Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Działa wam Showmax w wersji mobilnej? Na smartfonie nie działa. Taki błąd się pojawia.

 

showmax.png

 

Sprawdzałem na laptopie działa.

 

Edit. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i śmiga :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "Służby specjalne" i "Pitbule" Tobie się podobały oraz lubisz "soczyste" dialogi, to polecam. "Botoks" nie był głupim filmem, choć momentami przesadzony.Zupełnie nie rozumiem hejterskich recenzji,chyba niektórzy oglądali wyłącznie zwiastun. Technicznie dobrze zmontowany, mający nawet niezłe widowiskowe sceny (np. wypadek motocyklowy na autostradzie). Aktorki grają na wysokim poziomie. Pod płaszczykiem rozrywki dla mas porusza poważne tematy społeczne (m. in. krytyczny głos w sprawie aborcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości z Kino Świat w lutym

 

"Szatan kazał tańczyć (8 lutego)

"Mały Jakub" (8 lutego)

"Pakt krwi" (8 lutego)

"Wrota bohaterów" (15 lutego)

"Wybawienie" (15 lutego)

"Riko prawie bocian" (15 lutego)

"Zając Max ratuje Wielkanoc" (15 lutego)

"Ostania klątwa" (22 lutego)

 

Do tego "The Belko Experiment" z MGM (8 lutego)

 

Z seriali pojawi się "The Bold Type" oraz drugi sezon "Shades of blue".

 

Więcej na https://naekranie.pl/aktualnosci/nowosci-luty-2018-showmax-lista-filmow-seriali

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tak naprawdę darmowej usługi, wciskanej wszystkim ze wszystkim (sam mam chyba 4 miechy za darmo z paczkomatów) nie można zbyt wiele wymagać, i tak się dziwie skąd oni biorą kasę na rzeczy typu Botoks albo SNL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja mam jeszcze do września 2018 i na pewno to będzie koniec. :cool:

Netflix oraz HBO GO wystarczają. Co za dużo to nie zdrowo. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regedit32 no to jesteś chyba przysłowiowym wyjątkiem potwierdzającym regułę ;). Moi wszyscy znajomi albo mają to gratis od operatora typu Play czy T-Mobile, albo z jakiś innych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmami jeszcze nie jest źle. W tej cenie raczej nic więcej nie pozyskają. Gorzej z serialami, które sobie odpuścili na rzecz produkcji własnych. Na przykład w tamtym roku mieli "Billions" kilka dni po premierze USA, a już w tym roku nowy sezon będzie w HBO GO. Duży plus za "Opowieść podręcznej", ale jeden świetny serial to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regedit32 no to jesteś chyba przysłowiowym wyjątkiem potwierdzającym regułę ;). Moi wszyscy znajomi albo mają to gratis od operatora typu Play czy T-Mobile, albo z jakiś innych promocji.

Nie no zgodzę się, że za tą zawartość 20zł to nieuzasadniony wydatek. Muszę zrezygnować. Za HBO z HBO GO płacę tyle samo a oferta 10x lepsza od showmaxa. Żeby tylko 10 razy. Nawet nie ma co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patjyk, zgodzisz się ze mną , ze 12 miesięcy wystarcza bo usługa marnie wygląda względem konkurencji. ;)  

Ja mam w T-Mobile, 3 msc za darmo. I tylko zaktywowałem dostęp do SNL Polska. Ale masz rację, szału nie ma.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...