Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy polsat do swojej oferty wprowadził stare dekodery za 99 złotych. jest to dobra opcja dla tych, których nie stać na drogi sprzęt a chcą oglądac telewizję satelitarną. Miła niespodzinka spotkała tych, który mają dekoder w dzierżawie. Polsat zaoferował to, iż mogą odkupić za kaucje zwrotną dekoder na własnośc, ale muszą podpisać umowę za 12 miesięcy. W zamian nie muszą płacić 14.10 za dzierżawę sprzętu. W ofercie są także dekodery Samsung dsb-s305g i echostar dsb-616. A co wy myślicie o dekoderach, które oferuje CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder thomson dsi 50po, dostałem od CP "oferte specjalna" i nie wiem czy podpisac umowe bo nie place oplaty za uzyczenie dekodera (umowa podpisana w 2002 roku) wiec dla mnie cena abonamentu pozostaje bez zmian. Jeżeli dekoder popsuje sie to teraz wymienia mi na inny a jezeli podpisze umowe to... sam sobie wtedy musze poradzic - i nie wiem co w tej sytuacji jest lepsze. Jeżeli się zdecyduje to umowe musze odeslac do konca sierpnia, ciekawe czy po tym terminie bedzie jakas nowa "oferta specjalna" dla osob, ktore nie wykupia swoich dekoderow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także dzis dostałem przesyłke z CP. Zaoferowano mi kupno dekodera za kaucje, która wynosiła 100 złotych, nie miałem dekodera w dzierżawę, ale jest jedno ale, podpisując umowę nie można odstąpic od RM. wiziąl bym ta umowę, gdybym mogł zrezygnowac z RM. Dosatkowo jest gratis, antena, kurtka lub torba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też takie pismo dostałm tylko, że duzo wcześniej napisałem o rezygnacji z usług CP. W poniedziałem przyszło pismo o tym aby wykupic poczciwego starego Samsunga a w czwartek przyszło pismo potwierdzające rezygnacje z usług CP i co mam dalej robić. Według mnie CP chce sie pozbyc starego sprzętu ale mnie na to juz nie skuszą :lol: I tak 15 sierpnia koniec umowy odsyłam starego Samsunga a od 16 sierpnia zapewnie nowy Samsung lub Echostar. Ale z tego co słyszałem to lepszy jest chyba Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dostałem taką ofertę mam samsunga i nie mam zamiaru podpisywać tej umowy ponieważ jak mi się zepsuje jadę i wymieniam i jeszcze ta umowa na rok nie do przyjęcia teraz mam na czas nieokreślony, dzierżawy nie płacę a oferta ich się pogarsza szczególnie polsatu sport a mam go dla sportu więc poczekam do jesieni zobaczę co iti zrobi i wtedy albo będę opłacał albo zrezygnuję i podziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do nich! ja dzwonię zaraz po tym jak zapłacę i juz tego samego dnia mam sygnał. Oczywiscie zależy na kogo się trafi na infoolini. A pozatym do niedzieli wpłata na konto Polsatu powinna dojść. Ja na infolinie polecam p.Agnieszke Siwicką, tój problem załatwiłaby w 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałom ofertę kupna dekodera na własność za 100 zł ale doczytałem się w umowie, że umowa zostaje przedłużona o rok od odesłania pisma. narazie niczego nie wysyłam czekam co zaproponuje platworma tvn

 

 

A potem jak już wykupisz dekoder i coś się zepsuje to wtedy ty będziesz bulił za naprawę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałom ofertę kupna dekodera na własność za 100 zł ale doczytałem się w umowie, że umowa zostaje przedłużona o rok od odesłania pisma. narazie niczego nie wysyłam czekam co zaproponuje platworma tvn

 

 

A potem jak już wykupisz dekoder i coś się zepsuje to wtedy ty będziesz bulił za naprawę :?:

 

mam nadzieję że nie Polosat musi mi zapewnić dostęp do kanałów, nawet jak dekoder jest moją własnością polsat powinien wymienić sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery CP - Przy nowej antenie sat. z zezem przeprogramowałem listę programów obu satelitów. Zalogowało 1021 kanałów. Oczywiście niektóre są kodowane. Chodzi oto, że aby taki wynik uzyskać musiałem wcześniej wyjąć kartę z dekodera przed rozpoczęciem programowania. Mam starego sagema, z którego miałem zrezygnować, jednak nowsze dekodery CP mają podobno kłopoty z zapisaniem tylu kanałów. Pluskwa CP, czy też fabryczna nie pozwala na to. Ktoś tu może wie i może o tym więcej napisać ?. Dodam, ze dekoder po tym zabiegu, jakby łyknął nowego życia i teraz biega a odbiór obrazu zdecydowanie lepszy. Być może jest to i zasługą uzyskanej mocy sygnałów (92%) z nowej satki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery CP - Przy nowej antenie sat. z zezem przeprogramowałem listę programów obu satelitów. Zalogowało 1021 kanałów. Oczywiście niektóre są kodowane. Chodzi oto, że aby taki wynik uzyskać musiałem wcześniej wyjąć kartę z dekodera przed rozpoczęciem programowania. Mam starego sagema, z którego miałem zrezygnować, jednak nowsze dekodery CP mają podobno kłopoty z zapisaniem tylu kanałów. Pluskwa CP, czy też fabryczna nie pozwala na to. Ktoś tu może wie i może o tym więcej napisać ?. Dodam, ze dekoder po tym zabiegu, jakby łyknął nowego życia i teraz biega a odbiór obrazu zdecydowanie lepszy. Być może jest to i zasługą uzyskanej mocy sygnałów (92%) z nowej satki.

 

Witam wczoraj mialem problem z dekoderem.

 

Mialem na dekoderze zaprogramowanych ok 170 programow razem z cyfrowym polsatem. Myslalem ze tyle ma byc. Po tym co naczytalem w necie wydalo mi sie tych programow stanowczo za malo i zaczalem sie bawic.

 

Znalazlo mi ponad 400 programow wiec je zapisalem. Potem na czesci kanalow zapanowalo ciemnosc np. Polsat, Tvny etc, wszsytko bylo a nie bylo np. TVP1,2 czy Discovery etc. Zadzwonilem do polsatu, gosc byl nieco zdziwiony moim problemem i kazal mi przywrocic ustawienia fabryczne i wybrac instalacje programow. Zaczelo wszsytko smigac ale mialem znowu okolo 170 programow.

 

Wiec mowie gosciowi o co chodzi ze chce inne programy tez odbierac a on mi odpowiedzial cos co mnie zszokowalo. Powiedzial, ze moge miec tylko te programy ktore sa teraz domyslnie, bo tylko te ma polsat, innych nie mam prawa. Podziekowalem ladnie i zrobilem swoje znowu zainstalowalem wszsytkie niekodowane kanaly i mam ich ponad 400. Teraz wszystko chdozi ok, wtedy mieszalem jeszcze cos z LNB (nie wiem co to jest :P) i innym funkcjami w menu.

 

W zwiazku z tym mam pytanie: Czy gosc mial racje?

 

P.S Mam samsunga DSB-S305G. Dodam tylko od siebie ze jest bardzo prosty w obsludze i fajna organizacje kanalow w tym ulubione.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. Gość z infolinii nie ma racji, masz prawo odbierać wszystkie kanały niekodowane, nie masz prawa tylko jeśli chodzi o odbiór nie legalny (piracki), a wszystkie niekodowane na Hot Birdzie czy na Astrze masz jak największe prawa odbierać i oglądać.

2. Moim zdaniem powiedział tak, ponieważ dekodery CP mają problemy zazwyczej z zapisywaniem dużej ilości kanałów w pamięci, ja osobiście ma Sagema 4285 i cały czas tworzę listy ulubionych kanałów i mi wyszukuję na Hot Birdzie łącznie z kanałami CP ok. 550 kanałów TV i ok. 390 kanałów Radiowych.

3. LNB jest do ustawiania konwertera, jeśli masz zeza na Hot Bird i Astrę, a jeśli masz tylko na Hot Birda to ci to nic nie da, nie znajdzie więcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...