Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To Polsat ma dużą szansę na wygranie przetargu o prawa do transmisji OE.

Jeśli teraz nie wygrają przetargu to kibice Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra mogą się pożegnać z OE.

To jest jedyna taka okazja , która może sie już nie zdazyć w najbliższym czasie, myślę że Polsat wygra prawa do transmisji.

Właśnie w ofercie sportowej Polsatu brakuje tylko OE , wtedy sport w Polsacie by się wzbogacił.

Na pewno przed telewizorami zasiadało by znacznie więcej fanów piłki nożnej

 

PS to za krótki gracz do zakupu OE ,po prostu nie dysponuje tak dużą gotówką jaką ma C+ z drugiej strony musi jeszcze zapłacić za ME w piłce nożnej a zyski dopiero za rok.

C+ Sport posiada prawa do 4 najlepszych lig europy+OE od 15 lat i jest to bez zmian bo ma takie założenia kanału sportowego.

A PS co rok to słabsza liga i wszystkiego po trochu tam czego żaden nie chciał lub tanio kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + pokazuje ligę polska juz dlugi czas , dlaczego kibice polsatu nie moga zobaczyc OE w PS.

Dajcie sie wykazac PS , przeciez OE na nim nie widzieliscie a juz go skreslacie.

Od pazdziernika telewizja Polsat bedzie pokazywac wybrane mecze w HD.

Podobno ma powstac nowy kanal sportowy w Cyfrowym Polsacie ktory bedzie pokazywal mecze w systemie HD.

Również pieniadze sa z reklam nie zapominajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + pokazuje ligę polska juz dlugi czas , dlaczego kibice polsatu nie moga zobaczyc OE w PS.

Dajcie sie wykazac PS , przeciez OE na nim nie widzieliscie a juz go skreslacie.

 

Ligę Światową (jak i inne siatkarskie imprezy) pokazują gorzej niż robiła to TVP...

Chodzi oczywiście o te imprezy, co sami robią przekaz. Nie interesują więc nas w tym momencie ME, MŚ itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto by było abyś to rozwinął co to znaczy bardzo dobrze. Co było w tym dobrego ale konkretniej.

Bo jesli chodzi o merytoryke transmisji czy studia to nie mam nic przeciw ale już o sposób realizacji transmisji, rożnego rodzaju aspekty statystyczne, linie spalonego, odległości muru itd to różnica pomiędzy C+ jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lige Polska Siatkowki moim zdaniem dobrze pokazywal PS , a co ma siatkówka wspolnego z pilka nozna ???

Puchar Ekstraklasy PS i PSE pokazywał dobrze.

 

Chodzi mi o to jak robią transmisję :) Już niedawno pisałem, że TVP bardzo dokładnie pokazywała w siatkówce czy był aut czy nie (zbliżenia na linię i do tego lupka). Na Polsacie takich rzeczy nie ma i sami komentatorzy nie potrafią często powiedzieć czy był aut czy nie.

 

Jeśli miałby OE przejąć Polsat, to niech to zrobi TVP, to przynajmniej każdy chociaż ten jeden mecz obejrzy. Kwestia dostępności nowego kanału Polsatu będzie jeszcze gorsza niż obecnie jest z Canal+... A i podejrzewam, że transmisje TVP i Polsatu niczym by się nie różniły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak TVP przejmie OE to raczej ani w TVP3 vel Info ani tym bardziej w TVP1 albo TVP2 jej nie obejrzysz. Może po jednym meczu każdej kolejki... Ale to też nie jest pewne. Ja tam chciałbym, żeby naszą ligę kupił Polsat. Canal+ już ma Ekstraklasę za długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby Canal+ stać było na odpuszczenie OE.

Po prostu mu sie to nie opłaci bo straci za duzo abonentów.

Zapewne wolą przepłacić ale utrzymać dotychczasowych abonentow których mają wyłacznie dzieki OE.

 

Nie wyobrażam sobie że musze skakać z platformy na platforme zeby obejrzeć mecz OE. I nie mam zamiaru czekać 10 lat aż polsat sie wdroży i zacznie ciekawie pokazywać transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest:

http://sport.interia.pl/raport/stv/spor ... 00664,3948

 

Nieoficjalnie mówi się, że klubom marzy się kontrakt na poziomie 100 mln dolarów za pięć lat - taka suma figurowała na pięcioletniej umowie,

 

To jest info z kwietnia. Kilka tygodni temu Rusko mówił o 3 letniej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie się zarejestrowałem, żeby zabrać głos w dyskusji... PS ani eNka nie będą w ogóle walczyć o OE... dlaczego? w zeszłym roku PS zakupił na wyłączność Puchar Ekstraklasy bodaj na 3 lata, a eNka na kilka sezonów Puchar Polski... jaka firma przy zdrowych zmysłach płaci sezon po sezonie grube pieniądze (80-100mln) za te same prawa? żaden biznes plan by tego nie przyjął... PS ma w ofercie PE i promuje go jak tylko się da... eNka robi to samo z PP, więc żadna z tych firm nie pokusi się o DUBLOWANIE własnej oferty przepłacając... C+ nie przegrał żadnego przetargu odkąd ta stacja jest na rynku i jeśli straci OE to nie dlatego, ze ktoś przebije ich ofertę tylko dlatego, że sami z niej zrezygnują... a nie zrezygnują... na jesieni ma być przetarg, więc stawiam kolejne pytanie - po co C+ miałby inwestować w infrastrukturę HD do pokazywania OE jeśli miałby ją stracić? przecież to kolejne ryzyko finansowe... a wystarczyłoby opóżnić start HD o pół roku i pokazywać w tej jakości tylko ligi zagraniczne... wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie to rozgrywka na linii C+ vs. kluby OE, a nie C+ vs. PS/N... kluby zrzeszone w ESA powiedzą jednym głosem, że chcą większych pieniędzy za prawa i taką kase wyłoży tylko C+... inne stacje będą jedynie podbijać bębenek, a C+ wraz z Orange i Stigą będą w stanie zapłacić racjonalne pieniądze za rozgrywki... taka jest prawda i czas się z tym pogodzić. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, rzeczowy komentarz. Co prawda PP i PE to nie to samo co liga (mniej atrakcyjne), ale faktycznie poniekąd dubluję ofertę pokazując te same kluby. C+ nie po to kupił sprzęt do transmisji HD, żeby odpuścić. CP i N inaczej pozycjonują swoją ofertę sportową niż C+. Zgadzam się, że mleko jest już wylane, szkoda dyskutować, OE zostanie w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Polsat nie ma najmniejszych szans,bo nie inwestuje nawet srednich kwot w zadne prawa oprocz MS,lub ME...Jedynym rywalem moglaby byc N-ka,ale tu nigdy nie wiadomo,czy w tym czasie nie nastapilaby fuzja,wiec byloby to bezsensowne posuniecie.Cyfra to jedyne rozsadne rozwiazanie,zwlaszcz ze publiczna nigdy nie dostanie zgody na takie marnotrawstwo pieniedzy,ktore lepiej przeznaczyc na place :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył gdyby OE kupił Polsat. Ale tak zawsze jest: abonenci CP chcą OE na Polsacie Sport, n na nsport a Cyfry+ na Canal+ :roll: Ja to mam troszkę mieszane uczucia, bo 2 kwietnia kończy mi się umowa z Cyfrowym Polsatem i planuję przejście na Cyfrę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...