Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupić OLEDa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 emarti

emarti

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 902 postów
  • Od: 25 gru 2006
  • LokalizacjaNord

Napisano 16 marzec 2017 - 21:39

Dobra, mam za zadanie wybrać dla kogoś z rodziny telewizor ~50 cali - CURVED czyli zakrzywiony (w jego szerokości max. 120 cm; nie przekątnej) tak jak pisałem wyżej z w miarę dobrym dźwiękiem ale nie jest to najważniejsze bo można podłączyć przecież dodatkowy sprzęt z głośnikami, soundbar itp... Jakość obrazu chyba ważniejsza niż dźwięk. 
Wszelkie dodatki w Smart TV są zbędne, sprzęt tylko do oglądania w przyzwoitej jakości. 

Patrzyłem na OLED LG, fakt ma 55 cali ale czy warto płacić za OLEDA? Czy czerń i kolory faktycznie są w nim wręcz idealne? 

Ludzie dla których mam wybrać TV uparli się na Sony, ale ja osobiście mam odbiornik tej firmy i jestem średnio zadowolony... Nie wiem jak jest w modelach za 4-5 tyś, ale u mnie mogłoby być lepiej. Odradzam im, ale może jest jakiś taki przyzwoity? 

Żadne 4K nie wchodzi w grę.

Kwiecień 2016
Przedłużenie: Extra+, 8xC+, HBO na 6 miesięcy, Filmbox na 1 miesiąc, Multiroom w cenie, VOD C+, nc+ GO za 79,99 + 5 zł za Mediaboxa = 84,99 zł
Cały czas do listopada zwrot z Eurobanku 20 zł za płacenie rachunku z konta. 
Oni dzwonili...

#2 rarab

rarab

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 153 postów
  • Od: 23 lis 2013

Napisano 18 marzec 2017 - 21:31

W tym roku będzie więcej OLEDów do wyboru, niż jedne jedyne LG i jakieś planktony od innych. Daj chwilę i decyduj na temat konkretnego modelu. A czemu 4K nie wchodzi w grę?