Skocz do zawartości

Jaką platformę cyfrową posiadasz u siebie w domu?


Patjyk
 Udostępnij

Satelita, kablówka czy naziemna?  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. j.w

    • Cyfrowy Polsat
    • nc+ / Telewizja na Kartę
    • Orange
    • NTC
    • UPC / Multimedia
    • Vectra
    • Netia
      0
    • Inea
    • JAMBOX HD
    • inne (wymień w komentarzu jaką)
    • Nie posiadam żadnej
    • Odbieram tylko kanały FTA
  2. 2. Czy posiadasz mulitroom?

    • Tak
    • Nie
    • Mam NTC
    • Moja platforma nie oferuje tej usługi.
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat jestem abonentem platformy Cyfrowy Polsat. Posiadam też przy tym usługę Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym.

Oprócz powyższego, dodatkowo posiadam także kartę Smart HD+, którą od samego początku regularnie doładowuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć! Nie tak dawno przeprowadziłem się do bloku i od tamtego momentu wykupiłem Platformę Canal+ oraz internet Orange Światłowód. Przy okazji zapytam Was, czy uważacie, że dokonałem słusznego wyboru? Oprócz (rzecz jasna) platform satelitarnych i ofert streamingowych, miałem do wyboru operatorów dostępnych w bloku, tj. UPC, Orange i Telpol. Telpol odrzuciłem z miejsca, bo to malutka lokalna kablówka. UPC, również, głównie dlatego, że są technologicznie zacofani (stary, brzydki zewnętrznie Horizon bez 4K) i "światłowód" wchodzący do mieszkania po koncentrykach. Poza tym, UPC chyba nie stoi zbyt dobrze finansowo, skoro, poza Polską, sprzedali się w pozostałych krajach Europy środkowo-wschodniej? U mnie od początku w grę wchodziły dwie kombinacje:

1. Orange Love (Telewizja i internet Orange Światłowód)

2. Platforma Canal+ i internet Orange Światłowód

Zwyciężyła druga opcja z dwóch powodów. Po pierwsze, nie łączę ofert u jednego operatora - to utrudnia potem negocjacje przy przedłużaniu umowy (szczególnie w Orange, z tego co wyczytałem). Po drugie, przy wszystkich zaletach światłowodu, telewizja w Orange jest wciąż dodatkiem, a nie jedną z wiodących usług (czego nie można powiedzieć o platformie Canal+, w przypadku której telewizja od zawsze była i jest podstawą). Ciekaw jestem Waszych opinii i punktu widzenia :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CashBackPlease

Jeśli C+4K zawita do UPC lub Orange światłowód to raczej wybiorę w przyszłości któregoś z tych operatorów.

Chyba jednak lepiej mieć ofertę łączącą internet+ telewizja .

Mniej rachunków :P

Pod warunkiem , że oferta PC+OTT z dekoderem bądź bez w jakiś sposób mnie bardziej zainteresuje * będzie dostęp do tego kanału , to wybór dotyczący telewizji będzie pozostanie w PC+.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Cyfrowy Polsat, jednak nie mogliśmy dojść do porozumienia co do wymiany dekodera. To spowodowało przejście to NC+, i tak jestem z nimi już 4 rok. Co będzie dalej? Nie wiem, na pewno nie zrezygnuje z telewizji satelitarnej. Kablówki w mojej miejscowości nie ma a IPTV nie interesuje mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najpierw miałem Cyfrowy Polsat (w latach 2008-2015) ale z racji tego że robiło się coraz drożej i kanały znikały moi rodzice zrezygnowali z tej platformy.

Później w latach 2015-2020 miałem naziemną, ale mi się nie podobała - było za mało kanałów i nic ciekawego nie było.

A od blisko półtora miesiąca (czyli od połowy października 2020) mam Platformę CANAL+ (pakiet Optimum+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...