Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie, dlaczego na dwóch różnych kompach nie można oglądać tego samego kanału? Wyskakuje mi błąd odtwarzania - przekroczono limit podesji (-23).

Mi akurat ten błąd wyskoczył jak chciałem trochę zerknąć na mecz Liverpool - Chelsea, a na żadnym innym urządzeniu nie byłem zalogowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej będzie wtedy, gdy nc+ go będzie wreszcie dostępny na Microsoft Edge. Silverlight stwarza tylko same problemy (przynajmniej u mnie, ale pewnie nie tylko).

Dokładnie, tym bardziej, że c+sport online działa wyśmienicie na Edge. Kiedyś pisałem do nich w tej kwestii ale mnie zbyli. Komunikat o pracy nad GO w Edge, to najzwyklejszy pic na wodę. 

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Teraz ja coś opisze o tej usłudze.

Przeprowadziłem się z początkiem stycznia do nowego mieszkania gdzie nie miałem TV, tylko internet od LTE.

Zacząłem korzystać z nc+ go ale działało to śmiesznie ciągle stop klatki że się nie dało wiele obejrzeć i zainstalowałem Kodiego i tam TV śmiga jak miło :)

Obecnie korzystam już z satelity i ten tydzień się rozchorowałem i lezę w łóżku i nie mam sił iść do salony na TV to wziąłem laptopa i włączam ten nc go i o dziwo działa jak trzeba nic się nie zacina odtwarza się płynnie.

 

Brawa na nc+ za naprawę odtwarzacza.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono też liczne błędy ortograficzne w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Phi tez mi problem

Żartuję ale wydawałoby się ze wsparcie techniczno-sprzętowe większe powinno być na www i komputery

 

Udalo mi się wczoraj po próbie na kilkunastu programach zmieniających VPN ,proxy ,IP uruchomić NC+ go za granicą i działa super

Działa na wszystkim ,czy to telefon czy tablet czy android czy iOS, do wyboru do koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Do Firefoksa już nie potrzeba Silverlighta aby korzystać z nc+GO. Obraz dużo płynniejszy.

Dopiero teraz zauważyłem obraz wygląda hm jak na szybkie łącze ..... "pysznie" nareszcie :)

Próbowałem na PS4 uruchomić bo myślałem że jak nie trzeba silverlight to pójdzie ale niestety konsola ma swoją przeglądarkę i nie da rady :/

Dopiero teraz wyjdzie że te 100 godzin to za mało ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :)

 

Canal plus sport online też nie wymaga Silverlighta, przełączyli to w html5(?), do działania potrzebny tylko drma od Google'a czyli mechanizm Widevine.

 

Od jakiegoś czasu miałem błąd 'no compatible source was found for this video' - teraz działają obydwa serwisy bez problemu.

Edytowane przez dddl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje limit sesji jednocześnie na kompa i appke mobilna? Mając włączone nc go na kompie nie idzie na komórce odpalić meczu... szkoda.

Powinny być 2 urządzenia (bez wzgledu na ich rodzaj )jednocześnie

http://ncplus.pl/Pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/nc-plus-go/Czy-bede-mogl-odtwarzac-ten-sam-material-na-kilku-urzadzeniach-jednoczesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Istnieje limit sesji jednocześnie na kompa i appke mobilna? Mając włączone nc go na kompie nie idzie na komórce odpalić meczu... szkoda.

Tak to nie działa :P

Da się oglądać na kompie/laptopie oraz na smartfonie ale..... nie ten sam kanał

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to nie działa :P

No właśnie,choć powinno...tez próbowałem kilka razy i prosi o wylogowanie z innego urządzenia na jakim tez jestem zalogowany

W linku który wysłałem wyżej pytanie sformułowane jest tak ze chodzi o odtwarzanie ,,tego samego materiału"

Tutaj w linku poniżej na dole strony pytania i odpowiedzi już jest precyzyjnie

http://go.ncplus.pl/go/jak-to-dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok i tak być powinno

Ale użytkownik nie zapytał precyzyjnie ze chodzi o ten sam kanał

Dowodzi to tez braku kompetencji osoby która nie odpowiada precyzyjnie na oficjalnej stronie na tak zadane pytanie o TEN SAM MATERIAŁ

4fbf7bc5d523643760874f933b4c7c6e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A oto dowód na to ze NC+go ........działa poza terytorium RP ,obojętnie czy PC ,tablet czy telefon

W lewym rogu oznaczenie kodowe Austrii AT i ikonka VPN8b455e4134150e00397ed51770da61e6.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Odnoszę wrażenie że znowu usługa działa jak chce :/

Za wcześnie pochwaliłem że jest dobrze,niby silverlighta nie potrzebuje a znów co jakiś czas problemy z odtwarzaniem się pojawiają :(

Też tak macie?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do obsługi klienta w sprawie uruchomienia meczu na 2 urządzeniach jednocześnie bo wg nc+ można oglądać na 2 naraz każdy kanał :)

 

Szanowny Panie,

 


informuję, że komunikat o przekroczonym limicie podsesji wynika zwykle z próby uruchomienia materiałów wideo na więcej niż dwóch urządzeniach jednocześnie. Wówczas w celu zlikwidowania komunikatu należy wylogować się ze wszystkich urządzeń i zalogować ponownie na maksymalnie dwóch urządzeniach.

W niektórych przypadkach komunikat ten oznacza jednak wewnętrzny błąd aplikacji, który został już zgłoszony do odpowiedniego działu. Jeśli powyższe zalecenia nie pomogą, poproszę o cierpliwość w oczekiwaniu na wdrożenie w tej kwestii odpowiedniego rozwiązania. Przepraszam także za niedogodności związane z opisanym komunikatem

Więc jak widać powinno to działać, ale mają błąd w aplikacji. Oby to naprawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać ,obojetntnie czy tu czy w wątku NC+go na urządzeniach

...

Sprawdzone wczoraj na przynajmniej na połowie dostępnych kanałów i to za granicą na dwóch różnych urządzeniach i pod tym samym IP na VPN oglądałem na tablecie i na smartfonie te same kanały

Był problem tylko z paczką Canal+

C+Discovery się dało ale pozostałe już nie ,no i nSport tez wysyskakiwał błąd podsesji 22

A tak to i HBO Cinemax i EuroSport Tvpsport i kilkanaście innych działa jednocześnie!

Jedyne co wiec zostalo NC+ z tych ograniczeń to ilość zarejestrowanych urządzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...