ludzie z Polsatu będą wszystko komentować to się pewnie powstrzymam z zakupem.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...