Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dekoder Samsung ICU 100

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 burner

burner

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • Od: 20 mar 2017

Napisano 20 marzec 2017 - 13:09

Podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu.Zamówiłem usługę z mutiroomem i testowałem te dekodery.Jakość obrazu,szybkość i menu dekodera na plus.Podczas złych warunków pogodowych nie zrywało sygnału tak jak to bywa z odbiorem z anteny.Niestety soft jest nie stabilny.Co noc dekodery się zawieszały i trzeba robić restart.Dosyć szybko zauważyłem problemy z nagrywaniem na dysk.Z Niektórych programów np.cinemax lub tnt wogóle nie można było nic nagrać.Dysk miałem zgodny z  usb 3.0.Ostatecznie odstąpiłem od umowy i zdałem sprzęt.Dwukrotna wizyta techników nie rozwiązała tego problemu.

Użytkownik burner edytował ten post 20 marzec 2017 - 13:11

#2 KERMIz

KERMIz

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 74 postów
  • Od: 24 lis 2016

Napisano 24 marzec 2017 - 01:32

To bardzo dziwne co piszesz, ja również posiadam dwa dekodery icu 100 i nie doświadczyłem zawieszania.

Jedynym problemem jakiego doświadczyłem było pojawianie sie w miejscu nazwy aktualnego programu napisu informacje niedostępne.

#3 Rentier

Rentier

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 16 postów
  • Od: 28 lis 2010

Napisano 28 marzec 2017 - 13:24

Czy istnieje możliwość połączenie tego dekodera bezprzewodowo z Funboxem 3.0 i oglądanie tv? Czy musi być koniecznie podłączony dekoder kablem ethernet z Funboxem?

#4 lukimann

lukimann

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 577 postów
  • Od: 27 mar 2014
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 maj 2017 - 17:25

Czy jest możliwość zmiany rozdzielczości na tym dekoderze? Jaka wartość fabrycznie jest ustawiona?

Orange IPTV
Pakiet bogaty,C+Prestige,HBO,pakiet Polsat

#5 piotrek93

piotrek93

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 140 postów
  • Od: 14 paź 2012
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 maj 2017 - 09:22

Dekoder automatycznie dostosuje rozdzielczosc do mozliwosci telewizora oraz standardu kabla HDMI którym jest podłączony do TV(przy czym dla HDMI 1.4 rozdzielczość 4K up to 30Hz nie jest obslugiwana wiec zostanie wybrany tryb 1080p50hz). Natomiast aby wejsc w menu ręcznych ustawień rozdzielczości należy wybrać na policie konfiguracje klawiszy
D(niebieski)C(żółty)D(niebieski) i wtedy zostanie wyświetlone menu w którym można zmienić automatyczny wybór rozdzielczości