Skocz do zawartości

T-Mobile - oferta na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie oferta T-Mobile na kartę która została wprowadzona od tego roku ( reklama z Lindą ) chodzi o 25zł miesięcznie za Nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci, konto ważne rok i 10gb internetu. Obecnie mam ofertę prepaid w plusie Ja+ i chcę zmienić bo tutaj tego nie ma przynajmniej nie zauważyłem nie chcę brać abonamentu. Może ktoś ma i wyjaśni mi jak działa ta oferta T-Mobile ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ważność konta skraca się do 30 dni po rezygnacji z usługi. Dla rzadko dzwoniących jest druga oferta 1 zł dziennie (pobierana przy pierwszym połączeniu lub sms danego dnia, potem do końca dnia jest no limit + 300 MB netu). Tu też jest RWK - czyli wystarczy raz w roku wydać 1 zł i numer jest cały czas aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak - muszę mieć co najmniej 25zł na koncie bo opłata będzie automatycznie pobierana ? Nie muszę pilnować czy wykupiłem danego miesiąca pakiet ? A w razie braku środków na koncie to jedyną konsekwencją będzie zawieszenie oferty już dodatkowych opłat za to nie ponoszę ? Dobrze zrozumiałem ? Bo na chwilę obecną to mi się opłaci zwłaszcza Internet ale co będzie za jakiś czas tego nie wiem :) a jeszcze takie pytanie czy mogę później zrezygnować wysyłając np. sms żeby już ofertę wyłączyć a mieć nadal aktywny numer i wykonywanie połączeń i ewentualnie jak wygląda sytuacja z rokiem ważności konta ? bo w innych sieciach wystarczy doładować konto daną kwotą lub wysłać sms T-Mobile jeszcze nie miałem to nie wiem jak tam wygląda sprawa :)

Edytowane przez kx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co się tak martwić tym, czy będzie RWK. Jak nie będzie, to zawsze się można przenieść do innej sieci. Na forum telepolis (http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=83663#p903755) jest zestawienie ofert no limit na kartę. Ja bym jeszcze rozważył ofertę Orange "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 8GB" - prostym trikiem z doładowaniem można rozszerzyć pakiet internetu do 20 GB/m-c, a miesięcznie płacić 24 zł. Jest to opisane pod linkiem, W Orange RWK jest na sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy w starterach które obecnie oferują w T-Mobile na kartę są karty USIM? I czy to są już 3 wersje kart żeby ich nie docinać do nano SIM? Bo wyczytałem, żeby korzystać z LTE to trzeba mieć takie karty i oczywiście telefon, który to obsługuje.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem starter T-M chyba w lutym tego roku. I Cię zmartwię - nie było wersji nano SIM. Jeśli potrzebujesz nano, to chyba najlepiej udać się do salonu T-Mobile (najwyżej przytną na miejscu). 

 

Jeśli chodzi o LTE, to od kilku lat wszystkie startery są "LTE Ready". Natomiast domyślnie LTE nie było aktywne. Po telefonie na infolinię dosłownie po kilku minutach telefon złapał zasięg LTE. Tak to wyglądało w lutym, być może coś się od tego czasu zmieniło.

 

Wiem, że startery Orange mają nano SIM (chyba nawet oznaczają to na opakowaniu). Zasięg bardzo podobny do T-Mobile, nie trzeba aktywować LTE no i dają grube bonusy za doładowania (1410 GB za doładowanie 200 zł). 

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE w T-Mobile aktywuje się przy 1 doładowaniu za minimum 5zł. A co do kart 3w1 czy 4w1 u mnie nano SIM, musiałem wyrabiać [beep]likat za 20zł. Orange oferuje simki 4w1 w standardzie ( patrz odpowiednie startery powinno być oznaczone) W razie coś [beep]likat 25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem starter. Są już oferowane 3w1, także nie trzeba docinać/wyrabiać [beep]likatu. LTE od razu się aktywuje. A o co chodzi z 20GB Internetu?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Również kwestia zasięgu. Mieszkam 10 minut od centrum Gdańska i jakość internetu Plusa, z którego korzystałem, była tu karygodna. W Orange miałem problem z kartą SIM, z których nie mogłem ściągnąć blokady PIN. Każde uruchomienie modemu z kartą Orange było uciążliwe. Od niedawna mam T-Mobile z ofertą Bez Limitu XL i net śmiga mi szybciej niż Pendolino :)

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mastano napisał:

W Orange miałem problem z kartą SIM, z których nie mogłem ściągnąć blokady PIN. Każde uruchomienie modemu z kartą Orange było uciążliwe. 

Tydzień temu zdejmowałem blokadę PIN na karcie Orange i poszło bez problemu. Karta śmiga w modemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maniek357 napisał:

Tydzień temu zdejmowałem blokadę PIN na karcie Orange i poszło bez problemu. Karta śmiga w modemie.

 

Tyle razy próbowałem to zrobić, jeździłem po całym Trójmieście. W końcu się okazało, że to „urządzenie”, na którym to robią, się zepsuło. Wymiana na nową kartę nie wchodziła w grę, bo nie byłem właścicielem tej karty. Dlatego jestem teraz w T-Mobile. Jednak muszę przyznać, że zrobili mnie w wała z tą ofertą. Na stronie było napisane, że dostanę 40 GB (w ramach promocji), a dostałem tylko 20 GB.  Będę to z nimi wyjaśniał...

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mastanoW tej ofercie sytuacja wygląda tak, że pakiet GB podzielony jest na dwie paczki. 20 GB w ramach wykupienia pakietu Bez Limitu XL + 20 GB internetu promocyjnego za doładowanie konta kwotą od 39 do 49 zł. Łącznie jest 40 GB, ale podzielonego na dwa osobne subkonta. Ten drugi (za sam fakt doladowania) schodzi w pierwszej kolejności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...