Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo konkurencji C+ i ITI są blisko siebie. przykład całkowity sygnał z komentarzem dla iTVN, czy magazynu z bramki , czy reklamy C+ na TVN-ach. Ale nie wydaje mi się aby te prawa zostały po równo podzielone.

1 mecz raczej chyba zobaczy w TV otwartej _ magazyn ( jak dla mnie oby nie był to kanał grupy ITI, bo ich sam magazyn jest tragiczny, nawet ta rozszerzona wersja) i zdecydowanie lepiej aby taki pakiecik trafił do Polsatu.

Bo to, że główny pakiet będzie w c+ jest jak dla mnie oczywiste, bo każda nowa inwestycja to wskazuje a i mogą owiel więcej wydać niż inni.

 

ITI wcale nie chcial uruchamiac N-ki,tylko stworzyc pare kanalow HD dodatkowo platnych i wsadzic to do oferty Cyfry.Tylko,ze ta byla zbyt [beep]a i nie mogli dogadac sie co do podzialu ewentualnych zyskow.Stad na wariata powstala nowa platforma N-ka.Docelowo i tak na pewno nastapi polaczenie.Niewiadoma jest tylko termin....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym. Zawsze uważałem, ze w Polsce nie ma miejsca na trzy platformy. Najbardziej prozaiczną przyczyną jest brak atrakcyjnych kanałów, którymi można obdzielić 3 platformy. Mam na myśli przede wszystkim sport i film, bo to zawsze jest motorem każdej platformy. Mało kto kupi cyfrę dla Planete, n dla Discovery Historia, czy CP dla Wedding TV :) Jednak dla Canal +, HBO, Polsat Sport, czy nawet n Sport owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. 100 mln zł to nic. Tu chodzi o 100 mln $ ! Fakt faktem umowa na aż 5 lat, ale kasa jest potężna... :roll:

 

Nie wiem, czy jest to zabawa opłacalna... Myślicie, że gdyby C+ straciła OE to ludzie uciekliby masowo do konkurencji? Ja w to wątpię...

Z Premiere ludzie nie uciekali tak drastycznie (na konferencji Nki podawali ten chrum i Premiere nie miało dużo więcej niż inne platformy).

Poza tym Cyfra może sobie kupić np. hit kolejki, a reszta niech leci sobie do CP czy Nki i stanie się to samo co z Areną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Większość bardziej bolałaby strata Premiership czy Primiera Division.

Ja też myślę, że ludzie nie uciekaliby od C+, choć nie wykluczam, że część osób tak zrobiłaby.

Tylko pojawi się pytanie, czy lepiej być w C+ i za 50 czy 60zł mieć najlepsze ligi, czy pójść do N czy CP i za tą samą kasę mieć ligę polską.

 

Dużo ludzi chce OE na Polsacie Sport, tylko ludzie nie wiedzą, że jak Polsat kupi OE, to nie dadzą transmisji na PS, tylko na nowym kanale (może PS HD ;) ). A potem będzie, że żeby mieć PS HD, to trzeba mieć pakiet Sport i familijny, czyli 35zł+14zł = 49zł, a do tego wykupić pakiet HD (nie sam PS HD, ale jeszcze inne kanały mimo iż się ich nie chce :D) za kolejne 15-20zł i zrobi się jakieś 60-70zł :)

 

A po Nce to się mogę spodziewać wszystkiego, nawet płacenia za pojedynczy mecz SMSem :P Swoją drogą jak ITI kupi OE, to pewnie dadzą mecze do oglądania na Onecie, tak jak LM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Polsat ma dużą szansę na wygranie przetargu o prawa do transmisji OE.

Jeśli teraz nie wygrają przetargu to kibice Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra mogą się pożegnać z OE.

To jest jedyna taka okazja , która może sie już nie zdazyć w najbliższym czasie, myślę że Polsat wygra prawa do transmisji.

Właśnie w ofercie sportowej Polsatu brakuje tylko OE , wtedy sport w Polsacie by się wzbogacił.

Na pewno przed telewizorami zasiadało by znacznie więcej fanów piłki nożnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ świetnie potrafi "opakować" naszą lige.

Takie programy jak Liga+ czy Liga+Extra, 1na1, liga gra, czy wywiady i nawet same statystyki w przerwie nie mówiąc już o liniach spalonego, mierzenie odległości piłki do bramki przy rzutach wonych i innych trikach które zastosowali są praktykowane w naprawde najlepszych ligach takich jak hiszpanska czy francuska. Do tego trzeba dodać ze zwiastuny które robi Canal+ są fenomenalne. Np. Zajawka meczu Wisła - Legia, czy czołówka wstępu do meczu. Zdjęcia z helikopterów. i wiele innych.

Polsat Sport nie ma doświadczenia, za to canal+ ma 10-letnie doświadczenie.

Kto ma Canal+ to wie, kto sie zna na piłce też wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...