Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Kanał Liftime i taka niespodzianka ;)

Też tak macie ??

 

2017_03_12_090413.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlaczego na jednym komputerze mam wszystkie odcinki serialu z Ale Kino, a na innych mam tyko jeden?

Konkretnie wygląda to tak , że wchodzę w widoczny 8 odcinek na komputerze np "Zaginiony" i z boku są pozostałe odcinki. Na tablecie oraz innym komputerze jest widoczny tylko jeden . Taka sytuacja jest z wszystkimi serialami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dlaczego?Bo tak już jest :P;)

Ja też mam dziwną sytuację ,u mnie kolekcja vod "Sundance TV" na laptopie jest zablokowana a w NC+GO na dekoderze mi działa ,dzwoniłem na infolinię i nadal to samo ,uprawnienie przesyłane były a problem pozostał :/

Usługa NC+GO trochę zaczęła być olewana przez techników/programistów  takie jest moje zdanie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"TV na życzenie" dział, a "teraz w TV" nie. Coś się kręci, a później czarny ekran.

Przeglądarka Firefox. Test sprawności pokazuje, że wszystko jest OK.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Już mamy odpowiedź na twoje pytanie. Bez aktualizacji Firefoxa do wyższej wersji raczej nie zadziała. ;)

Chrome nie używam i nie zamierzam. Firefox jest najlepszą przeglądarką do usług online według mnie. :P

Edytowane przez kingofsouth
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę brak właściwego tematu(?), ale irytuje mnie w niektórych serialach w nc+go brak poszczególnych odcinków. Teraz oglądam sobie III sezon Broadchurch i widziałem odcinki 1,2 na AleKino+, przegapiłem 3-4 i chciałem odrobić zaległości w nc+go, ale brak odcinków 1-4 w serwisie. Są tylko odcinki 5-6. Jaki sens? I to nie pierwszy serial tak wybrakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz jakiegoś rozszerzenia blokującego pokroju "FlashStopper" lub coś w tym stylu, np. bloker reklam?

 

nie, mam wyłączony na tej stronie Adblock Plus.

----------------------

Zmieniłem na Google Chrom i działa.

Więc to jednak była chyba wina starej wersji firefox'a.

Edytowane przez inspektor Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zainstalowany Silverlight, to wyłącz w opcjach przeglądarki bądź odinstaluj, bo być może coś się gryzie. Również w opcjach możesz spróbować zaktualizować wtyczkę Widevine. Sprawdź czy działają ci materiały na player.pl, bo to podobny odtwarzacz. Zarzuć jakiś serial i poczekaj aż skończą się reklamy. Ewentualnie, faktycznie możesz korzystać z Chrome, chociaż pod Firefoksem nie mam żadnych problemów z nc+GO, player, Ipla itd. 

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...