Skocz do zawartości

Wymiana wadliwego głośnika w ciągu 7 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem dzisiaj głośnik bluetootch Tracer Stream BT Black w salonie Euro RTV w Wieluniu.

Niestety głośnik pomimo tego że nowy okazał się uszkodzony. Nie zawsze da się sparować z telefonem, a gdy się już to uda to głośnik bardzo charczy i trzeszczy. Muzyka z karty pamięci i wbudowanego radia też charczy i trzeszczy.

 

Słyszałem kiedyś że sklep ma obowiązek w ciągu 7 dni wymienić od ręki wadliwy towar. Po siedmiu dniach sprzedawca już podobno wysyła na gwarancję.

 

Gdy jutro pójdę do salonu Euro RTV to jak udowodnię sprzedawcy wadę nowego głośnika, to czy od ręki w sklepie sprzedawca wyda mi nowy głośnik czy tylko w grę wchodzi wysyłka na gwarancję?

 

Proszę Was o szybką odpowiedź.

 

PS. Pytam się, ponieważ nie chcę wyjść przed sprzedawcą na idiotę. Pozdrawiam.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Sam już nie wiem. Teraz głośnik przestał charczeć przy odtwarzaniu mp3 z karty micro SDHC. Okazało się też że głośnik nie działa z moim telefonem Samsung S3350. Gdy brat przyszedł przed chwilą z pracy przetestowałem głośnik z jego smartfonem Huawei Y5II i działa z nim prawidłowo i też na razie nie charczy i nie trzeszczy. Może wzmacniacz w nim z jakiegoś powodu był chwilowo przesterowany.

 

Telefon Samsung S3350 działa bezbłędnie z moim drugim głośnikiem Forever BS-700 z bluetootch 3.0, a z tym Tracerem Stream BT Black z bluetootch 2.1 z EDR łączy i paruje, ale na głośniku nic nie słychać muzy z telefonu.

 

Może ktoś ma jakieś rady jak zmusić Samsunga S3350 do działania z tym Tracerem? Co to dokładnie jest to EDR w tym głośniku?

 

PS. Okazało się, że nokia 205 Asha też działa prawidłowo z tym głośnikiem Tracer Stream BT.

 

 

Edycja. Niełączenie się z Samsungiem S3350 okazało się awarią głośnika Tracer. Głośniik wymienili bez problemu na nowy. Głośnik nowy bezproblemowo łączy się z Samsungiem S3350.

Obsługa sklepu Okazała się bardzo miła i uprzejma.

 

PS. Dziękuję Ci drogi kolego @szczepaniu za okazaną pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...