Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy wszyscy zawodnicy Legii chcieli naprawdę awansować. Bo po nieodpowiedzialnym zachowaniu 2 zawodników którzy osłabili zespół można mieć wątpliwości. Tym zawodnikom powinni podziękować.

 

Legia wygrała ale tylko 1 bramką i odpadła z LM.

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Mioduski zrobił dyrektorem sportowym Kepciję. On razem z Klafem powinien polecieć z klubu.

Był optymizm, miało być przejście takich rywali z połową mocy nawet, a nagle się okazuje, że to wina trenera i dyrektora sportowego, że Legia odpada z tak słabiutkim klubem :D Oczywiście za chwilę przyjdzie kolega Arkona mad85 i nam wytłumaczy jak jakim on jest specem od piłki i dlaczego się nie udało. Nic, że pisał wcześniej że Legia przejdzie ich z palcem wiadomo gdzie. Ciągle będzie się uważał za nieomylnego :D Czekam na te zabawne wpisy prawie tak jak na coroczne popisy polskich klubów w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzban, niech oni wszyscy wracają jednym samolotem na Bałkany i więcej do Polski nie wracają, bo to jest wstyd, że takie szroty zarabiają duże pieniądze w polskiej lidze. :/

Ja o tym mówiłem jak ich zatrudniają.Niestety u nas jest jesteś z zagranicy to jest taka podnieta jaki z ciebie fachowiec.

 

I jak zawsze niestety mam racje, że to, że to tak się kończy jak niestety bierze się ludzi którzy pracowali tylko w Akademii.

 

 

@nie wiem po co wklejasz fakty @flot ale jak masz problem z myśleniem to są takie strony gdzie możesz to sprawdzić.

 

@Arkon powiem ci szczerze, że ten mecz przekonał mnie do Carlitosa ale nie jako 9 , jako schodzącego do środka skrzydłowego.

 

 

Generalnie  2 połowa była niezła.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia grała z dzbanami, którzy ze strachu mogli stracić w końcówce 3 bramki grając w przewadze 2 zawodników. Przez takich nieodpowiedzialnych zawodników, którzy złapali 4 śmieszne kartki cały misterny plan poszedł w p.... Jeszcze teraz niech do grupy LE nie awansują, to można zamykać interes.

A Radović... jak pisałem chyba w wątku Ekstraklasy... dziadzia odcinający kupony.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był optymizm, miało być przejście takich rywali z połową mocy nawet, a nagle się okazuje, że to wina trenera i dyrektora sportowego, że Legia odpada z tak słabiutkim klubem :D Oczywiście za chwilę przyjdzie kolega Arkona mad85 i nam wytłumaczy jak jakim on jest specem od piłki i dlaczego się nie udało. Nic, że pisał wcześniej że Legia przejdzie ich z palcem wiadomo gdzie. Ciągle będzie się uważał za nieomylnego :D Czekam na te zabawne wpisy prawie tak jak na coroczne popisy polskich klubów w europejskich pucharach.

Już się zaczyna:)

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni tacy gościnni byli, nawet trawe na zielono jak za Gierka pomalowali :lol2:

Latal w przewadze 2 zawodników ściąga napastnika i wpuszcza ŚO  :lol2: Parodia drużyny.

A z kim to gracie w tych eliminacjach LE? Bo czekam, aż Mioduski popłynie... bo to jest gość, o którym pisałem po przejęciu klubu, że się do tego nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosowo albo Luksemburg, Ja nie byłem jego zwolennikiem i moje demony niestety wyszły na światło dzienne, on za bardzo ufa tym swoim doradcom i za bardzo daje się innym nabrać, trochę jak Józek choć on robił to w inny sposA 

A wy kibice czemu nie pójdziecie do Mioduskiego, i nie powiecie to wstyd że taki Ruch miał fachowca, mimo że go zwolnili, ale trener z CV,a wy kogo? Jozaka, a teraz paprocha kolejnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie Kante, Kule jest lepszy od niego. Bardziej widzi mi się na lewem skrzydle schodzący do środka Carlitos, na 9 jest bezproduktywny.

Zobaczymy jak będzie widział to Nawałka, bo chyba zmiana jest pewna. Oby Legia awansowała przynajmniej do LE, bo odkąd Mioduski został prezesem bilans w Europie jest tragiczny, nie to co za Leśnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wisienką na torcie dla mnie jest Carlitos, napastnik wykonujący rzuty rożne. Myślałem że raz wykona bo ma najbliżej, ale nie to musiało być zaplanowane w taktyce. Dobrze ktoś wcześniej napisał że Trnava to taki Piast Gliwice, a ja już nie raz pisałem że jeśli najlepsze polskie drużyny nie nauczą się gromić te z miejsc 12-16 to nic w pucharach nie osiągniemy i się potwierdziło bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekam na rzeź w czwartek :) Obstawiam że poleci cała trójka i znowu zostanie "emocjonowanie" sie "walka" o "mistrza" w podworkowej, amatorkiej lidze ogórów bo na co komu europejskie puchary w ktorych trzeba zap...duzo biegac, skoro mozna doic kibicow na stojaco i zgarniac gruby hajs co miesiac, a jak uda sie prosto kopnac pilke ze dwa razy to "dziennikarze" okrzykna takiego jeszcze mianem "gwiazdy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest problem ze sztabem Nawałka chciałby pozbyć się Chorwatów, Mioduski chciałby ich zatrzymać i jest impas.

 

 

Zastanawia mnie jeszcze jedno to  w sumie nawet w kontakcie wyboru Klafa, dlaczego prezes DM uparł się, że trener musi zarabiać maksymalnie 300-350k a za tyle zagranicznego trenera z doświadczeniem to nie znajdzie, jedynie same cudaki jak Jozak. Patrząc, że Klaf nie został zwolniony chyba nie szykuje się nic dobrego.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym momencie tematu Adama Nawałki, powiedział Miodulski po wczorajszym meczu. Szkoda, ale mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach przyjdzie jakiś Polak, starczy już cudaków z zagranicy nie znających polskich realiów. Był Magiera, było do czasu bardzo dobrze, ale musiał Miodulski sprowadzić Jozaka ze swoim cyrkiem. Teraz zorientował się, że nie ma ani wyników, ani portfela w kieszeni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...