Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurierowy Bukmacher 2017


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
248 odpowiedzi w tym temacie

#241 aro

aro

    Król SK Bukmacher 17

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4187 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 20 grudzień 2017 - 09:32

Kurierowy Bukmacher 2017 - 48 Kolejka :

 

1. Cracovia Kraków - Korona Kielce  2:2
2. Legionovia Legionowo - Trefl Proxima Kraków  3:0
3. Crotone FC - Udinese Calcio  0:3
4. FC Ingolstadt - Eintracht Brunszwik  0:2
5. Girona FC - Deportivo Alaves  2:3
6. Hellas Verona - Genoa CFC  0:1
7. Węgry - Argentyna  33:15
8. Chelsea Londyn - Atletico Madryt  4:2
9. Szwecja - Czechy  36:32
10. Bayern Monachium - Paris Saint-Germain  3:1
11. Ford Store Levoranta Sastamala - PAOK Saloniki  3:2
12. Petrol Olimpija Lublana - ROSA Radom  80:72
13. Norwegia - Polska  35:20
14. Noliko Maaseik - Trentino Diatec  1:3
15. Bayern Monachium - Paris Saint-Germain  3:1
16. Manchester United - CSKA Moskwa  2:1
17. FC Barcelona - Sporting Lizbona  2:0
18. Chelsea Londyn - Atletico Madryt  1:1
19. Portland Trail Blazers - Washington Wizards  92:106
20. Szachtar Donieck - Manchester City  2:1
21. Rosja - Japonia  29:28
22. Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3
23. Al-Jazira Club - Auckland City FC  1:0
24. Real Madryt - Borussia Dortmund  2:1
25. PGE Skra Bełchatów - Chaumont VB 52 Haute Marne  1:3
26. Stelmet Zielona Góra - CEZ Nymburg  82:88
27. Spacer`s Toulouse VB - Zenit Kazań  1:3
28. Brazylia - Dania  20:22
29. Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys  3:0
30. Sir Colussi Sicoma Perugia - Cucine Lube Civitanova  3:2
31. Real Madryt - Borussia Dortmund  3:2
32. Liverpool FC - Spartak Moskwa  7:0
33. Feyenoord Rotterdam - SSC Napoli  2:1
34. Szachtar Donieck - Manchester City  2:1
35. Lokomotiw Nowosybirsk - Dynamo Moskwa  3:1
36. Polska - Węgry  28:31
37. Fenerbahce Stambuł - Knack Roeselare  1:3
38. Atalanta Bergamo - Olympique Lyon  1:0
39. Dynamo Kijów - Partizan Belgrad  4:1
40. Austria Wiedeń - AEK Ateny  0:0
41. FC Kopenhaga - Sheriff Tyraspol  2:0
42. HNK Rijeka - AC Milan  2:0
43. Baskonia Vitoria Gasteiz - Unicaja Malaga  88:82
44. VfB Friedrichshafen - Halkbank Ankara  3:1
45. Arsenal Londyn - BATE Borysów  6:0
46. Real Sociedad - Zenit Sankt Petersburg  1:3
47. Zoria Ługańsk - Athletic Bilbao  0:2
48. Crvena Zvezda Belgrad - 1.FC Koln  1:0
49. Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg  0:0
50. Argentyna - Polska  20:38
51. Sandecja Nowy Sącz - Jagiellonia Białystok  0:1
52. Czechy - Węgry  29:30
53. Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin  0:3
54. BCC Castellana Grotte - Biosi Indexa Sora  2:3
55. Eintracht Brunszwik - Holstein Kiel  0:0
56. Norwegia - Szwecja  28:31
57. VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen  0:2
58. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk  1:1
59. Sheffield United - Bristol City  1:2
60. Deportivo Alaves - UD Las Palmas  2:0
61. Detroit Pistons - Golden State Warriors  98:102
62. Washington Capitals - New York Rangers  4:2
63. MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock  24:38
64. Getafe CF - SD Eibar  0:0
65. 1.FC Union Berlin - Dynamo Drezno  0:1
66. Darussafaka Basketbol - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol  75:57
67. West Ham United - Chelsea Londyn  1:0
68. Pachuca CF - Wydad Casablanca  1:0  po dogrywce
69. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów  0:3
70. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice  2:2
71. Borussia Dortmund - Werder Brema  1:2
72. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium  0:1
73. RB Lipsk - 1.FSV Mainz  2:2
74. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Titisee-Neustadt - Norwegia
75. Swansea City - West Bromwich Albion  1:0
76. Rapid Wiedeń - SV Mattersburg  2:2
77. Real Madryt - Sevilla FC  5:0
78. Paris Saint-Germain - LOSC Lille  3:1
79. Korona Kielce - Arka Gdynia  0:3
80. Cagliari Calcio - Sampdoria Genua  2:2
81. Newcastle United - Leicester City  2:3
82. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:1
83. Deportivo La Coruna - CD Leganes  1:0
84. Sturm Graz - SK Niederosterreich Sankt Polten  3:2
85. AZ Alkmaar - Heracles Almelo  5:0
86. AS Monaco - ESTAC Troyes  3:2
87. Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  3:0
88. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano  2:3
89. Pinar Karsiyaka - Tofas S.K.  80:84
90. Juventus Turyn - Inter Mediolan  0:0
91. Valencia CF - Celta Vigo  2:1
92. Los Angeles Clippers - Washington Wizards  113:112
93. FC Barcelona - Helvetia Anaitasuna  38:26
94. Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets  4:3  po dogrywce
95. Wasyl Łomaczenko - Guillermo Rigondeaux   wygrana Wasyl Łomaczenko
96. Cub Swanson - Brian Ortega   wygrana Brian Ortega
97. Real Sociedad - Malaga CF  0:2
98. Chievo Verona - AS Roma  0:0
99. PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin  106:78
100. Real Madryt - UCAM Murcia  87:85  po dogrywce
101. KS Azoty-Puławy - PGE VIVE Kielce  25:30
102. Southampton FC - Arsenal Londyn  1:1
103. 1.FC Kaiserslautern - FC Ingolstadt  1:1
104. Spartak Moskwa - CSKA Moskwa  3:0
105. Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk  1:3
106. SSC Napoli - AC Fiorentina  0:0
107. SPAL 2013 - Hellas Verona  2:2
108. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel  27:35
109. Wisła Kraków - Wisła Płock  0:1
110. Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin  3:3
111. Liverpool FC - Everton FC  1:1
112. Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim  2:0
113. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Titisee-Neustadt - Richard Freitag
114. Real Betis - Atletico Madryt  0:1
115. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg  0:0
116. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven  3:0
117. Manchester United - Manchester City  1:2
118. Lech Poznań - Cracovia Kraków  1:0
119. FC Augsburg - Hertha Berlin  1:1
120. Anderlecht Bruksela - Royal Charleroi  1:3
121. UD Levante - Athletic Bilbao  1:2
122. Movistar Estudiantes - Valencia Basket Club  73:71
123. MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel  3:2
124. Wixo LPR Piacenza - Gi Group Monza  3:0
125. Villarreal CF - FC Barcelona  0:2
126. AC Milan - Bologna FC  2:1
127. Olympique Marsylia - AS Saint-Etienne  3:0
128. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam  mecz przełożony
129. Detroit Pistons - Boston Celtics  81:91

 

Tabela :

 

1.aro - 589 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11;40-27;35-19;38-33;48-26;46-26;42-29;35-21;31-18;37-30;45-23;33-25;18-12;25-17;46-29;43-31;48-28)

2.lukas_k - 465 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25;59-36;44-20;44-47;62-53;66-46;54-56;50-28;50-45;57-55;59-45;52-57;25-32;42-39;66-56;69-51;61-67)

3.kisiel95 - 449 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14;NT;25-12;26-27;NT;42-19;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

4.bartek2lp2 - 304 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT;NT;NT;42-48;62-5;66-46;54-56;48-30;50-45;58-54;59-45;53-55;25-32;42-39;67-55;66-54;66-62)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W

#242 aro

aro

    Król SK Bukmacher 17

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4187 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 24 grudzień 2017 - 10:29

Kurierowy Bukmacher 2017 - 49 Kolejka :

 

1. Anadolu Efes Stambuł - Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol  83:68
2. Poli Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec  0:3
3. Genoa CFC - Atalanta Bergamo  1:2
4. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Nurnberg  0:2
5. Espanyol Barcelona - Girona FC  0:1
6. Lazio Rzym - Torino FC  1:3
7. Reading FC - Cardiff City  2:2
8. Miami Dolphins - New England Patriots  27:20
9. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce  5:1
10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sarmayeh Bank VC  3:2
11. Zenit Kazań - Personal Bolivar  3:0
12. Piast Gliwice - Legia Warszawa  0:1
13. Vizura Ruma - Chemik Police  0:3
14. VfL Wolfsburg - RB Lipsk  1:1
15. Stelmet Zielona Góra - Aris Saloniki  72:80
16. ZSC Lions - HC Bili Tygri  0:1  po rzutach karnych 0:2
17. Arka Gdynia - Górnik Zabrze  1:0
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław  2:1
19. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund  0:2
20. SC Freiburg - Borussia Monchengladbach  1:0
21. HSV Hamburg - Eintracht Frankfurt  1:2
22. PGE Skra Bełchatów - Shanghai Volleyball Club  3:0
23. Sada Cruzeiro - Cucine Lube Civitanova  0:3
24. Huddersfield Town - Chelsea Londyn  1:3
25. Inter Mediolan - Pordenone Calcio  0:0  po rzutach karnych 5:4
26. Agel Prostejov - Fenerhabce Stambuł  1:3
27. Jeff Horn - Gary Corcoran  wygrana Jeff Horn
28. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin  1:3
29. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova  2:3
30. Zenit Kazań - Shanghai Volleyball Club  3:0
31. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań  0:0
32. Developres SkyRes Rzeszów - ASPTT Mulhouse VB  3:1
33. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze  33:25
34. TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart  1:0
35. medi Bayreuth - ROSA Radom  90:85
36. Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz  2:2
37. Cracovia Kraków - Wisła Kraków  1:4
38. Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Augsburg  3:2
39. Hertha Berlin - Hannover 96  3:1
40. Bayer Leverkusen - Werder Brema  1:0
41. Bayern Monachium - 1.FC Koln  1:0
42. PGE Skra Bełchatów - Personal Bolivar  3:1
43. Sarmayeh Bank VC - Sada Cruzeiro  0:3
44. West Ham United - Arsenal Londyn  0:0
45. AC Milan - Hellas Verona  3:0
46. AC Fiorentina - Sampdoria Genua  3:2
47. Feyenoord Rotterdam - sc Heerenveen  1:1
48. FC Groningen - PSV Eindhoven  3:3
49. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara  3:1
50. VakifBank Stambuł - Galatasaray Stambuł  3:1
51. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sada Cruzeiro  0:3
52. Shanghai Volleyball Club - Personal Bolivar  3:2
53. Rhein-Neckar Lowen - Fuchse Berlin  37:23
54. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań  0:3
55. Cucine Lube Civitanova - Sarmayeh Bank VC  3:0
56. Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam  3:1
57. Real Madryt - FC Barcelona  87:75
58. Lazio Rzym - AS Cittadella  4:1
59. Indianapolis Colts - Denver Broncos  13:25
60. Korona Kielce - Piast Gliwice  1:1
61. 1.FC Union Berlin - FC Ingolstadt  1:2
62. Borussia Monchengladbach - HSV Hamburg  3:1
63. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok  1:0
64. AS Saint-Etienne - AS Monaco  0:4
65. Sheffield Wednesday - Wolverhampton Wanderers  0:1
66. Sevilla FC - UD Levante  0:0
67. New York Rangers - Los Angeles Kings  4:2
68. Jessie Vargas - Aaron Herrera  wygrana Jessie Vargas
69. Houston Rockets - San Antonio Spurs  124:109
70. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Galatasaray Odeabank Stambuł  80:78
71. SSV Jahn Regensburg - Arminia Bielefeld  3:2
72. Leicester City - Crystal Palace  0:3
73. Inter Mediolan - Udinese Calcio  1:3
74. VfB Stuttgart - Bayern Monachium  0:1
75. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia  1:0
76. Eintracht Frankfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen  2:2
77. 1.FC Koln - VfL Wolfsburg  1:0
78. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu - Anders Fannemel
79. Chelsea Londyn - Southampton FC  1:0
80. Red Bull Salzburg - LASK Linz  0:0
81. Athletic Bilbao - Real Sociedad  0:0
82. Stade Rennes - Paris Saint-Germain  1:4
83. Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk  2:2
84. Torino FC - SSC Napoli  1:3
85. Manchester City - Tottenham Hotspur  4:1
86. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim  2:1
87. SD Eibar - Valencia CF  2:1
88. SK Niederosterreich Sankt Polten - Rapid Wiedeń  0:5
89. PSV Eindhoven - ADO Den Haag  3:0
90. Legia Warszawa - Wisła Płock  0:2
91. Atletico Madryt - Deportivo Alaves  1:0
92. AS Roma - Cagliari Calcio  1:0
93. Arsenal Londyn - Newcastle United  1:0
94. Tony Yoka - Ali Baghouz  wygrana Tony Yoka
95. Ottawa Senators - Montreal Canadiens  3:0
96. Cleveland Cavaliers - Utah Jazz  109:100
97. Robbie Lawler - Rafael Dos Anjos  wygrana Rafael Dos Anjos
98. Billy Joe Saunders - David Lemieux  wygrana Billy Joe Saunders
99. Muratbey Usak - Pinar Karsiyaka  86:92
100. Girona FC - Getafe CF  1:0
101. Hellas Verona - AC Milan  3:0
102. Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam  0:7
103. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń  81:74
104. SpVgg Greuther Furth - SV Darmstadt  1:1
105. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu - Richard Freitag
106. AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam  1:2
107. Impel Wrocław - Chemik Police  2:3
108. Bologna FC - Juventus Turyn  0:3
109. Sampdoria Genua - US Sassuolo  0:1
110. West Bromwich Albion - Manchester United  1:2
111. Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  3:1
112. Hannover 96 - Bayer Leverkusen  4:4
113. Celta Vigo - Villarreal CF  0:1
114. Austria Wiedeń - Sturm Graz  1:0
115. Bournemouth AFC - Liverpool FC  0:4
116. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  1:2
117. RB Lipsk - Hertha Berlin  2:3
118. Benevento Calcio - SPAL 2013  1:2
119. Royal Charleroi - KRC Genk  1:1
120. UD Las Palmas - Espanyol Barcelona  2:2
121. Monbus Obradoiro - Real Madryt  93:102
122. FC Barcelona - Deportivo La Coruna  4:0
123. Atalanta Bergamo - Lazio Rzym  3:3
124. Olympique Lyon - Olympique Marsylia  2:0
125. Toronto Raptors - Sacramento Kings  108:93
126. Oakland Raiders - Dallas Cowboys  17:20

 

Tabela :

 

1.aro - 616 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11;40-27;35-19;38-33;48-26;46-26;42-29;35-21;31-18;37-30;45-23;33-25;18-12;25-17;46-29;43-31;48-28;50-23)

2.lukas_k - 483 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25;59-36;44-20;44-47;62-53;66-46;54-56;50-28;50-45;57-55;59-45;52-57;25-32;42-39;66-56;69-51;61-67;72-54)

3.kisiel95 - 449 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14;NT;25-12;26-27;NT;42-19;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

4.bartek2lp2 - 324 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT;NT;NT;42-48;62-5;66-46;54-56;48-30;50-45;58-54;59-45;53-55;25-32;42-39;67-55;66-54;66-62;73-53)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W

#243 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9165 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 25 grudzień 2017 - 19:20

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 51
Obowiązuje na dni: 25-31.12.2017
 
1. Tottenham Hotspur - Southampton FC (C+ Sport 13:25 WT) - piłka nożna, liga angielska
2. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Wiśle* (TVP 1, TVP Sport 14:00 WT)
3. Fuchse Berlin - SC Magdeburg (Sportklub 15:00 WT) - piłka ręczna, liga niemiecka
4. Stelmet Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 15:50 WT) - koszykówka mężczyzn, liga polska
5. Manchester United - Burnley FC (C+ Sport 15:55 WT) - piłka nożna, liga angielska
6. Burton Albion - Leeds United (Eleven Sports 1 15:55 WT) - piłka nożna, 2.liga angielska
7. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf (Sportklub 17:00 WT) - piłka ręczna, liga niemiecka
8. Diatec Trentino - Gi Group Monza (Sportklub 18:45 WT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
9. Liverpool FC - Swansea City (C+ Sport 18:25 WT) - piłka nożna, liga angielska
10. Brentford FC - Aston Villa (Eleven Sports 1 20:25 WT) - piłka nożna, 2.liga angielska
11. Chelsea Londyn - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 20:30 WT) - piłka nożna, liga angielska
12. Lazio Rzym - AC Fiorentina (Polsat Sport 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch
13. GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie (TVP Sport 16:10 ŚR) - hokej na lodzie, Puchar Polski
14. Frisch Auf Goppingen - TV 05/07 Huttenberg (Sportklub 19:00 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka
15. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia (TVP Sport 19:45 ŚR) - hokej na lodzie, Puchar Polski
16. Newcastle United - Manchester City (C+ Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
17. AC Milan - Inter Mediolan (Polsat Sport 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
18. Fenerbahce Dogus Stambuł - Real Madryt (Polsat Sport Extra 18:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
19. Crystal Palace - Arsenal Londyn (C+ Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, liga angielska
20. Boston Celtics - Houston Rockets (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA
21. Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
22. Crotone FC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska
23. Cardiff City - Preston North End (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
24. Washington Wizards - Houston Rockets (C+ Sport 1:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
25. New Jersey Devils - Buffalo Sabres (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
26. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Pinar Karsiyaka (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
27. AC Fiorentina - AC Milan (Eleven Sports 1 12:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
28. Muratbey Usak - Eskisehir Basket (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
29. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
30. Sampdoria Genua - SPAL 2013 (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
31. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio (Eleven Sports 4 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
32. Liverpool FC - Leicester City (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
33. Barnsley FC - Reading FC (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
34. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie* (TVP 1, Eurosport 1 16:15 SOB)
35. Inter Mediolan - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
36. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 18:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
37. Tofas SK - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 18:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
38. Manchester United - Southampton FC (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
39. Bristol City - Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
40. RETAbet Bilbao Basket - Unicaja Malaga (Sportklub 20:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
41. Chelsea Londyn - Stoke City (C+ Sport 20:30 SOB) - piłka nożna, liga angielska
42. TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
43. Hellas Verona - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
44. Cleveland Cavaliers - Utah Jazz (C+ Sport 2:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
45. Cris Cyborg - Holly Holm (Extreme Sports Channel 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 219
45. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Fenerbahce Dogus Stambuł (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
46. Crystal Palace - Manchester City (C+ Sport 12:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
47. Banvit - Gaziantep Basketbol (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
48. West Bromwich Albion - Arsenal Londyn (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
49. Yesilgiresun Belediye Spor - Trabzonspor Medical Park (Sportklub 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
50. Real Madryt - Movistar Estudiantes (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
51. Washington Wizards - Chicago Bulls (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
 
 
 

 
1. Tottenham Hotspur - Southampton FC 1
2. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Wiśle - Kamil Stoch
3. Fuchse Berlin - SC Magdeburg 1
4. Stelmet Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
5. Manchester United - Burnley FC 1
6. Burton Albion - Leeds United 2
7. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf 1
8. Diatec Trentino - Gi Group Monza 1
9. Liverpool FC - Swansea City 1
10. Brentford FC - Aston Villa 2
11. Chelsea Londyn - Brighton & Hove Albion 1
12. Lazio Rzym - AC Fiorentina 1
13. GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1
14. Frisch Auf Goppingen - TV 05/07 Huttenberg 1
15. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 2
16. Newcastle United - Manchester City 2
17. AC Milan - Inter Mediolan 2
18. Fenerbahce Dogus Stambuł - Real Madryt 2
19. Crystal Palace - Arsenal Londyn 2
20. Boston Celtics - Houston Rockets 1
21. Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 2
22. Crotone FC - SSC Napoli 2
23. Cardiff City - Preston North End 1
24. Washington Wizards - Houston Rockets 1
25. New Jersey Devils - Buffalo Sabres 1
26. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Pinar Karsiyaka 2
27. AC Fiorentina - AC Milan X
28. Muratbey Usak - Eskisehir Basket 1
29. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1
30. Sampdoria Genua - SPAL 2013 1
31. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio 1
32. Liverpool FC - Leicester City 1
33. Barnsley FC - Reading FC 1
34. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - Kamil Stoch
35. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
36. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 2
37. Tofas SK - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1
38. Manchester United - Southampton FC 1
39. Bristol City - Wolverhampton Wanderers 2
40. RETAbet Bilbao Basket - Unicaja Malaga 2
41. Chelsea Londyn - Stoke City 1
42. TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 2
43. Hellas Verona - Juventus Turyn 2
44. Cleveland Cavaliers - Utah Jazz 1
45. Cris Cyborg - Holly Holm 1
45. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Fenerbahce Dogus Stambuł 2
46. Crystal Palace - Manchester City 2
47. Banvit - Gaziantep Basketbol 1
48. West Bromwich Albion - Arsenal Londyn 2
49. Yesilgiresun Belediye Spor - Trabzonspor Medical Park 1
50. Real Madryt - Movistar Estudiantes 1
51. Washington Wizards - Chicago Bulls 1

nc+ - Extra+ 8x C+ ; mediaBOX+
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER


#244 aro

aro

    Król SK Bukmacher 17

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4187 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 26 grudzień 2017 - 09:19

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 51
Obowiązuje na dni: 25-31.12.2017
 
 
1. Tottenham Hotspur - Southampton FC  1
2. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Wiśle - Kamil Stoch
4. Stelmet Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2
5. Manchester United - Burnley FC  1
9. Liverpool FC - Swansea City  1
10. Brentford FC - Aston Villa  2
11. Chelsea Londyn - Brighton & Hove Albion  1
12. Lazio Rzym - AC Fiorentina  1
15. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia  2
16. Newcastle United - Manchester City  2
 
 
17. AC Milan - Inter Mediolan  2
18. Fenerbahce Dogus Stambuł - Real Madryt  2
19. Crystal Palace - Arsenal Londyn  2
20. Boston Celtics - Houston Rockets  2
22. Crotone FC - SSC Napoli  2
23. Cardiff City - Preston North End  1
24. Washington Wizards - Houston Rockets  1
27. AC Fiorentina - AC Milan  1
30. Sampdoria Genua - SPAL 2013  1
31. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio  1
 
 
32. Liverpool FC - Leicester City  1
35. Inter Mediolan - Lazio Rzym  1
38. Manchester United - Southampton FC  1
41. Chelsea Londyn - Stoke City  1
43. Hellas Verona - Juventus Turyn  2
44. Cleveland Cavaliers - Utah Jazz  1
46. Crystal Palace - Manchester City  2
48. West Bromwich Albion - Arsenal Londyn  2
50. Real Madryt - Movistar Estudiantes  1
51. Washington Wizards - Chicago Bulls  1

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W

#245 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 227 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 27 grudzień 2017 - 11:47

4. Stelmet Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
5. Manchester United - Burnley FC 1
6. Burton Albion - Leeds United 2
7. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf 1
8. Diatec Trentino - Gi Group Monza 1
9. Liverpool FC - Swansea City 1
10. Brentford FC - Aston Villa 2
 
 
11. Chelsea Londyn - Brighton & Hove Albion 1
12. Lazio Rzym - AC Fiorentina 1
13. GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1
14. Frisch Auf Goppingen - TV 05/07 Huttenberg 1
15. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 2
16. Newcastle United - Manchester City 2
17. AC Milan - Inter Mediolan 2
18. Fenerbahce Dogus Stambuł - Real Madryt 2
19. Crystal Palace - Arsenal Londyn 2
20. Boston Celtics - Houston Rockets 1
 
 
21. Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 2
22. Crotone FC - SSC Napoli 2
23. Cardiff City - Preston North End 1
24. Washington Wizards - Houston Rockets 1
25. New Jersey Devils - Buffalo Sabres 1
26. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Pinar Karsiyaka 2
27. AC Fiorentina - AC Milan 2
28. Muratbey Usak - Eskisehir Basket 1
29. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1
30. Sampdoria Genua - SPAL 2013 1
 
 
31. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio 1
32. Liverpool FC - Leicester City 1
33. Barnsley FC - Reading FC 1
34. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - Kamil Stoch
35. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
36. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 2
37. Tofas SK - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1
38. Manchester United - Southampton FC 1
39. Bristol City - Wolverhampton Wanderers 2
40. RETAbet Bilbao Basket - Unicaja Malaga 2
 
 
41. Chelsea Londyn - Stoke City 1
42. TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 2
43. Hellas Verona - Juventus Turyn 2
44. Cleveland Cavaliers - Utah Jazz 1
45. Cris Cyborg - Holly Holm 1
45. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Fenerbahce Dogus Stambuł 2
46. Crystal Palace - Manchester City 2
47. Banvit - Gaziantep Basketbol 1
48. West Bromwich Albion - Arsenal Londyn 2
49. Yesilgiresun Belediye Spor - Trabzonspor Medical Park 1
50. Real Madryt - Movistar Estudiantes 1
 
51. Washington Wizards - Chicago Bulls 1


#246 aro

aro

    Król SK Bukmacher 17

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4187 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 30 grudzień 2017 - 08:37

Kurierowy Bukmacher 2017 - 50 Kolejka :

 

1. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków  0:4
2. AZS AWF Warszawa - Budowlani Łódź  8:23
3. FC St. Pauli - VfL Bochum  2:1
4. Everton FC - Swansea City  3:1
5. Malaga CF - Real Betis  0:2
6. Tampa Bay Buccaneers - Atlanta Falcons  21:24
7. Jastrzębski Węgiel - Spacer`s Toulouse VB  3:0
8. Ford Store Levoranta Sastamala - VfB Friedrichshafen  0:3
9. 1.FSV Mainz - VfB Stuttgart  3:1
10. Telekom Baskets Bonn - Stelmet Zielona Góra  72:58
11. Asseco Resovia Rzeszów - Perungan Pojat Rovaniemi  3:0
12. Arsenal Londyn - West Ham United  1:0
13. Leicester City - Manchester City  1:1  po rzutach karnych 3:4
14. 1.FC Nurnberg - VfL Wolfsburg  0:2 po dogrywce
15. SSC Napoli - Udinese Calcio  1:0
16. UD Levante - CD Leganes  0:0
17. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln  1:0
18. Lokomotiw Nowosybirsk - PGE Skra Bełchatów  3:0
19. Atalanta Bergamo - US Sassuolo  2:1
20. Fenerbahce Stambuł - Sir Colussi Sicoma Perugia  0:3  
21. AS Roma - Torino FC  1:2
22. BK Chimki Moskwa - Anadolu Efes Stambuł  86:68
23. ROSA Radom - Movistar Estudiantes  77:84
24. Werder Brema - SC Freiburg  3:2
25. Getafe CF - UD Las Palmas  2:0
26. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Diatec  3:2
27. Noliko Maaseik - Arkas Izmir  3:2
28. Chelsea Londyn - Bournemouth AFC  2:1
29. Paris Saint-Germain - Stade Malherbe Caen  3:1
30. Juventus Turyn - Genoa CFC  2:0
31. Bayern Monachium - Borussia Dortmund  2:1
32. Bristol City - Manchester United  2:1
33. Real Sociedad - Sevilla FC  3:1
34. Chaumont VB 52 Haute Marne - Dynamo Moskwa  3:2
35. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen  0:1
36. Halkbank Ankara - PAOK Saloniki  3:1
37. Zenit Kazań - Berlin Recycling Volleys  3:1
38. TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo  27:25
39. SD Eibar - Girona FC  4:1
40. Grot Budowlani Łódź - Dinamo Moskwa  0:3
41. Cucine Lube Civitanova - Knack Roeselare  3:0
42. Valencia Basket - Żalgiris Kowno  63:71
43. Rhein-Neckar Lowen - SG Flensburg-Handewitt  32:27
44. Deportivo Alaves - Malaga CF  1:0  
45. Chievo Verona - Bologna FC  2:3
46. PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała  3:0
47. Real Betis - Athletic Bilbao  0:2
48. Arsenal Londyn - Liverpool FC  3:3
49. Cagliari Calcio - AC Fiorentina  0:1
50. Espanyol Barcelona - Atletico Madryt  1:0
51. Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers  4:2
52. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers  113:106
53. Darussafaka Basketbol - Trabzonspor Meical Park  88:73
54. Lazio Rzym - Crotone FC  4:0
55. Real Madryt - FC Barcelona  0:3
56. Gaziantep Basketbol - Istanbul BBSK  85:72
57. Everton FC - Chelsea Londyn  0:0
58. Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3
59. SSC Napoli - Sampdoria Genua  3:2
60. US Sassuolo - Inter Mediolan  1:0
61. Manchester City - Bournemouth AFC  4:0
62. Sheffield Wednesday - Middlesbrough FC  1:2
63. Valencia CF - Villarreal CF  0:1
64. AC Milan - Atalanta Bergamo  0:2
65. Montakit Fuenlabrada - Iberostar Tenerife  79:68
66. Burnley FC - Tottenham Hotspur  0:3
67. Deportivo La Coruna - Celta Vigo  1:3
68. Aston Villa - Sheffield United  2:2
69. New York Islanders - Winnipeg Jets  5:2
70. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem  2:1
71. Leicester City - Manchester United  2:2
72. Juventus Turyn - AS Roma  1:0
73. Eskisehir Basket - Tofas SK  76:75
74. Baltimore Ravens - Indianapolis Colts  23:16
75. Toronto Raptors - Philadelphia 76ers  102:86
76. Green Bay Packers - Minnesota Vikings  0:16
77. Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg  3:1
78. Feyenoord Rotterdam - Roda JC Kerkrade  5:1
 

Tabela :

 

1.aro - 627 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11;40-27;35-19;38-33;48-26;46-26;42-29;35-21;31-18;37-30;45-23;33-25;18-12;25-17;46-29;43-31;48-28;50-23;28-17)

2.lukas_k - 495 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25;59-36;44-20;44-47;62-53;66-46;54-56;50-28;50-45;57-55;59-45;52-57;25-32;42-39;66-56;69-51;61-67;72-54;45-33)

3.kisiel95 - 449 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14;NT;25-12;26-27;NT;42-19;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

4.bartek2lp2 - 334 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT;NT;NT;42-48;62-5;66-46;54-56;48-30;50-45;58-54;59-45;53-55;25-32;42-39;67-55;66-54;66-62;73-53;44-34)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W

#247 aro

aro

    Król SK Bukmacher 17

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4187 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 07 styczeń 2018 - 10:05

Kurierowy Bukmacher 2017 - 51 Kolejka :

 

1. Tottenham Hotspur - Southampton FC  5:2
2. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Wiśle - Stefan Hula
3. Fuchse Berlin - SC Magdeburg  23:23
4. Stelmet Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  92:80
5. Manchester United - Burnley FC  2:2
6. Burton Albion - Leeds United  1:2
7. SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover-Burgdorf  27:27
8. Diatec Trentino - Gi Group Monza  3:1
9. Liverpool FC - Swansea City  5:0
10. Brentford FC - Aston Villa  2:1
11. Chelsea Londyn - Brighton & Hove Albion  2:0
12. Lazio Rzym - AC Fiorentina  1:0
13. GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie  2:2  po rzutach karnych 2:0
14. Frisch Auf Goppingen - TV 05/07 Huttenberg  28:17
15. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 2:6
16. Newcastle United - Manchester City  0:1
17. AC Milan - Inter Mediolan  1:0  po dogrywce
18. Fenerbahce Dogus Stambuł - Real Madryt  77:79
19. Crystal Palace - Arsenal Londyn  2:3
20. Boston Celtics - Houston Rockets  99:98
21. Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów  0:3
22. Crotone FC - SSC Napoli  0:1
23. Cardiff City - Preston North End  0:1
24. Washington Wizards - Houston Rockets  121:103
25. New Jersey Devils - Buffalo Sabres  3:4  po dogrywce
26. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Pinar Karsiyaka  90:78
27. AC Fiorentina - AC Milan  1:1
28. Muratbey Usak - Eskisehir Basket  68:81
29. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów  3:1
30. Sampdoria Genua - SPAL 2013  2:0
31. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio  1:2
32. Liverpool FC - Leicester City  2:1
33. Barnsley FC - Reading FC  1:1
34. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - Kamil Stoch
35. Inter Mediolan - Lazio Rzym  0:0
36. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom  3:1
37. Tofas SK - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol  92:88
38. Manchester United - Southampton FC  0:0
39. Bristol City - Wolverhampton Wanderers  1:2
40. RETAbet Bilbao Basket - Unicaja Malaga  70:67
41. Chelsea Londyn - Stoke City  5:0
42. TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza  60:89
43. Hellas Verona - Juventus Turyn  1:3
44. Cleveland Cavaliers - Utah Jazz  101:104
45. Cris Cyborg - Holly Holm  wygrana Cris Cyborg
45. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Fenerbahce Dogus Stambuł  71:76
46. Crystal Palace - Manchester City  0:0
47. Banvit - Gaziantep Basketbol  86:76
48. West Bromwich Albion - Arsenal Londyn  1:1
49. Yesilgiresun Belediye Spor - Trabzonspor Medical Park  106:86
50. Real Madryt - Movistar Estudiantes  96:89
51. Washington Wizards - Chicago Bulls  114:110

 

Tabela końcowa sezonu 2017:

 

1.aro - 629 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11;40-27;35-19;38-33;48-26;46-26;42-29;35-21;31-18;37-30;45-23;33-25;18-12;25-17;46-29;43-31;48-28;50-23;28-17;16-14)

2.lukas_k  - 507 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25;59-36;44-20;44-47;62-53;66-46;54-56;50-28;50-45;57-55;59-45;52-57;25-32;42-39;66-56;69-51;61-67;72-54;45-33;32-20)

3.kisiel95 - 449 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14;NT;25-12;26-27;NT;42-19;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

4.bartek2lp2 - 345 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT;NT;NT;42-48;62-5;66-46;54-56;48-30;50-45;58-54;59-45;53-55;25-32;42-39;67-55;66-54;66-62;73-53;44-34;30-19)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W

#248 Mr. Orbita

Mr. Orbita

    Administrator

  • Administracja
  • 14045 postów
  • Od: 12 sie 2006
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 styczeń 2018 - 11:16

Dziękuję za poprowadzenie typowania, niniejszym następuje przekazanie rangi od @kisiel95 do @aro ;)


Specjalista DVB, ogarniający także media, testy sprzętu, webdev, programowanie, admin, playout szuka pracy, wymagania - 4k/mc, pisać na PW
STARS.TV = muzyka :D
Uwaga! Nie udzielam porad technicznych przez PW, pisz na forum!

Pozdrawiam :)


#249 Barti

Barti

    Moderator

  • Moderacja
  • 6091 postów
  • Od: 12 maj 2007
  • LokalizacjaOpolszczyzna

Napisano 07 styczeń 2018 - 11:19

No to teraz pora na "Kurierowy Bukmacher 2018". ;)

W związku z zakończeniem już typowań w 2017 roku i podaniem wyników za tenże rok, zamykam niniejszy wątek. :locked:


barti_skforum_sign_ipb_02.pngAwatar_QR_06.png

Nie udzielam porad za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW). Masz problem? Masz jakieś pytania? Pisz na forum w odpowiednim dziale i wątku.