Skocz do zawartości

Zdjęcie

MacGyver

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Poland

Poland

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6920 postów
  • Od: 09 wrz 2007
  • LokalizacjaTrzciana k. Bochni

Napisano 23 kwiecień 2017 - 22:34

Jak pewnie wiecie, serial "MacGyver" doczekał się w poprzednim roku swojej unowocześnionej wersji. Niestety, wypada ona niezbyt dobrze, a sama czołówka też wygląda na tyle słabo, że już internauci robią lepsze wersje nawiązujące do starej odsłony serialu. Jest ona tutaj:

Pomyślałem więc, żeby u nas na forum utworzyć jeden, wspólny temat poświęcony starej, jak i nowej wersji serialu o najbardziej znanym serialowym techniku. Osobiście od tej nowej formy serialu wolę tę starą, ponieważ posiada klimat pasujący do epoki (a widzimy go nie tylko w fabule, ale i w czołówce serialu), w której to powstała produkcja - w nowej wersji już tego chyba w zasadzie nie widać, gdyż mamy już do czynienia z próbą dostosowania serialu pod obecne czasy. Taki ruch nie skończył się dobrze, chociażby dla "Nieustraszonego" z Davidem Hasselhofem w roli głównej, który to po prostu się nie sprawdził znikając w szybkim tempie z wizji.

Użytkownik Barti edytował ten post 24 kwiecień 2017 - 00:49
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu. Dodatkowo poprawiono liczne literówki oraz błędy interpunkcyjne i stylistyczne.

Jestem z wami już okrągłe 10 lat!
Wasz Poland :)

#2 kfm877

kfm877

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2319 postów
  • Od: 14 kwi 2010
  • LokalizacjaDE-PL

Napisano 24 kwiecień 2017 - 08:32

Kiedyś McGyver dużo "buszował" po Europie środkowo-wschodniej i bliskim wschodzie. Był agentem, szpiegiem - takie były czasy, ZSRR, komunizm, Niemcy wschodnie, Afganistan itp. W niektórych odcinkach była też poruszana tematyka narkotyków, gangów, przemocy itp. W dzisiejszych czasach mamy zagrożenia terroryzmem, ekologiczne, korupcja i potęga kapitału, może to jest pomysł na ten serial? W dzisiejszych czasach trudno się przebić z czymś dobrym w TV, szczególnie re-make'om.

SMARTFIRMA TV: CP PremiumMax Evobox/1xMR HD3000 = 54,99 zł
NET: DLINK DWR-921 40GB LTE = 47,97 zł
TEL: PLUS NO LIMIT + rata SAMSUNG A5 2017 = 49,00 zł

6709537426.png

#3 kondzik23

kondzik23

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 251 postów
  • Od: 29 cze 2012
  • LokalizacjaZamość

Napisano 25 kwiecień 2017 - 19:15

Kolejny nieudany rekamke? Po co, na co, się pytam. Dla mnie jeden jedyny jest  "MacGyver" z Richard Dean Anderson. Koniec, kropka.

Użytkownik Barti edytował ten post 25 kwiecień 2017 - 19:22
No to jak koniec, kropka to warto tę kropkę postawić. :P Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

#4 Telewizja Urbanski

Telewizja Urbanski

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 postów
  • Od: 06 lis 2009
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 kwiecień 2017 - 17:04

Słynny MacGyver to taki Pan złota rączka tylko że w wersji sensacyjnej.

Mogę się pochwalić że MacGyver skonstruował wiele niebezpiecznych zabawek, które były nowatorskie.

nc+ - extra+
cp - familijny max + film + sport
orange iptv - Pakiet Bogaty

#5 Poland

Poland

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6920 postów
  • Od: 09 wrz 2007
  • LokalizacjaTrzciana k. Bochni

Napisano 12 listopad 2017 - 11:42

AXN pokaźe nową wersję "MacGyvera", więc będzie to można podejrzeć, jak to wyszło. Emisja serialu rozpocznie się od 5 grudnia, a oglądać będzie można go we wtorki o 22:00: https://media2.pl/me...zien-w-AXN.html

Użytkownik Barti edytował ten post 12 listopad 2017 - 17:08
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Jestem z wami już okrągłe 10 lat!
Wasz Poland :)

#6 Marko 345

Marko 345

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 916 postów
  • Od: 21 mar 2013
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 12 listopad 2017 - 11:47

Zobaczymy po emisji, która wersja będzie lepsza, ciekawsza.

Użytkownik Barti edytował ten post 12 listopad 2017 - 17:09
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

NC+  CP  Smart HD+

Cryptobox 652 HD    HOT BIRD 13°E +  ASTRA 19,2° 

DVB-T Sucha Góra Mux 1, 2, 3, 8