Skocz do zawartości
  • 0

Prośba o pomoc - CP vs UPC


etiud
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

obecnie jestem nieszczęśliwym użytkownikiem rakowego tworu o nazwie UPC. Udało mi się wymusić zerwanie umowy bez ponoszenia kosztów (od marca walka...) i szukam alternatywy.

Póki co wybór padł na CP (zbyt wiele do wyboru nie mam - CP, UPC, Netia).

Mam do Was kilka pytań - czytałem już różne tematy ale jest tego tutaj cała masa. Jutro muszę podjąć decyzję i nie zdążę przeczytać wszystkiego (w sumie kilka tematów po kilkaset stron :) ).

Mam nadzieję, żę nie będziecie mieli mi za złe, że zakładam nowy temat - z góry przepraszam.

 

Do rzeczy:

-jak się sprawuje Evobox PVR? Warto to brać? Rozumiem, że jest to elektronika i coś tam czasem może się wysypać. Jest mocno problemowy?

-jak tam ew pomoc techniczna CP ? Takie same [beep] jak w UPC? :)

-cięzko ustawić antenę? To byłaby moja pierwsza satelita i pierwszy montaż :wink:

-ten konwerter Unicable z CP jest coś warty czy lepiej kupić coś samemu na alledrogo ?

 

Serdecznie pozdrawiam!

etiud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

-jak się sprawuje Evobox PVR? Warto to brać? Rozumiem, że jest to elektronika i coś tam czasem może się wysypać. Jest mocno problemowy?

Zdarzają się błędy w oprogramowaniu, jednak nie mają dużego wpływu na codzienne użytkowanie. Moim zdaniem z dekoderów dedykowanych ten wypada najkorzystniej.

 

-jak tam ew pomoc techniczna CP ? Takie same [beep] jak w UPC?  :)

Do tej pory nie musiałem korzystać. Tylko raz ponowienie sygnału, ale zrobiłem to przez ICOK i wróciło po 12 minutach.
Nie wiem jak to jest w UPC - nie korzystałem. 

 

-cięzko ustawić antenę? To byłaby moja pierwsza satelita i pierwszy montaż  :wink:

Może sobie poradzisz, dużo zależy od tego czy masz łatwy dostęp do miejsca montażu i dużo cierpliwości. Jeżeli nie to najlepiej fachowiec.

 

-ten konwerter Unicable z CP jest coś warty czy lepiej kupić coś samemu na alledrogo ?

Raczej ciężko znaleźć konwerter Unicable tańszy niż ten w zestawie CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na forum jest oddzielny dział i odpowiednie wątki tematyczne poświęcone platformie Cyfrowy Polsat i zagadnieniom z nią związanym.

:arrow:https://forum.satkurier.pl/forum/9-cyfrowy-polsat/

 

Tam uzyskasz stosowne informacje. Ewentualne pytania należy zadawać też w odpowiednich wątkach.

 

 

Niniejszy wątek zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...