Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy Legia powoli już zaczynała coś grać, to ten i.d.i.o.t.a. dostał drugą żółtą... Bardziej nie dowierzam w to co widzę niż podczas meczu z Senegalem na MŚ. :D


Najgorsze jest to, że ten mecz potwierdza, że Spartak, to taki Piast Gliwice, tylko Legia oba mecze koncertowo na własne życzenie zawala. Nie wiem jak to skomentować, najważniejsze mecze sezonu, a oni kompletnie nie radzą sobie z presją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś po nim ? Ja to od dawna piszę, że ten gość to porażka umie tylko głupio faulować i szybko biegać, jest bezproduktywny. Podstawowe rzecz nie została zrealizowana czyli zmiana trenera więc było wiadomo, że będzie ciężko a do tego znowu nie ma napastnika bo Kule poza kadrą i pewnie bezproduktywnie Carlitos i Hama wejdą.  Wbrew pozorom bez niego gra w 10 wygląda lepiej niż z nim w 11. Mam nadzieję, że to jego ostatni mecz w Legii,

 

Tak naprawdę jedyna szansa to cud, że wyjdzie Kuchemu strzał życia albo jakiś zamach Rado bo innych realnych podstaw nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś po nim ? Ja to od dawna piszę, że ten gość to porażka umie tylko głupio faulować i szybko biegać, jest bezproduktywny. Podstawowe rzecz nie została zrealizowana czyli zmiana trenera więc było wiadomo, że będzie ciężko a do tego znowu nie ma napastnika bo Kule poza kadrą i pewnie bezproduktywnie Carlitos i Hama wejdą.  Wbrew pozorom bez niego gra w 10 wygląda lepiej niż z nim w 11. Mam nadzieję, że to jego ostatni mecz w Legii,

 

Tak naprawdę jedyna szansa to cud, że wyjdzie Kuchemu strzał życia albo jakiś zamach Rado bo innych realnych podstaw nie ma. 

Na razie, to oprócz "inteligenta" Veso, to zarówno Rado jak i Kuchy są najsłabsi na boisku, a niby powinni być liderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że jak nie umie grać w piłkę, to przynajmniej nie będzie przeszkadzał.... :D

Ale on zawsze przeszkadza, w ESA sędziowie nie wiem czemu go zawsze pobłażliwi traktują. Gość jest gorszy od Many, Ojamy czy Aleksandrova.

 

Niech wpuszcza Nagy, może jego egozim i parcie na szkoło tym razem się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...