Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konwerter Inverto Unicable + dwa dekodery

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kruk2010

kruk2010

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 6 postów
  • Od: 04 sie 2016

Napisano 18 marzec 2017 - 16:16

Witam. Mam evoboxa połączonego z konwerterem Inverto Unicable, czy podłączają drugi dekoder ESI-88 do tego samego konwertera nie będę miał jakichś strat( gorsza jakość odbioru lub ograniczenia w nagrywaniu 3 różnych kanałów)?Czy to nie jest w jakiś sposób niebezpieczne dla tego konwertera że będą działać dwa dekodery w jednym czasie?

#2 swojadroga

swojadroga

Support Team

• Support Team
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5035 postów
  • Od: 19 lip 2010
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 18 marzec 2017 - 17:18

Evobox ma być podłączony pod złote gniazdo konwertera, a ESI-88 pod jedno lub oba srebrne złącza tego konwertera. Do tego służą te gniazda, aby podłączyć Evobox i dwa dekodery HD lub jeden tradycyjny dekoder PVR. Przy prawidłowo ustawionej antenie i konwerterze wszystko pięknie oraz niezależnie będzie działało.

Aktualne oferty dla nowych klientów w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP i Plus.
Usługa wymiany konwertera w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP.
34057.png

Nie udzielam porad przez PW!

#3 kruk2010

kruk2010

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 6 postów
  • Od: 04 sie 2016

Napisano 18 marzec 2017 - 17:48

Evobox połączony z konwerterem tak jak opisałeś. Jeżeli chodzi o ustawienie anteny to praktycznie wszędzie mam drzewa w polu widzenia, na dachu jednak sobie daruje instalacje. Mój pomiar przy antenie 90 cm na kanałach: 101 oraz 149 przy dzisiejszym zachmurzonym niebie to 14.0 dB skacze -0.1 +0.2 dB. Kanał 42: 15.3 dB. Jeżeli się dobrze orientuje to przy tych parametrach wszystko powinno działać poprawnie?

Użytkownik Barti edytował ten post 18 marzec 2017 - 18:36
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

#4 swojadroga

swojadroga

Support Team

• Support Team
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5035 postów
  • Od: 19 lip 2010
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 18 marzec 2017 - 17:58

Tak, jak najbardziej będzie działało.

Aktualne oferty dla nowych klientów w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP i Plus.
Usługa wymiany konwertera w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP.
34057.png

Nie udzielam porad przez PW!