Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurierowy Bukmacher 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#21 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 30 styczeń 2017 - 21:38

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 4
Obowiązuje na dni: 30.01-5.02.2017

1. Zenit Kazań - VfB Friedrichshafen  1
2. LOSC Lille - FC Nantes  1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dinamo Moskwa  1
6. Inter Mediolan - Lazio Rzym  1
7. Liverpool FC - Chelsea Londyn  2
8. Olympique Marsylia - Olympique Lyon  1
9. Arsenal Londyn - Watford FC  1
10. Biełogorje Biełgorod - Sir Sicoma Colussi Perugia  2
11. Arkas Izmir - Paris Volley  1
12. FC Chambly-Thelle - AS Monaco  2

 

13. PGE Skra Bełchatów - ACH Volley Lublana  1
14. NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock  2
15. Cucine Lube Civitanova - Asseco Resovia Rzeszów  1
16. Knack Roeselare - Halkbank Ankara  2
17. West Ham United - Manchester City  2
18. Newcastle United - Queens Park Rangers  1
19. Pescara Calcio - AC Fiorentina  2
20. AS Roma - AC Cesena  1
21. Manchester United - Hull City  1
22. Stade Rennes - Paris Saint-Germain  2

 

23. Atletico Madryt - FC Barcelona  X
24. Stambuł BBSK - Noliko Maaseik  1
25. Botafogo Rio de Janeiro - Colo Colo  1
27. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - VIVE Tauron Kielce  2
31. Celta Vigo - Deportivo Alaves  1
34. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen  2
35. Comarch Cracovia - GKS Tychy  1
36. KSC Lokeren - RSC Anderlecht  2
37. Baskonia Vitoria Gasteiz - Real Madryt  2
41. Boston Celtics - Los Angeles Lakers  1

 

45. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen  1
50. FC Barcelona - Athletic Bilbao  1
52. AS Monaco - OGC Nice  1
54. Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC  1
56. Borussia Dortmund - RB Lipsk  1
60. Everton FC - AFC Bournemouth  1
62. Bologna FC - SSC Napoli  2
65. Washington Wizards - New Orleans Pelicans  1
67. Sevilla FC - Villarreal CF  1
68. AC Milan - Sampdoria Genua  1

 

69. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam  2
70. Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra  2
71. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket  1
74. Manchester City - Swansea City  1
75. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam  2
78. Pescara Calcio - Lazio Rzym  2
80. FC Augsburg - Werder Brema  X
81. Atletico Madryt - CD Leganes  1
82. Leicester City - Manchester United  2
83. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine  1

 

84. Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt  1
85. US Palermo - Crotone FC  1
86. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin  1
87. Real Sociedad - Osasuna Pampeluna  1
88. UCAM Murcia CB - Real Madryt  2
89. Juventus Turyn - Inter Mediolan  1
90. Celta Vigo - Real Madryt  2
91. AS Saint-Etienne - Olympique Lyon  1
92. Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers  1


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#22 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 219 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 31 styczeń 2017 - 10:21

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 4
Obowiązuje na dni: 30.01-5.02.2017
 
1. Zenit Kazań - VfB Friedrichshafen 1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dinamo Moskwa 1
4. S.C.M. "U" Craiova - Modena Volley 2
6. Inter Mediolan - Lazio Rzym X
7. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1
9. Arsenal Londyn - Watford FC 1
10. Biełogorje Biełgorod - Sir Sicoma Colussi Perugia 1
11. Arkas Izmir - Paris Volley 1
12. FC Chambly-Thelle - AS Monaco 2
13. PGE Skra Bełchatów - ACH Volley Lublana 1
 
14. NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 2
16. Knack Roeselare - Halkbank Ankara 2
17. West Ham United - Manchester City 2
18. Newcastle United - Queens Park Rangers 1
19. Pescara Calcio - AC Fiorentina 2
20. AS Roma - AC Cesena 1
21. Manchester United - Hull City 1
22. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2
25. Botafogo Rio de Janeiro - Colo Colo 1
26. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa 2
 
27. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - VIVE Tauron Kielce 2
28. Berlin Recyling Volleys - Dukla Liberec 1
34. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen 2
35. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
36. KSC Lokeren - RSC Anderlecht 2
41. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 2
44. Muratbey Usak - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
45. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
46. Szkocja - Irlandia 2
47. Hull City - Liverpool FC 2
 
50. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
53. Anglia - Francja 2
54. Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC 1
57. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 2
59. Science City Jena - BasketballLowen Brunszwik 1
60. Everton FC - AFC Bournemouth 1
61. Quabit Guadalajara - Naturhouse La Rioja 2
62. Bologna FC - SSC Napoli 2
64. Colorado Avalanche - Winnipeg Jets 2
65. Washington Wizards - New Orleans Pelicans 1
 
68. AC Milan - Sampdoria Genua 1
69. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam 2
70. Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 2
71. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket 1
73. Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler - Anadolu Efes Stambuł 2
74. Manchester City - Swansea City 1
75. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam 2
76. Włochy - Walia 2
81. Atletico Madryt - CD Leganes 1
82. Leicester City - Manchester United 1
 
84. Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 1
86. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 1
88. UCAM Murcia CB - Real Madryt 2
90. Celta Vigo - Real Madryt 2
91. AS Saint-Etienne - Olympique Lyon 2
92. Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers 1 


#23 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 01 luty 2017 - 18:51

Kurierowy Bukmacher 2017 - 3 Kolejka:

 

1. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł  0:3
2. ROSA Radom - Neptunas Kłajpeda  65:71
3. Norwegia - Węgry  31:28
4. Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
5. Francja - Szwecja  33:30
6. Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa  79:74
7. Deportivo Alaves - AD Alcorcon  0:0
8. SSC Napoli - AC Fiorentina  1:0
9. Hiszpania - Chorwacja  29:30
10. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain  1:4
11. Washington Wizards - Boston Celtics  123:108
12. Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar  3:2
13. Chimki Rosja - Ratiopharm Ulm  85:84
14. Legia Warszawa - Ulsan Hyundai FC  0:0
15. Chemik Police - Imoco Volley Conegliano  2:3
16. AEK Ateny - Stelmet Zielona Góra  71:64
17. SD Eibar - Atletico Madryt  2:2
18. AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - WKS Grunwald Poznań  7:1
19. KVC Westerlo - Anderlecht Bruksela  2:4
20. Valencia Basket - Unicaja Malaga  86:62
21. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce Stambuł  1:3
22. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku  3:0
23. Juventus Turyn - AC Milan  2:1
24. Liverpool FC - Southampton FC  0:1
25. AS Monaco - AS Nancy-Lorraine  1:0
26. Celta Vigo - Real Madryt  2:2
27. CS Volei Alba Blaj - Volero Zurych  0:3
28. VakifBank Stambuł - Dresdner SC  3:0
29. Saint-Raphael Var VB - Azerrail Baku  1:3  
30. Boston Celtics - Houston Rockets  120:109
31. Hull City - Manchester United  2:1
32. FC Barcelona - Real Sociedad  5:2
33. New Jersey Devils - Washington Capitals  2:5
34. MKS Będzin - Cuprum Lubin  3:2
35. MKS Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze  23:31
36. FC Barcelona - Baskonia  79:93
37. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt  0:1
38. Osasuna Pampeluna - Malaga CF  1:1
39. Derby County - Leicester City  2:2
40. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks  109:98
41. Chicago Bulls - Miami Heat  88:100
42. Villarreal CF - Granada CF  2:0
43. Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers  1:2
44. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów  3:1
45. Werder Brema - Bayern Monachium  1:2
46. Chelsea Londyn - Brentford FC  4:0
47. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen - Polska
48. Deportivo Alaves - Atletico Madryt  0:0
49. Olympique Lyon - LOSC Lille  1:2
50. Lazio Rzym - Chievo Verona  0:1
51. Southampton FC - Arsenal Londyn  0:5
52. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach  2:3
53. Heracles Almelo - PSV Eindhoven  1:2
54. Stade Rennes - FC Nantes  1:1
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk  3:0
56. Inter Mediolan - Pescara Calcio  3:0
57. CD Leganes - Celta Vigo  0:2
58. Diatec Trentino - Azimut Modena  3:2
59. Valentina Shevchenko - Julianna Pena  wygrana  Valentina Shevchenko
60. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers  144:98
61. Francisco Vargas - Miguel Berchelt   wygrana Miguel Berchelt
62. Carl Frampton - Leo Santa Cruz   wygrana Leo Santa Cruz
63. Fenerbahce Stambuł - Muratbey Usak  98:89
64. Real Betis - FC Barcelona  1:1
65. Torino FC - Atalanta Bergamo  1:1
66. Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk  69:70
67. Millwall FC - Watford FC  1:0
68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag  3:0
69. Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot  3:1
70. Sampdoria Genua - AS Roma  3:2
71. US Sassuolo - Juventus Turyn  0:2
72. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Willingen - Andreas Wellinger
73. SC Freiburg - Hertha Berlin  2:1
74. Espanyol Barcelona - Sevilla FC  3:1
75. Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen  4:0
76. Manchester United - Wigan Athletic  4:0
77. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund  1:1
78. Anderlecht Bruksela - Standard Liege  0:0
79. Athletic Bilbao - Sporting Gijon  2:1
80. ZRK Buducnost Podgorica - ZRK Vardar Skopje  28:31
81. SSC Napoli - US Palermo  1:1
82. Real Madryt - Real Sociedad  3:0
83. Paris Saint-Germain - AS Monaco  1:1
84. Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder  107:91
85. Baskonia - FC Barcelona  84:92
 

Tabela :

 

1.aro - 64 pkt

(39-19;53-15;30-24)

2.lukas_k - 48 pkt

(37-25;56-33;49-36)

3.kisiel95 - 46 pkt

(37-13;31-21;36-24)

2.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26)

5.bartek2lp2 - 37 pkt

(49-38;49-23;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#24 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9128 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 07 luty 2017 - 21:27

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 5
Obowiązuje na dni: 6-12.02.2017
 
1. AS Roma - AS Monaco (nSport+ 13:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
2. Telekom Baku - Liu Jo Nordmeccanica Modena (Polsat Sport Extra 14:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
3. Eczacibasi VitrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (Polsat Sport 14:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
4. Fenerbahce Stambuł - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
5. Red Bull Salzburg - Manchester City (nSport+ 17:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
6. Crotone FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 17:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
7. SV Sandhausen - Schalke 04 Gelsenkirchen (TVP Sport 18:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
8. Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine (Eleven Extra 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga francuska
9. Dresdner SC - VakifBank Stambuł (Polsat Sport Extra 19:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
10. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel (Sportklub 19:00 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka
11. Fraport Skyliners - Pinar Karsiyaka (C+ Sport 2 19:50 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
12. Imoco Volley Conegliano - Chemik Police (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
13. FC Barcelona - Quabit Guadalajara (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska
14. Leicester City - Derby County (Eleven 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Anglii
15. Bologna FC - AC Milan (Eleven Sports 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
16. Borussia Dortmund - Hertha Berlin (TVP Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
17. Deportivo Alaves - Celta Vigo (C+ Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
18. Naturhouse La Rioja - ABANCA Ademar Leon (Sportklub 22:15 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska
19. Hannover 96 - Eintracht Frankfurt (TVP Sport 23:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
20. Millonarios FC - Atletico Paranaense (Sportklub 0:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
21. Polska U-17 - Czechy U-17 (TVP Sport 12:55 CZW) - piłka nożna, turniej drużyn do lat 17 w La Mandze
22. Azerrail Baku - Saint-Raphael Var VB (Polsat Sport Extra 15:00 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
23. Rhein-Neckar Lowen - VIVE Tauron Kielce (C+ Sport, Eleven Sports 18:55 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
24. Polska - Słowenia (TVP Sport 19:15 CZW) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Katowicach
25. Volero Zurych - CS Volei Alba Blaj (Polsat Sport Extra 20:00 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
26. Polska - Ukraina (TVP Sport 16:15 PT) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Katowicach
27. Ruch Chorzów - Cracovia Kraków (Eurosport 2 17:40 PT) - piłka nożna, liga polska
28. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
29. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno (Polsat Sport Extra 19:55 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
30. 1.FSV Mainz - FC Augsburg (Eurosport 2 20:00 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
31. Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
32. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska
33. SSC Napoli - Genoa CFC (Eleven Sports 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska
34. Espanyol Barcelona - Real Sociedad (Eleven Extra 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
35. Washington Wizards - Indiana Pacers (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
36. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
37. Real Betis - Valencia CF (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
38. Arsenal Londyn - Hull City (C+ Sport 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
39. Besiktas Mogaz HT Stambuł - Dinamo Bukareszt (Eleven Extra 14:00 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
40. Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
41. Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
42. FC Ingolstadt - Bayern Monachium (Eurosport 2 15:15 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
43. Włochy - Irlandia (C+ Sport2 15:25 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
44. FC Midtjylland Handbold - RK Krim Mercator (nSport+ 15:25 SOB) - piłka ręczna kobiet, Liga Mistrzyń
45. Admira Wacker Modling - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
46. Deportivo Alaves - FC Barcelona (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
47. En Avant Guingamp - Olympique Lyon (Eleven Sports 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
48. Telekom Veszprem - FC Barcelona (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
49. Wisła Kraków - Korona Kielce (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
50. Walia - Anglia (C+ Sport 2 17:45 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
51. Polska - Włochy (TVP Sport 18:05 SOB) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Katowicach
52. Liverpool FC - Tottenham Hotspur (C+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
53. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna (Eleven 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
54. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin (Eurosport 2 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
55. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
56. RK Celje Pivovarna Lasko - IFK Kristianstad (Eleven Sports 18:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
57. Meble Wójcik Elbląg - KPR Gwardia Opole (nSport+ 19:15 SOB) - piłka ręczna, liga polska
58. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
59. AS Monaco - FC Metz (Eleven Extra 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
60. Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska
61. Arka Gdynia - Legia Warszawa (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
62. SV Mattersburg - Sturm Graz (Sportklub 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
63. AC Fiorentina - Udinese Calcio (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
64. Osasuna Pampeluna - Real Madryt (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
65. Botafogo Rio de Janeiro - Novorizontono FC (Eleven Extra 22:25 SOB) - piłka nożna, liga brazylijska
66. Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
67. Montreal Canadiens - St. Louis Blues (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL
68. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
69. Holly Holm - Germaine De Randamie (Extreme Sports Channel 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 208
70. Villarreal CF - Malaga CF (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
71. Crotone FC - AS Roma (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
72. Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
73. Gaziantep Basketbol - Darussafaka Dogus (Sportklub 13:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
74. Burnley FC - Chelsea Londyn (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
75. Anderlecht Bruksela - SV Zulte-Waregem (Eleven 14:25 ND) - piłka nożna, liga belgijska
76. Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
77. Espadon Szczecin - Cuprum Lubin (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
78. Inter Mediolan - Empoli FC (Eleven Sports 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
79. TBV Lemgo - Fuchse Berlin (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
80. Wisła Płock - Śląsk Wrocław (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
81. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim (Eurosport 2 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
82. CD Leganes - Sporting Gijon (Eleven Extra 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
83. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
84. PSV Eindhoven - FC Utrecht (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
85. Swansea City - Leicester City (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
86. SC Freiburg - 1.FC Koln (Eurosport 2 17:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
87. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
88. Orlen Wisła Płock - SG Flensburg-Handewitt (C+ Sport, Eleven Sports 17:35 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
89. Sampdoria Genua - Bologna FC (Eleven Extra 18:10 ND) - piłka nożna, liga włoska
90. UD Las Palmas - Sevilla FC (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
91. Unicaja Malaga - Real Madryt (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga włoska
92. Cagliari Calcio - Juventus Turyn (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
93. Atletico Madryt - Celta Vigo (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
94. FC Nantes - Olympique Marsylia (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
95. Minnesota Wild - Detroit Red Wings (TVP Sport 21:00 ND) - hokej na lodzie, NHL 
96. New York Knicks - San Antonio Spurs (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
97. Cucine Lube Civitanova - Diatec Trentino (Sportklub 22:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
 
 
 
 
 
 
 
 
1. AS Roma - AS Monaco 2
2. Telekom Baku - Liu Jo Nordmeccanica Modena 2
3. Eczacibasi VitrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1
4. Fenerbahce Stambuł - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1
5. Red Bull Salzburg - Manchester City 2
6. Crotone FC - Juventus Turyn 2
7. SV Sandhausen - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
8. Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine 1
9. Dresdner SC - VakifBank Stambuł 1
10. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel 2
11. Fraport Skyliners - Pinar Karsiyaka 2
12. Imoco Volley Conegliano - Chemik Police 2
13. FC Barcelona - Quabit Guadalajara 1
14. Leicester City - Derby County 1
15. Bologna FC - AC Milan 2
16. Borussia Dortmund - Hertha Berlin 1
17. Deportivo Alaves - Celta Vigo 2
18. Naturhouse La Rioja - ABANCA Ademar Leon 1
19. Hannover 96 - Eintracht Frankfurt 2
20. Millonarios FC - Atletico Paranaense 2
21. Polska U-17 - Czechy U-17 1
22. Azerrail Baku - Saint-Raphael Var VB 1
23. Rhein-Neckar Lowen - VIVE Tauron Kielce 2
24. Polska - Słowenia 1
25. Volero Zurych - CS Volei Alba Blaj 1
26. Polska - Ukraina 1
27. Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2
28. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
29. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1
30. 1.FSV Mainz - FC Augsburg X
31. Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
32. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain 2
33. SSC Napoli - Genoa CFC 1
34. Espanyol Barcelona - Real Sociedad 1
35. Washington Wizards - Indiana Pacers 1
36. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK 1
37. Real Betis - Valencia CF 1
38. Arsenal Londyn - Hull City 1
39. Besiktas Mogaz HT Stambuł - Dinamo Bukareszt 1
40. Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
41. Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin 2
42. FC Ingolstadt - Bayern Monachium 2
43. Włochy - Irlandia 2
44. FC Midtjylland Handbold - RK Krim Mercator 1
45. Admira Wacker Modling - Sportclub Rheindorf Altach2
46. Deportivo Alaves - FC Barcelona 2
47. En Avant Guingamp - Olympique Lyon 2
48. Telekom Veszprem - FC Barcelona 2
49. Wisła Kraków - Korona Kielce 1
50. Walia - Anglia 2
51. Polska - Włochy 1
52. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1
53. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna 1
54. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1
55. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
56. RK Celje Pivovarna Lasko - IFK Kristianstad 1
57. Meble Wójcik Elbląg - KPR Gwardia Opole 1
58. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen 1
59. AS Monaco - FC Metz 1
60. Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 1
61. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
62. SV Mattersburg - Sturm Graz 2
63. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1
64. Osasuna Pampeluna - Real Madryt 2
65. Botafogo Rio de Janeiro - Novorizontono FC 1
66. Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers 2
67. Montreal Canadiens - St. Louis Blues 1
68. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2
69. Holly Holm - Germaine De Randamie1
70. Villarreal CF - Malaga CF 1
71. Crotone FC - AS Roma 2
72. Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 2
73. Gaziantep Basketbol - Darussafaka Dogus 2
74. Burnley FC - Chelsea Londyn 2
75. Anderlecht Bruksela - SV Zulte-Waregem 1
76. Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam 1
77. Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 2
78. Inter Mediolan - Empoli FC 1
79. TBV Lemgo - Fuchse Berlin 1
80. Wisła Płock - Śląsk Wrocław X
81. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim X
82. CD Leganes - Sporting Gijon X
83. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 2
84. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1
85. Swansea City - Leicester City X
86. SC Freiburg - 1.FC Koln X
87. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X
88. Orlen Wisła Płock - SG Flensburg-Handewitt 1
89. Sampdoria Genua - Bologna FC 1
90. UD Las Palmas - Sevilla FC 2
91. Unicaja Malaga - Real Madryt 2
92. Cagliari Calcio - Juventus Turyn 2
93. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
94. FC Nantes - Olympique Marsylia 2
95. Minnesota Wild - Detroit Red Wings 2
96. New York Knicks - San Antonio Spurs 1
97. Cucine Lube Civitanova - Diatec Trentino 1

nc+ - Extra+ 8x C+ ; mediaBOX+
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER


#25 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 219 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 08 luty 2017 - 10:55

1. AS Roma - AS Monaco 1
2. Telekom Baku - Liu Jo Nordmeccanica Modena 1
3. Eczacibasi VitrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1
4. Fenerbahce Stambuł - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2
5. Red Bull Salzburg - Manchester City 2
6. Crotone FC - Juventus Turyn 2
7. SV Sandhausen - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
8. Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine 1
9. Dresdner SC - VakifBank Stambuł 1
10. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel 2
 
 
11. Fraport Skyliners - Pinar Karsiyaka 2
12. Imoco Volley Conegliano - Chemik Police 2
13. FC Barcelona - Quabit Guadalajara 1
14. Leicester City - Derby County 1
15. Bologna FC - AC Milan 2
16. Borussia Dortmund - Hertha Berlin 1
17. Deportivo Alaves - Celta Vigo 2
18. Naturhouse La Rioja - ABANCA Ademar Leon 1
19. Hannover 96 - Eintracht Frankfurt 2
20. Millonarios FC - Atletico Paranaense 2
 
 
21. Polska U-17 - Czechy U-17 1
22. Azerrail Baku - Saint-Raphael Var VB 1
23. Rhein-Neckar Lowen - VIVE Tauron Kielce 2
24. Polska - Słowenia 1
25. Volero Zurych - CS Volei Alba Blaj 1
26. Polska - Ukraina 1
27. Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2
28. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
29. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1
30. 1.FSV Mainz - FC Augsburg 1
 
 
31. Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
32. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain X
33. SSC Napoli - Genoa CFC 1
34. Espanyol Barcelona - Real Sociedad 1
35. Washington Wizards - Indiana Pacers 1
36. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK 1
37. Real Betis - Valencia CF 2
38. Arsenal Londyn - Hull City 1
39. Besiktas Mogaz HT Stambuł - Dinamo Bukareszt 1
40. Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1
 
 
41. Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin 2
42. FC Ingolstadt - Bayern Monachium 2
43. Włochy - Irlandia 1
44. FC Midtjylland Handbold - RK Krim Mercator 1
45. Admira Wacker Modling - Sportclub Rheindorf Altach 2
46. Deportivo Alaves - FC Barcelona 2
47. En Avant Guingamp - Olympique Lyon 2
48. Telekom Veszprem - FC Barcelona 2
49. Wisła Kraków - Korona Kielce 1
50. Walia - Anglia 2
 
 
51. Polska - Włochy 1
52. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 2
53. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna 1
54. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1
55. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
56. RK Celje Pivovarna Lasko - IFK Kristianstad 1
57. Meble Wójcik Elbląg - KPR Gwardia Opole 1
58. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen 1
59. AS Monaco - FC Metz 1
60. Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 2
 
 
61. Arka Gdynia - Legia Warszawa X
62. SV Mattersburg - Sturm Graz 2
63. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1
64. Osasuna Pampeluna - Real Madryt 2
65. Botafogo Rio de Janeiro - Novorizontono FC 1
66. Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers 2
67. Montreal Canadiens - St. Louis Blues 1
68. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2
69. Holly Holm - Germaine De Randamie 1
70. Villarreal CF - Malaga CF 1
 
 
71. Crotone FC - AS Roma 2
72. Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 2
73. Gaziantep Basketbol - Darussafaka Dogus 2
74. Burnley FC - Chelsea Londyn 2
75. Anderlecht Bruksela - SV Zulte-Waregem 1
76. Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam 1
77. Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 2
78. Inter Mediolan - Empoli FC 1
79. TBV Lemgo - Fuchse Berlin 1
80. Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2
81. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim 2
 
 
82. CD Leganes - Sporting Gijon X
83. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 2
84. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1
85. Swansea City - Leicester City 2
86. SC Freiburg - 1.FC Koln X
87. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
88. Orlen Wisła Płock - SG Flensburg-Handewitt 1
89. Sampdoria Genua - Bologna FC 1
90. UD Las Palmas - Sevilla FC 2
 
 
91. Unicaja Malaga - Real Madryt 2
92. Cagliari Calcio - Juventus Turyn 2
93. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
94. FC Nantes - Olympique Marsylia 2
95. Minnesota Wild - Detroit Red Wings 2
96. New York Knicks - San Antonio Spurs 1
97. Cucine Lube Civitanova - Diatec Trentino 1


#26 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 08 luty 2017 - 18:14

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 5
Obowiązuje na dni: 6-12.02.2017

 
7. SV Sandhausen - Schalke 04 Gelsenkirchen  2
8. Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine  1
9. Dresdner SC - VakifBank Stambuł  1
10. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel  1
11. Fraport Skyliners - Pinar Karsiyaka   1
12. Imoco Volley Conegliano - Chemik Police  1
13. FC Barcelona - Quabit Guadalajara  1
14. Leicester City - Derby County  1
15. Bologna FC - AC Milan  2
16. Borussia Dortmund - Hertha Berlin  1
 
 
23. Rhein-Neckar Lowen - VIVE Tauron Kielce  2
25. Volero Zurych - CS Volei Alba Blaj  1
27. Ruch Chorzów - Cracovia Kraków  X
29. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno   1
30. 1.FSV Mainz - FC Augsburg  1
31. Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  1
32. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain  2
33. SSC Napoli - Genoa CFC  1
35. Washington Wizards - Indiana Pacers  1
37. Real Betis - Valencia CF  1
 
 
38. Arsenal Londyn - Hull City  1
42. FC Ingolstadt - Bayern Monachium  2
46. Deportivo Alaves - FC Barcelona  2
48. Telekom Veszprem - FC Barcelona  2
49. Wisła Kraków - Korona Kielce  1
55. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten  1
58. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen  1
59. AS Monaco - FC Metz  1
63. AC Fiorentina - Udinese Calcio  1
64. Osasuna Pampeluna - Real Madryt  2
 
 
66. Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers  1
68. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors  2
69. Holly Holm - Germaine De Randamie  1
70. Villarreal CF - Malaga CF  1
71. Crotone FC - AS Roma  2
74. Burnley FC - Chelsea Londyn  2
75. Anderlecht Bruksela - SV Zulte-Waregem  1
76. Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam  1
78. Inter Mediolan - Empoli FC  1
80. Wisła Płock - Śląsk Wrocław  1
 
 
81. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim  X
84. PSV Eindhoven - FC Utrecht  1
85. Swansea City - Leicester City  1
86. SC Freiburg - 1.FC Koln  1
87. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok  X
88. Orlen Wisła Płock - SG Flensburg-Handewitt  1
89. Sampdoria Genua - Bologna FC  1
90. UD Las Palmas - Sevilla FC  2
91. Unicaja Malaga - Real Madryt  2
92. Cagliari Calcio - Juventus Turyn  2
 
93. Atletico Madryt - Celta Vigo  1
94. FC Nantes - Olympique Marsylia  1
96. New York Knicks - San Antonio Spurs  1

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#27 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 08 luty 2017 - 18:36

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 5
Obowiązuje na dni: 6-12.02.2017

 

8. Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine 1
9. Dresdner SC - VakifBank Stambuł 2
10. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel 1
12. Imoco Volley Conegliano - Chemik Police 1
13. FC Barcelona - Quabit Guadalajara 1
15. Bologna FC - AC Milan 2
16. Borussia Dortmund - Hertha Berlin 1
18. Naturhouse La Rioja - ABANCA Ademar Leon 1
19. Hannover 96 - Eintracht Frankfurt 2
20. Millonarios FC - Atletico Paranaense 2

22. Azerrail Baku - Saint-Raphael Var VB 1
23. Rhein-Neckar Lowen - VIVE Tauron Kielce 1
24. Polska - Słowenia 2
25. Volero Zurych - CS Volei Alba Blaj 1
26. Polska - Ukraina 2
28. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
29. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1
32. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain 2
33. SSC Napoli - Genoa CFC 1
35. Washington Wizards - Indiana Pacers 1

36. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK 1
37. Real Betis - Valencia CF 1
38. Arsenal Londyn - Hull City 1
39. Besiktas Mogaz HT Stambuł - Dinamo Bukareszt 1
40. Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
41. Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin 2
42. FC Ingolstadt - Bayern Monachium 2

43. Włochy - Irlandia 2
44. FC Midtjylland Handbold - RK Krim Mercator 1
45. Admira Wacker Modling - Sportclub Rheindorf Altach 2
46. Deportivo Alaves - FC Barcelona 2
47. En Avant Guingamp - Olympique Lyon 2
48. Telekom Veszprem - FC Barcelona 2
50. Walia - Anglia 2
51. Polska - Włochy 2
53. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna 1
54. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1

55. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
56. RK Celje Pivovarna Lasko - IFK Kristianstad 1
57. Meble Wójcik Elbląg - KPR Gwardia Opole 1
58. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen 1
59. AS Monaco - FC Metz 1
60. Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 1
61. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
62. SV Mattersburg - Sturm Graz 2

64. Osasuna Pampeluna - Real Madryt 2
67. Montreal Canadiens - St. Louis Blues 1
68. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2
71. Crotone FC - AS Roma 2
72. Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 2
74. Burnley FC - Chelsea Londyn 2
75. Anderlecht Bruksela - SV Zulte-Waregem 1
76. Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam 1
77. Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 2
79. TBV Lemgo - Fuchse Berlin 1

84. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1
90. UD Las Palmas - Sevilla FC 2
92. Cagliari Calcio - Juventus Turyn 2
93. Atletico Madryt - Celta Vigo 1



#28 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 08 luty 2017 - 19:57

Kurierowy Bukmacher 2017 - 4 Kolejka:

 

1. Zenit Kazań - VfB Friedrichshafen  3:0
2. LOSC Lille - FC Nantes  1:0
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dinamo Moskwa  3:1
4. S.C.M. "U" Craiova - Modena Volley  0:3
5. Brentford FC - Aston Villa  3:0
6. Inter Mediolan - Lazio Rzym  1:2
7. Liverpool FC - Chelsea Londyn  1:1
8. Olympique Marsylia - Olympique Lyon  2:1  po dogrywce
9. Arsenal Londyn - Watford FC  1:2
10. Biełogorje Biełgorod - Sir Sicoma Colussi Perugia  2:3
11. Arkas Izmir - Paris Volley  3:2
12. FC Chambly-Thelle - AS Monaco  4:5  po dogrywce
13. PGE Skra Bełchatów - ACH Volley Lublana  3:1
14. NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock  26:29
15. Cucine Lube Civitanova - Asseco Resovia Rzeszów  3:0
16. Knack Roeselare - Halkbank Ankara  3:0  
17. West Ham United - Manchester City  0:4
18. Newcastle United - Queens Park Rangers  2:2
19. Pescara Calcio - AC Fiorentina  1:2
20. AS Roma - AC Cesena  2:1
21. Manchester United - Hull City  0:0
22. Stade Rennes - Paris Saint-Germain  0:4
23. Atletico Madryt - FC Barcelona  1:2
24. Stambuł BBSK - Noliko Maaseik  3:1
25. Botafogo Rio de Janeiro - Colo Colo  2:1
26. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa  4:4
27. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - VIVE Tauron Kielce  19:30  
28. Berlin Recyling Volleys - Dukla Liberec  3:0
29. Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  71:87
30. Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion  3:1
31. Celta Vigo - Deportivo Alaves  0:0
32. Legia Warszawa - FC Nordsjaelland  1:1
33. BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz  2:3
34. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen  1:0
35. Comarch Cracovia - GKS Tychy  1:4
36. KSC Lokeren - RSC Anderlecht  0:0
37. Baskonia Vitoria Gasteiz - Real Madryt  71:79
38. Deportivo La Coruna - Real Betis  mecz przełożony
39. Wigan Athletic - Sheffield Wednesday  0:1
40. Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets  4:3  po dogrywce
41. Boston Celtics - Los Angeles Lakers  113:107
42. Malaga CF - Espanyol Barcelona  0:1
43. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn  3:1
44. Muratbey Usak - Besiktas Sompo Japan Stambuł  66:84
45. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:1
46. Szkocja - Irlandia  27:22
47. Hull City - Liverpool FC  2:0
48. Newcastle United - Derby County  1:0
49. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie - Stefan Kraft
50. FC Barcelona - Athletic Bilbao  3:0
51. Yesilgiresun Belediyespor - Trabzonspor Medical Park  81:80  po dogrywce
52. AS Monaco - OGC Nice  3:0
53. Anglia - Francja  19:16
54. Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC  1:0
55. Sporting Gijon - Deportivo Alaves  2:4
56. Borussia Dortmund - RB Lipsk  1:0
57. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven  2:4
58. Girondins Bordeaux - Stade Rennes  1:1
59. Science City Jena - BasketballLowen Brunszwik  89:82
60. Everton FC - AFC Bournemouth  6:3
61. Quabit Guadalajara - Naturhouse La Rioja  27:33
62. Bologna FC - SSC Napoli  1:7
63. Valencia CF - SD Eibar  0:4
64. Colorado Avalanche - Winnipeg Jets  5:2
65. Washington Wizards - New Orleans Pelicans  105:91
66. Dennis Bermudez - Chan Sung Jung   wygrana Chan Sung Jung  
67. Sevilla FC - Villarreal CF  0:0
68. AC Milan - Sampdoria Genua  0:1
69. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam  0:2  
70. Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra  81:69
71. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket  68:76
72. Huddersfield Town - Leeds United  2:1
73. Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler - Anadolu Efes Stambuł  72:74
74. Manchester City - Swansea City  2:1
75. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam  0:2
76. Włochy - Walia  7:33
77. Empoli FC - Torino FC  1:1
78. Pescara Calcio - Lazio Rzym  2:6
79. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie -  Stefan Kraft
80. FC Augsburg - Werder Brema  3:2
81. Atletico Madryt - CD Leganes  2:0
82. Leicester City - Manchester United  0:3
83. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine  0:2
84. Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt  2:0  
85. US Palermo - Crotone FC  1:0
86. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin  3:2
87. Real Sociedad - Osasuna Pampeluna  3:2
88. UCAM Murcia CB - Real Madryt  61:89
89. Juventus Turyn - Inter Mediolan  1:0
90. Celta Vigo - Real Madryt  mecz przełożony
91. AS Saint-Etienne - Olympique Lyon  2:0
92. Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers  105:99
 

Tabela :

 

1.aro - 82 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20)

2.kisiel95 - 65 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18)

3.lukas_k - 63 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37)

4.bartek2lp2 - 46 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#29 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9128 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 13 luty 2017 - 01:27

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 6
Obowiązuje na dni: 13-19.02.2017
 
1. Polska U-17 - Norwegia U-17 (TVP Sport 15:55 PN) - piłka nożna, turniej towarzyski w La Mandze
2. Gaziantep Basketbol - Darussafaka Dogus (Sportklub 16:00 PN) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
3. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (Eurosport 1 17:40 PN) - piłka nożna, liga polska
4. AZS Częstochowa - ONICO AZS Politechnika Warszawska (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka mężczyzn, liga polska
5. Banvit - Galatasaray Odeabank Stambuł (Sportklub 18:00 PN) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
6. Hannover 96 - VfL Bochum (Eurosport 2 20:00 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
7. Lazio Rzym - AC Milan (Eleven 20:40 PN) - piłka nożna, liga włoska
8. SD Eibar - Granada CF (Eleven Sports 20:40 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
9. AFC Bournemouth - Manchester City (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik (Polsat Sport 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
11. VIVE Tauron Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin (C+ Sport 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska
12. Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport Extra 19:30 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
13. Azimut Modena - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 20:30 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
14. Paris Saint-Germain - FC Barcelona (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
15. Benfica Lizbona - Borussia Dortmund (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
16. Paris Volley - Zenit Kazań (Polsat Sport News 0:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
17. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Pyeongchangu* (TVP 1 12:00 ŚR)
18. Halkbank Ankara - Biełogorje Biełgorod (Polsat Sport Extra 15:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
19. Dinamo Moskwa - Stambuł BBSK (Polsat Sport News 17:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
20. AKS Wrestling Team Piotrkó Trybunalski - AZS AWF Warszawa (TVP Sport 17:55 ŚR) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza
21. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska
22. THW Kiel - Telekom Veszprem (C+ Sport, Eleven Sports 18:25 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
23. VfL Gummersbach - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka
24. Ituano FC - Sao Bento (Eleven 19:55 ŚR) - piłka nożna, Campeonato Paulistao
25. CCC Polkowice - ESB Villeneuve-d`Ascq (TVP Sport 20:05 ŚR) - koszykówka kobiet, Euroliga
26. Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska
27. Bayern Monachium - Arsenal Londyn (C+ Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
28. Real Madryt - SSC Napoli (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
39. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 20:45 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka
30. Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport Extra 21:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
31. Botafogo Rio de Janeiro - Club Olimpia Asuncion (Sportklub 0:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
32. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Pyeongchangu* (TVP 1 11:00 CZW)
33. FK Krasnodar - Fenerhabce Stambuł (Eurosport 1 17:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
34. Arkas Izmir - VfB Firedrichshafen (Polsat Sport Extra 17:20 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
35. KAA Gent - Tottenham Hotspur (C+ Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
36. Olympiakos Pireus - Osmanlispor (C+ Sport 2 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
37. Ludogorec Razgrad - FC Kopenhaga (nSport+ 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
38. Borussia Monchengladbach - AC Fiorentina (Eurosport 1 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
39. AZ Alkmaar - Olympique Lyon (TVP Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
40. Iberostar Tenerife - FC Barcelona (Sportklub 19:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, Puchar Hiszpanii
41. Knack Randstad Roeselare - Sir Sicoma Colussi Perugia (Polsat Sport Extra 19:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
42. Kadetten Schaffhausen - FC Barcelona (Eleven Sports 19:55 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
43. Legia Warszawa - Ajax Amsterdam (C+ Sport, TVP 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
44. Villarreal CF - AS Roma (C+ Sport 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
45. Anderlecht Bruksela - Zenit Sankt Petersburg (nSport+ 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
46. Manchester United - AS Saint-Etienne (Eurosport 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
47. SE Palmeiras - Sao Bernardo (Eleven 22:30 CZW) - piłka nożna, Campeonato Paulistao
48. CD Popular Junior FC - Atletico Tucuman (Sportklub 23:15 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
49. Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna (Eurosport 2 17:40 PT) - piłka nożna, liga polska
50. MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
51. Valencia Basket - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 19:00 PT) - koszykówka, Puchar Hiszpanii
52. FC Augsburg - Bayer Leverkusen (Eurosport 2 20:05 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
54. Granada CF - Real Betis (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
55. Juventus Turyn - US Palermo (Eleven Sports 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska
56. SC Bastia - AS Monaco (Eleven Extra 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska
57. Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
58. Sporting Gijon - Atletico Madryt (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
59. Burnley FC - Lincoln City (Eleven Sports 13:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
60. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
61. Hertha Berlin - Bayern Monachium (Eurosport 2 15:15 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
62. Korona Kielce - Wisła Płock (C+ Sport 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
63. Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg (C+ Sport 2 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
64. Huddersfield Town - Manchester City (Eleven Sports 15:55 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
65. Real Madryt - Espanyol Barcelona (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
66. FC Barcelona - Naturhouse La Rioja (Sportklub 17:00 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska
67. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain (Eleven Extra, C+ Sport 2 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
68. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
69. Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn (Eleven 18:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
70. HSV Hamburg - SC Freiburg (Eurosport 2 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
71. Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
72. PSV Eindhoven - NEC Nijmegen (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
73. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
74. Piast Gliwice - Lech Poznań (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
75. Empoli FC - Lazio Rzym (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
76. Sevilla FC - SD Eibar (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
77. Adrian Zieliński - Rasul Jachjajew (Polsat Sport 22:30 SOB) - sporty walki, gala ACB 53 w Olsztynie
78. Sao Paulo FC - Mirassol (Eleven 22:45 SOB) - piłka nożna, Campeonato Paulistao
79. Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
80. Real Sociedad - Villarreal CF (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
81. Bologna FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
82. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
83. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur (Eleven 14:55 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
84. Chievo Verona - SSC Napoli (Eleven Sports 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
85. Sampdoria Genua - Cagliari Calcio (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
86. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
87. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk (Eurosport 2 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
88. MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy (C+ Sport 2 16:30 ND) - piłka ręczna, liga polska
89. SV Ried - Red Bull Salzburg (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
90. ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
91. Blackburn Rovers - Manchester United (Eleven Sports 17:10 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
92. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2 17:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
93. Legia Warszawa - Ruch Chorzów (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
94. AS Roma - Torino FC (Eleven 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
95. RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce (C+ Sport 2, Eleven Sports 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
96. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 19:07 ND) - piłka nożna, liga holenderska
97. Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
98. AC Milan - AC Fiorentina (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
99. FC Barcelona - CD Leganes (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
100. Paris Saint-Germain - Toulouse FC (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
101. Wschód - Zachód (C+ Sport 1:00 PN) - koszykówka mężczyzn, Mecz Gwiazd NBA
102. Travis Browne - Derrick Lewis (Extreme Sports Channel 4:00 PN) - sporty walki, gala UFC Fight Night








1. Polska U-17 - Norwegia U-17 1
2. Gaziantep Basketbol - Darussafaka Dogus 2
3. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
4. AZS Częstochowa - ONICO AZS Politechnika Warszawska 1
5. Banvit - Galatasaray Odeabank Stambuł 1
6. Hannover 96 - VfL Bochum 1
7. Lazio Rzym - AC Milan 2
8. SD Eibar - Granada CF 1
9. AFC Bournemouth - Manchester City 2
10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik 1
11. VIVE Tauron Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin 1
12. Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia Rzeszów 2
13. Azimut Modena - PGE Skra Bełchatów 2
14. Paris Saint-Germain - FC Barcelona X
15. Benfica Lizbona - Borussia Dortmund 2
16. Paris Volley - Zenit Kazań 2
18. Halkbank Ankara - Biełogorje Biełgorod 1
19. Dinamo Moskwa - Stambuł BBSK 1
20. AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - AZS AWF Warszawa 1
21. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz 1
22. THW Kiel - Telekom Veszprem 1
23. VfL Gummersbach - SG Flensburg-Handewitt 2
24. Ituano FC - Sao Bento X
25. CCC Polkowice - ESB Villeneuve-d`Ascq 1
26. Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 1
27. Bayern Monachium - Arsenal Londyn 1
28. Real Madryt - SSC Napoli 1
39. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen 2
30. Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova 2
31. Botafogo Rio de Janeiro - Club Olimpia Asuncion 1
33. FK Krasnodar - Fenerhabce Stambuł X
34. Arkas Izmir - VfB Firedrichshafen 1
35. KAA Gent - Tottenham Hotspur 2
36. Olympiakos Pireus - Osmanlispor 1
37. Ludogorec Razgrad - FC Kopenhaga X
38. Borussia Monchengladbach - AC Fiorentina X
39. AZ Alkmaar - Olympique Lyon 2
40. Iberostar Tenerife - FC Barcelona 2
41. Knack Randstad Roeselare - Sir Sicoma Colussi Perugia 2
42. Kadetten Schaffhausen - FC Barcelona 2
43. Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 1
44. Villarreal CF - AS Roma 1
45. Anderlecht Bruksela - Zenit Sankt Petersburg 2
46. Manchester United - AS Saint-Etienne 1
47. SE Palmeiras - Sao Bernardo 1
48. CD Popular Junior FC - Atletico Tucuman X
49. Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 1
50. MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 2
51. Valencia Basket - Herbalife Gran Canaria 2
52. FC Augsburg - Bayer Leverkusen 2
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2
54. Granada CF - Real Betis 2
55. Juventus Turyn - US Palermo 1
56. SC Bastia - AS Monaco 2
57. Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins 2
58. Sporting Gijon - Atletico Madryt 2
59. Burnley FC - Lincoln City 1
60. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1
61. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
62. Korona Kielce - Wisła Płock X
63. Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg 1
64. Huddersfield Town - Manchester City 2
65. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
66. FC Barcelona - Naturhouse La Rioja 1
67. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain 1
68. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2
69. Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn 2
70. HSV Hamburg - SC Freiburg 1
71. Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1
72. PSV Eindhoven - NEC Nijmegen 1
73. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1
74. Piast Gliwice - Lech Poznań 2
75. Empoli FC - Lazio Rzym 2
76. Sevilla FC - SD Eibar 1
77. Adrian Zieliński - Rasul Jachjajew 1
78. Sao Paulo FC - Mirassol 1
79. Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers 1
80. Real Sociedad - Villarreal CF X
81. Bologna FC - Inter Mediolan 2
82. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 2
83. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2
84. Chievo Verona - SSC Napoli 2
85. Sampdoria Genua - Cagliari Calcio 1
86. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1
87. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 2
88. MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy 1
89. SV Ried - Red Bull Salzburg 2
90. ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam 2
91. Blackburn Rovers - Manchester United 2
92. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
93. Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1
94. AS Roma - Torino FC 1
95. RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce (2
96. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2
97. Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2
98. AC Milan - AC Fiorentina 1
99. FC Barcelona - CD Leganes 1
100. Paris Saint-Germain - Toulouse FC 1
101. Wschód - Zachód 2
102. Travis Browne - Derrick Lewis 1

nc+ - Extra+ 8x C+ ; mediaBOX+
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER


#30 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 219 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 13 luty 2017 - 11:55

1. Polska U-17 - Norwegia U-17 1
2. Gaziantep Basketbol - Darussafaka Dogus 2
3. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2
4. AZS Częstochowa - ONICO AZS Politechnika Warszawska 1
5. Banvit - Galatasaray Odeabank Stambuł 2
6. Hannover 96 - VfL Bochum 1
7. Lazio Rzym - AC Milan 2
8. SD Eibar - Granada CF 1
9. AFC Bournemouth - Manchester City 2
10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik 1

 

11. VIVE Tauron Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin 1
12. Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia Rzeszów 2
13. Azimut Modena - PGE Skra Bełchatów 2
14. Paris Saint-Germain - FC Barcelona 2
15. Benfica Lizbona - Borussia Dortmund 2
16. Paris Volley - Zenit Kazań 2
18. Halkbank Ankara - Biełogorje Biełgorod 1
19. Dinamo Moskwa - Stambuł BBSK 1
20. AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - AZS AWF Warszawa 2

 

21. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz 1
22. THW Kiel - Telekom Veszprem 1
23. VfL Gummersbach - SG Flensburg-Handewitt 2
24. Ituano FC - Sao Bento X
25. CCC Polkowice - ESB Villeneuve-d`Ascq 1
26. Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 1
27. Bayern Monachium - Arsenal Londyn 1
28. Real Madryt - SSC Napoli 1
29. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen 2
30. Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova 1

 

31. Botafogo Rio de Janeiro - Club Olimpia Asuncion 1
33. FK Krasnodar - Fenerhabce Stambuł 2
34. Arkas Izmir - VfB Firedrichshafen 1
35. KAA Gent - Tottenham Hotspur 2
36. Olympiakos Pireus - Osmanlispor 1
37. Ludogorec Razgrad - FC Kopenhaga X
38. Borussia Monchengladbach - AC Fiorentina 2
39. AZ Alkmaar - Olympique Lyon 2
40. Iberostar Tenerife - FC Barcelona 2

 

41. Knack Randstad Roeselare - Sir Sicoma Colussi Perugia 2
42. Kadetten Schaffhausen - FC Barcelona 2
43. Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 1
44. Villarreal CF - AS Roma 2
45. Anderlecht Bruksela - Zenit Sankt Petersburg 2
46. Manchester United - AS Saint-Etienne 1
47. SE Palmeiras - Sao Bernardo 1
48. CD Popular Junior FC - Atletico Tucuman 1
49. Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 1
50. MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 2

 

51. Valencia Basket - Herbalife Gran Canaria 2
52. FC Augsburg - Bayer Leverkusen 2
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2
54. Granada CF - Real Betis 2
55. Juventus Turyn - US Palermo 1
56. SC Bastia - AS Monaco 2
57. Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins 2
58. Sporting Gijon - Atletico Madryt 2
59. Burnley FC - Lincoln City 1
60. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1

 

61. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
62. Korona Kielce - Wisła Płock 2
63. Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg 1
64. Huddersfield Town - Manchester City 2
65. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
66. FC Barcelona - Naturhouse La Rioja 1
67. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain 1
68. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2
69. Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn 2
70. HSV Hamburg - SC Freiburg 1

 

71. Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1
72. PSV Eindhoven - NEC Nijmegen 1
73. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1
74. Piast Gliwice - Lech Poznań 2
75. Empoli FC - Lazio Rzym 2
76. Sevilla FC - SD Eibar 1
77. Adrian Zieliński - Rasul Jachjajew 1
78. Sao Paulo FC - Mirassol 1
79. Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers 1
80. Real Sociedad - Villarreal CF 2

 

81. Bologna FC - Inter Mediolan 2
82. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 1
83. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2
84. Chievo Verona - SSC Napoli 2
85. Sampdoria Genua - Cagliari Calcio 1
86. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1
87. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 2
88. MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy 1
89. SV Ried - Red Bull Salzburg 2
90. ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam 2

 

91. Blackburn Rovers - Manchester United 2
92. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
93. Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1
94. AS Roma - Torino FC 1
95. RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce (2
96. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2
97. Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2
98. AC Milan - AC Fiorentina 1
99. FC Barcelona - CD Leganes 1
100. Paris Saint-Germain - Toulouse FC 1
101. Wschód - Zachód 2
102. Travis Browne - Derrick Lewis 1          



#31 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 13 luty 2017 - 20:17

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 6
Obowiązuje na dni: 13-19.02.2017
 
7. Lazio Rzym - AC Milan  1
8. SD Eibar - Granada CF  1
9. AFC Bournemouth - Manchester City  2
10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik  1
11. VIVE Tauron Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin   1
16. Paris Volley - Zenit Kazań  2
19. Dinamo Moskwa - Stambuł BBSK  1
22. THW Kiel - Telekom Veszprem  1
23. VfL Gummersbach - SG Flensburg-Handewitt  2
27. Bayern Monachium - Arsenal Londyn  1
 
 
28. Real Madryt - SSC Napoli  1
39. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen  2
30. Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova  2
33. FK Krasnodar - Fenerhabce Stambuł  1
35. KAA Gent - Tottenham Hotspur  2
36. Olympiakos Pireus - Osmanlispor  1
37. Ludogorec Razgrad - FC Kopenhaga  1
38. Borussia Monchengladbach - AC Fiorentina  X
39. AZ Alkmaar - Olympique Lyon  2
40. Iberostar Tenerife - FC Barcelona  2
 
 
41. Knack Randstad Roeselare - Sir Sicoma Colussi Perugia  2
42. Kadetten Schaffhausen - FC Barcelona  2
43. Legia Warszawa - Ajax Amsterdam  2
44. Villarreal CF - AS Roma  X
45. Anderlecht Bruksela - Zenit Sankt Petersburg  1
46. Manchester United - AS Saint-Etienne  1
49. Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna  1
51. Valencia Basket - Herbalife Gran Canaria  1
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk  X
55. Juventus Turyn - US Palermo  1
 
 
56. SC Bastia - AS Monaco  2
58. Sporting Gijon - Atletico Madryt  2
59. Burnley FC - Lincoln City  1
60. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin  1
61. Hertha Berlin - Bayern Monachium  2
62. Korona Kielce - Wisła Płock   1
63. Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg  1
64. Huddersfield Town - Manchester City  2
65. Real Madryt - Espanyol Barcelona  1
66. FC Barcelona - Naturhouse La Rioja  1
 
 
67. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain  2
69. Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn  2
70. HSV Hamburg - SC Freiburg  1
72. PSV Eindhoven - NEC Nijmegen  1
74. Piast Gliwice - Lech Poznań  2
75. Empoli FC - Lazio Rzym  2
76. Sevilla FC - SD Eibar  2
80. Real Sociedad - Villarreal CF  1
81. Bologna FC - Inter Mediolan  2
83. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur  2
 
 
84. Chievo Verona - SSC Napoli  2
85. Sampdoria Genua - Cagliari Calcio  1
86. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin  1
87. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk  2
89. SV Ried - Red Bull Salzburg  2
90. ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam  2
91. Blackburn Rovers - Manchester United  2
92. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen  X
94. AS Roma - Torino FC  1
95. RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce  2
 
 
96. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam  2
98. AC Milan - AC Fiorentina  1
99. FC Barcelona - CD Leganes  1
100. Paris Saint-Germain - Toulouse FC  1
101. Wschód - Zachód  2

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#32 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 14 luty 2017 - 17:40

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 6
Obowiązuje na dni: 13-19.02.2017

 

10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik 1
11. VIVE Tauron Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin 1
13. Azimut Modena - PGE Skra Bełchatów 1
15. Benfica Lizbona - Borussia Dortmund 2
16. Paris Volley - Zenit Kazań 2
18. Halkbank Ankara - Biełogorje Biełgorod 2
19. Dinamo Moskwa - Stambuł BBSK 1
20. AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - AZS AWF Warszawa 1
22. THW Kiel - Telekom Veszprem 1
23. VfL Gummersbach - SG Flensburg-Handewitt 2

25. CCC Polkowice - ESB Villeneuve-d`Ascq 1
26. Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 1
27. Bayern Monachium - Arsenal Londyn 1
28. Real Madryt - SSC Napoli 1
29. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen 2
30. Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova 2
31. Botafogo Rio de Janeiro - Club Olimpia Asuncion 1
33. FK Krasnodar - Fenerhabce Stambuł X
34. Arkas Izmir - VfB Firedrichshafen 1
35. KAA Gent - Tottenham Hotspur 2

36. Olympiakos Pireus - Osmanlispor 1
38. Borussia Monchengladbach - AC Fiorentina 1
39. AZ Alkmaar - Olympique Lyon 2
40. Iberostar Tenerife - FC Barcelona 2
41. Knack Randstad Roeselare - Sir Sicoma Colussi Perugia 2
42. Kadetten Schaffhausen - FC Barcelona 2
43. Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 2
44. Villarreal CF - AS Roma 2
45. Anderlecht Bruksela - Zenit Sankt Petersburg 2
47. SE Palmeiras - Sao Bernardo 1

49. Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 1
50. MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 2
52. FC Augsburg - Bayer Leverkusen 2
55. Juventus Turyn - US Palermo 1
56. SC Bastia - AS Monaco 2
58. Sporting Gijon - Atletico Madryt 2
59. Burnley FC - Lincoln City 1
60. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1
61. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
63. Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg 1

64. Huddersfield Town - Manchester City 2
65. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
66. FC Barcelona - Naturhouse La Rioja 1
68. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1
69. Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn 2
70. HSV Hamburg - SC Freiburg 1
71. Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1
72. PSV Eindhoven - NEC Nijmegen 1
73. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1
74. Piast Gliwice - Lech Poznań 2

75. Empoli FC - Lazio Rzym 2
76. Sevilla FC - SD Eibar 1
77. Adrian Zieliński - Rasul Jachjajew 1
78. Sao Paulo FC - Mirassol 1
81. Bologna FC - Inter Mediolan 2
82. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 2
83. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2
84. Chievo Verona - SSC Napoli 2
85. Sampdoria Genua - Cagliari Calcio 1
88. MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy 1

89. SV Ried - Red Bull Salzburg 2
91. Blackburn Rovers - Manchester United 2
92. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
93. Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1
94. AS Roma - Torino FC 1
95. RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce 2
96. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2
97. Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2
98. AC Milan - AC Fiorentina 1
99. FC Barcelona - CD Leganes 1

100. Paris Saint-Germain - Toulouse FC 1



#33 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 15 luty 2017 - 18:34

Kurierowy Bukmacher 2017 - 5 Kolejka:

 

1. AS Roma - AS Monaco  1:2
2. Telekom Baku - Liu Jo Nordmeccanica Modena  1:3
3. Eczacibasi VitrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg  3:1
4. Fenerbahce Stambuł - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  3:0
5. Red Bull Salzburg - Manchester City  1:1  po rzutach karnych 4:3
6. Crotone FC - Juventus Turyn  0:2
7. SV Sandhausen - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:4
8. Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine  4:0
9. Dresdner SC - VakifBank Stambuł  0:3
10. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel  30:29
11. Fraport Skyliners - Pinar Karsiyaka  90:80
12. Imoco Volley Conegliano - Chemik Police  2:3
13. FC Barcelona - Quabit Guadalajara  32:21
14. Leicester City - Derby County  3:1  po dogrywce
15. Bologna FC - AC Milan  0:1
16. Borussia Dortmund - Hertha Berlin  1:1  po rzutach karnych 3:2
17. Deportivo Alaves - Celta Vigo  1:0
18. Naturhouse La Rioja - ABANCA Ademar Leon  25:29
19. Hannover 96 - Eintracht Frankfurt  1:2
20. Millonarios FC - Atletico Paranaense  1:0  po rzutach karnych 2:4
21. Polska U-17 - Czechy U-17  3:1
22. Azerrail Baku - Saint-Raphael Var VB  3:0
23. Rhein-Neckar Lowen - VIVE Tauron Kielce  28:25
24. Polska - Słowenia  1:4
25. Volero Zurych - CS Volei Alba Blaj  3:0
26. Polska - Ukraina  2:2  po rzutach karnych 1:0
27. Ruch Chorzów - Cracovia Kraków  0:1
28. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2:3
29. Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno  73:64
30. 1.FSV Mainz - FC Augsburg  2:0
31. Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  3:0
32. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain  0:3
33. SSC Napoli - Genoa CFC  2:0
34. Espanyol Barcelona - Real Sociedad  1:2
35. Washington Wizards - Indiana Pacers  112:107
36. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK  86:73
37. Real Betis - Valencia CF  0:0
38. Arsenal Londyn - Hull City  2:0
39. Besiktas Mogaz HT Stambuł - Dinamo Bukareszt  29:27
40. Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów  2:3
41. Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin  mecz przełożony
42. FC Ingolstadt - Bayern Monachium  0:2  
43. Włochy - Irlandia  10:63
44. FC Midtjylland Handbold - RK Krim Mercator  28:19
45. Admira Wacker Modling - Sportclub Rheindorf Altach  1:1
46. Deportivo Alaves - FC Barcelona  0:6
47. En Avant Guingamp - Olympique Lyon  2:1
48. Telekom Veszprem - FC Barcelona  22:25
49. Wisła Kraków - Korona Kielce  2:0
50. Walia - Anglia  16:21
51. Polska - Włochy  4:1
52. Liverpool FC - Tottenham Hotspur  2:0
53. Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna  2:1
54. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin  2:0
55. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten  2:0
56. RK Celje Pivovarna Lasko - IFK Kristianstad  27:28
57. Meble Wójcik Elbląg - KPR Gwardia Opole  23:20
58. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen  2:0
59. AS Monaco - FC Metz  5:0
60. Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot  2:3
61. Arka Gdynia - Legia Warszawa  0:1
62. SV Mattersburg - Sturm Graz  1:0
63. AC Fiorentina - Udinese Calcio  3:0
64. Osasuna Pampeluna - Real Madryt  1:3
65. Botafogo Rio de Janeiro - Novorizontono FC  2:1
66. Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers  102:107
67. Montreal Canadiens - St. Louis Blues  2:4
68. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors  114:130
69. Holly Holm - Germaine De Randamie   wygrana Germaine De Randamie  
70. Villarreal CF - Malaga CF  1:1
71. Crotone FC - AS Roma  0:2
72. Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek  78:71
73. Gaziantep Basketbol - Darussafaka Dogus  mecz przełożony
74. Burnley FC - Chelsea Londyn  1:1
75. Anderlecht Bruksela - SV Zulte-Waregem  4:2
76. Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam  2:0
77. Espadon Szczecin - Cuprum Lubin  0:3
78. Inter Mediolan - Empoli FC  2:0
79. TBV Lemgo - Fuchse Berlin  29:34
80. Wisła Płock - Śląsk Wrocław  1:1
81. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim  2:1
82. CD Leganes - Sporting Gijon  0:2
83. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń  1:1
84. PSV Eindhoven - FC Utrecht  3:0
85. Swansea City - Leicester City  2:0
86. SC Freiburg - 1.FC Koln  2:1
87. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok  3:0
88. Orlen Wisła Płock - SG Flensburg-Handewitt  30:37
89. Sampdoria Genua - Bologna FC  3:1
90. UD Las Palmas - Sevilla FC  0:1
91. Unicaja Malaga - Real Madryt  82:78
92. Cagliari Calcio - Juventus Turyn  0:2
93. Atletico Madryt - Celta Vigo  3:2
94. FC Nantes - Olympique Marsylia  3:2
95. Minnesota Wild - Detroit Red Wings  6:3
96. New York Knicks - San Antonio Spurs  94:90
97. Cucine Lube Civitanova - Diatec Trentino  3:0

 

Tabela :

 

1.aro - 103 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16)

2.kisiel95 - 93 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15)

3.lukas_k - 86 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36)

4.bartek2lp2 - 57 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#34 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9128 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 20 luty 2017 - 22:30

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 7
Obowiązuje na dni: 20-26.02.2017

1. Atletico Madryt - Sevilla FC (nSport+ 15:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
2. Dinamo Krasnodar - CS Volei Alba Blaj (Polsat Sport Extra 17:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
3. Pinar Karsiyaka - Fraport Skyliners (C+ Sport 2 17:50 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
4. PSV Eindhoven - Benfica Lizbona (nSport+ 17:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
5. Chemik Police - Telekom Baku (Polsat Sport News 18:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
6. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 20:30 WT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
7. Manchester City - AS Monaco (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
8. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
9. Sao Paulo FC - Sao Bento (Eleven 23:25 WT) - piłka nożna, Campeonato Paulistao
10. New York Rangers - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 ŚR) - hokej na lodzie, NHL
11. AS Monaco - Real Madryt (nSport+ 15:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
12. Dinamo Moskwa - Volero Zurych (Polsat Sport Extra 17:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
13. Vakifbank Stambuł - Eczacibasi VitrA Stambuł (Polsat Sport News 17:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
14. FC Barcelona - Borussia Dortmund (nSport+ 17:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
15. AS Saint-Etienne - Manchester United (C+ Sport 17:55 ŚR) - piłka nożna, Liga Europejska
16. Fenerbahce Stambuł - FK Krasnodar (Eurosport 1 17:55 ŚR) - piłka nożna, Liga Europejska
17. Schalke 04 Gelsenkirchen - PAOK Saloniki (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka nożna, Liga Europejska
18. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Saint-Raphael Var VB (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
19. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 2 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
20. Rhein-Neckar Lowen - Mieszków Brześć (Eleven Sports 18:25 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
21. Valencia CF - Real Madryt (Eleven 18:40 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
22. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf (Sportklub 19:00 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka
23. THW Kiel - MT Melsungen (Sportklub 20:15 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka
24. SIG Strasbourg - Aris Saloniki (C+ Sport 2 20:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
25. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
26. Imoco Volley Conegliano - Liu Jo Nordmeccanica Modena (Polsat Sport News 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
27. FC Porto - Juventus Turyn (C+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
28. Sevilla FC - Leicester City (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
29. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona (Sportklub 22:00 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska
30. Dresdner SC - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
31. Corinthians Sao Paulo - SE Palmeiras (Eleven 0:40 CZW) - piłka nożna, Campeonato Paulistao
32. Olimpia Asuncion - Botafogo Rio de Janeiro (Sportklub 1:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
33. Azerrail Baku - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport 15:00 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
34. Osmanlispor - Olympiakos Pireus (C+ Sport 2 16:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
35. AS Roma - Villarreal CF (C+ Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
36. Zenit Sankt Petersburg - Anderlecht Bruksela (C+ Sport 2 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
37. Besiktas Stambuł - Hapoel Beer-Szewa (nSport+ 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
38. Ajax Amsterdam - Legia Warszawa (Eurosport 1, TVP 1 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
39. Tottenham Hotspur - KAA Gent (C+ Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
40. Szachtar Donieck - Celta Vigo (C+ Sport 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
41. Olympique Lyon - AZ Alkmaar (nSport+ 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
42. AC Fiorentina - Borussia Monchengladbach (Eurosport 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
43. Atletico Tucuman - CD Popular Junior FC (Sportklub 23:15 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
44. Arka Gdynia - Korona Kielce (Eurosport 2 17:40 PT) - piłka nożna, liga polska
45. MKS Będzin - AZS Częstochowa (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
46. VfL Wolfsburg - Werder Brema (Eurosport 2 20:05 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
47. Pogoń Szczecin - Lech Poznań (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
48. UD Las Palmas - Real Sociedad (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
49. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City (Eleven Extra 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
50. Real Madryt - Darussafaka Dogus (Polsat Sport News 21:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
51. Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
52. Deportivo Alaves - Valencia CF (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
53. Leeds United - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
54. Yesilgiresun Belediyespor - Besiktas Sompo Japan Stambuł (Sportklub 14:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
55. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn (nSport+ 14:30 SOB) - piłka ręczna, liga polska
56. ZAKSA Kędzierzyn-Kole - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
57. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 15:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
58. Bayern Monachium - HSV Hamburg (Eurosport 2 15:15 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
59. Chelsea Londyn - Swansea City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
60. Wolfsberger AC - Rapid Wiedeń (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
61. Real Betis - Sevilla FC (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
62. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti* (Eurosport 1, TVP 1 16:15 SOB)
63. Telekom Veszprem - Orlen Wisła Płock (C+, Eleven Sports 16:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
64. En Avant Guingamp - AS Monaco (Eleven Extra 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
65. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
66. Orlik Opole - Polonia Bytom (TVP Sport 18:00 SOB) - hokej na lodzie, liga polska
67. SSC Napoli - Atalanta Bergamo (Eleven 18:10 SOB) - piłka nożna, liga włoska
68. Watford FC - West Ham United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
69. Brighton & Hove Albion - Reading FC (Eleven Sports 18:30 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
70. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt (Eurosport 2 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
71. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
72. Paris Saint-Germain - Kadetten Schaffhausen (nSport+, Eleven Extra 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
73. Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
74. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
75. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg (Sportklub 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
76. Rasta Vechta - MHP Riesen Ludwigsburg (Polsat Sport News 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
77. Bunge Ravenna - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (Sportklub 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
78. Juventus Turyn - Empoli FC (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
79. SD Eibar - Malaga CF (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
80. Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo (Polsat Sport 22:00 SOB) - boks, gala w Szczecinie
81. Sacramento Kings - Charlotthe Hornets (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
82. Gavin McDonnell - Rey Vargas (Polsat Sport 0:00 ND) - boks, walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Yorkshire
83. Nashville Predators - Washington Capitals (TVP Sport 0:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
84. AZ Alkmaar - PEC Zwolle (Polsat Sport News 11:07 ND) - piłka nożna, liga holenderska
85. Espanyol Barcelona - Osasuna Pampeluna (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
86. US Palermo - Sampdoria Genua (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
87. Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
88. Movistar Estudiantes - FC Barcelona (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
89. Norwich City - Ipswich Town (Eleven Extra 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
90. Pinar Karsiyaka - Fenerbahce Stambuł (Sportklub 14:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
91. Tottenham Hotspur - Stoke City (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
92. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
93. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
94. US Sassuolo - AC Milan (Eleven 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
95. Lazio Rzym - Udinese Calcio (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
96. Górnik Łęczna - Piast Gliwice (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
97. FC Ingolstadt - Borussia Monchengladbach (Eurosport 2 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
98. Anglia - Włochy (C+ Sport 2 15:55 ND) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
99. Szachtar Donieck - Worskla Połtawa (Polsat Sport News 16:00 ND) - piłka nożna, liga ukraińska
100. Atletico Madryt - FC Barcelona (Eleven 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
101. SK Niederosterreich Sankt Polten - Sturm Graz (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
102. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
103. Southampton FC - Manchester United (Eleven Sports 17:15 ND) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
104. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim (Eurosport 2 17:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
105. Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
106. VIVE Tauron Kielce - MOL-Pick Szeged (C+ Sport, Eleven Extra 17:35 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
107. Athletic Bilbao - Granada CF (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
108. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
109. JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ (TVP Sport 18:40 ND) - hokej na lodzie, liga polska
110. FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt (C+ Sport 2 19:25 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
111. Gi Group Monza - Diatec Trentino (Sportklub 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
112. Inter Mediolan - AS Roma (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
113. Villarreal CF - Real Madryt (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
114. Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
115. Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA





1. Atletico Madryt - Sevilla FC 1
2. Dinamo Krasnodar - CS Volei Alba Blaj 1
3. Pinar Karsiyaka - Fraport Skyliners 1
4. PSV Eindhoven - Benfica Lizbona 2
5. Chemik Police - Telekom Baku 1
6. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2
7. Manchester City - AS Monaco X
8. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt 2
9. Sao Paulo FC - Sao Bento 1
10. New York Rangers - Montreal Canadiens 1
11. AS Monaco - Real Madryt 2
12. Dinamo Moskwa - Volero Zurych 1
13. Vakifbank Stambuł - Eczacibasi VitrA Stambuł 1
14. FC Barcelona - Borussia Dortmund 1
15. AS Saint-Etienne - Manchester United 2
16. Fenerbahce Stambuł - FK Krasnodar 1
17. Schalke 04 Gelsenkirchen - PAOK Saloniki 1
18. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Saint-Raphael Var VB 1
19. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2
20. Rhein-Neckar Lowen - Mieszków Brześć 1
21. Valencia CF - Real Madryt 2
22. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf 1
23. THW Kiel - MT Melsungen 1
24. SIG Strasbourg - Aris Saloniki 2
25. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2
26. Imoco Volley Conegliano - Liu Jo Nordmeccanica Modena 1
27. FC Porto - Juventus Turyn 2
28. Sevilla FC - Leicester City 1
29. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona 2
30. Dresdner SC - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1
31. Corinthians Sao Paulo - SE Palmeiras 1
32. Olimpia Asuncion - Botafogo Rio de Janeiro 2
33. Azerrail Baku - Fenerbahce Stambuł 2
34. Osmanlispor - Olympiakos Pireus 2
35. AS Roma - Villarreal CF 1
36. Zenit Sankt Petersburg - Anderlecht Bruksela 1
37. Besiktas Stambuł - Hapoel Beer-Szewa 1
38. Ajax Amsterdam - Legia Warszawa X
39. Tottenham Hotspur - KAA Gent 1
40. Szachtar Donieck - Celta Vigo 1
41. Olympique Lyon - AZ Alkmaar 1
42. AC Fiorentina - Borussia Monchengladbach 2
43. Atletico Tucuman - CD Popular Junior FC 1
44. Arka Gdynia - Korona Kielce 1
45. MKS Będzin - AZS Częstochowa 2
46. VfL Wolfsburg - Werder Brema 1
47. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
48. UD Las Palmas - Real Sociedad 1
49. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City X
50. Real Madryt - Darussafaka Dogus 1
51. Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1
52. Deportivo Alaves - Valencia CF 2
53. Leeds United - Sheffield Wednesday 1
54. Yesilgiresun Belediyespor - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
55. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 1
56. ZAKSA Kędzierzyn-Kole - Indykpol AZS Olsztyn 1
57. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 2
58. Bayern Monachium - HSV Hamburg 1
59. Chelsea Londyn - Swansea City 1
60. Wolfsberger AC - Rapid Wiedeń 2
61. Real Betis - Sevilla FC 2
62. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti - Kamil Stoch
63. Telekom Veszprem - Orlen Wisła Płock 1
64. En Avant Guingamp - AS Monaco 2
65. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1
66. Orlik Opole - Polonia Bytom 2
67. SSC Napoli - Atalanta Bergamo 1
68. Watford FC - West Ham United 2
69. Brighton & Hove Albion - Reading FC 1
70. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt X
71. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach 1
72. Paris Saint-Germain - Kadetten Schaffhausen 1
73. Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 1
74. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
75. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1
76. Rasta Vechta - MHP Riesen Ludwigsburg 2
77. Bunge Ravenna - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
78. Juventus Turyn - Empoli FC 1
79. SD Eibar - Malaga CF 2
80. Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo 1
81. Sacramento Kings - Charlotthe Hornets 1
82. Gavin McDonnell - Rey Vargas 1
83. Nashville Predators - Washington Capitals 2
84. AZ Alkmaar - PEC Zwolle 1
85. Espanyol Barcelona - Osasuna Pampeluna 1
86. US Palermo - Sampdoria Genua 2
87. Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 1
88. Movistar Estudiantes - FC Barcelona 2
89. Norwich City - Ipswich Town 1
90. Pinar Karsiyaka - Fenerbahce Stambuł 2
91. Tottenham Hotspur - Stoke City 1
92. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 1
93. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1
94. US Sassuolo - AC Milan 2
95. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1
96. Górnik Łęczna - Piast Gliwice 2
97. FC Ingolstadt - Borussia Monchengladbach 2
98. Anglia - Włochy 1
99. Szachtar Donieck - Worskla Połtawa 1
100. Atletico Madryt - FC Barcelona x
101. SK Niederosterreich Sankt Polten - Sturm Graz 2
102. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1
103. Southampton FC - Manchester United 2
104. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 1
105. Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
106. VIVE Tauron Kielce - MOL-Pick Szeged 1
107. Athletic Bilbao - Granada CF 1
108. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1
109. JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 2
110. FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt 1
111. Gi Group Monza - Diatec Trentino 2
112. Inter Mediolan - AS Roma 1
113. Villarreal CF - Real Madryt 2
114. Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain 2
115. Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs 1

nc+ - Extra+ 8x C+ ; mediaBOX+
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER


#35 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 219 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 21 luty 2017 - 10:32

1. Atletico Madryt - Sevilla FC 1
2. Dinamo Krasnodar - CS Volei Alba Blaj 1
3. Pinar Karsiyaka - Fraport Skyliners 1
4. PSV Eindhoven - Benfica Lizbona 1
5. Chemik Police - Telekom Baku 1
6. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2
7. Manchester City - AS Monaco 1
8. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt 2
9. Sao Paulo FC - Sao Bento 1
10. New York Rangers - Montreal Canadiens 1

 

11. AS Monaco - Real Madryt X
12. Dinamo Moskwa - Volero Zurych 1
13. Vakifbank Stambuł - Eczacibasi VitrA Stambuł 1
14. FC Barcelona - Borussia Dortmund 1
15. AS Saint-Etienne - Manchester United 2
16. Fenerbahce Stambuł - FK Krasnodar 1
17. Schalke 04 Gelsenkirchen - PAOK Saloniki 1
18. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Saint-Raphael Var VB 1
19. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2
20. Rhein-Neckar Lowen - Mieszków Brześć 1

 

21. Valencia CF - Real Madryt 2
22. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf 1
23. THW Kiel - MT Melsungen 1
24. SIG Strasbourg - Aris Saloniki 2
25. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2
26. Imoco Volley Conegliano - Liu Jo Nordmeccanica Modena 1
27. FC Porto - Juventus Turyn 2
28. Sevilla FC - Leicester City 1
29. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona 2
30. Dresdner SC - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1

 

31. Corinthians Sao Paulo - SE Palmeiras 1
32. Olimpia Asuncion - Botafogo Rio de Janeiro 2
33. Azerrail Baku - Fenerbahce Stambuł 2
34. Osmanlispor - Olympiakos Pireus 2
35. AS Roma - Villarreal CF 1
36. Zenit Sankt Petersburg - Anderlecht Bruksela 1
37. Besiktas Stambuł - Hapoel Beer-Szewa 1
38. Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 2
39. Tottenham Hotspur - KAA Gent 1
40. Szachtar Donieck - Celta Vigo 1

 

41. Olympique Lyon - AZ Alkmaar 1
42. AC Fiorentina - Borussia Monchengladbach 2
43. Atletico Tucuman - CD Popular Junior FC 1
44. Arka Gdynia - Korona Kielce 1
45. MKS Będzin - AZS Częstochowa 2
46. VfL Wolfsburg - Werder Brema 1
47. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
48. UD Las Palmas - Real Sociedad 1
49. Wolverhampton Wanderers - Birmingham City X
50. Real Madryt - Darussafaka Dogus 1

 

51. Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1
52. Deportivo Alaves - Valencia CF 2
53. Leeds United - Sheffield Wednesday 1
54. Yesilgiresun Belediyespor - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
55. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 1
56. ZAKSA Kędzierzyn-Kole - Indykpol AZS Olsztyn 1
57. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 2
58. Bayern Monachium - HSV Hamburg 1
59. Chelsea Londyn - Swansea City 1
60. Wolfsberger AC - Rapid Wiedeń 2

 

61. Real Betis - Sevilla FC 2
62. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti - Kamil Stoch
63. Telekom Veszprem - Orlen Wisła Płock 1
64. En Avant Guingamp - AS Monaco 2
65. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1
66. Orlik Opole - Polonia Bytom 2
67. SSC Napoli - Atalanta Bergamo 1
68. Watford FC - West Ham United 2
69. Brighton & Hove Albion - Reading FC 1
70. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 1

 

71. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach 1
72. Paris Saint-Germain - Kadetten Schaffhausen 1
73. Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 1
74. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok X
75. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1
76. Rasta Vechta - MHP Riesen Ludwigsburg 2
77. Bunge Ravenna - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
78. Juventus Turyn - Empoli FC 1
79. SD Eibar - Malaga CF 2
80. Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo 1

 

81. Sacramento Kings - Charlotthe Hornets 1
82. Gavin McDonnell - Rey Vargas 1
83. Nashville Predators - Washington Capitals 2
84. AZ Alkmaar - PEC Zwolle 1
85. Espanyol Barcelona - Osasuna Pampeluna 1
86. US Palermo - Sampdoria Genua 2
87. Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 1
88. Movistar Estudiantes - FC Barcelona 2
89. Norwich City - Ipswich Town 1
90. Pinar Karsiyaka - Fenerbahce Stambuł 2

 

91. Tottenham Hotspur - Stoke City 1
92. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 1
93. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1
94. US Sassuolo - AC Milan 2
95. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1
96. Górnik Łęczna - Piast Gliwice 2
97. FC Ingolstadt - Borussia Monchengladbach 2
98. Anglia - Włochy 1
99. Szachtar Donieck - Worskla Połtawa 1
100. Atletico Madryt - FC Barcelona 1

 

101. SK Niederosterreich Sankt Polten - Sturm Graz 2
102. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1
103. Southampton FC - Manchester United 2
104. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 1
105. Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
106. VIVE Tauron Kielce - MOL-Pick Szeged 1
107. Athletic Bilbao - Granada CF 1
108. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1
109. JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 2
110. FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt 1

 

111. Gi Group Monza - Diatec Trentino 2
112. Inter Mediolan - AS Roma 1
113. Villarreal CF - Real Madryt 2
114. Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain 2
115. Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs 1          



#36 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 21 luty 2017 - 12:31

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 7
Obowiązuje na dni: 20-26.02.2017

6. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2
14. FC Barcelona - Borussia Dortmund 1
16. Fenerbahce Stambuł - FK Krasnodar 1
17. Schalke 04 Gelsenkirchen - PAOK Saloniki 1
19. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2
20. Rhein-Neckar Lowen - Mieszków Brześć 1
21. Valencia CF - Real Madryt 2
22. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf 1
23. THW Kiel - MT Melsungen 1
27. FC Porto - Juventus Turyn 2


28. Sevilla FC - Leicester City 1
29. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona 2
36. Zenit Sankt Petersburg - Anderlecht Bruksela 1
37. Besiktas Stambuł - Hapoel Beer-Szewa 1
39. Tottenham Hotspur - KAA Gent 1
40. Szachtar Donieck - Celta Vigo 1
41. Olympique Lyon - AZ Alkmaar 1
42. AC Fiorentina - Borussia Monchengladbach 1
44. Arka Gdynia - Korona Kielce 1
46. VfL Wolfsburg - Werder Brema 1


47. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
50. Real Madryt - Darussafaka Dogus 2
56. ZAKSA Kędzierzyn-Kole - Indykpol AZS Olsztyn 1
58. Bayern Monachium - HSV Hamburg 1
59. Chelsea Londyn - Swansea City 1
61. Real Betis - Sevilla FC 2
64. En Avant Guingamp - AS Monaco 2
65. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków X
67. SSC Napoli - Atalanta Bergamo 1
69. Brighton & Hove Albion - Reading FC 1


70. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 1
72. Paris Saint-Germain - Kadetten Schaffhausen 1
73. Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 1
75. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1
78. Juventus Turyn - Empoli FC 1
79. SD Eibar - Malaga CF 1
80. Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo 1
81. Sacramento Kings - Charlotthe Hornets 1
84. AZ Alkmaar - PEC Zwolle 1
85. Espanyol Barcelona - Osasuna Pampeluna 1


86. US Palermo - Sampdoria Genua 2
88. Movistar Estudiantes - FC Barcelona 2
89. Norwich City - Ipswich Town 1
90. Pinar Karsiyaka - Fenerbahce Stambuł 2
91. Tottenham Hotspur - Stoke City 1
95. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1
96. Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1
97. FC Ingolstadt - Borussia Monchengladbach 2
98. Anglia - Włochy 1
99. Szachtar Donieck - Worskla Połtawa 1


100. Atletico Madryt - FC Barcelona 1
102. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1
103. Southampton FC - Manchester United 2
106. VIVE Tauron Kielce - MOL-Pick Szeged 1
107. Athletic Bilbao - Granada CF 1
108. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1
109. JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 2
110. FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt 1
113. Villarreal CF - Real Madryt 2
114. Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain 2

115. Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs 2

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#37 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 21 luty 2017 - 16:33

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 7
Obowiązuje na dni: 20-26.02.2017

 

2. Dinamo Krasnodar - CS Volei Alba Blaj 1
3. Pinar Karsiyaka - Fraport Skyliners 1
5. Chemik Police - Telekom Baku 1
6. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2
8. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt 2
9. Sao Paulo FC - Sao Bento 1
11. AS Monaco - Real Madryt 2
12. Dinamo Moskwa - Volero Zurych 1
18. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Saint-Raphael Var VB 1
19. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2

20. Rhein-Neckar Lowen - Mieszków Brześć 1
21. Valencia CF - Real Madryt 2
22. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf 1
23. THW Kiel - MT Melsungen 1
25. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2
27. FC Porto - Juventus Turyn 2
28. Sevilla FC - Leicester City 1
29. Liberbank C. Encantada - FC Barcelona 2
30. Dresdner SC - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1
31. Corinthians Sao Paulo - SE Palmeiras 1

32. Olimpia Asuncion - Botafogo Rio de Janeiro 2
33. Azerrail Baku - Fenerbahce Stambuł 2
35. AS Roma - Villarreal CF 1
36. Zenit Sankt Petersburg - Anderlecht Bruksela 1
37. Besiktas Stambuł - Hapoel Beer-Szewa 1
40. Szachtar Donieck - Celta Vigo 1
41. Olympique Lyon - AZ Alkmaar 1
42. AC Fiorentina - Borussia Monchengladbach 2
44. Arka Gdynia - Korona Kielce 2
45. MKS Będzin - AZS Częstochowa 2

46. VfL Wolfsburg - Werder Brema 1
47. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
51. Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1
53. Leeds United - Sheffield Wednesday 1
54. Yesilgiresun Belediyespor - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
55. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 1
56. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 1
57. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 2
58. Bayern Monachium - HSV Hamburg 1
59. Chelsea Londyn - Swansea City 1

60. Wolfsberger AC - Rapid Wiedeń 2
61. Real Betis - Sevilla FC 2
64. En Avant Guingamp - AS Monaco 2
65. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1
66. Orlik Opole - Polonia Bytom 2
67. SSC Napoli - Atalanta Bergamo 1
69. Brighton & Hove Albion - Reading FC 1
72. Paris Saint-Germain - Kadetten Schaffhausen 1
73. Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 1
75. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1

76. Rasta Vechta - MHP Riesen Ludwigsburg 2
78. Juventus Turyn - Empoli FC 1
80. Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo 1
81. Sacramento Kings - Charlotthe Hornets 1
83. Nashville Predators - Washington Capitals 2
84. AZ Alkmaar - PEC Zwolle 1
85. Espanyol Barcelona - Osasuna Pampeluna 1
86. US Palermo - Sampdoria Genua 2
87. Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 1
88. Movistar Estudiantes - FC Barcelona 2

89. Norwich City - Ipswich Town 1
91. Tottenham Hotspur - Stoke City 1
92. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 1
94. US Sassuolo - AC Milan 2
95. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1
96. Górnik Łęczna - Piast Gliwice 2
97. FC Ingolstadt - Borussia Monchengladbach 2
98. Anglia - Włochy 1
99. Szachtar Donieck - Worskla Połtawa 1
101. SK Niederosterreich Sankt Polten - Sturm Graz 2

102. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1
103. Southampton FC - Manchester United 2
104. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 1
106. VIVE Tauron Kielce - MOL-Pick Szeged 1
107. Athletic Bilbao - Granada CF 1
108. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1
109. JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 2
113. Villarreal CF - Real Madryt 2
114. Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain 2
115. Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs 1



#38 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 25 luty 2017 - 22:33

Kurierowy Bukmacher 2017 - 6 Kolejka:

 

1. Polska U-17 - Norwegia U-17  0:0
2. Gaziantep Basketbol - Darussafaka Dogus  85:89
3. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice  2:1
4. AZS Częstochowa - ONICO AZS Politechnika Warszawska  1:3
5. Banvit - Galatasaray Odeabank Stambuł  79:64
6. Hannover 96 - VfL Bochum  2:1
7. Lazio Rzym - AC Milan  1:1
8. SD Eibar - Granada CF  4:0
9. AFC Bournemouth - Manchester City  0:2
10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik  3:1
11. VIVE Tauron Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin  29:23
12. Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia Rzeszów  3:2
13. Azimut Modena - PGE Skra Bełchatów  3:1
14. Paris Saint-Germain - FC Barcelona  4:0
15. Benfica Lizbona - Borussia Dortmund  1:0
16. Paris Volley - Zenit Kazań  0:3
17. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Pyeongchangu  - Stefan Kraft
18. Halkbank Ankara - Biełogorje Biełgorod  3:2
19. Dinamo Moskwa - Stambuł BBSK  3:0
20. AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - AZS AWF Warszawa  7:2
21. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz  3:2
22. THW Kiel - Telekom Veszprem  25:27
23. VfL Gummersbach - SG Flensburg-Handewitt  23:28
24. Ituano FC - Sao Bento  1:0
25. CCC Polkowice - ESB Villeneuve-d`Ascq  77:68
26. Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź  3:1
27. Bayern Monachium - Arsenal Londyn  5:1
28. Real Madryt - SSC Napoli  3:1
39. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen  26:30
30. Dukla Liberec - Cucine Lube Civitanova  1:3
31. Botafogo Rio de Janeiro - Club Olimpia Asuncion  1:0
32. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Pyeongchangu - Maciej Kot
33. FK Krasnodar - Fenerhabce Stambuł  1:0
34. Arkas Izmir - VfB Firedrichshafen  3:2
35. KAA Gent - Tottenham Hotspur  1:0
36. Olympiakos Pireus - Osmanlispor  0:0
37. Ludogorec Razgrad - FC Kopenhaga  1:2
38. Borussia Monchengladbach - AC Fiorentina  0:1
39. AZ Alkmaar - Olympique Lyon  1:4
40. Iberostar Tenerife - FC Barcelona  mecz nie będzie liczony
41. Knack Randstad Roeselare - Sir Sicoma Colussi Perugia  3:2
42. Kadetten Schaffhausen - FC Barcelona  24:31
43. Legia Warszawa - Ajax Amsterdam  0:0
44. Villarreal CF - AS Roma  0:4
45. Anderlecht Bruksela - Zenit Sankt Petersburg  2:0
46. Manchester United - AS Saint-Etienne  3:0
47. SE Palmeiras - Sao Bernardo  2:0
48. CD Popular Junior FC - Atletico Tucuman  1:0
49. Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna  5:0
50. MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz  2:3
51. Valencia Basket - Herbalife Gran Canaria  88:72
52. FC Augsburg - Bayer Leverkusen  1:3
53. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk  1:1
54. Granada CF - Real Betis  4:1
55. Juventus Turyn - US Palermo  4:1
56. SC Bastia - AS Monaco  1:1
57. Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins  5:2
58. Sporting Gijon - Atletico Madryt  1:4
59. Burnley FC - Lincoln City  0:1
60. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin  3:0
61. Hertha Berlin - Bayern Monachium  1:1
62. Korona Kielce - Wisła Płock  4:2
63. Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg  28:25
64. Huddersfield Town - Manchester City  0:0
65. Real Madryt - Espanyol Barcelona  2:0
66. FC Barcelona - Naturhouse La Rioja  28:24
67. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain  33:34
68. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków  1:0
69. Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn  0:2
70. HSV Hamburg - SC Freiburg  2:2
71. Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling  0:0
72. PSV Eindhoven - NEC Nijmegen  3:1
73. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel  1:3
74. Piast Gliwice - Lech Poznań  0:3
75. Empoli FC - Lazio Rzym  1:2
76. Sevilla FC - SD Eibar  2:0
77. Adrian Zieliński - Rasul Jachjajew  wygrana Adrian Zieliński
78. Sao Paulo FC - Mirassol  2:2
79. Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers  1:3
80. Real Sociedad - Villarreal CF  0:1
81. Bologna FC - Inter Mediolan  0:1
82. Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław  0:3
83. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur  0:3
84. Chievo Verona - SSC Napoli  1:3
85. Sampdoria Genua - Cagliari Calcio  1:1
86. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin  1:1
87. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk  1:2
88. MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy  27:29
89. SV Ried - Red Bull Salzburg  1:6
90. ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam  0:1
91. Blackburn Rovers - Manchester United  1:2
92. 1.FC Koln - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:1
93. Legia Warszawa - Ruch Chorzów  1:3
94. AS Roma - Torino FC  4:1
95. RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce  34:33
96. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam  0:1
97. Grot Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  3:0
98. AC Milan - AC Fiorentina  2:1
99. FC Barcelona - CD Leganes  2:1
100. Paris Saint-Germain - Toulouse FC  0:0
101. Wschód - Zachód  182:192
102. Travis Browne - Derrick Lewis  wygrana Derrick Lewis

 

Tabela :

 

1.aro - 127 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20)

2.kisiel95 - 113 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25)

3.lukas_k - 95 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45)

4.bartek2lp2 - 60 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#39 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9128 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 28 luty 2017 - 01:38

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 8
Obowiązuje na dni: 27.02-5.03.2017

1. Telekom Baku - Imoco Volley Conegliano (Polsat Sport Extra 14:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
2. Eczacibasi VitrA Stambuł - Germany Dresdner SC (Polsat Sport 14:30 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
3. Wigry Suwałki - Arka Gdynia (Polsat Sport 17:45 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
4. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Azerrail Baku (Polsat Sport Extra 18:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
5. Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld (TVP Sport 18:25 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec
6. Real Sociedad - SD Eibar (Eleven 19:30 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
7. MKS Zagłębie Lubin - VIVE Tauron Kielce (C+ Sport 20:00 WT) - piłka ręczna, liga polska
8. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - VakifBank Stambuł (Polsat Sport News 20:07 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
9. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Chemik Police (Polsat Sport Extra 20:30 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
10. Brighton & Hove Albion - Newcastle United (Eleven Extra 20:40 WT) - piłka nożna, 2.liga angielska
11. Juventus Turyn - SSC Napoli (Polsat Sport 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch
12. Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund (TVP Sport 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec
13. Malaga CF - Real Betis (Eleven Sports 21:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
14. Valencia CF - CD Leganes (Eleven 21:30 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
15. Fenerbahce Stambuł - Saint-Raphael Var VB (Polsat Sport News 22:07 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
16. Girondins Bordeaux - FC Lorient (TVP Sport 22:35 WT) - piłka nożna, Puchar Francji
17. Volero Zurych - Dinamo Krasnodar (Polsat Sport Extra 23:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
18. CS Volei Alba Blaj - Dinamo Moskwa (Polsat Sport News 0:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
19. Washington Wizards - Golden State Warriors (C+ Sport 1:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, NBA
20. Stambuł BBSK - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 16:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
21. Asseco Resovia Rzeszów - Dukla Liberec (Polsat Sport Extra 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
22. HSV Hamburg - Borussia Monchengladbach (TVP Sport 18:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
23. SC Magdeburg - THW Kiel (Sportklub 19:15 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka
24. FC Barcelona - Sporting Gijon (Eleven 19:30 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
25. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF (Eleven Extra 19:30 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
26. Lech Poznań - Pogoń Szczecin (Polsat Sport 20:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
27. PGE Skra Bełchatów - S.C.M. "U" Craiova (Polsat Sport Extra 20:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
28. Manchester City - Huddersfield Town (Eleven Sports 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Anglii
29. Lazio Rzym - AS Roma (Polsat Sport News 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
30. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen (TVP Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
31. Liberbank C. Encantada - Naturhouse La Rioja (Sportklub 21:00 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska
32. Real Madryt - UD Las Palmas (Eleven 21:30 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
33. Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Eleven Extra 21:30 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
34. Zenit Kazań - Arkas Izmir (Polsat Sport Extra 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
35. Biełogorje Biełgorod - Knack Roeselare (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
36. Olympique Marsylia - AS Monaco (TVP Sport 23:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
37. Noliko Maaseik - Dinamo Moskwa (Polsat Sport News 1:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
38. Cucine Lube Civitanova - Berlin Recycling Volleys (Polsat Sport Extra 1:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
39. Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes (TVP Sport 1:00 CZW) - hokej na lodzie, NHL
40. Chamois-Niortais - Paris Saint-Germain (TVP Sport 11:40 CZW) - piłka nożna, Puchar Francji
41. ACH Volley Lublana - Azimut Modena (Polsat Sport Extra 14:40 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
42. Sir Sicoma Colussi Perugia - Halkbank Ankara (Polsat Sport News 15:07 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
43. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 16:30 CZW)
44. RK Celje Pivovarna Lasko - Rhein-Neckar Lowen (nSport+, Eleven Sports 18:55 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
45. Kadetten Schaffhausen - Telekom Veszprem (Eleven Extra 20:00 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
46. Deportivo La Coruna - Atletico Madryt (Eleven Sports 20:40 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
47. Bergerac Perigord FC - LOSC Lille (TVP Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Francji
48. Sevilla FC - Athletc Bilbao (Eleven 21:30 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
49. VfB Friedrichshafen - Paris Volley (Polsat Sport Extra 21:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
50. Korona Kielce - Górnik Łęczna (Eurosport 2 17:40 PT) - piłka nożna, liga polska
51. Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
52. CSM Bukareszt - RK Krim Mercator (nSport+ 18:55 PT) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń
53. FC Augsburg - RB Lipsk (Eurosport 2 20:15 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
54. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
55. Górnik Zabrze - GKS Tychy (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
56. Real Betis - Real Sociedad (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
57. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon (Eleven Sports 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska
58. Darussafaka Dogus - Panathinaikos Ateny (Polsat Sport News 21:07 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
59. Birmingham City - Leeds United (Eleven 22:45 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
60. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs (C+ Sport 3:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
61. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Pinar Karsiyaka (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
62. CD Leganes - Granada CF (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
63. Manchester United - AFC Bournemouth (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
64. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole (nSport+ 14:30 SOB) - piłka ręczna, liga polska
65. CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport News 14:30 SOB) - piłka nożna, liga rosyjska
66. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
67. AS Roma - SSC Napoli (Eleven Sports 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
68. Cracovia Kraków - Arka Gdynia (C+ Sport 15:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (Eurosport 2 15:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
70. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti - konkurs drużynowy* (TVP 1, Eurosport 1 16:00 SOB)
71. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
72. SD Eibar - Real Madryt (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. Paris Saint-Germain - AS Nancy-Lorraine (Eleven Extra 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
74. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
75. Piast Gliwice - Wisła Kraków (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
76. Sampdoria Genua - Pescara Calcio (Eleven 18:08 SOB) - piłka nożna, liga włoska
77. IFK Kristianstad - VIVE Tauron Kielce (C+, Eleven Sports 18:10 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
78. Liverpool FC - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
79. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
80. SV Ried - Austria Wiedeń (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
81. Tony Bellew - David Haye (Polsat Sport Extra 19:00 SOB) - boks, gala w Londynie
82. Sam Eggington - Paul Malignaggi (Polsat Sport Extra 19:00 SOB) - boks, gala w Londynie
83. KV Mechelen - Anderlecht Bruksela (Eleven Extra 19:55 SOB) - piłka nożna, liga belgijska
84. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
85. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
86. Leicester City - Hull City (C+ Sport 2 20:30 SOB) - piłka nożna, liga angielska
87. Wolfsberger AC - Admira Wacker Modling (Sportklub 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
88. AC Milan - Chievo Verona (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
89. FC Barcelona - Celta Vigo (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Los Angeles Galaxy - FC Dallas (Eurosport 1 22:00 SOB) - piłka nożna, MLS
91. Mateusz Masternak - Aleksander Kubich (Polsat Sport 22:00 SOB) - boks, gala w Dzierżoniowie
92. Fertiberia Puerto Sagunto - Bidasoa Irun (Sportklub 22:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska
93. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (C+ Sport 0:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
94. PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade (Polsat Sport Extra 0:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
95. Danny Garcia - Keith Thurman (C+ Sport 3:00 ND) - boks, gala boksu zawodowego w Nowym Jorku
96. Tyron Woodley - Stephen Thomspon (Extreme Sports Channel 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 209
97. Sporting Gijon - Deportivo La Coruna (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
98. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
99. Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
100. MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
101. Shanghai Shenhua - Jiangsu Suning (Polsat Sport Extra 12:30 ND) - piłka nożna, liga chińska
102. RETAbet Bilbao Basket - Unicaja Malaga (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
103. Tottenham Hotspur - Everton FC (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
104. FC Groningen - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
105. Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
106. Udinese Calcio - Juventus Turyn (Eleven Sports 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
107. Cagliari Calcio - Inter Mediolan (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
108. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg (Eurosport 2 15:00 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
109. Fuchse Berlin - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
110. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
111. Atletico Madryt - Valencia CF (Eleven 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
112. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
113. Sunderland AFC - Manchester City (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
114. HSV Hamburg - Hertha Berlin (Eurosport 2 17:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
115. Lech Poznań - Lechia Gdańsk (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
116. Orlen Wisła Płock - Paris Saint-Germain (C+ Sport, Eleven Sports 17:35 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
117. UD Las Palmas - Osasuna Pampeluna (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
118. Baskonia - Valencia Basket Club (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
119. Walter Tigers Tübingen - Telekom Baskets Bonn (Polsat Sport Extra 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
120. Muratbey Usak - Istanbul BBSK (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
121. Bologna FC - Lazio Rzym (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
122. Athletic Bilbao - Malaga CF (Eleven Extra 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
123. AS Monaco - FC Nantes (Eleven Sports 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
124. New York Knicks - Golden State Warriors (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
125. Orlando City SC - New York City FC (Eurosport 1 23:15 ND) - piłka nożna, MLS







1. Telekom Baku - Imoco Volley Conegliano 1
2. Eczacibasi VitrA Stambuł - Germany Dresdner SC 1
3. Wigry Suwałki - Arka Gdynia 2
4. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Azerrail Baku 1
5. Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 1
6. Real Sociedad - SD Eibar 1
7. MKS Zagłębie Lubin - VIVE Tauron Kielce 2
8. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - VakifBank Stambuł 2
9. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Chemik Police 1
10. Brighton & Hove Albion - Newcastle United 2
11. Juventus Turyn - SSC Napoli 1
12. Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund 2
13. Malaga CF - Real Betis 1
14. Valencia CF - CD Leganes 1
15. Fenerbahce Stambuł - Saint-Raphael Var VB 1
16. Girondins Bordeaux - FC Lorient 1
17. Volero Zurych - Dinamo Krasnodar 1
18. CS Volei Alba Blaj - Dinamo Moskwa 2
19. Washington Wizards - Golden State Warriors 2
20. Stambuł BBSK - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
21. Asseco Resovia Rzeszów - Dukla Liberec 1
22. HSV Hamburg - Borussia Monchengladbach 2
23. SC Magdeburg - THW Kiel 2
24. FC Barcelona - Sporting Gijon 1
25. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF 2
26. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
27. PGE Skra Bełchatów - S.C.M. "U" Craiova 1
28. Manchester City - Huddersfield Town 1
29. Lazio Rzym - AS Roma 2
30. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
31. Liberbank C. Encantada - Naturhouse La Rioja 2
32. Real Madryt - UD Las Palmas 1
33. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 1
34. Zenit Kazań - Arkas Izmir 1
35. Biełogorje Biełgorod - Knack Roeselare 1
36. Olympique Marsylia - AS Monaco X
37. Noliko Maaseik - Dinamo Moskwa 2
38. Cucine Lube Civitanova - Berlin Recycling Volleys 1
39. Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes 1
40. Chamois-Niortais - Paris Saint-Germain 2
41. ACH Volley Lublana - Azimut Modena 2
42. Sir Sicoma Colussi Perugia - Halkbank Ankara 1
43. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti - Kamil Stoch
44. RK Celje Pivovarna Lasko - Rhein-Neckar Lowen 2
45. Kadetten Schaffhausen - Telekom Veszprem 2
46. Deportivo La Coruna - Atletico Madryt 2
47. Bergerac Perigord FC - LOSC Lille 2
48. Sevilla FC - Athletc Bilbao 1
49. VfB Friedrichshafen - Paris Volley 1
50. Korona Kielce - Górnik Łęczna 1
51. Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin 1
52. CSM Bukareszt - RK Krim Mercator 1
53. FC Augsburg - RB Lipsk 2
54. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
55. Górnik Zabrze - GKS Tychy 1
56. Real Betis - Real Sociedad 2
57. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon X
58. Darussafaka Dogus - Panathinaikos Ateny 2
59. Birmingham City - Leeds United 2
60. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 2
61. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
62. CD Leganes - Granada CF X
63. Manchester United - AFC Bournemouth 1
64. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole 1
65. CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 2
66. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2
67. AS Roma - SSC Napoli 2
68. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1
69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1
70. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti - konkurs drużynowy - Polska
71. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach 2
72. SD Eibar - Real Madryt 2
73. Paris Saint-Germain - AS Nancy-Lorraine 1
74. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2
75. Piast Gliwice - Wisła Kraków 2
76. Sampdoria Genua - Pescara Calcio 1
77. IFK Kristianstad - VIVE Tauron Kielce 2
78. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1
79. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen X
80. SV Ried - Austria Wiedeń 2
81. Tony Bellew - David Haye 1
82. Sam Eggington - Paul Malignaggi 1
83. KV Mechelen - Anderlecht Bruksela 2
84. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 2
85. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów 1
86. Leicester City - Hull City 1
87. Wolfsberger AC - Admira Wacker Modling 1
88. AC Milan - Chievo Verona 1
89. FC Barcelona - Celta Vigo 1
90. Los Angeles Galaxy - FC Dallas 1
91. Mateusz Masternak - Aleksander Kubich 1
92. Fertiberia Puerto Sagunto - Bidasoa Irun 1
93. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 1
94. PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade 1
95. Danny Garcia - Keith Thurman 1
96. Tyron Woodley - Stephen Thomspon 1
97. Sporting Gijon - Deportivo La Coruna X
98. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2
99. Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2
100. MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
101. Shanghai Shenhua - Jiangsu Suning 1
102. RETAbet Bilbao Basket - Unicaja Malaga 2
103. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
104. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2
105. Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1
106. Udinese Calcio - Juventus Turyn 2
107. Cagliari Calcio - Inter Mediolan 2
108. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1
109. Fuchse Berlin - Rhein-Neckar Lowen 2
110. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1
111. Atletico Madryt - Valencia CF 1
112. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
113. Sunderland AFC - Manchester City 2
114. HSV Hamburg - Hertha Berlin 2
115. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1
116. Orlen Wisła Płock - Paris Saint-Germain 1
117. UD Las Palmas - Osasuna Pampeluna 1
118. Baskonia - Valencia Basket Club 2
119. Walter Tigers Tübingen - Telekom Baskets Bonn 1
120. Muratbey Usak - Istanbul BBSK 1
121. Bologna FC - Lazio Rzym 2
122. Athletic Bilbao - Malaga CF 1
123. AS Monaco - FC Nantes 1
124. New York Knicks - Golden State Warriors 2
125. Orlando City SC - New York City FC 2

nc+ - Extra+ 8x C+ ; mediaBOX+
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER


#40 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 219 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 28 luty 2017 - 10:54

1. Telekom Baku - Imoco Volley Conegliano 1
2. Eczacibasi VitrA Stambuł - Germany Dresdner SC 1
3. Wigry Suwałki - Arka Gdynia 2
4. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Azerrail Baku 1
5. Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 1
6. Real Sociedad - SD Eibar 1
7. MKS Zagłębie Lubin - VIVE Tauron Kielce 2
8. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - VakifBank Stambuł 2
9. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Chemik Police 2
10. Brighton & Hove Albion - Newcastle United 2

11. Juventus Turyn - SSC Napoli 1
12. Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund 2
13. Malaga CF - Real Betis 1
14. Valencia CF - CD Leganes 1
15. Fenerbahce Stambuł - Saint-Raphael Var VB 1
16. Girondins Bordeaux - FC Lorient 1
17. Volero Zurych - Dinamo Krasnodar 1
18. CS Volei Alba Blaj - Dinamo Moskwa 2
19. Washington Wizards - Golden State Warriors 1
20. Stambuł BBSK - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

 

21. Asseco Resovia Rzeszów - Dukla Liberec 1
22. HSV Hamburg - Borussia Monchengladbach 2
23. SC Magdeburg - THW Kiel 2
24. FC Barcelona - Sporting Gijon 1
25. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF 2
26. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
27. PGE Skra Bełchatów - S.C.M. "U" Craiova 1
28. Manchester City - Huddersfield Town 1
29. Lazio Rzym - AS Roma 2
30. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1

 

31. Liberbank C. Encantada - Naturhouse La Rioja 2
32. Real Madryt - UD Las Palmas 1
33. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 2
34. Zenit Kazań - Arkas Izmir 1
35. Biełogorje Biełgorod - Knack Roeselare 1
36. Olympique Marsylia - AS Monaco 2
37. Noliko Maaseik - Dinamo Moskwa 2
38. Cucine Lube Civitanova - Berlin Recycling Volleys 1
39. Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes 1
40. Chamois-Niortais - Paris Saint-Germain 2

 

41. ACH Volley Lublana - Azimut Modena 2
42. Sir Sicoma Colussi Perugia - Halkbank Ankara 1
43. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti - Kamil Stoch
44. RK Celje Pivovarna Lasko - Rhein-Neckar Lowen 2
45. Kadetten Schaffhausen - Telekom Veszprem 2
46. Deportivo La Coruna - Atletico Madryt 2
47. Bergerac Perigord FC - LOSC Lille 2
48. Sevilla FC - Athletc Bilbao 1
49. VfB Friedrichshafen - Paris Volley 1
50. Korona Kielce - Górnik Łęczna 1

 

51. Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin 1
52. CSM Bukareszt - RK Krim Mercator 1
53. FC Augsburg - RB Lipsk 2
54. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
55. Górnik Zabrze - GKS Tychy 1
56. Real Betis - Real Sociedad 2
57. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
58. Darussafaka Dogus - Panathinaikos Ateny 2
59. Birmingham City - Leeds United 2
60. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 2

 

61. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
62. CD Leganes - Granada CF X
63. Manchester United - AFC Bournemouth 1
64. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole 1
65. CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg 1
66. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2
67. AS Roma - SSC Napoli 2
68. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 2
69. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1
70. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lahti - konkurs drużynowy - Polska

 

71. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach 2
72. SD Eibar - Real Madryt 2
73. Paris Saint-Germain - AS Nancy-Lorraine 1
74. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2
75. Piast Gliwice - Wisła Kraków 2
76. Sampdoria Genua - Pescara Calcio 1
77. IFK Kristianstad - VIVE Tauron Kielce 2
78. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1
79. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
80. SV Ried - Austria Wiedeń 2

 

81. Tony Bellew - David Haye 2
82. Sam Eggington - Paul Malignaggi 1
83. KV Mechelen - Anderlecht Bruksela 2
84. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 2
85. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów 1
86. Leicester City - Hull City 1
87. Wolfsberger AC - Admira Wacker Modling 1
88. AC Milan - Chievo Verona 1
89. FC Barcelona - Celta Vigo 1
90. Los Angeles Galaxy - FC Dallas 1

 

91. Mateusz Masternak - Aleksander Kubich 1
92. Fertiberia Puerto Sagunto - Bidasoa Irun 1
93. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 1
94. PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade 1
95. Danny Garcia - Keith Thurman 1
96. Tyron Woodley - Stephen Thomspon 1
97. Sporting Gijon - Deportivo La Coruna 2
98. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2
99. Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2
100. MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1

 

101. Shanghai Shenhua - Jiangsu Suning 1
102. RETAbet Bilbao Basket - Unicaja Malaga 2
103. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
104. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2
105. Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1
106. Udinese Calcio - Juventus Turyn 2
107. Cagliari Calcio - Inter Mediolan 2
108. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1
109. Fuchse Berlin - Rhein-Neckar Lowen 2
110. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1

 

111. Atletico Madryt - Valencia CF 1
112. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
113. Sunderland AFC - Manchester City 2
114. HSV Hamburg - Hertha Berlin 2
115. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
116. Orlen Wisła Płock - Paris Saint-Germain 1
117. UD Las Palmas - Osasuna Pampeluna 1
118. Baskonia - Valencia Basket Club 2
119. Walter Tigers Tübingen - Telekom Baskets Bonn 1
120. Muratbey Usak - Istanbul BBSK 1

 

121. Bologna FC - Lazio Rzym 2
122. Athletic Bilbao - Malaga CF 1
123. AS Monaco - FC Nantes 1
124. New York Knicks - Golden State Warriors 2
125. Orlando City SC - New York City FC 2