Skocz do zawartości

Samsung KS7000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z was jest zorientowany, jaka jest długość kabla zasilającego ten telewizor? Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum. Poprawiono też tytuł wątku i bardzo niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przecież można kupić przedłużacz jeśli kabel jest zbyt krótki.Nie wiem czy samsung model KS to najlepszy  wybór.Czytałeś o największych problemach w tym modelu telewizora?

Do największych problemów w modelu KS zaliczane  są  uszkodzone piksele  już na początku korzystania z telewizora  lub po pewnym czasie.Rozklejająca się obudowa.

 

To jeden z wielu postów z hdforum.

 

Daras - to nie jest 1-3 sztuki. Wystarczy popatrzeć na ten temat + białe HDTV. Zresztą sam serwisant, który był u mnie mówił, że KSy mają dużo reklamacji. Tu bardziej chodzi o to, że te telewizory rozklejają się i padają pixele po pewnym czasie - co z tego, że zweryfikujesz stan TV przy zakupie. Skala zjawiska duża a Samsung ma klientów w 4 literach. Poczytaj ile razy osoby z tego forum wymieniały matryce, czy reklamowały porozklejane TV. O ilu egzemplarzach się nie pisze ...
Wczoraj pisałem @ do osoby z forum (w innej sprawie), która ma KS i napisała, że ma bad pixel'a, ale lepszy 1 bad pixel niż więcej bad pixeli czy rozklejająca się obudowa .... po naprawie przez serwis.

Kończąc ...
Dzwonił do mnie Serwis i przekazał taką informację:
zgodnie z procedurą serwisową - matryca zakwalifikowana do wymiany, ale matryc nie ma.
Więc po 1,5 tygodnia prawdopodobnie wymiana lub zwrot kasy.
Poczekamy ... zobaczymy.
Byle się nie znalazła, specjalnie dla mnie matryca, np. z odzysku.

Edytowane przez Logomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Samsunga najlepiej kupić Sony lub Panasonica.

Samsung KS na pewno nie warto kupować.

Z tym modelem Samsunga jest podobnie jak z poprzednimi telewizorami Samsunga, czyli są bardzo  awaryjnie. Nie wytrzymują nawet okresu  gwarancji i psuja się bardzo szybko.

 

https://forum.satkurier.pl/topic/11872-samsung-ue48h6400-drazniace-plamki-na-ekranie/

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...