Skocz do zawartości

Najlepszy i najgorszy kanał TVP


Patjyk
 Udostępnij

Najlepsze i najgorsze kanały TVP  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsze kanały TVP

  2. 2. Najgorsze kanały TVP



Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Najlepsze to TVP Sport, Kultura i Historia, ten pierwszy dlatego, że jestem fanem sportu, ale ogólnie chodzi o ofertę sportową TVP to się znacznie poprawiła, tamte dwa to kanały z treścią, czego oczekuję od TVP. TVP HD to takie niechciane dziecko TVP, niby jest, ale było przygotowywane w innych czasach i powinno zostać przekształcone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Najlepsze: TVP 3 (można obejrzeć wiadomości lokalne), TVP ABC (dobre bajki typu "Garfield") i TVP Dokument (jeden z najlepszych kanałów dokumentalnych - brak reklam w trakcie trwania programu)

Najgorsze: TVP Info (propaganda) oraz TVP HD i TVP Seriale (są płatne, a powinny być darmowe)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jak dla mnie:

TVP Kultura - oferta programowa jest naprawdę na poziomie, widać że ktoś pracuje nad utrzymaniem owego poziomu.

TVP Historia - historyczne i bardzo ważne wydarzenia o których kanał przypomina.

TVP Rozrywka - kto poszukuje dużej ilości kabaretów i podobnych rzeczy kanał ten stoi otworem.

TVP Seriale - kanał który ma duży potencjał, lecz TVP które wkłada w niego m.in. ciągłe powtórki Ojca Mateusza nie potrafi go wykorzystać. Cieszę się jednak że kanał istnieje, ponieważ tylko tam można obejrzeć m.in Na dobre i na złe od początku.

TVP Sport - w kwestii relacji sportowych TVP trzyma fason.

 

Najgorsze:

TVP 3 - ten kanał nie ma sensu w dzisiejszych czasach. Już naprawdę wystarczyło te godzinne, 2-godzinne pasmo lokalne w TVP2 czy TVP Info. Jeszcze gorzej jest, gdy doświadczy się ramówki pasma wspólnego. To same powtórki programów, głównie z TVP2 (m.in Anything Goes czy seriale tureckie).

TVP HD - kolejny kanał który nie ma sensu. Boom na HD już się dawno skończył (2012? lub trochę później). Ten sam nadawca ma nawet kanał 4K który jest obecny w DVB-T(2),  z TVP HD tak nie jest. Ramówka to mix programów z innych anten TVP.

TVP Polonia - jak na państwowy kanał dla Polaków mieszkających za granicą wygląda bardzo biednie. Tam się nawet nie należy doszukiwać powtórek Klanu z kilkutygodniowym opóźnieniem względem TVP 1 jakie kiedyś były, za to zdecydowanie mniej popularny serial Ja to mam szczęście! wałkowany jest cały czas.

TVP 1 i TVP Info - nie wiem czy należy tu coś mówić. Jedna wielka tuba propagandowa.

 

 

 

 

Edytowane przez Dzono
niedopatrzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...