Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurierowy Bukmacher 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
192 odpowiedzi w tym temacie

#161 Pablo1984

Pablo1984

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Od: 07 sie 2012

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:55

 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
2. Spartak Moskwa - FK Krasnodar x
3. Fortuna Dusseldorf - Eintracht Brunszwik 2
4. Atletico Madryt - SSC Napoli 1
5. Eskilstuna Smederna - Lejonen Gislaved 1
6. Bayern Monachium - Liverpool FC 2
7. Burton Albion - Leicester City 2
8. Legia Warszawa - FK Astana 1
9. Manchester United - Sampdoria Genua 1
10. MLS All-Star - Real Madryt x
11. Lech Poznań - FC Utrecht 1
12. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
13. SV Sandhausen - FC Ingolstadt 1
14. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
15. Wisła Płock - Wisła Kraków 2
16. 1.FC Kaiserslautern - SV Darmstadt x
17. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 2
18. AS Monaco - Toulouse FC 1
19. Huddersfield Town - Torino FC 2
20. MSV Duisburg - VfL Bochum 2
21. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1
22. Eintracht Brunszwik - 1.FC Heidenheim 1
23. Crystal Palace - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
24. LASK Linz - SK Niederosterreich Sankt Polten x
25. Paris Saint-Germain - Amiens SC 1
26. GKS Tychy - Stal Mielec 1
27. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
28. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1
29. Tottenham Hotspur - Juventus Turyn 1
30. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa 2
31. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1
32. Wasyl Łomaczenko - Miguel Marriaga 2
33. Sergio Pettis - Brandon Moreno 1
34. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Nurnberg 2
35. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 1
36. Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz 1
37. SpVgg Greuther Furth - Arminia Bielefeld 2
38. Get Well Toruń - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 1
39. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń x
40. Cracovia Kraków - Lech Poznań 2
41. FOGO Unia Leszno - CASH BROKER Stal Gorzów 2
42. SV Mattersburg - Sturm Graz 1
43. Gremio Porto Alegre - Atletico Mineiro 2
44. Wolfsberger AC - Sportclub Rheindorf Altach 1
45. Anderlecht Bruksela - KV Oostende 1
46. New York City FC - New York Red Bulls 2


#162 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 211 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 31 lipiec 2017 - 10:10

1. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
2. Spartak Moskwa - FK Krasnodar 1
3. Fortuna Dusseldorf - Eintracht Brunszwik 1
4. Atletico Madryt - SSC Napoli 1
5. Eskilstuna Smederna - Lejonen Gislaved 1
6. Bayern Monachium - Liverpool FC 1
7. Burton Albion - Leicester City 2
8. Legia Warszawa - FK Astana 1
9. Manchester United - Sampdoria Genua 1
10. MLS All-Star - Real Madryt 2
 
 
11. Lech Poznań - FC Utrecht 1
12. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
13. SV Sandhausen - FC Ingolstadt 2
14. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
15. Wisła Płock - Wisła Kraków 2
16. 1.FC Kaiserslautern - SV Darmstadt 1
17. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 1
18. AS Monaco - Toulouse FC 1
19. Huddersfield Town - Torino FC 2
20. MSV Duisburg - VfL Bochum X
 
 
21. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1
22. Eintracht Brunszwik - 1.FC Heidenheim 1
23. Crystal Palace - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
24. LASK Linz - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
25. Paris Saint-Germain - Amiens SC 1
26. GKS Tychy - Stal Mielec 1
27. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
28. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1
29. Tottenham Hotspur - Juventus Turyn 2
30. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa 2
 
 
31. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 2
32. Wasyl Łomaczenko - Miguel Marriaga 1
33. Sergio Pettis - Brandon Moreno 1
34. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Nurnberg 2
35. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
36. Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz 1
37. SpVgg Greuther Furth - Arminia Bielefeld 1
38. Get Well Toruń - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 1
39. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1
40. Cracovia Kraków - Lech Poznań 2
 
 
41. FOGO Unia Leszno - CASH BROKER Stal Gorzów 1
42. SV Mattersburg - Sturm Graz 2
43. Gremio Porto Alegre - Atletico Mineiro 1
44. Wolfsberger AC - Sportclub Rheindorf Altach 2
45. Anderlecht Bruksela - KV Oostende 1
46. New York City FC - New York Red Bulls 1


#163 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 01 sierpień 2017 - 08:34

Kurierowy Bukmacher 2017 - 29 Kolejka:

 

1. Chelsea Londyn - Bayern Monachium  2:3
2. Piraterna Motala - Elit Vetlanda  45:45
3. Tottenham Hotspur - AS Roma  2:3
4. FK Astana - Legia Warszawa  3:1
5. FC Barcelona - Manchester United  1:0
6. Paris Saint-Germain - Juventus Turyn  2:3
7. Bayern Monachium - Inter Mediolan  0:2
8. Manchester City - Real Madryt  4:1
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - KGHM Zagłębie Lubin  1:1
10. Polska - Czechy  101:68
11. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinterzarten - nie będzie liczone
12. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk  3:2
13. VfL Bochum - FC St. Pauli  0:1
14. Stal Mielec - Ruch Chorzów  1:0
15. Royal Antwerp - Anderlecht Bruksela  0:0
16. Werder Brema - West Ham United  1:0
17. Chelsea Londyn - Inter Mediolan  1:2
18. Sevilla FC - RB Lipsk  1:0
19. Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz  0:1
20. SV Darmstadt - SpVgg Greuther Furth  1:0
21. Red Bull Salzburg - LASK Linz  1:1
22. Arsenal Londyn - Benfica Lizbona  5:2
23. Górnik Zabrze - Wisła Kraków  3:2
24. SK Niederosterreich Sankt Polten - Rapid Wiedeń  1:4
25. Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz  2:0
26. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinterzarten - Dawid Kubacki
27. Botafogo Rio de Janeiro - Sao Paulo FC  3:4
28. Atlanta United - Orlando City SC  1:1
29. Manchester City - Tottenham Hotspur  3:0
30. Real Madryt - FC Barcelona  2:3
31. Daniel Cormier - Jon Jones  wygrana Jon Jones
32. 1.FC Nurnberg - 1.FC Kaiserslautern  3:0
33. Formuła 1 - Grand Prix Węgier - Sebastian Vettel
34. Orzeł Łódź - Euro Finannce Polonia Piła  57:33
35. Benfica Lizbona - RB Lipsk  0:2
36. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok  0:1
37. Arka Gdynia - Wisła Płock  1:1
38. Dynamo Drezno - MSV Duisburg  1:0
39. Austria Wiedeń - Sturm Graz  2:3
40. Arsenal Londyn - Sevilla FC  1:2
41. Lech Poznań - Piast Gliwice  5:1
42. Toronto FC - New York City FC  4:0
43. AS Roma - Juventus Turyn  1:1  po rzutach karnych 4:5

 

Tabela :

 

1.kisiel95 - 392 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11)

2.aro - 351 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16)

3.lukas_k - 319 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23)

4.bartek2lp2 - 220 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -15 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#164 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 01 sierpień 2017 - 17:19

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 30
Obowiązuje na dni: 31.07-6.08.2017

 

5. Eskilstuna Smederna - Lejonen Gislaved - 2
11. Lech Poznań - FC Utrecht - 1
12. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław - 2
14. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz - 1
15. Wisła Płock - Wisła Kraków - 2
16. 1.FC Kaiserslautern - SV Darmstadt - 2
17. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów - 2
18. AS Monaco - Toulouse FC - 1
20. MSV Duisburg - VfL Bochum - 1
21. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze - 2

22. Eintracht Brunszwik - 1.FC Heidenheim - 1
24. LASK Linz - SK Niederosterreich Sankt Polten - 1
25. Paris Saint-Germain - Amiens SC - 1
26. GKS Tychy - Stal Mielec - 1
27. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 1
28. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling - 1
30. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa - 2
34. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Nurnberg - 2
36. Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz - 1
37. SpVgg Greuther Furth - Arminia Bielefeld - 2

38. Get Well Toruń - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - 2
40. Cracovia Kraków - Lech Poznań - 2
41. FOGO Unia Leszno - CASH BROKER Stal Gorzów - 2
42. SV Mattersburg - Sturm Graz - 2
44. Wolfsberger AC - Sportclub Rheindorf Altach - 2
45. Anderlecht Bruksela - KV Oostende - 1



#165 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 08 sierpień 2017 - 09:54

Kurierowy Bukmacher 2017 - 30 Kolejka:

 

1. Korona Kielce - Cracovia Kraków  4:2
2. Spartak Moskwa - FK Krasnodar  2:0
3. Fortuna Dusseldorf - Eintracht Brunszwik  2:2
4. Atletico Madryt - SSC Napoli  2:1
5. Eskilstuna Smederna - Lejonen Gislaved  47:43
6. Bayern Monachium - Liverpool FC  0:3
7. Burton Albion - Leicester City  2:1
8. Legia Warszawa - FK Astana  1:0
9. Manchester United - Sampdoria Genua  2:1
10. MLS All-Star - Real Madryt  1:1  po rzutach karnych 2:4
11. Lech Poznań - FC Utrecht  2:2
12. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław  1:1
13. SV Sandhausen - FC Ingolstadt  1:0
14. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz  52:38
15. Wisła Płock - Wisła Kraków  0:1
16. 1.FC Kaiserslautern - SV Darmstadt  1:1
17. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów  0:1
18. AS Monaco - Toulouse FC  3:2
19. Huddersfield Town - Torino FC  2:2
20. MSV Duisburg - VfL Bochum  1:1
21. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze  1:1
22. Eintracht Brunszwik - 1.FC Heidenheim  2:0
23. Crystal Palace - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:1
24. LASK Linz - SK Niederosterreich Sankt Polten  2:0
25. Paris Saint-Germain - Amiens SC  2:0
26. GKS Tychy - Stal Mielec  1:0
27. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin  3:0
28. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling  5:1
29. Tottenham Hotspur - Juventus Turyn  2:0
30. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa  1:0
31. Borussia Dortmund - Bayern Monachium  2:2  po rzutach karnych 4:5
32. Wasyl Łomaczenko - Miguel Marriaga  wygrana Wasyl Łomaczenko
33. Sergio Pettis - Brandon Moreno  wygrana Sergio Pettis
34. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Nurnberg  0:1
35. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn  1:1  po rzutach karnych 4:1
36. Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz  1:3
37. SpVgg Greuther Furth - Arminia Bielefeld  1:2
38. Get Well Toruń - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa  41:49
39. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń  2:2
40. Cracovia Kraków - Lech Poznań  0:2
41. FOGO Unia Leszno - CASH BROKER Stal Gorzów  41:49
42. SV Mattersburg - Sturm Graz  2:3
43. Gremio Porto Alegre - Atletico Mineiro  2:0
44. Wolfsberger AC - Sportclub Rheindorf Altach  1:0
45. Anderlecht Bruksela - KV Oostende  1:0
46. New York City FC - New York Red Bulls  3:2

 

Tabela :

 

1.kisiel95 - 400 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9)

2.aro - 350 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13)

3.lukas_k - 323 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21)

4.bartek2lp2 - 220 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#166 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9092 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:58

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 32
Obowiązuje na dni: 14-20.08.2017
 
1. Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Eurosport 1 15:00 WT) - piłka nożna, liga polska
2. Qarabag Agdam - FC Kopenhaga (nSport+ 17:55 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
3. TSG 1899 Hoffenheim - Liverpool FC (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
4. Young Boys Berno - CSKA Moskwa (Kanał 38 platformy nc+ 20:40 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
5. APOEL Nikozja - Slavia Praga (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
6. SSC Napoli - OGC Nice (C+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
7. Istanbul BBSK - Sevilla FC (C+ Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
8. Hapoel Beer-Szewa - NK Maribor (C+ Sport 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
9. Olympiakos Pireus - HNK Rijeka (Kanał 38 platformy nc+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
10. Celtic Glasgow - FK Astana (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
11. Real Madryt - FC Barcelona (C+ Sport 22:45 ŚR) - piłka nożna, Superpuchar Hiszpanii
12. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
13. SV Darmstadt - FC St. Pauli (Eleven Extra 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
14. CD Leganes - Deportivo Alaves (Eleven 20:10 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
15. Sparta Praga - 1.FC Slovacko (Polsat Sport News 20:15 PT) - piłka nożna, liga czeska
16. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
17. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
18. Górnik Łęczna - Stal Mielec (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
19. FC Metz - AS Monaco (Eleven Extra 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska
20. Valencia CF - UD Las Palmas (Eleven 22:10 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
21. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Kaiserslautern (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
22. Swansea City - Manchester United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
23. Shanghai Greenland Shenhua - Guangzhou Evergrande (Polsat Sport News 13:25 SOB) - piłka nożna, liga chińska
24. Raków Częstochowa - GKS Katowice (Polsat Sport 14:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
25. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin (C+ Sport 15:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
26. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema (Eleven 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
27. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund (Eleven Sports 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
28. Hertha Berlin - VfB Stuttgart (Eleven Extra 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
29. Liverpool FC - Crystal Palace (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
30. Rapid Wiedeń - Sturm Graz (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
31. Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport News 16:30 SOB) - piłka nożna, liga rosyjska
32. Piast Gliwice - Korona Kielce (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
33. Juventus Turyn - Cagliari Calcio (Eleven 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
34. Celta Vigo - Real Sociedad (Eleven Extra 18:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
35. Stoke City - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
36. Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk (Eleven Sports 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
37. Wolfsberger AC - Admira Wacker Modling (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
38. Dariusz Sęk - Marek Matyja (Polsat Sport 19:00 SOB) - boks, walka o mistrzostwo Polski w Międzyzdrojach
39. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
40. Girona FC - Atletico Madryt (Eleven 20:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
41. Hellas Verona - SSC Napoli (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
42. Szachtar Donieck - Olimpik Donieck (Polsat Sport News 21:50 SOB) - piłka nożna, liga ukraińska
43. Sevilla FC - Espanyol Barcelona (Eleven 22:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
44. Terrence Crawford - Julius Indongo (Polsat Sport 3:00 ND) - boks, walka o pasy mistrzowskie federacji WBC World, WBA Super World, IBF World, WBO World i IBO World w Lincoln
45. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 12:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
46. 1.FC Nurnberg - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
47. Huddersfield Town - Newcastle United (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
48. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska
49. Wisła Płock - Legia Warszawa (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
50. SC Freiburg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
51. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
52. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
54. Atalanta Bergamo - AS Roma (Eleven 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
55. Borussia Monchengladbach - 1.FC Koln (Eleven Sports 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
56. Athletic Bilbao - Getafe CF (Eleven Extra 18:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
57. SV Mattersburg - Austria Wiedeń (Sportklub 19:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
58. Ajax Amsterdam - FC Groningen (Polsat Sport News 19:07 ND) - piłka nożna, liga holenderska
59. FC Barcelona - Real Betis (Eleven 20:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
60. Inter Mediolan - AC Fiorentina (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
61. Paris Saint-Germain - Toulouse FC (Eleven Extra 20:55 ND - piłka nożna, liga francuska
62. NAC Breda - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
63. LASK Linz - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 21:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
64. Deportivo La Coruna - Real Madryt (Eleven 22:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
65. New York City FC - New England Revolution (Eurosport 2 0:00 PN) - piłka nożna, MLS
 
 
 
 
 

 
 
1. Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
2. Qarabag Agdam - FC Kopenhaga X
3. TSG 1899 Hoffenheim - Liverpool FC 2
4. Young Boys Berno - CSKA Moskwa X
5. APOEL Nikozja - Slavia Praga 1
6. SSC Napoli - OGC Nice 1
7. Istanbul BBSK - Sevilla FC 2
8. Hapoel Beer-Szewa - NK Maribor 1
9. Olympiakos Pireus - HNK Rijeka 1
10. Celtic Glasgow - FK Astana 1
11. Real Madryt - FC Barcelona 1
12. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1
13. SV Darmstadt - FC St. Pauli 1
14. CD Leganes - Deportivo Alaves 1
15. Sparta Praga - 1.FC Slovacko 1
16. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze X
17. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 1
18. Górnik Łęczna - Stal Mielec 1
19. FC Metz - AS Monaco 2
20. Valencia CF - UD Las Palmas 1
21. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Kaiserslautern 1
22. Swansea City - Manchester United 2
23. Shanghai Greenland Shenhua - Guangzhou Evergrande 2
24. Raków Częstochowa - GKS Katowice 1
25. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1
26. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema 1
27. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
28. Hertha Berlin - VfB Stuttgart X
29. Liverpool FC - Crystal Palace 1
30. Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1
31. Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa 1
32. Piast Gliwice - Korona Kielce 2
33. Juventus Turyn - Cagliari Calcio 1
34. Celta Vigo - Real Sociedad 1
35. Stoke City - Arsenal Londyn 2
36. Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk 2
37. Wolfsberger AC - Admira Wacker Modling X
38. Dariusz Sęk - Marek Matyja 1
39. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1
40. Girona FC - Atletico Madryt 2
41. Hellas Verona - SSC Napoli 2
42. Szachtar Donieck - Olimpik Donieck 1
43. Sevilla FC - Espanyol Barcelona 1
44. Terrence Crawford - Julius Indongo 1
45. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2
46. 1.FC Nurnberg - 1.FC Union Berlin 1
47. Huddersfield Town - Newcastle United 2
48. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2
49. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
50. SC Freiburg - Eintracht Frankfurt 2
51. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
52. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn 2
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 2
54. Atalanta Bergamo - AS Roma 2
55. Borussia Monchengladbach - 1.FC Koln 1
56. Athletic Bilbao - Getafe CF 1
57. SV Mattersburg - Austria Wiedeń 2
58. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1
59. FC Barcelona - Real Betis 1
60. Inter Mediolan - AC Fiorentina 1
61. Paris Saint-Germain - Toulouse FC 1
62. NAC Breda - PSV Eindhoven 2
63. LASK Linz - Sportclub Rheindorf Altach 2
64. Deportivo La Coruna - Real Madryt 2
65. New York City FC - New England Revolution 1

nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#167 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 15 sierpień 2017 - 12:17

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 32
Obowiązuje na dni: 14-20.08.2017
 
 
1. Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  X
2. Qarabag Agdam - FC Kopenhaga  X
3. TSG 1899 Hoffenheim - Liverpool FC  2
4. Young Boys Berno - CSKA Moskwa  2
5. APOEL Nikozja - Slavia Praga  1
6. SSC Napoli - OGC Nice  1
7. Istanbul BBSK - Sevilla FC  2
8. Hapoel Beer-Szewa - NK Maribor  1
9. Olympiakos Pireus - HNK Rijeka  1
10. Celtic Glasgow - FK Astana  X
 
 
11. Real Madryt - FC Barcelona  1
14. CD Leganes - Deportivo Alaves  1
15. Sparta Praga - 1.FC Slovacko  1
16. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze  1
17. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen  1
19. FC Metz - AS Monaco  2
20. Valencia CF - UD Las Palmas  1
22. Swansea City - Manchester United  2
25. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin  1
26. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema  1
 
 
27. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund  2
28. Hertha Berlin - VfB Stuttgart  X
29. Liverpool FC - Crystal Palace  1
33. Juventus Turyn - Cagliari Calcio  1
35. Stoke City - Arsenal Londyn  2
36. Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk  2
39. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław  1
40. Girona FC - Atletico Madryt  2
41. Hellas Verona - SSC Napoli  2
42. Szachtar Donieck - Olimpik Donieck  1
 
 
43. Sevilla FC - Espanyol Barcelona  1
45. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam  2
47. Huddersfield Town - Newcastle United  X
48. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  1
51. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten  1
52. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn  2
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań  2
54. Atalanta Bergamo - AS Roma  2
58. Ajax Amsterdam - FC Groningen  1
59. FC Barcelona - Real Betis  1
 
 
60. Inter Mediolan - AC Fiorentina  1
61. Paris Saint-Germain - Toulouse FC  1
62. NAC Breda - PSV Eindhoven  2
64. Deportivo La Coruna - Real Madryt  2
65. New York City FC - New England Revolution  1

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#168 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 15 sierpień 2017 - 12:42

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 32
Obowiązuje na dni: 14-20.08.2017
 
1. Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - 1
2. Qarabag Agdam - FC Kopenhaga - X
3. TSG 1899 Hoffenheim - Liverpool FC - 2
4. Young Boys Berno - CSKA Moskwa - 1
5. APOEL Nikozja - Slavia Praga - 1
6. SSC Napoli - OGC Nice - 1
7. Istanbul BBSK - Sevilla FC - 2
8. Hapoel Beer-Szewa - NK Maribor - 1
9. Olympiakos Pireus - HNK Rijeka - 1
10. Celtic Glasgow - FK Astana - X

12. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz - 1
14. CD Leganes - Deportivo Alaves - 1
16. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze - 1
17. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen - 1
18. Górnik Łęczna - Stal Mielec - 2
19. FC Metz - AS Monaco - 2
20. Valencia CF - UD Las Palmas - 1
22. Swansea City - Manchester United - 2
24. Raków Częstochowa - GKS Katowice - 1
27. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund - 2

28. Hertha Berlin - VfB Stuttgart - 1
29. Liverpool FC - Crystal Palace - 1
30. Rapid Wiedeń - Sturm Graz - 1
31. Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa - 1
33. Juventus Turyn - Cagliari Calcio - 1
35. Stoke City - Arsenal Londyn - 2
39. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław - 1
40. Girona FC - Atletico Madryt - 2
41. Hellas Verona - SSC Napoli - 2
42. Szachtar Donieck - Olimpik Donieck - 1

43. Sevilla FC - Espanyol Barcelona - 1
45. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam - 2
47. Huddersfield Town - Newcastle United - 2
49. Wisła Płock - Legia Warszawa - 2
52. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn - 2
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań - 2
54. Atalanta Bergamo - AS Roma - 2
58. Ajax Amsterdam - FC Groningen - 1
59. FC Barcelona - Real Betis - 1
61. Paris Saint-Germain - Toulouse FC - 1

62. NAC Breda - PSV Eindhoven - 2
64. Deportivo La Coruna - Real Madryt - 2



#169 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9092 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 20 sierpień 2017 - 16:24

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 33
Obowiązuje na dni: 21-27.08.2017
 
1. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (Eurosport 2 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
2. UD Levante - Villarreal CF (Eleven 20:10 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
3. Manchester City - Everton FC (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
4. Malaga CF - SD Eibar (Eleven 22:10 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
5. FK Astana - Celtic Glasgow (nSport+ 17:55 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów (Polsat Sport 20:30 WT) - piłka nożna, 1.liga polska
7. OGC Nice - SSC Napoli (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
8. Sevilla FC - Istanbul BBSK (C+ Sport 20:40 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
9. NK Maribor - Hapoel Beer-Szewa (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
10. HNK Rijeka - Olympiakos Pireus (C+ Now 20:40 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
11. GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport 20:30 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
12. Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim (C+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
13. Steaua Bukareszt - Sporting Lizbona (C+ Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
14. FC Kopenhaga - Qarabag Agdam (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
15. CSKA Moskwa - Young Boys Berno (C+ Now 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
16. Slavia Praga - APOEL Nikozja (C+ Sport 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
17. Bułgaria - Rosja (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
18. Finlandia - Estonia (Polsat Sport News 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
19. Polska - Izrael (TVP Sport 18:05 CZW) - koszykówka mężczyzn, mecz towarzyski
20. TVB 1898 Stuttgart - MT Melsungen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
21. Polska - Serbia (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
22. Słowenia - Hiszpania (Polsat Sport Extra 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
23. Ukraina - Włochy (Polsat Sport News 17:15 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
24. Górnik Zabrze - Wisła Płock (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
25. Holandia - Turcja (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
26. Słowacja - Czechy (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
27. Polska - Węgry (TVP Sport 17:45 PT) - koszykówka mężczyzn, mecz towarzyski
28. MSV Duisburg - SV Darmstadt (Eleven Sports 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
29. Niemcy - Azerbejdżan (Polsat Sport News 18:30 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
30. Real Sociedad - Villarreal CF (Eleven 20:10 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
31. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
32. 1.FC Koln - HSV Hamburg (Eleven Sports 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
33. Paris Saint-Germain - AS Saint-Etienne (Eleven Extra 20:30 PT) - piłka nożna, liga francuska
34. Belgia - Francja (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
35. Niemcy - Włochy (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
36. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport News 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
37. Real Betis - Celta Vigo (Eleven 22:10 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
38. FC St. Pauli - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 12:55 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
39. Bournemouth AFC - Manchester City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
40. Ukraina - Niemcy (Polsat Sport News 13:30 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
41. Anglia - Holandia (Polsat Sport News 14:45 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
42. Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport, nSport+ 15:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
43. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg (Eleven 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
44. Werder Brema - Bayern Monachium (Eleven Sports 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
45. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Extra 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
46. Newcastle United - West Ham United (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
47. Wolfsberger AC - SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
48. Rosja - Słowenia (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
49. Serbia - Estonia (Polsat Sport News 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
50. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
51. Polska - Wielka Brytania (TVP Sport 17:45 SOB) - koszykówka mężczyzn, mecz towarzyski
52. Genoa CFC - Juventus Turyn (Eleven Extra 18:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
53. Deportivo Alaves - FC Barcelona (Eleven 18:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
54. Manchester United - Leicester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
55. Borussia Dortmund - Hertha Berlin (Eleven Sports 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
56. Grand Prix Polski na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
57. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
58. Girona FC - Malaga CF (Eleven 20:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
59. Polska - Finlandia (Polsat Sport 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
60. Bułgaria - Hiszpania (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
61. AS Roma - Inter Mediolan (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
62. Włochy - Azerbejdżan (Polsat Sport News 21:10 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
63. UD Las Palmas - Atletico Madryt (Eleven 22:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
64. Rapid Wiedeń - LASK Linz (Sportklub 23:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
65. New York Red Bulls - New York City FC (Eurosport 2 1:00 ND) - piłka nożna, MLS
66. Miguel Cotto - Yoshihiro Kamegai (Polsat Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas federacji WBO World w Carson
67. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg (Polsat Sport News 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
68. SC Magdeburg - TV 05/07 Huttenberg (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
69. 1.FC Union Berlin - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
70. Formuła 1 - Grand Prix Belgii* (Eleven 13:45 ND)
71. Chelsea Londyn - Everton FC (C+ Sport 2 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
72. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
73. GKS Katowice - Odra Opole (Polsat Sport 14:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
74. TBV Lemgo - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
75. Lech Poznań - Arka Gdynia (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
76. Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
77. RB Lipsk - SC Freiburg (Eleven Sports 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
78. Sturm Graz - Red Bull Salzburg (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
79. PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
80. Liverpool FC - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
81. Włochy - Słowacja (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
82. Belgia - Turcja (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
83. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
84. Torino FC - US Sassuolo (Eleven 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
85. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
86. SD Eibar - Athletic Bilbao (Eleven Extra 18:00 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
87. Zenit Sankt Petersburg - FK Rostów (Polsat Sport News 19:00 ND) - piłka nożna, liga rosyjska
88. Getafe CF - Sevilla FC (Eleven 20:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
89. Niemcy - Czechy (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
90. Francja - Holandia (Polsat Sport Extra 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy w Polsce
91. SSC Napoli - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
92. AS Monaco - Olympique Marsylia (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
93. Azerbejdżan - Ukraina (Polsat Sport News 21:10 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
94. Real Madryt - Valencia CF (Eleven 22:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
95. Włochy - Niemcy (Polsat Sport News 22:20 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
96. Montreal Impact - Torino FC (Eurosport 1 22:30 ND) - piłka nożna, MLS
97. Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń (Sportklub 22:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
98. Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes (Eurosport 1 3:00 ND) - piłka nożna, MLS
 
 
 

 
 
1. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2
2. UD Levante - Villarreal CF 2
3. Manchester City - Everton FC 1
4. Malaga CF - SD Eibar 1
5. FK Astana - Celtic Glasgow X
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 1
7. OGC Nice - SSC Napoli 2
8. Sevilla FC - Istanbul BBSK 1
9. NK Maribor - Hapoel Beer-Szewa 1
10. HNK Rijeka - Olympiakos Pireus 2
11. GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1
12. Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim 1
13. Steaua Bukareszt - Sporting Lizbona 2
14. FC Kopenhaga - Qarabag Agdam 1
15. CSKA Moskwa - Young Boys Berno 1
16. Slavia Praga - APOEL Nikozja X
17. Bułgaria - Rosja 2
18. Finlandia - Estonia 1
19. Polska - Izrael 1
20. TVB 1898 Stuttgart - MT Melsungen 1
21. Polska - Serbia 1
22. Słowenia - Hiszpania 2
23. Ukraina - Włochy 2
24. Górnik Zabrze - Wisła Płock 1
25. Holandia - Turcja 2
26. Słowacja - Czechy 2
27. Polska - Węgry 1
28. MSV Duisburg - SV Darmstadt 2
29. Niemcy - Azerbejdżan 1
30. Real Sociedad - Villarreal CF 2
31. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków X
32. 1.FC Koln - HSV Hamburg 1
33. Paris Saint-Germain - AS Saint-Etienne 1
34. Belgia - Francja 2
35. Niemcy - Włochy 2
36. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
37. Real Betis - Celta Vigo 2
38. FC St. Pauli - 1.FC Heidenheim 1
39. Bournemouth AFC - Manchester City 2
40. Ukraina - Niemcy 2
41. Anglia - Holandia 2
42. Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
43. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg 2
44. Werder Brema - Bayern Monachium 2
45. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim 2
46. Newcastle United - West Ham United X
47. Wolfsberger AC - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
48. Rosja - Słowenia 1
49. Serbia - Estonia 1
50. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1
51. Polska - Wielka Brytania 1
52. Genoa CFC - Juventus Turyn 2
53. Deportivo Alaves - FC Barcelona 2
54. Manchester United - Leicester City 1
55. Borussia Dortmund - Hertha Berlin 1
57. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1
58. Girona FC - Malaga CF X
59. Polska - Finlandia 1
60. Bułgaria - Hiszpania 2
61. AS Roma - Inter Mediolan 2
62. Włochy - Azerbejdżan 1
63. UD Las Palmas - Atletico Madryt 2
64. Rapid Wiedeń - LASK Linz 1
65. New York Red Bulls - New York City FC 1
66. Miguel Cotto - Yoshihiro Kamegai 1
67. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg 1
68. SC Magdeburg - TV 05/07 Huttenberg 1
69. 1.FC Union Berlin - Arminia Bielefeld 1
71. Chelsea Londyn - Everton FC 1
72. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam 2
73. GKS Katowice - Odra Opole 1
74. TBV Lemgo - Rhein-Neckar Lowen 2
75. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
76. Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2
77. RB Lipsk - SC Freiburg 1
78. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2
79. PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade 1
80. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1
81. Włochy - Słowacja 1
82. Belgia - Turcja 1
83. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1
84. Torino FC - US Sassuolo 1
85. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
86. SD Eibar - Athletic Bilbao 2
87. Zenit Sankt Petersburg - FK Rostów 1
88. Getafe CF - Sevilla FC 2
89. Niemcy - Czechy 1
90. Francja - Holandia 1
91. SSC Napoli - Atalanta Bergamo 1
92. AS Monaco - Olympique Marsylia 1
93. Azerbejdżan - Ukraina 1
94. Real Madryt - Valencia CF 1
95. Włochy - Niemcy 2
96. Montreal Impact - Torino FC 2
97. Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 2
98. Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes 1

nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#170 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 20 sierpień 2017 - 22:27

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 33
Obowiązuje na dni: 21-27.08.2017
 
 
3. Manchester City - Everton FC  1
5. FK Astana - Celtic Glasgow  1
7. OGC Nice - SSC Napoli  2
8. Sevilla FC - Istanbul BBSK  1
9. NK Maribor - Hapoel Beer-Szewa  X
10. HNK Rijeka - Olympiakos Pireus  1
11. GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice  1
12. Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim  1
14. FC Kopenhaga - Qarabag Agdam  1
15. CSKA Moskwa - Young Boys Berno  1
 
 
16. Slavia Praga - APOEL Nikozja  1
17. Bułgaria - Rosja  1
18. Finlandia - Estonia  1
19. Polska - Izrael  1
21. Polska - Serbia  1
22. Słowenia - Hiszpania  1
23. Ukraina - Włochy  2
24. Górnik Zabrze - Wisła Płock  1
25. Holandia - Turcja  1
26. Słowacja - Czechy  1
 
 
27. Polska - Węgry  1
31. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków  2
32. 1.FC Koln - HSV Hamburg  1
33. Paris Saint-Germain - AS Saint-Etienne  1
34. Belgia - Francja  2
35. Niemcy - Włochy  2
36. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1
39. Bournemouth AFC - Manchester City  2
42. Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  X
44. Werder Brema - Bayern Monachium  2
 
 
48. Rosja - Słowenia  1
49. Serbia - Estonia  1
50. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice  1
51. Polska - Wielka Brytania  1
52. Genoa CFC - Juventus Turyn  2
53. Deportivo Alaves - FC Barcelona  2
54. Manchester United - Leicester City  1
55. Borussia Dortmund - Hertha Berlin  1
57. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk  1
59. Polska - Finlandia  1
 
 
60. Bułgaria - Hiszpania  1
63. UD Las Palmas - Atletico Madryt  2
65. New York Red Bulls - New York City FC  1
67. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg  1
68. SC Magdeburg - TV 05/07 Huttenberg  1
69. 1.FC Union Berlin - Arminia Bielefeld  2
71. Chelsea Londyn - Everton FC  1
72. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam  2
74. TBV Lemgo - Rhein-Neckar Lowen  2
75. Lech Poznań - Arka Gdynia  1
 
 
77. RB Lipsk - SC Freiburg  1
78. Sturm Graz - Red Bull Salzburg  2
79. PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade  1
80. Liverpool FC - Arsenal Londyn  1
81. Włochy - Słowacja  1
82. Belgia - Turcja  1
84. Torino FC - US Sassuolo  1
85. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen  2
88. Getafe CF - Sevilla FC  2
89. Niemcy - Czechy  1
 
 
90. Francja - Holandia  1
91. SSC Napoli - Atalanta Bergamo  1
92. AS Monaco - Olympique Marsylia  1
93. Azerbejdżan - Ukraina  1
94. Real Madryt - Valencia CF  1
96. Montreal Impact - Torino FC  1
98. Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes  1

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#171 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 22 sierpień 2017 - 22:16

Kurierowy Bukmacher 2017 - 32 Kolejka:

 

1. Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  1:1
2. Qarabag Agdam - FC Kopenhaga  1:0
3. TSG 1899 Hoffenheim - Liverpool FC  1:2
4. Young Boys Berno - CSKA Moskwa  0:1
5. APOEL Nikozja - Slavia Praga  2:0
6. SSC Napoli - OGC Nice  2:0
7. Istanbul BBSK - Sevilla FC  1:2
8. Hapoel Beer-Szewa - NK Maribor  2:1
9. Olympiakos Pireus - HNK Rijeka  2:1
10. Celtic Glasgow - FK Astana  5:0
11. Real Madryt - FC Barcelona  2:0
12. Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz  2:3
13. SV Darmstadt - FC St. Pauli  3:0
14. CD Leganes - Deportivo Alaves  1:0
15. Sparta Praga - 1.FC Slovacko  1:0
16. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze  3:3
17. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen  3:1
18. Górnik Łęczna - Stal Mielec  3:4
19. FC Metz - AS Monaco  0:1
20. Valencia CF - UD Las Palmas  1:0
21. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Kaiserslautern  2:0
22. Swansea City - Manchester United  0:4
23. Shanghai Greenland Shenhua - Guangzhou Evergrande  0:3
24. Raków Częstochowa - GKS Katowice  1:3
25. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin  0:3
26. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema  1:0
27. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund  0:3
28. Hertha Berlin - VfB Stuttgart  2:0
29. Liverpool FC - Crystal Palace  1:0
30. Rapid Wiedeń - Sturm Graz  1:2
31. Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa  3:4
32. Piast Gliwice - Korona Kielce  2:0
33. Juventus Turyn - Cagliari Calcio  3:0
34. Celta Vigo - Real Sociedad  2:3
35. Stoke City - Arsenal Londyn  1:0
36. Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk  2:0
37. Wolfsberger AC - Admira Wacker Modling  2:0
38. Dariusz Sęk - Marek Matyja  walka remisowa
39. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław  1:1
40. Girona FC - Atletico Madryt  2:2
41. Hellas Verona - SSC Napoli  1:3
42. Szachtar Donieck - Olimpik Donieck  2:0
43. Sevilla FC - Espanyol Barcelona  1:1
44. Terrence Crawford - Julius Indongo   wygrana Terrence Crawford
45. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam  0:1
46. 1.FC Nurnberg - 1.FC Union Berlin  2:2
47. Huddersfield Town - Newcastle United  1:0
48. Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  46:44
49. Wisła Płock - Legia Warszawa  0:1
50. SC Freiburg - Eintracht Frankfurt  0:0
51. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten  5:1
52. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn  1:2
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań  1:3
54. Atalanta Bergamo - AS Roma  0:1
55. Borussia Monchengladbach - 1.FC Koln  1:0
56. Athletic Bilbao - Getafe CF  0:0
57. SV Mattersburg - Austria Wiedeń  1:3
58. Ajax Amsterdam - FC Groningen  3:1
59. FC Barcelona - Real Betis  2:0
60. Inter Mediolan - AC Fiorentina  3:0
61. Paris Saint-Germain - Toulouse FC  6:2
62. NAC Breda - PSV Eindhoven  1:4
63. LASK Linz - Sportclub Rheindorf Altach  0:0
64. Deportivo La Coruna - Real Madryt  0:3
65. New York City FC - New England Revolution  2:1

 

Tabela :

 

1.kisiel95 - 414 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14)

2.aro - 373 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11)

3.lukas_k - 338 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25)

4.bartek2lp2 - 220 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#172 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 28 sierpień 2017 - 20:17

Kurierowy Bukmacher 2017 - 33 Kolejka:

 

1. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków  3:0
2. UD Levante - Villarreal CF  1:0
3. Manchester City - Everton FC  1:1
4. Malaga CF - SD Eibar  0:1
5. FK Astana - Celtic Glasgow  4:3
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów  1:0
7. OGC Nice - SSC Napoli  0:2
8. Sevilla FC - Istanbul BBSK  2:2
9. NK Maribor - Hapoel Beer-Szewa  1:0
10. HNK Rijeka - Olympiakos Pireus  0:1
11. GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice  1:0
12. Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim  4:2
13. Steaua Bukareszt - Sporting Lizbona  1:5
14. FC Kopenhaga - Qarabag Agdam  2:1
15. CSKA Moskwa - Young Boys Berno  2:0
16. Slavia Praga - APOEL Nikozja  0:0
17. Bułgaria - Rosja  0:3
18. Finlandia - Estonia  3:2
19. Polska - Izrael  74:77
20. TVB 1898 Stuttgart - MT Melsungen  29:27
21. Polska - Serbia  0:3
22. Słowenia - Hiszpania  3:0
23. Ukraina - Włochy  3:2
24. Górnik Zabrze - Wisła Płock  4:0
25. Holandia - Turcja  1:3
26. Słowacja - Czechy  1:3
27. Polska - Węgry  74:64
28. MSV Duisburg - SV Darmstadt  1:2
29. Niemcy - Azerbejdżan  0:3
30. Real Sociedad - Villarreal CF  3:0
31. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków  2:1
32. 1.FC Koln - HSV Hamburg  1:3
33. Paris Saint-Germain - AS Saint-Etienne  3:0
34. Belgia - Francja  3:2
35. Niemcy - Włochy  3:2
36. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała  3:3
37. Real Betis - Celta Vigo  2:1
38. FC St. Pauli - 1.FC Heidenheim  1:0
39. Bournemouth AFC - Manchester City  1:2
40. Ukraina - Niemcy  2:1  po dogrywce
41. Anglia - Holandia  mecz nie będzie liczony
42. Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2:1
43. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg  0:1
44. Werder Brema - Bayern Monachium  0:2
45. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim  2:2
46. Newcastle United - West Ham United  3:0
47. Wolfsberger AC - SK Niederosterreich Sankt Polten  2:1
48. Rosja - Słowenia  3:0
49. Serbia - Estonia  3:2
50. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice  0:1
51. Polska - Wielka Brytania  86:76
52. Genoa CFC - Juventus Turyn  2:4
53. Deportivo Alaves - FC Barcelona  0:2
54. Manchester United - Leicester City  2:0
55. Borussia Dortmund - Hertha Berlin  2:0
56. Grand Prix Polski na żużlu - Tai Woffinden
57. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk  1:1
58. Girona FC - Malaga CF  1:0
59. Polska - Finlandia  3:0
60. Bułgaria - Hiszpania  3:0
61. AS Roma - Inter Mediolan  1:3
62. Włochy - Azerbejdżan  3:2
63. UD Las Palmas - Atletico Madryt  1:5
64. Rapid Wiedeń - LASK Linz  1:0
65. New York Red Bulls - New York City FC  1:1
66. Miguel Cotto - Yoshihiro Kamegai  wygrana Miguel Cotto
67. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg  5:0
68. SC Magdeburg - TV 05/07 Huttenberg  33:26
69. 1.FC Union Berlin - Arminia Bielefeld  1:1
70. Formuła 1 - Grand Prix Belgii - Lewis Hamilton
71. Chelsea Londyn - Everton FC  2:0
72. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam  0:2
73. GKS Katowice - Odra Opole  1:1
74. TBV Lemgo - Rhein-Neckar Lowen  24:26
75. Lech Poznań - Arka Gdynia  3:0
76. Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin  2:1
77. RB Lipsk - SC Freiburg  4:1
78. Sturm Graz - Red Bull Salzburg  1:0
79. PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade  2:0
80. Liverpool FC - Arsenal Londyn  4:0
81. Włochy - Słowacja  3:0
82. Belgia - Turcja  3:2
83. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin  2:1
84. Torino FC - US Sassuolo  3:0
85. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:0
86. SD Eibar - Athletic Bilbao  0:1
87. Zenit Sankt Petersburg - FK Rostów  0:0
88. Getafe CF - Sevilla FC  0:1
89. Niemcy - Czechy  3:0
90. Francja - Holandia  3:2
91. SSC Napoli - Atalanta Bergamo  3:1
92. AS Monaco - Olympique Marsylia  6:1
93. Azerbejdżan - Ukraina  3:4
94. Real Madryt - Valencia CF  2:2
95. Włochy - Niemcy  5:3
96. Montreal Impact - Toronto FC  1:3  
97. Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń  1:3
98. Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes  0:3
 

Tabela :

 

1.kisiel95 - 414 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14;NT)

2.aro - 386 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11;40-27)

3.lukas_k - 361 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25;59-36)

4.bartek2lp2 - 220 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT;NT)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#173 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9092 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 29 sierpień 2017 - 03:37


Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 34
Obowiązuje na dni: 28.08-3.09.2017
 
1. Eskilstuna Smederna - Dackarna Malila (Eleven Sports 19:00 WT) - żużel, liga szwedzka
2. Polska - Słowenia (TVP Sport 12:35 CZW) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
3. Islandia - Grecja (TVP Sport 15:20 CZW) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
4. Francja - Finlandia (TVP Sport 18:50 CZW) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
5. Francja - Holandia (Polsat Sport Extra 20:15 CZW) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
6. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 20:30 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
7. Bułgaria - Szwecja (Polsat Sport News 20:35 CZW) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
8. Wenezuela - Kolumbia (Eleven 22:55 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
9. Chile - Paragwaj (Eleven Sports 0:25 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
10. Portugalia - Wyspy Owcze (Polsat Sport 0:30 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
11. Węgry - Łotwa (Polsat Sport News 0:30 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
12. Urugwaj - Argentyna (Eleven 0:55 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
13. Brazylia - Ekwador (Eleven Sports 2:40 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
14. Szwajcaria - Andora (Polsat Sport 2:40 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
15. Peru - Boliwia (Eleven 4:10 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
16. Grecja - Estonia (Polsat Sport Extra 9:10 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
17. Luksemburg - Białoruś (Polsat Sport Extra 11:20 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
18. Belgia - Gibraltar (Polsat Sport Extra 13:30 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
19. Cypr - Bośnia i Hercegowina (Polsat Sport Extra 15:40 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
20. Kazachstan - Czarnogóra (Polsat Sport Extra 17:50 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
21. Turcja - Rosja (TVP Sport 19:50 PT) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
22. Dania - Polska (Polsat, Polsat Sport 20:35 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
23. Czechy - Niemcy (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
24. Rumunia - Armenia (Polsat Sport News 20:35 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
25. Litwa - Szkocja (Polsat Sport Extra 23:00 PT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
26. Słowacja - Słowenia (Polsat Sport 0:30 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
27. Malta - Anglia (Polsat Sport News 0:30 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
28. Norwegia - Azerbejdżan (Polsat Sport Extra 12:00 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
29. MKS Calisia Kalisz - VIVE Tauron Kielce (C+ Sport 12:30 SOB) - piłka ręczna, liga polska
30. Polska - Islandia (TVP Sport 12:35 SOB) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
31. Odra Opole - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport 14:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
32. San Marino - Irlandia Północna (Polsat Sport Extra 14:50 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
33. Grecja - Francja (TVP Sport 15:20 SOB) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
34. Gruzja - Irlandia (Polsat Sport Extra 17:50 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
35. Finlandia - Islandia (Polsat Sport News 17:50 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
36. Finlandia - Słowenia (TVP Sport 18:50 SOB) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
37. Hiszpania - Włochy (Polsat Sport Extra 20:35 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
38. Ukraina - Turcja (Polsat Sport News 20:35 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
39. Stefan Struve - Alexander Volkov (Extreme Sports Channel 21:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
40. Gremio Porto Alegre - Sport Recife (Eleven Sports 22:00 SOB) - piłka nożna, liga brazylijska
41. Chorwacja - Kosowo (Polsat Sport Extra 23:30 SOB) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
42. Walia - Austria (Polsat Sport 0:30 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
43. Serbia - Mołdawia (Polsat Sport News 0:30 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
44. Chrobry Głogów - Miedź Legnica (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
45. THW Kiel - SC Magdeburg (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
46. Albania - Liechtenstein (Polsat Sport Extra 12:40 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
47. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze (C+ Sport 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
48. Formuła 1 - Grand Prix Włoch* (Eleven 13:45 ND) 
49. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska
50. Izrael - Macedonia (Polsat Sport Extra 14:50 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
51. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
52. Słowenia - Grecja (TVP Sport 15:20 ND) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
53. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska
54. FC Barcelona - BM Logrono La Rioja (Sportklub 17:00 ND) - piłka ręczna, Superpuchar Hiszpanii
55. Holandia - Bułgaria (Polsat Sport Extra 17:50 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
56. Białoruś - Szwecja (Polsat Sport News 17:50 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
57. FOGO Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska
58. Finlandia - Polska (TVP Sport 18:50 ND) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
59. Węgry - Portugalia (Polsat Sport Extra 20:35 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
60. Grecja - Belgia (Polsat Sport News 20:35 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
61. Łotwa - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 23:30 ND) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
62. Francja - Luksemburg (Polsat Sport 0:30 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
63. Wyspy Owcze - Andora (Polsat Sport News 0:30 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
64. Estonia - Cypr (Polsat Sport Extra 12:40 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
65. Gibraltar - Bośnia i Hercegowina (Polsat Sport Extra 14:50 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Eskilstuna Smederna - Dackarna Malila 1
2. Polska - Słowenia 1
3. Islandia - Grecja 2
4. Francja - Finlandia 1
5. Francja - Holandia 1
6. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt 2
7. Bułgaria - Szwecja 2
8. Wenezuela - Kolumbia 2
9. Chile - Paragwaj 1
10. Portugalia - Wyspy Owcze 1
11. Węgry - Łotwa 1
12. Urugwaj - Argentyna X
13. Brazylia - Ekwador 1
14. Szwajcaria - Andora 1
15. Peru - Boliwia 1
16. Grecja - Estonia 1
17. Luksemburg - Białoruś 2
18. Belgia - Gibraltar 1
19. Cypr - Bośnia i Hercegowina 2
20. Kazachstan - Czarnogóra 2
21. Turcja - Rosja 1
22. Dania - Polska 2
23. Czechy - Niemcy 2
24. Rumunia - Armenia 1
25. Litwa - Szkocja 2
26. Słowacja - Słowenia 1
27. Malta - Anglia 2
28. Norwegia - Azerbejdżan 1
29. MKS Calisia Kalisz - VIVE Tauron Kielce 2
30. Polska - Islandia 1
31. Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 1
32. San Marino - Irlandia Północna 2
33. Grecja - Francja 2
34. Gruzja - Irlandia 2
35. Finlandia - Islandia 2
36. Finlandia - Słowenia 2
37. Hiszpania - Włochy 1
38. Ukraina - Turcja 2
39. Stefan Struve - Alexander Volkov 2
40. Gremio Porto Alegre - Sport Recife 1
41. Chorwacja - Kosowo 1
42. Walia - Austria 1
43. Serbia - Mołdawia 1
44. Chrobry Głogów - Miedź Legnica 2
45. THW Kiel - SC Magdeburg 1
46. Albania - Liechtenstein 1
47. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 2
49. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 1
50. Izrael - Macedonia 1
51. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen 2
52. Słowenia - Grecja 2
53. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów 1
54. FC Barcelona - BM Logrono La Rioja 1
55. Holandia - Bułgaria 1
56. Białoruś - Szwecja 2
57. FOGO Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 2
58. Finlandia - Polska 2
59. Węgry - Portugalia 2
60. Grecja - Belgia 2
61. Łotwa - Szwajcaria 2
62. Francja - Luksemburg 1
63. Wyspy Owcze - Andora 1
64. Estonia - Cypr 1
65. Gibraltar - Bośnia i Hercegowina 2

Użytkownik lukas_k edytował ten post 29 sierpień 2017 - 03:37

nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#174 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 29 sierpień 2017 - 08:53

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 34
Obowiązuje na dni: 28.08-3.09.2017
 
 
2. Polska - Słowenia  1
3. Islandia - Grecja  2
4. Francja - Finlandia  1
5. Francja - Holandia  1
6. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt  2
7. Bułgaria - Szwecja  2
8. Wenezuela - Kolumbia  2
9. Chile - Paragwaj  1
10. Portugalia - Wyspy Owcze  1
11. Węgry - Łotwa  1
 
 
12. Urugwaj - Argentyna  2
13. Brazylia - Ekwador  1
14. Szwajcaria - Andora  1
15. Peru - Boliwia  1
16. Grecja - Estonia  1
17. Luksemburg - Białoruś  1
18. Belgia - Gibraltar  1
19. Cypr - Bośnia i Hercegowina  X
20. Kazachstan - Czarnogóra  X
21. Turcja - Rosja  2
 
 
22. Dania - Polska  2
23. Czechy - Niemcy  2
24. Rumunia - Armenia  1
25. Litwa - Szkocja  2
26. Słowacja - Słowenia  1
27. Malta - Anglia  2
28. Norwegia - Azerbejdżan  1
29. MKS Calisia Kalisz - VIVE Tauron Kielce  2
30. Polska - Islandia  1
32. San Marino - Irlandia Północna  2
 
 
34. Gruzja - Irlandia  2
35. Finlandia - Islandia  2
36. Finlandia - Słowenia  2
37. Hiszpania - Włochy  X
41. Chorwacja - Kosowo  1
42. Walia - Austria  1
43. Serbia - Mołdawia  1
44. Chrobry Głogów - Miedź Legnica  1 
45. THW Kiel - SC Magdeburg  1
46. Albania - Liechtenstein  1
 
 
49. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils  1
50. Izrael - Macedonia  1
54. FC Barcelona - BM Logrono La Rioja  1
55. Holandia - Bułgaria  1
56. Białoruś - Szwecja  2
57. FOGO Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra  1
58. Finlandia - Polska  2
59. Węgry - Portugalia  2
60. Grecja - Belgia  2
61. Łotwa - Szwajcaria  2
 
 
62. Francja - Luksemburg  1
63. Wyspy Owcze - Andora  1
64. Estonia - Cypr  2
65. Gibraltar - Bośnia i Hercegowina  2

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#175 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 29 sierpień 2017 - 15:06

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 34
Obowiązuje na dni: 28.08-3.09.2017
 
1. Eskilstuna Smederna - Dackarna Malila - 2
2. Polska - Słowenia - 2
3. Islandia - Grecja - 2
4. Francja - Finlandia - 1
5. Francja - Holandia - 1
6. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt - 2
7. Bułgaria - Szwecja - 2
8. Wenezuela - Kolumbia - 2
9. Chile - Paragwaj - 1
10. Portugalia - Wyspy Owcze - 1

13. Brazylia - Ekwador - 1
14. Szwajcaria - Andora - 1
15. Peru - Boliwia - 1
17. Luksemburg - Białoruś - 2
18. Belgia - Gibraltar - 1
19. Cypr - Bośnia i Hercegowina - 2
21. Turcja - Rosja - 1
23. Czechy - Niemcy - 2
24. Rumunia - Armenia - 1
27. Malta - Anglia - 2

29. MKS Calisia Kalisz - VIVE Tauron Kielce - 2
30. Polska - Islandia - 1
32. San Marino - Irlandia Północna - 2
33. Grecja - Francja - 2
41. Chorwacja - Kosowo - 1
43. Serbia - Mołdawia - 1
45. THW Kiel - SC Magdeburg - 1
46. Albania - Liechtenstein - 1
51. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen - 2
53. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów - 1

54. FC Barcelona - BM Logrono La Rioja - 1
55. Holandia - Bułgaria - 1
56. Białoruś - Szwecja - 2
58. Finlandia - Polska - 2
59. Węgry - Portugalia - 2
62. Francja - Luksemburg - 1
65. Gibraltar - Bośnia i Hercegowina - 2



#176 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9092 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 03 wrzesień 2017 - 10:42

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 35
Obowiązuje na dni: 4-10.09.2017
 
1. Armenia - Dania (Polsat Sport Extra 17:50 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
2. Azerbejdżan - San Marino (Polsat Sport News 17:50 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
3. Serbia - Turcja (TVP Sport 19:50 PN) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
4. Polska - Kazachstan (Polsat, Polsat Sport 20:35 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
5. Anglia - Słowacja (Polsat Sport Extra 20:35 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
6. Czarnogóra - Rumunia (Polsat Sport News 20:35 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
7. Niemcy - Norwegia (Polsat Sport Extra 23:00 PN) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
8. Irlandia Północna - Czechy (Polsat Sport 0:30 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
9. Słowenia - Litwa (Polsat Sport News 0:30 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
10. Polska - Francja (TVP Sport 15:20 WT) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
11. Szkocja - Malta (Polsat Sport Extra 16:10 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
12. Grecja - Finlandia (TVP Sport 18:50 WT) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
13. Anglia U-21 - Łotwa U-21 (Eleven Extra 20:30 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Europy do lat 21
14. Irlandia - Serbia (Polsat Sport 20:35 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
15. Włochy - Izrael (Polsat Sport Extra 20:35 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
16. Islandia - Ukraina (Polsat Sport News 20:35 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
17. Boliwia - Chile (Eleven 21:55 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
18. Kolumbia - Brazylia (Eleven Sports 22:25 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
19. Liechtenstein - Hiszpania (Polsat Sport Extra 23:00 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
20. Turcja - Chorwacja (Polsat Sport 0:30 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
21. Mołdawia - Walia (Polsat Sport News 0:30 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
22. Argentyna - Wenezuela (Eleven Sports 1:25 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
23. Paragwaj - Urugwaj (Eleven 1:55 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
24. Austria - Gruzja (Polsat Sport Extra 13:20 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
25. Słowenia - Francja (TVP Sport 13:35 ŚR) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
26. Macedonia - Albania (Polsat Sport Extra 16:10 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
27. Grecja - Polska (TVP Sport 16:20 ŚR) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
28. Kosowo - Finlandia (Polsat Sport Extra 18:20 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji
29. Finlandia - Islandia (TVP Sport 19:35 ŚR) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
30. Fraikin BM. Granollers - BM. Logrono La Rioja (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska
31. Węgry - Hiszpania (TVP Sport 16:05 CZW) - koszykówka mężczyzn, EuroBasket
32. SC Magdeburg - Fuchse Berlin (Sportklub 20:30 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
33. New Englad Patriots - Kansas City Chiefs (Eleven Sports 2:25 PT) - futbol amerykański, NFL
34. Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai (Polsat Sport 13:25 PT) - piłka nożna, liga chińska
35. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
36. Comarch Cracovia - GKS Tychy (TVP Sport 18:15 PT) - hokej na lodzie, Superpuchar Polski
37. Dynamo Drezno - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
38. Arka Gdynia - Wisła Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
39. HSV Hamburg - RB Lipsk (Eleven Sports 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
40. FC Metz - Paris Saint-Germain (Eleven Extra 20:30 PT) - piłka nożna, liga francuska
41. Miedź Legnica - Bytovia Bytów (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
42. CD Leganes - Getafe CF (Eleven 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
43. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn (C+ Sport 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska
44. Real Madryt - UD Levante (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
45. Arminia Bielefeld - MSV Duisburg (Eleven Sports 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
46. Manchester City - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
47. Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport 14:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
48. Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport, nSport+ 15:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
49. SC Freiburg - Borussia Dortmund (Eleven Sports 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
50. VfL Wolfsburg - Hannover 96 (Eleven Extra 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
51. Leicester City - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
52. Valencia CF - Atletico Madryt (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
53. LASK Linz - Sturm Graz (Sportklub 16:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
54. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
55. Juventus Turyn - Chievo Verona (Eleven Extra 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
56. Polska - Europa (Polsat Sport 18:00 SOB) - rugby, mecz towarzyski
57. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga (Polsat Sport News 18:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
58. Stoke City - Manchester United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
59. Sevilla FC - SD Eibar (Eleven 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
60. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium (Eleven Sports 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
61. Grand Prix Niemiec na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
62. Krzysztof Zimnoch - Joey Abell (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala MGębski Boxing Night w Radomiu 
63. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
64. Sampdoria Genua - AS Roma (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
65. FC Barcelona - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
66. Everton FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska
67. Chicago Fire - New York Red Bulls (Eurosport 2 22:00 SOB) - piłka nożna, MLS
68. FC Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto (Sportklub 23:00 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska
69. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle (Polsat Sport News 0:20 ND) - piłka nożna, liga holenderska
70. Roman Gonzalez - Srisaket Sor Rungvisai (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBC w Carson
71. Demetrious Johnson - Ray Borg (Extreme Sports Channel 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 215
72. Deportivo La Coruna - Real Sociedad (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. Inter Mediolan - SPAL 2013 (Eleven Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
74. sc Heerenveen - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
75. MT Melsungen - THW Kiel (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
76. KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
77. SV Darmstadt - VfL Bochum (Eleven Sports 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
78. Burnley FC - Crystal Palace (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
79. Lazio Rzym - AC Milan (Eleven 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
80. Hellas Verona - AC Fiorentina (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
81. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
82. Hertha Berlin - Werder Brema (Eleven Sports 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
83. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno (nSport+ 16:00 ND) - żużel, liga polska
84. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
85. Swansea City - Newcastle United (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
86. Pogoń Szczecin - Lech Poznań (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
87. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfB Stuttgart (Eleven Sports 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
88. Celta Vigo - Deportivo Alaves (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
89. CASH BROKER Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska
90. Villarreal CF - Real Betis (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
91. Bologna FC - SSC Napoli (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
92. Olympique Marsylia - Stade Rennes (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
93. SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 23:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
94. Dallas Cowboys - New York Giants (Eleven Sports 2:25 PN) - futbol amerykański, NFL
 
 
 
 
 
 
 

 
1. Armenia - Dania 2
2. Azerbejdżan - San Marino 1
3. Serbia - Turcja 2
4. Polska - Kazachstan 1
5. Anglia - Słowacja 1
6. Czarnogóra - Rumunia 1
7. Niemcy - Norwegia 1
8. Irlandia Północna - Czechy 1
9. Słowenia - Litwa 1
10. Polska - Francja 1
11. Szkocja - Malta 1
12. Grecja - Finlandia 1
13. Anglia U-21 - Łotwa U-21 1
14. Irlandia - Serbia X
15. Włochy - Izrael 1
16. Islandia - Ukraina 1
17. Boliwia - Chile 2
18. Kolumbia - Brazylia 2
19. Liechtenstein - Hiszpania 2
20. Turcja - Chorwacja 2
21. Mołdawia - Walia 2
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Paragwaj - Urugwaj 2
24. Austria - Gruzja 1
25. Słowenia - Francja 2
26. Macedonia - Albania 2
27. Grecja - Polska 2
28. Kosowo - Finlandia 2
29. Finlandia - Islandia 1
30. Fraikin BM. Granollers - BM. Logrono La Rioja 1
31. Węgry - Hiszpania 2
32. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 1
33. New Englad Patriots - Kansas City Chiefs 1
34. Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai 1
35. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
36. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
37. Dynamo Drezno - SpVgg Greuther Furth 2
38. Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
39. HSV Hamburg - RB Lipsk 2
40. FC Metz - Paris Saint-Germain 2
41. Miedź Legnica - Bytovia Bytów 1
42. CD Leganes - Getafe CF X
43. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn 1
44. Real Madryt - UD Levante 1
45. Arminia Bielefeld - MSV Duisburg 1
46. Manchester City - Liverpool FC 1
47. Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
48. Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 1
49. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2
50. VfL Wolfsburg - Hannover 96 1
51. Leicester City - Chelsea Londyn 2
52. Valencia CF - Atletico Madryt 2
53. LASK Linz - Sturm Graz 2
54. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2
55. Juventus Turyn - Chievo Verona 1
56. Polska - Europa 1
57. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 2
58. Stoke City - Manchester United 2
59. Sevilla FC - SD Eibar 1
60. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 2
62. Krzysztof Zimnoch - Joey Abell 1
63. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1
64. Sampdoria Genua - AS Roma 2
65. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1
66. Everton FC - Tottenham Hotspur 2
67. Chicago Fire - New York Red Bulls 2
68. FC Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto 1
69. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle 1
70. Roman Gonzalez - Srisaket Sor Rungvisai 1
71. Demetrious Johnson - Ray Borg 1
72. Deportivo La Coruna - Real Sociedad 1
73. Inter Mediolan - SPAL 2013 1
74. sc Heerenveen - PSV Eindhoven 2
75. MT Melsungen - THW Kiel 2
76. KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 2
77. SV Darmstadt - VfL Bochum 1
78. Burnley FC - Crystal Palace 1
79. Lazio Rzym - AC Milan 2
80. Hellas Verona - AC Fiorentina 2
81. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 2
82. Hertha Berlin - Werder Brema 1
83. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno 1
84. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1
85. Swansea City - Newcastle United 2
86. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
87. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfB Stuttgart 1
88. Celta Vigo - Deportivo Alaves 1
89. CASH BROKER Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław 1
90. Villarreal CF - Real Betis 1
91. Bologna FC - SSC Napoli 2
92. Olympique Marsylia - Stade Rennes 1
93. SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt 2
94. Dallas Cowboys - New York Giants 2

nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#177 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 04 wrzesień 2017 - 08:21

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 35
Obowiązuje na dni: 4-10.09.2017
 
 
1. Armenia - Dania  2
2. Azerbejdżan - San Marino  1
4. Polska - Kazachstan  1
5. Anglia - Słowacja  1
6. Czarnogóra - Rumunia  1
7. Niemcy - Norwegia  1
8. Irlandia Północna - Czechy  X
9. Słowenia - Litwa  1
10. Polska - Francja  1
11. Szkocja - Malta  1
 
 
13. Anglia U-21 - Łotwa U-21  1
15. Włochy - Izrael  1
16. Islandia - Ukraina  1
17. Boliwia - Chile  2
18. Kolumbia - Brazylia  2
19. Liechtenstein - Hiszpania  2
20. Turcja - Chorwacja  2
21. Mołdawia - Walia  2
22. Argentyna - Wenezuela  1
23. Paragwaj - Urugwaj  2
 
 
24. Austria - Gruzja  1
25. Słowenia - Francja  2
26. Macedonia - Albania  2
27. Grecja - Polska  2
28. Kosowo - Finlandia  2
29. Finlandia - Islandia  1
31. Węgry - Hiszpania  2
35. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock  1
36. Comarch Cracovia - GKS Tychy  1
38. Arka Gdynia - Wisła Kraków  1
 
 
40. FC Metz - Paris Saint-Germain  2
41. Miedź Legnica - Bytovia Bytów  1
43. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn  1
44. Real Madryt - UD Levante  1
48. Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz  1
49. SC Freiburg - Borussia Dortmund  2
50. VfL Wolfsburg - Hannover 96  1
51. Leicester City - Chelsea Londyn  2
52. Valencia CF - Atletico Madryt  2
55. Juventus Turyn - Chievo Verona  1
 
 
56. Polska - Europa  1
57. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga  2
58. Stoke City - Manchester United  2
59. Sevilla FC - SD Eibar  1
60. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium  2
63. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok  1
64. Sampdoria Genua - AS Roma  1
65. FC Barcelona - Espanyol Barcelona  1
66. Everton FC - Tottenham Hotspur  2
67. Chicago Fire - New York Red Bulls  2
 
 
68. FC Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto  1
69. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle  1
73. Inter Mediolan - SPAL 2013  1
74. sc Heerenveen - PSV Eindhoven  2
75. MT Melsungen - THW Kiel  2
76. KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock  2
79. Lazio Rzym - AC Milan  2
80. Hellas Verona - AC Fiorentina  2
81. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze  1
82. Hertha Berlin - Werder Brema  1
 
 
83. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno  2
84. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń  1
85. Swansea City - Newcastle United  1
86. Pogoń Szczecin - Lech Poznań  2
87. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfB Stuttgart  1
88. Celta Vigo - Deportivo Alaves  1
89. CASH BROKER Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław  1
90. Villarreal CF - Real Betis  1
91. Bologna FC - SSC Napoli  2
92. Olympique Marsylia - Stade Rennes  1
 
 
93. SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt  2
94. Dallas Cowboys - New York Giants  1

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#178 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 211 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 04 wrzesień 2017 - 11:14

1. Armenia - Dania 2
2. Azerbejdżan - San Marino 1
3. Serbia - Turcja 2
4. Polska - Kazachstan 1
5. Anglia - Słowacja 1
6. Czarnogóra - Rumunia X
7. Niemcy - Norwegia 1
8. Irlandia Północna - Czechy X
9. Słowenia - Litwa 1
10. Polska - Francja 1
 
 
11. Szkocja - Malta 1
12. Grecja - Finlandia 1
13. Anglia U-21 - Łotwa U-21 1
14. Irlandia - Serbia X
15. Włochy - Izrael 1
16. Islandia - Ukraina 1
17. Boliwia - Chile 2
18. Kolumbia - Brazylia 2
19. Liechtenstein - Hiszpania 2
20. Turcja - Chorwacja 1
 
 
21. Mołdawia - Walia 2
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Paragwaj - Urugwaj 2
24. Austria - Gruzja 1
25. Słowenia - Francja 1
26. Macedonia - Albania 2
27. Grecja - Polska 2
28. Kosowo - Finlandia 2
29. Finlandia - Islandia 1
30. Fraikin BM. Granollers - BM. Logrono La Rioja 1
 
 
31. Węgry - Hiszpania 2
32. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 1
33. New Englad Patriots - Kansas City Chiefs 1
34. Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai 1
35. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
36. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
37. Dynamo Drezno - SpVgg Greuther Furth 2
38. Arka Gdynia - Wisła Kraków X
39. HSV Hamburg - RB Lipsk 2
40. FC Metz - Paris Saint-Germain 2
 
 
41. Miedź Legnica - Bytovia Bytów 2
42. CD Leganes - Getafe CF X
43. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn 1
44. Real Madryt - UD Levante 1
45. Arminia Bielefeld - MSV Duisburg 1
46. Manchester City - Liverpool FC 1
47. Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
48. Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 1
49. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2
50. VfL Wolfsburg - Hannover 96 1
 
 
51. Leicester City - Chelsea Londyn 1
52. Valencia CF - Atletico Madryt 2
53. LASK Linz - Sturm Graz 2
54. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2
55. Juventus Turyn - Chievo Verona 1
56. Polska - Europa 1
57. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 2
58. Stoke City - Manchester United 2
59. Sevilla FC - SD Eibar 1
60. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 2
 
 
62. Krzysztof Zimnoch - Joey Abell 1
63. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1
64. Sampdoria Genua - AS Roma 2
65. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1
66. Everton FC - Tottenham Hotspur 2
67. Chicago Fire - New York Red Bulls 2
68. FC Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto 1
69. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle 1
70. Roman Gonzalez - Srisaket Sor Rungvisai 1
 
 
71. Demetrious Johnson - Ray Borg 1
72. Deportivo La Coruna - Real Sociedad 1
73. Inter Mediolan - SPAL 2013 1
74. sc Heerenveen - PSV Eindhoven 2
75. MT Melsungen - THW Kiel 2
76. KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 2
77. SV Darmstadt - VfL Bochum 1
78. Burnley FC - Crystal Palace 1
79. Lazio Rzym - AC Milan 2
80. Hellas Verona - AC Fiorentina 2
 
 
81. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 2
82. Hertha Berlin - Werder Brema 1
83. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno 1
84. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1
85. Swansea City - Newcastle United 2
86. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
87. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfB Stuttgart 1
88. Celta Vigo - Deportivo Alaves 1
89. CASH BROKER Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław 1
90. Villarreal CF - Real Betis 1
91. Bologna FC - SSC Napoli 2
92. Olympique Marsylia - Stade Rennes 1
93. SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt 2
94. Dallas Cowboys - New York Giants


#179 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 05 wrzesień 2017 - 08:21

Kurierowy Bukmacher 2017 - 34 Kolejka:

 

1. Eskilstuna Smederna - Dackarna Malila  46:44
2. Polska - Słowenia  81:90
3. Islandia - Grecja  61:90
4. Francja - Finlandia  84:86  po dogrywce
5. Francja - Holandia  4:0
6. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt  32:29
7. Bułgaria - Szwecja 3:2
8. Wenezuela - Kolumbia  0:0
9. Chile - Paragwaj  0:3
10. Portugalia - Wyspy Owcze  5:1
11. Węgry - Łotwa  3:1
12. Urugwaj - Argentyna  0:0
13. Brazylia - Ekwador  2:0
14. Szwajcaria - Andora  3:0
15. Peru - Boliwia  2:1
16. Grecja - Estonia  0:0
17. Luksemburg - Białoruś  1:0
18. Belgia - Gibraltar  9:0
19. Cypr - Bośnia i Hercegowina  3:2
20. Kazachstan - Czarnogóra  0:3
21. Turcja - Rosja  73:76
22. Dania - Polska  4:0
23. Czechy - Niemcy  1:2
24. Rumunia - Armenia  1:0
25. Litwa - Szkocja  0:3
26. Słowacja - Słowenia  1:0
27. Malta - Anglia  0:4
28. Norwegia - Azerbejdżan  2:0
29. MKS Calisia Kalisz - VIVE Tauron Kielce  20:36
30. Polska - Islandia  91:61
31. Odra Opole - Chojniczanka Chojnice  2:1
32. San Marino - Irlandia Północna  0:3
33. Grecja - Francja  87:95
34. Gruzja - Irlandia  1:1
35. Finlandia - Islandia  1:0
36. Finlandia - Słowenia  78:81
37. Hiszpania - Włochy  3:0
38. Ukraina - Turcja  2:0
39. Stefan Struve - Alexander Volkov  wygrana Alexander Volkov
40. Gremio Porto Alegre - Sport Recife  5:0
41. Chorwacja - Kosowo  1:0
42. Walia - Austria  1:0
43. Serbia - Mołdawia  3:0
44. Chrobry Głogów - Miedź Legnica  1:2
45. THW Kiel - SC Magdeburg  34:32
46. Albania - Liechtenstein  2:0
47. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze  24:26
48. Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Lewis Hamilton
49. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils  54:36
50. Izrael - Macedonia  0:1
51. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen  27:22
52. Słowenia - Grecja  78:72
53. BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów  47:43
54. FC Barcelona - BM Logrono La Rioja  31:25
55. Holandia - Bułgaria  3:1
56. Białoruś - Szwecja  0:4
57. FOGO Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra  50:40
58. Finlandia - Polska  90:87  po dogrywce
59. Węgry - Portugalia  0:1
60. Grecja - Belgia  1:2
61. Łotwa - Szwajcaria  0:3
62. Francja - Luksemburg  0:0
63. Wyspy Owcze - Andora  1:0
64. Estonia - Cypr  1:0
65. Gibraltar - Bośnia i Hercegowina  0:4

 

Tabela :

 

1.kisiel95 - 427 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14;NT;25-12)

2.aro - 402 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11;40-27;35-19)

3.lukas_k - 385 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25;59-36;44-20)

4.bartek2lp2 - 220 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT;NT;NT)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#180 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:12

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 35
Obowiązuje na dni: 4-10.09.2017

 

10. Polska - Francja - 2
11. Szkocja - Malta - 1
12. Grecja - Finlandia - 1
13. Anglia U-21 - Łotwa U-21 - 1
15. Włochy - Izrael - 1
17. Boliwia - Chile - 2
18. Kolumbia - Brazylia - 2
19. Liechtenstein - Hiszpania - 2
21. Mołdawia - Walia - 2
22. Argentyna - Wenezuela - 1

23. Paragwaj - Urugwaj - 2
24. Austria - Gruzja - 1
25. Słowenia - Francja - 2
27. Grecja - Polska - 1
28. Kosowo - Finlandia - 2
29. Finlandia - Islandia - 1
30. Fraikin BM. Granollers - BM. Logrono La Rioja - 2
31. Węgry - Hiszpania - 2
32. SC Magdeburg - Fuchse Berlin - 1
34. Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai - 1

35. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock - 1
36. Comarch Cracovia - GKS Tychy - 1
37. Dynamo Drezno - SpVgg Greuther Furth - 1
39. HSV Hamburg - RB Lipsk - 2
40. FC Metz - Paris Saint-Germain - 2
43. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn - 1
44. Real Madryt - UD Levante - 1
47. Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2
49. SC Freiburg - Borussia Dortmund - 2
51. Leicester City - Chelsea Londyn - 2

52. Valencia CF - Atletico Madryt - 2
53. LASK Linz - Sturm Graz - 2
54. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa - 2
55. Juventus Turyn - Chievo Verona - 1
57. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga - 2
58. Stoke City - Manchester United - 2
59. Sevilla FC - SD Eibar - 1
60. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium - 2
62. Krzysztof Zimnoch - Joey Abell - 1
64. Sampdoria Genua - AS Roma - 2

65. FC Barcelona - Espanyol Barcelona - 1
68. FC Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto - 1
69. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle - 1
73. Inter Mediolan - SPAL 2013 - 1
74. sc Heerenveen - PSV Eindhoven - 2
75. MT Melsungen - THW Kiel - 2
76. KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock - 2
79. Lazio Rzym - AC Milan - 2
80. Hellas Verona - AC Fiorentina - 2
86. Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 2

87. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfB Stuttgart - 1
91. Bologna FC - SSC Napoli - 2
92. Olympique Marsylia - Stade Rennes - 1
93. SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt - 2