Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez komentarza.

iTV to kiepska telewizja

 

To po jaką ch*lerę się tutaj wpisujesz? Jak nie masz nic do napisania to nie pisz.

 

Nie nadali bo wyłącznie coś stanęło na przeszkodzie. Wątpię aby z powtórek Ezo TV coś mieli z ich emisji niż program na żywo.

Kiepska, nie kiepska, ale miałem okazję pooglądać ich trochę i mogę powiedzieć, że jest lepiej. Mam jednak nadzieję, że na tym nie poprzestaną i w styczniu - tak jak zapowiadają - wprowadzą kolejne produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i w tym programie namawiają naiwnych :!::locked:

 

Czy to takie dziwne? To jest telewizja interaktywna. iTV nie zmieni się w kanał ogólno-tematyczny nie nadający call-tv bo w sumie to jest ich spory środek zarobku, bo osobiście wątpię, aby kasa z Media5 była zabójcza. Przypominam tylko, że takie kolosy jak Polsat i TVN czy np. TV4 też nadają call-tv w wiadomym celu. A jeśli nie chcesz dzwonić i wygrywać nagród to nie dzwoń. Zresztą iTV bardzo mocno ograniczyło produkcje call-tv (które zresztą uważam za dużo lepsze od tych spotykanych w większych stacjach). Wystarczy przypomnieć sobie chociażby program ''Moje Logo News''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ja wysłałem kiedyś chyba ze 2 SMS-y właśnie do programu "Moje logo news". Mniejsza o to, że nie wygrałem no trudno się mówi przecież wiele osób brało w tym udział. Najgorsze było to, że potem codziennie przez około 1 tydzień przychodziły po 3 SMS-y, że mogę ściągać jakieś, dzwonki, tapety itp. oraz jakieś konkursy niby! A potem przez kilka miesięcy raz w tygodniu po kilka SMS-ów dostawałem. Bardzo wkurzające to było. Dlatego więcej nie brałem udział w "Moje logo news" i to nie z powodu tego, że musiałem płacić za wysłanie SMS-a tylko, że przychodziło mi po tym pełno wiadomości, czego już miałem dosyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak ten kanał to jedno wielkie bagno to ja już wolę poxsiat2 :mrgreen:

 

Sorry, ale czemu porównujesz iTV do Polsat2? Mimo wszystko to zupełnie dwa inne kanały. :brawo:

 

Dodam tylko, że iTV nie powinna tak bardzo przywiązywać wagi do wartości merytorycznej przynajmniej nie tylko. Jakość obrazu jest tragiczna. Czas chyba zakończyć nadawanie z kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakość jest okropna - w Wigilię widziałem reklamę CP na 3 (nie tylko :D ) kanałach: Polsacie, Tele5 i iTV. Oczywiście najgorzej wypadła ostatnia stacja... Polsat - super obraz i dźwięk, Tele5 - dobry obraz i średni dźwięk, iTV - słaby dźwięk i pikseloza :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikseloza to akurat pikuś. Obraz jest mdły, sumie to dominuje tam ''mgła''. Pewnie to @janusz080 zauważyłeś. ;) Obraz na żywo jest w miarę dobry, ale programy z puszki przepuszczane przez komputer dają niesamowity efekt fatalnego obrazu. O dźwięku nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by się najpierw dowiedzieć jak skonstruowany jest playout ITV. Myślę, że to kolejna kombinacja komputerów i starego, taniego sprzętu emisyjnego. Pamiętam, że na początku jakość tego kanału była koszmarna, natomiast gdy dawka programów na żywo się zwiększyła i zrezygnowano z programów produkowanych w bluebox, wszystko poszło w dobrą sprawę. Masakrycznej jakości były natomiast powtórki audycji. Teraz większość ramówki to albo Ezo TV albo wypełniacze w postaci teledysków emitowanych z kompa - a w tym momencie moje pytanie brzmi: Z jakich nośników emitowane są wszelkie nagrania oraz teledyski? Jakość oraz rozdzielczość wskazuje na komputer, bowiem sam często bawiłem się wyjściem tv-out w swoim starym PC i efekt miałem podobny. Z tym, że wszystko miałem w dużo lepszej jakości obrazu i dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlaczego...

Kiedyś czytałem o takim urządzeniu do stacji telewizyjnych szczgólnie przydaje się ono w music tv gdzie większość może lecieć z kompa. Podłącza się je przez usb, potem instaluje się sterowniki i dadatek typu plug-in do odtwarzacza z którego chciało by się puszczać np.teledyski. Plugin przekazuje dane przetwarzane przez odtwarzacz np.windows media player i przekazuje je do urządzenia. Następnie (tu mogę się mylić bo nie wiem jak to dokładnie jest) urządzenie przekazuje to w postaci sygnału do kolejnego urządzenia emisyjnego - bezpośrednio lub pośrednio przez dodatkowe urządzenie i komputer który np dodaje logo. Urządzenie w/w gwarantuje doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

Zróbmy składkę i kupmy to urządzenie telewizji ITV. Niech DISCO-POLO leci w dobrej jakości :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki. Byłem kiedyś w mojej lokalnej telewizji, która nadaje w kablu już chyba z 15 lat. Pamiętam, jak dawno temu emitowali program jeszcze z kaset VHS i amatorsko montowali za ich pośrednictwem wszelkie programy. Wtedy playout zbudowany był w zasadzie z samego magnetowidu i paru kabli. Dzisiaj do montażu używają programu Adobe Premiere, nie wiem w jakiej wersji, ale to mało istotne. Ciekawostką jest fakt, że taki program umożliwia nie tylko montowanie wszelkiego rodzaju materiałów na płytę DVD ale także podgląd przygotowywanego materiału na zwykłym telewizorze, prawdopodobnie poprzez wyjście tv-out, ale tutaj sprawa wygląda ciekawiej niż normalnie. A dlaczego... montując program na komputerze widać pełno elementów programu, w tym małe okienko podglądu oraz m.in. linię czasu z wstawionymi odpowiednio materiałami. A co ciekawe przy wyjściu na telewizor sygnał obejmował już tylko obrazek z podglądu, na ekranie telewizora można było zobaczyć odtwarzany materiał tak, jakby był on już nagrany na płytę DVD w niezmienionej czystej jakości obrazu, czyli tak jak go nagrano.

 

Oczywiście powyższa kwestia dotyczyła jedynie programu do montażu, ale z tego co się orientuję w przypadku niektórych telewizji - mówię oczywiście o kanałach nadających tylko w wybranych kablówkach, czyli stacjach lokalnych - sprawa wygląda identycznie. Wybiera się materiały do emisji na zwykłym pulpicie, ale na ekranach widzów widać jedynie nagranie, żadnych [beep]ół, pasków, itp. Nie wiem czy przypadkiem Satkurier TV nie korzystał z podobnego oprogramowania, ale nie jestem już kompetentny aby wypowiadać się w tej kwestii. Myślę, że ITV mogłoby skorzystać z tego sprzętu, chociaż wydaje mi się, że fakt emisji audycji na żywo wyklucza możliwość tego typu emisji, przynajmniej przez cały czas, dlatego, że ten w mojej telewizji kablowej pozwala jedynie na emisję gotowych nagrań i zdaje się, że w SK TV też nie było możliwości emitowania obrazu przekazywanego na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...