Skocz do zawartości

Jetix lub Jetix PLAY - Zakończenie (2009)


DaniloUploadeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jak wyglądało zakończenie programu Jetixa lub Jetix Play po północy? Był testcard? Ma ktoś nagranie?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po kolei.

Jetix po zakończeniu programu, a konkretniej po idencie miał czarny ekran, z logiem ekranowym w rogu. I tak było do 2009. Poza tym, że gdzieś do 2006 była śpiąca maskotka z logo Jetixa w niebieskim mieście, chociaż ja gdzieś słyszałem, że przed północą po 22-giej (bo chyba wtedy już zakończono emisję) było to śpiące logo.

Jetix Play... cóż, od kiedy miał planszę z logiem? Moim zdaniem akurat coś ja pamiętam, i wiem, że przy nocnych godzinach był czarny ekran, ale bez żadnego loga. Za to gdzieś od 5-tej była niby taka różowa plansza z bańkami w tle, a na nim napisy, ale... po turecku (bo zresztą sam Jetix Play nadawał z Turcji, ówczesny Jetix z Polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nawet sam o nim nie wiesz? Wyglądało ono tak, że ta biała maskotka z loga Jetixa spała na krześle, a w tle park pomalowany na niebiesko (niebo było jasnoniebieskie). Nawet jest film z tym testcardem na YT. A oto i on:

https://www.youtube.com/watch?v=nK9NieZA7V0

Z kolei kiedyś pewnie zza początków Jetixa Play, na tym kanale jako testcard... też była ta animacja. Dowód:

https://www.youtube.com/watch?v=jjyTFPDoYjQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to gdzieś od 5-tej była niby taka różowa plansza z bańkami w tle, a na nim napisy, ale... po turecku (bo zresztą sam Jetix Play nadawał z Turcji, ówczesny Jetix z Polski).

Oto zdjęcie tego testcarda, jakby ktoś był ciekaw:

jetixplaytestcard2008_2010.png

Co ciekawe ten "turecki" testcard pomimo kilku modyfikacji tekstu nadal pamiętał czasy... Fox Kids Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...