Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie aktywowałem drugie konto na rok w Play. Jedno skończy się we wrześniu, a drugie za rok. Obecnie z oferty Showmax polecam serial Ripper Street. Teraz co tydzień dodawany jest odcinek 5 sezonu.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już opłacam go tylko dlatego, że ojciec czasami włączy. Natomiast muszę jakoś mu wyperswadować, że najwyższy czas pozbyć się tego dziadostwa. 20zł to nie fortuna ale to pieniądze wyrzucone w błoto. Już nawet Filmboxa, który nie jest wart niecałych 7zł, oglądam częściej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Showmaxa od kilku dni. I sobie go aktualnie testuję. Jest tam kilka ciekawych rzeczy( SNL Polska,Botoks,filmy krótkometrażowe Patricka Vegi min. Ksiądz,Fanatyk,Zacisze i Czerwony Punkt,trochę amerykańskich seriali min.Mr.Robot no i filmów z przed paru lat polskich i zagranicznych.... Ale na dłuższą metę nie tam  za bardzo czego oglądać.

Już zauważyłem pewne problemy techniczne. SNL Polska( aktualnie odcinek 11)  grają na żywo w każdą sobotę od godziny 21 i od razu  był dostępny w serwisie na PC.

Ale na aplikacji na telewizorze (Samsung UHD)...jest tylko trailer. A nowego odcinka..wciąż brak !!!  Trzeba oglądać na PC :D Słabo to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

SNL Polska( aktualnie odcinek 11)  grają na żywo w każdą sobotę od godziny 21 i od razu  był dostępny w serwisie na PC.

SNL to za mało. Brak nowości, własnych produkcji. To Showmax powinien zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne wybory Showmaxu, A.P. Bio zapewne zostanie skasowane po pierwszym sezonie, podobnie jak Brave i Inhumans.

W przypadku tak nowych tytułów, zwłaszcza stacji ogólnodostępnych zawsze jest ryzyko, że coś zostanie skasowane po pierwszym sezonie. 

 

"Allo, Allo" najlepsze. Wiem, że dosyć często pojawia się w telewizji, ale fajnie będzie mieć zebrane wszystkie sezony w jednym miejscu. To tak samo jak w przypadku "Friends". Od kiedy pojawiło się na Netflixie znowu oglądam wybrane odcinki mimo, że już kiedyś widziałem cały serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ostatni, piętnasty odcinek polskiego SNLa. Na razie wiadomo kiedy (albo tak naprawdę czy w ogóle) program wróci, bo format generalnie nie radzi sobie poza USA (i Koreą Południową ;)) - w Kanadzie czy Hiszpanii skończył się po 12 odcinkach, w Japonii po 9. Dla porównania w USA było już ponad 800.

 

Nie jestto wybitny program, ale oglądałem każdy odcinek bo na naszym rynku zdominiowanym przez kabarety typu "Łowcy.B" i tak się wyróżniał na plus i kilka "skeczy" było naprawdę zacnych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNL miał różny poziom. Od żenującego obciachu po wyżyny prawdziwego artyzmu. Produkcja kosztowna, więc mogą poważnie zastanawiać się nad ponownym wysypywaniem kasy. Na pewno program przebijał swoim poziomem wszystkie showy z telewizji ogólnej.

Wykreował nowe gwiazdy aktorskie i talenty jak np. Laura Breszka.Bez SNL Polska, ale z nowym sezonem "Ucha Prezesa" ciężko będzie walczyć o odnawianie płatnej subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...