Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurierowy Bukmacher 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
192 odpowiedzi w tym temacie

#181 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9092 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 11 wrzesień 2017 - 04:05

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 36
Obowiązuje na dni: 11-17.09.2017
 
1. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
2. PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice (TVP Sport 18:20 PN) - hokej na lodzie, liga polska
3. 1.FC Nurnberg - FC St. Pauli (Eleven Sports 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
4. West Ham United - Huddersfield Town (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
5. Malaga CF - UD Las Palmas (Eleven 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
6. Minnesota Vikings - New Orleans Saints (Eleven Sports 1:00 WT) - futbol amerykański, NFL
7. FC Barcelona - Juventus Turyn (nSport+ 15:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
8. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela (nSport+ 17:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
9. Węgry - Polska (Polsat Sport 18:00 WT) - futsal, mecz barażowy o awans na Mistrzostwa Europy
10. Rospiggarna Hallstavik - Elit Vetlanda (Eleven Sports 19:00 WT) - żużel, liga szwedzka
11. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
12. FC Barcelona - Juventus Turyn (C+ Sport 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
13. Manchester United - FC Basel (C+ Sport 2 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
14. Chelsea Londyn - Qarabag Agdam (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
15. Real Madryt - APOEL Nikozja (nSport+ 15:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
16. Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice (Polsat Sport 17:45 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
17. Liverpool FC - Sevilla FC (nSport+ 17:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
18. Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin (C+ Sport 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
19. Bada Huesca - FC Barcelona (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska
20. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund (C+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
21. Real Madryt - APOEL Nikozja (C+ Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
22. Liverpool FC - Sevilla FC (C+ Sport 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
23. RB Lipsk - AS Monaco (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
24. San Lorenzo de Almagro - CA Lanus (Sportklub 0:15 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
25. Barcelona Guayaquil - Santos FC (Sportklub 2:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
26. Hiszpania - Szwajcaria (Polsat Sport 13:30 CZW) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
27. Białoruś - Rosja (Polsat Sport 14:45 CZW) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
28. Polska - Portugalia (Polsat Sport 16:00 CZW) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
29. Motor Zaporoże - Czechowskie Niedźwiedzie (Eleven Sports, nSport+ 17:10 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
30. Włochy - Ukraina (Polsat Sport Extra 17:15 CZW) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
31. Ruch Chorzów - GKS Tychy (Polsat Sport 17:45 CZW) - piłka nożna, 1.liga polska
32. Atalanta Bergamo - Everton FC (C+ Sport 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
33. Apollon Limassol - Olympique Lyon (C+ Sport 2 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
34. HNK Rijeka - AEK Ateny (nSport+ 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
35. TSG 1899 Hoffenheim - Sporting Braga (Eurosport 1 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
36. Austria Wiedeń - AC Milan (TVP Sport 19:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
37. Kadetten Schaffhausen - Elverum Handball (Eleven Sports 20:10 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
38. Real Sociedad - Rosenborg Trondheim (C+ Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
39. Olympique Marsylia - Konyaspor (C+ Sport 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
40. SV Zulte-Waregem - OGC Nice (nSport+ 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
41. Arsenal Londyn - 1.FC Koln (Eurosport 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
42. Hertha Berlin - Athletic Bilbao (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
43. Jorge Wilstermann - River Plate Buenos Aires (Sportklub 2:45 PT) - piłka nożna, Copa Libertadores
44. Hiszpania - Polska (Polsat Sport 13:30 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
45. Ukraina - Rosja (Polsat Sport 14:45 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
46. Portugalia - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 16:00 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
47. Białoruś - Włochy (Polsat Sport Extra 17:15 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
48. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
49. Polska - Białoruś (Polsat Sport 17:40 PT) - piłka nożna kobiet, eliminacje do Mistrzostw Świata
50. 1.FC Union Berlin - Eintracht Brunszwik (Eleven Sports 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
51. Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra 19:55 PT) - piłka nożna, liga holenderska
52. Lech Poznań - Korona Kielce (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
53. Hannover 96 - HSV Hamburg (Eleven Sports 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
54. Bournemouth AFC - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
55. SD Eibar - CD Leganes (Eleven 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
56. FC St. Pauli - FC Ingolstadt (Eleven Extra 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
57. Valencia CF - UD Levante (Eleven Sports 13:05 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
58. Crystal Palace - Southampton FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
59. Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua (Polsat Sport Extra 13:25 SOB) - piłka nożna, liga chińska
60. Szwajcaria - Polska (Polsat Sport 13:30 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
61. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa (Polsat Sport 14:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
62. Ukraina - Białoruś (Polsat Sport News 14:45 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
63. Crotone FC - Inter Mediolan (Eleven Extra 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
64. Wisła Płock - Pogoń Szczecin (C+ Sport, nSport+ 15:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
65. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
66. CSKA Moskwa - FK Rostów (Polsat Sport Extra 15:30 SOB) - piłka nożna, liga rosyjska
67. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce (C+ 15:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
68. Watford FC - Manchester City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
69. Portugalia - Hiszpania (Polsat Sport News 16:00 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
70. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
71. Getafe CF - FC Barcelona (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. AS Monaco - RC Strasbourg (Eleven Extra 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
73. Cuprum Lubin - Power Volley Milano (Polsat Sport 17:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Międzynarodowy Turniej Charytatywny Giganci Siatkówki
74. Rosja - Włochy (Polsat Sport News 17:15 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
75. RK Celje Pivovarna Lasko - Telekom Veszprem (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
76. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
77. Tottenham Hotspur - Swansea City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
78. Real Betis - Deportivo La Coruna (Eleven 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
79. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
80. Admira Wacker Modling - Sturm Graz (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
81. Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu w Lublinie* (Eurosport 1 19:00 SOB)
82. PGE Skra Bełchatów - Noliko Maaseik (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Międzynarodowy Turniej Charytatywny Giganci Siatkówki
83. Wisła Kraków - Piast Gliwice (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
84. Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers (Sportklub 20:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska
85. AS Roma - Hellas Verona (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
86. Atletico Madryt - Malaga CF (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
87. Atlanta United - Orlando City SC (Eurosport 2 22:00 SOB) - piłka nożna, MLS
88. Wolfsberger AC - LASK Linz (Sportklub 23:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
89. Luke Rockhold - David Branch (Extreme Sports Channel 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
90. Stal Mielec - GKS Katowice (Polsat Sport 12:15 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
91. US Sassuolo - Juventus Turyn (Eleven Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
92. TBV Lemgo - MT Melsungen (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
93.TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin (Eleven Sports 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
94. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru* (Eleven 13:45 ND)
95. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
96. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
97. Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska
98. AC Milan - Udinese Calcio (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
99. Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
100. Bayer Leverkusen - SC Freiburg (Eleven Sports 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
101. Girona FC - Sevilla FC (Eleven 16:20 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
102. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
103. Manchester United - Everton FC (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
104. Cuprum Lubin - Noliko Maaseik (Polsat Sport 17:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Międzynarodowy Turniej Charytatywny Giganci Siatkówki
105. Legia Warszawa - Cracovia Kraków (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
106. Borussia Dortmund - 1.FC Koln (Eleven Sports 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
107. Chievo Verona - Atalanta Bergamo (Eleven Extra 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
108. Slavia Praga - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 17:55 ND) - piłka nożna, liga czeska
109. Orlen Wisła Płock - RK Vardar Skopje (C+ Sport, Eleven 18:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
110. New York Red Bulls - Philadelphia Union (Eurosport 1 19:00 ND) - piłka nożna, MLS
111. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub 19:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
112. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Międzynarodowy Turniej Charytatywny Giganci Siatkówki
113. PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 20:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska
114. Genoa CFC - Lazio Rzym (Eleven Extra 20:30 ND) - piłka nożna, liga włoska
115. Real Sociedad - Real Madryt (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
116. Paris Saint-Germain - Olympique Lyon (Eleven 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
117. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg (Sportklib 21:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
118. Atlanta Falcons - Green Bay Packers (Eleven Sports 2:25 PN) - futbol amerykański, NFL

nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#182 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 11 wrzesień 2017 - 08:27

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 36
Obowiązuje na dni: 11-17.09.2017
 
 
7. FC Barcelona - Juventus Turyn  1
8. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela  1
9. Węgry - Polska  2
11. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela  1
13. Manchester United - FC Basel  1 
14. Chelsea Londyn - Qarabag Agdam  1
15. Real Madryt - APOEL Nikozja  1
16. Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice  1
17. Liverpool FC - Sevilla FC  1
18. Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin  1
 
 
19. Bada Huesca - FC Barcelona  2
20. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund  2
21. Real Madryt - APOEL Nikozja  1
22. Liverpool FC - Sevilla FC  1
23. RB Lipsk - AS Monaco  2
26. Hiszpania - Szwajcaria  1
27. Białoruś - Rosja  2
28. Polska - Portugalia  1
29. Motor Zaporoże - Czechowskie Niedźwiedzie 2
30. Włochy - Ukraina  1
 
 
33. Apollon Limassol - Olympique Lyon  1
35. TSG 1899 Hoffenheim - Sporting Braga  1
36. Austria Wiedeń - AC Milan  2
37. Kadetten Schaffhausen - Elverum Handball  1
38. Real Sociedad - Rosenborg Trondheim  1
39. Olympique Marsylia - Konyaspor  1
40. SV Zulte-Waregem - OGC Nice  2
41. Arsenal Londyn - 1.FC Koln  1
42. Hertha Berlin - Athletic Bilbao  1
43. Jorge Wilstermann - River Plate Buenos Aires  2
 
 
44. Hiszpania - Polska  2
46. Portugalia - Szwajcaria  1
47. Białoruś - Włochy  2
48. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin  1
49. Polska - Białoruś  1
52. Lech Poznań - Korona Kielce  1
60. Szwajcaria - Polska  2
61. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa  1
63. Crotone FC - Inter Mediolan  2
65. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz  1
 
 
67. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce  2
68. Watford FC - Manchester City  2
69. Portugalia - Hiszpania  1
70. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń  1
71. Getafe CF - FC Barcelona  2
72. AS Monaco - RC Strasbourg  1
75. RK Celje Pivovarna Lasko - Telekom Veszprem  2
76. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław  1
77. Tottenham Hotspur - Swansea City  1
79. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach  1
 
 
80. Admira Wacker Modling - Sturm Graz  1
82. PGE Skra Bełchatów - Noliko Maaseik  1
83. Wisła Kraków - Piast Gliwice  1
84. Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers  1
85. AS Roma - Hellas Verona  1
86. Atletico Madryt - Malaga CF  1
88. Wolfsberger AC - LASK Linz  1
89. Luke Rockhold - David Branch  1
90. Stal Mielec - GKS Katowice  1
91. US Sassuolo - Juventus Turyn  2
 
 
92. TBV Lemgo - MT Melsungen  1
93.TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin  1
96. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam  2
97. Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  1
98. AC Milan - Udinese Calcio  1
99. Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2
100. Bayer Leverkusen - SC Freiburg  1
101. Girona FC - Sevilla FC  2
102. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg  2
103. Manchester United - Everton FC  X
 
 
104. Cuprum Lubin - Noliko Maaseik  2
106. Borussia Dortmund - 1.FC Koln  1
112. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano  1
115. Real Sociedad - Real Madryt  2
116. Paris Saint-Germain - Olympique Lyon  1

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#183 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9092 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:10

1. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2
2. PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice 2
3. 1.FC Nurnberg - FC St. Pauli X
4. West Ham United - Huddersfield Town 1
5. Malaga CF - UD Las Palmas 1
6. Minnesota Vikings - New Orleans Saints 2
7. FC Barcelona - Juventus Turyn 1
8. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 1
9. Węgry - Polska 2
10. Rospiggarna Hallstavik - Elit Vetlanda 2
11. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 1
12. FC Barcelona - Juventus Turyn X
13. Manchester United - FC Basel 1
14. Chelsea Londyn - Qarabag Agdam 1
15. Real Madryt - APOEL Nikozja 1
16. Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1
17. Liverpool FC - Sevilla FC 1
18. Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin 1
19. Bada Huesca - FC Barcelona 2
20. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund X
21. Real Madryt - APOEL Nikozja 1
22. Liverpool FC - Sevilla FC 1
23. RB Lipsk - AS Monaco 2
24. San Lorenzo de Almagro - CA Lanus 1
25. Barcelona Guayaquil - Santos FC 2
26. Hiszpania - Szwajcaria 1
27. Białoruś - Rosja 2
28. Polska - Portugalia 1
29. Motor Zaporoże - Czechowskie Niedźwiedzie 2
30. Włochy - Ukraina 1
31. Ruch Chorzów - GKS Tychy 2
32. Atalanta Bergamo - Everton FC 2
33. Apollon Limassol - Olympique Lyon 2
34. HNK Rijeka - AEK Ateny 2
35. TSG 1899 Hoffenheim - Sporting Braga 1
36. Austria Wiedeń - AC Milan 2
37. Kadetten Schaffhausen - Elverum Handball 1
38. Real Sociedad - Rosenborg Trondheim 1
39. Olympique Marsylia - Konyaspor 1
40. SV Zulte-Waregem - OGC Nice 2
41. Arsenal Londyn - 1.FC Koln 1
42. Hertha Berlin - Athletic Bilbao 2
43. Jorge Wilstermann - River Plate Buenos Aires 2
44. Hiszpania - Polska 2
45. Ukraina - Rosja 2
46. Portugalia - Szwajcaria 1
47. Białoruś - Włochy 2
48. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin 2
49. Polska - Białoruś 1
50. 1.FC Union Berlin - Eintracht Brunszwik 2
51. Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar 2
52. Lech Poznań - Korona Kielce 1
53. Hannover 96 - HSV Hamburg X
54. Bournemouth AFC - Brighton & Hove Albion 2
55. SD Eibar - CD Leganes 1
56. FC St. Pauli - FC Ingolstadt 1
57. Valencia CF - UD Levante 1
58. Crystal Palace - Southampton FC 2
59. Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua 1
60. Szwajcaria - Polska 2
61. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1
62. Ukraina - Białoruś 1
63. Crotone FC - Inter Mediolan 2
64. Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2
65. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 1
66. CSKA Moskwa - FK Rostów 1
67. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce 2
68. Watford FC - Manchester City 2
69. Portugalia - Hiszpania 2
70. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 2
71. Getafe CF - FC Barcelona 2
72. AS Monaco - RC Strasbourg 1
73. Cuprum Lubin - Power Volley Milano 2
74. Rosja - Włochy 2
75. RK Celje Pivovarna Lasko - Telekom Veszprem 2
76. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
77. Tottenham Hotspur - Swansea City 1
78. Real Betis - Deportivo La Coruna 1
79. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1
80. Admira Wacker Modling - Sturm Graz 2
82. PGE Skra Bełchatów - Noliko Maaseik 1
83. Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
84. Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers 1
85. AS Roma - Hellas Verona 1
86. Atletico Madryt - Malaga CF 1
87. Atlanta United - Orlando City SC 2
88. Wolfsberger AC - LASK Linz X
89. Luke Rockhold - David Branch 1
90. Stal Mielec - GKS Katowice X
91. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
92. TBV Lemgo - MT Melsungen 1
93. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin 1
95. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1
96. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 2
97. Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
98. AC Milan - Udinese Calcio 1
99. Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza X
100. Bayer Leverkusen - SC Freiburg 1
101. Girona FC - Sevilla FC 2
102. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg 2
103. Manchester United - Everton FC 1
104. Cuprum Lubin - Noliko Maaseik 2
105. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1
106. Borussia Dortmund - 1.FC Koln 1
107. Chievo Verona - Atalanta Bergamo 2
108. Slavia Praga - Sparta Praga X
109. Orlen Wisła Płock - RK Vardar Skopje 1
110. New York Red Bulls - Philadelphia Union 1
111. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
112. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano 1
113. PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 2
114. Genoa CFC - Lazio Rzym 2
115. Real Sociedad - Real Madryt 2
116. Paris Saint-Germain - Olympique Lyon 1
117. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg 2
118. Atlanta Falcons - Green Bay Packers 2
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#184 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 211 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:18

1. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2
2. PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice 2
3. 1.FC Nurnberg - FC St. Pauli X
4. West Ham United - Huddersfield Town 1
5. Malaga CF - UD Las Palmas 1
6. Minnesota Vikings - New Orleans Saints 2
7. FC Barcelona - Juventus Turyn X
8. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 1
9. Węgry - Polska 2
10. Rospiggarna Hallstavik - Elit Vetlanda 2

 

11. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 1
12. FC Barcelona - Juventus Turyn X
13. Manchester United - FC Basel 1
14. Chelsea Londyn - Qarabag Agdam 1
15. Real Madryt - APOEL Nikozja 1
16. Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1
17. Liverpool FC - Sevilla FC 1
18. Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin 1
19. Bada Huesca - FC Barcelona 2
20. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 1

 

21. Real Madryt - APOEL Nikozja 1
22. Liverpool FC - Sevilla FC 1
23. RB Lipsk - AS Monaco 2
24. San Lorenzo de Almagro - CA Lanus 1
25. Barcelona Guayaquil - Santos FC 2
26. Hiszpania - Szwajcaria 1
27. Białoruś - Rosja 2
28. Polska - Portugalia 1
29. Motor Zaporoże - Czechowskie Niedźwiedzie 2
30. Włochy - Ukraina 1

 

31. Ruch Chorzów - GKS Tychy 2
32. Atalanta Bergamo - Everton FC 2
33. Apollon Limassol - Olympique Lyon 2
34. HNK Rijeka - AEK Ateny 2
35. TSG 1899 Hoffenheim - Sporting Braga 1
36. Austria Wiedeń - AC Milan 2
37. Kadetten Schaffhausen - Elverum Handball 1
38. Real Sociedad - Rosenborg Trondheim 1
39. Olympique Marsylia - Konyaspor 1
40. SV Zulte-Waregem - OGC Nice 2

 

41. Arsenal Londyn - 1.FC Koln 1
42. Hertha Berlin - Athletic Bilbao 2
43. Jorge Wilstermann - River Plate Buenos Aires 2
44. Hiszpania - Polska 2
45. Ukraina - Rosja 2
46. Portugalia - Szwajcaria 1
47. Białoruś - Włochy 2
48. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin 2
49. Polska - Białoruś 1
50. 1.FC Union Berlin - Eintracht Brunszwik 2

 

51. Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar 2
52. Lech Poznań - Korona Kielce 1
53. Hannover 96 - HSV Hamburg 2
54. Bournemouth AFC - Brighton & Hove Albion 2
55. SD Eibar - CD Leganes 1
56. FC St. Pauli - FC Ingolstadt 1
57. Valencia CF - UD Levante 1
58. Crystal Palace - Southampton FC 2
59. Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua 1

 

60. Szwajcaria - Polska 2
61. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1
62. Ukraina - Białoruś 1
63. Crotone FC - Inter Mediolan 2
64. Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2
65. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 1
66. CSKA Moskwa - FK Rostów 1
67. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce 2
68. Watford FC - Manchester City 2
69. Portugalia - Hiszpania 2
70. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 2

 

71. Getafe CF - FC Barcelona 2
72. AS Monaco - RC Strasbourg 1
73. Cuprum Lubin - Power Volley Milano 2
74. Rosja - Włochy 2
75. RK Celje Pivovarna Lasko - Telekom Veszprem 2
76. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
77. Tottenham Hotspur - Swansea City 1
78. Real Betis - Deportivo La Coruna 1
79. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1
80. Admira Wacker Modling - Sturm Graz 2

 

82. PGE Skra Bełchatów - Noliko Maaseik 1
83. Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
84. Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers 1
85. AS Roma - Hellas Verona 1
86. Atletico Madryt - Malaga CF 1
87. Atlanta United - Orlando City SC 2
88. Wolfsberger AC - LASK Linz X
89. Luke Rockhold - David Branch 1
90. Stal Mielec - GKS Katowice X

 

91. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
92. TBV Lemgo - MT Melsungen 1
93. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin 1
95. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1
96. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 2
97. Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
98. AC Milan - Udinese Calcio 1
99. Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza X
100. Bayer Leverkusen - SC Freiburg 1

 

101. Girona FC - Sevilla FC 2
102. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg 2
103. Manchester United - Everton FC 1
104. Cuprum Lubin - Noliko Maaseik 2
105. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1
106. Borussia Dortmund - 1.FC Koln 1
107. Chievo Verona - Atalanta Bergamo 2
108. Slavia Praga - Sparta Praga X
109. Orlen Wisła Płock - RK Vardar Skopje 1
110. New York Red Bulls - Philadelphia Union 1

 

111. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten 1
112. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano 1
113. PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 2
114. Genoa CFC - Lazio Rzym 2
115. Real Sociedad - Real Madryt 2
116. Paris Saint-Germain - Olympique Lyon 1
117. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg 2
118. Atlanta Falcons - Green Bay Packers 2          



#185 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:41

Kurierowy Bukmacher 2017 - 35 Kolejka:

 

1. Armenia - Dania  1:4
2. Azerbejdżan - San Marino  5:1
3. Serbia - Turcja  80:74
4. Polska - Kazachstan  3:0
5. Anglia - Słowacja  2:1
6. Czarnogóra - Rumunia  1:0
7. Niemcy - Norwegia  6:0
8. Irlandia Północna - Czechy  2:0
9. Słowenia - Litwa  4:0
10. Polska - Francja  75:78
11. Szkocja - Malta  2:0
12. Grecja - Finlandia  77:89
13. Anglia U-21 - Łotwa U-21  3:0
14. Irlandia - Serbia  0:1
15. Włochy - Izrael  1:0
16. Islandia - Ukraina  2:0
17. Boliwia - Chile  1:0
18. Kolumbia - Brazylia  1:1
19. Liechtenstein - Hiszpania  0:8
20. Turcja - Chorwacja  1:0
21. Mołdawia - Walia  0:2
22. Argentyna - Wenezuela  1:1
23. Paragwaj - Urugwaj  1:2
24. Austria - Gruzja  1:1
25. Słowenia - Francja  95:78
26. Macedonia - Albania  1:1
27. Grecja - Polska  95:77
28. Kosowo - Finlandia  0:1
29. Finlandia - Islandia  83:79
30. Fraikin BM. Granollers - BM. Logrono La Rioja  30:27
31. Węgry - Hiszpania  64:87
32. SC Magdeburg - Fuchse Berlin  26:30
33. New Englad Patriots - Kansas City Chiefs  27:42
34. Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai  3:1
35. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock  2:2
36. Comarch Cracovia - GKS Tychy  4:4  po rzutach karnych 2:1
37. Dynamo Drezno - SpVgg Greuther Furth  1:1
38. Arka Gdynia - Wisła Kraków  3:1
39. HSV Hamburg - RB Lipsk  0:2
40. FC Metz - Paris Saint-Germain  1:5
41. Miedź Legnica - Bytovia Bytów  2:1
42. CD Leganes - Getafe CF  1:3
43. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn  36:21
44. Real Madryt - UD Levante  1:1
45. Arminia Bielefeld - MSV Duisburg  0:4
46. Manchester City - Liverpool FC  5:0
47. Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1:0
48. Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz  1:0
49. SC Freiburg - Borussia Dortmund  0:0
50. VfL Wolfsburg - Hannover 96  1:1
51. Leicester City - Chelsea Londyn  1:2
52. Valencia CF - Atletico Madryt  0:0
53. LASK Linz - Sturm Graz  2:1
54. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa  2:1
55. Juventus Turyn - Chievo Verona  3:0
56. Polska - Europa  52:19
57. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga  1:1
58. Stoke City - Manchester United  2:2
59. Sevilla FC - SD Eibar  3:0
60. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium  2:0
61. Grand Prix Niemiec na żużlu - Matej Zagar
62. Krzysztof Zimnoch - Joey Abell  wygrana Joey Abell  
63. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok  1:1
64. Sampdoria Genua - AS Roma  mecz przełożony
65. FC Barcelona - Espanyol Barcelona  5:0
66. Everton FC - Tottenham Hotspur  0:3
67. Chicago Fire - New York Red Bulls  1:1
68. FC Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto  34:18
69. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle  3:0
70. Roman Gonzalez - Srisaket Sor Rungvisai  wygrana Srisaket Sor Rungvisai
71. Demetrious Johnson - Ray Borg  walka odwołana
72. Deportivo La Coruna - Real Sociedad  2:4
73. Inter Mediolan - SPAL 2013  2:0
74. sc Heerenveen - PSV Eindhoven  2:0
75. MT Melsungen - THW Kiel  29:25
76. KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock  20:29
77. SV Darmstadt - VfL Bochum  1:2
78. Burnley FC - Crystal Palace  1:0
79. Lazio Rzym - AC Milan  4:1
80. Hellas Verona - AC Fiorentina 0:5
81. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze  1:2
82. Hertha Berlin - Werder Brema  1:1
83. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno  45:45
84. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń  2:2
85. Swansea City - Newcastle United  0:1
86. Pogoń Szczecin - Lech Poznań  0:0
87. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfB Stuttgart  3:1
88. Celta Vigo - Deportivo Alaves  1:0
89. CASH BROKER Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław  45:45
90. Villarreal CF - Real Betis  3:1
91. Bologna FC - SSC Napoli  0:3
92. Olympique Marsylia - Stade Rennes  1:3
93. SC DHfK Leipzig - SG Flensburg-Handewitt  25:22
94. Dallas Cowboys - New York Giants  19:3

 

Tabela :

 

1.kisiel95 - 426 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14;NT;25-12;26-27)

2.aro - 407 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11;40-27;35-19;38-33)

3.lukas_k - 382 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25;59-36;44-20;44-47)

4.bartek2lp2 - 214 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT;NT;NT;42-48)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT;NT;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#186 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9092 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 18 wrzesień 2017 - 23:32

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 37
Obowiązuje na dni: 18-24.09.2017

1. Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin (Polsat Sport 17:30 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
2. AKS Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom (TVP Sport 17:50 WT) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza
3. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart (Eleven 18:25 WT) - piłka nożna, liga niemiecka
4. Holstein Kiel - FC St. Pauli (Eleven Extra 18:25 WT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
5. Valencia CF - Malaga CF (Eleven Sports 19:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
6. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium (Eleven 20:25 WT) - piłka nożna, liga niemiecka
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia (Polsat Sport 20:30 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
8. Leicester City - Liverpool FC (Eleven Extra 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
9. FC Barcelona - SD Eibar (Eleven Sprots 21:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
10. Bologna FC - Inter Mediolan (Eleven 23:00 WT) - piłka nożna, liga włoska
11. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 17:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
12. Kubań Krasnodar - Spartak Moskwa (nSport+ 17:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Rosji
13. Benevento Calcio - AS Roma (Eleven Extra 17:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
14. Rhein-Neckar Lowen - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 18:25 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
15. 1.FC Koln - Eintracht Frankfurt (Eleven 18:25 ŚR) - piłka nożna, liga niemiecka
16. Athletic Bilbao - Atletico Madryt (Eleven Sports 19:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
17. HSV Hamburg - Borussia Dortmund (Eleven 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga niemiecka
18. Korona Kielce - Wisła Kraków (Polsat Sport 20:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
19. FC Barcelona - Angel Ximenex-Avia Puente Genil (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska
20. West Bromwich Albion - Manchester City (Eleven Extra 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
21. Real Madryt - Real Betis (Eleven Sports 21:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
22. Juventus Turyn - AC Fiorentina (Eleven 22:30 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
23. Santos FC - Barcelona Guayaquil (Sportklub 2:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
24. Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa (Polsat Sport 15:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski
25. Dynamo Sankt Petersburg - Zenit Sankt Petersburg (nSport+ 17:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Rosji
26. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
27. Villarreal CF - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 19:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
28. 1.FC Nurnberg - VfL Bochum (Eleven 20:25 CZW) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
29. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (Polsat Sport 20:30 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski
30. Celta Vigo - Getafe CF (Eleven Extra 20:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
31. UD Levante - Real Sociedad (Eleven Sports 21:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
32. River Plate Buenos Aires - Jorge Wilstermann (Sportklub 0:15 PT) - piłka nożna, Copa Libertadores
33. CA Lanus - San Lorenzo de Almagro (Sportklub 2:45 PT) - piłka nożna, Copa Libertadores
34. Ukraina - Rosja (Polsat Sport 13:20 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
35. Serbia - Czechy (Polsat Sport News 14:50 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
36. Węgry - Azerbejdżan (Polsat Sport 15:50 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
37. Piast Gliwice - Arka Gdynia (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
38. Holandia - Belgia (Polsat Sport Extra 17:50 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
39. Białoruś - Chorwacja (Polsat Sport News 17:50 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
40. Polska - Niemcy (Polsat Sport 18:20 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
41. Polska - Irlandia (TVP Sport 18:35 PT) - boks, mecz towarzyski
42. Śląsk Wrocław - Lech Poznań (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
43. Bayern Monachium - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
44. GKS Katowice - Chrobry Głogów (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
45. LOSC Lille - AS Monaco (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska
46. Beijing Guoan - Shanghai SIPG (Polsat Sport News 20:50 PT) - piłka nożna, liga chińska
47. Gilberto Ramirez - Jesse Hart (Polsat Sport 2:30 SOB) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBO w Tucson
48. Mauricio Rua - Ovince Saint Preux (Extreme Sports Channel 4:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
49. Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno (Polsat Sport News 10:20 SOB) - piłka nożna, liga czeska
50. Odra Opole - Stal Mielec (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
51. Wybrzeże Gdańsk - KS Azoty-Puławy (C+ Sport 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska
52. Atletico Madryt - Sevilla FC (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
53. FC St. Pauli - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
54. West Ham United - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
55. Gruzja - Chorwacja (Polsat Sport Extra 14:50 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
56. Czechy - Belgia (Polsat Sport News 14:50 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
57. AS Roma - Udinese Calcio (Eleven Extra 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
58. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk (C+ Sport, nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
59. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
60. Polska - Węgry (Polsat Sport 15:50 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
61. Southampton FC - Manchester United (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
62. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC (Sportklub 16:00 SOB)- piłka nożna, liga austriacka
63. Deportivo Alaves - Real Madryt (Eleven Sports 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
64. Montpellier HSC - Paris Saint-Germain (Eleven Extra 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
65. ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg (TVP Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, 2.liga polska
66. Telekom Veszprem - SG Flensburg-Handewitt (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
67. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
68. Serbia - Holandia (Polsat Sport News 17:50 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
69. SPAL 2013 - SSC Napoli (Eleven 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
70. Leicester City - Liverpool FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
71. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
72. Grand Prix Szwecji na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
73. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport Extra 19:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Polski
75. RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb - MOL-Pick Szeged (nSport+ 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
76. Korona Kielce - Wisła Kraków (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
77. Bułgaria - Ukraina (Polsat Sport News 20:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
78. Frigorificos Morrazo - BM. Logrono La Rioja (Sportklub 20:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska
79. Juventus Turyn - Torino FC (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
80. Girona FC - FC Barcelona (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
81. Joseph Parker - Hughie Fury (C+ Sport 2 21:00 SOB) - boks, gala boksu zawodowego w Manchesterze
82. New York City FC - Houston Dynamo (Eurosport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, MLS
83. LASK Linz - SV Mattersburg (Sportklub 22:45 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
84. New England Revolution - Toronto FC (Eurosport 2 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS
85. Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem (Polsat Sport News 23:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
86. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda (Polsat Sport News 1:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
87. Jorge Linares - Luke Campbell (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBA w Inglewood
88. Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
89. Sampdoria Genua - AC Milan (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
90. FC Utrecht - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
91. SC DHfK Leipzig - TSV Hannover-Burgdorf (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
92. Bułgaria - Turcja (Polsat Sport 13:20 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
93. Gruzja - Białoruś (Polsat Sport Extra 14:50 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
94. Inter Mediolan - Genoa CFC (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
95. SC Magdeburg - TSV GWD Minden (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
96. KGHM Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
97. Hannover 96 - 1.FC Koln (Eleven Sports 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
98. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów (nSport+ 15:30 ND) - żużel, liga polska
99. Azerbejdżan - Polska (Polsat Sport 15:50 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
100. Getafe CF - Villarreal CF (Eleven 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
101. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
102. Brighton & Hove Albion - Newcastle United (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
103. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
104. Czechy - Holandia (Polsat Sport Extra 17:50 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
105. Chorwacja - Węgry (Polsat Sport News 17:50 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
106. Bayer Leverkusen - HSV Hamburg (Eleven Sports 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
107. PGE VIVE Kielce - THW Kiel (C+ Sport, Eleven 18:00 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
108. BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (nSport+ 18:15 ND) - żużel, liga polska
109. Niemcy - Węgry (Polsat Sport 18:20 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
110. SD Eibar - Celta Vigo (Eleven Extra 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
111. Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy (Eurosport 1 20:00 ND) - piłka nożna, MLS
112. FK Rostów - Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport News 20:30 ND) - piłka nożna, liga rosyjska
113. Real Sociedad - Valencia CF (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
114. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
115. Atlanta United - Montreal Impact (Eurosport 1 23:00 ND) - piłka nożna, MLS
116. Washington Redskins - Oakland Raiders (Eleven Sports 2:25 ND) - futbol amerykański, NFL








1. Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin 2
2. AKS Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom 2
3. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart 1
4. Holstein Kiel - FC St. Pauli 2
5. Valencia CF - Malaga CF 1
6. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 2
8. Leicester City - Liverpool FC 2
9. FC Barcelona - SD Eibar 1
10. Bologna FC - Inter Mediolan 2
11. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 1
12. Kubań Krasnodar - Spartak Moskwa 2
13. Benevento Calcio - AS Roma 2
14. Rhein-Neckar Lowen - Orlen Wisła Płock 1
15. 1.FC Koln - Eintracht Frankfurt 2
16. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 2
17. HSV Hamburg - Borussia Dortmund 2
18. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
19. FC Barcelona - Angel Ximenex-Avia Puente Genil 1
20. West Bromwich Albion - Manchester City 2
21. Real Madryt - Real Betis 1
22. Juventus Turyn - AC Fiorentina 1
23. Santos FC - Barcelona Guayaquil 1
24. Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 2
25. Dynamo Sankt Petersburg - Zenit Sankt Petersburg 2
26. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt 2
27. Villarreal CF - Espanyol Barcelona 1
28. 1.FC Nurnberg - VfL Bochum 1
29. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 2
30. Celta Vigo - Getafe CF 1
31. UD Levante - Real Sociedad 2
32. River Plate Buenos Aires - Jorge Wilstermann 1
33. CA Lanus - San Lorenzo de Almagro 2
34. Ukraina - Rosja 2
35. Serbia - Czechy 1
36. Węgry - Azerbejdżan 1
37. Piast Gliwice - Arka Gdynia 2
38. Holandia - Belgia 1
39. Białoruś - Chorwacja 2
40. Polska - Niemcy 1
41. Polska - Irlandia 1
42. Śląsk Wrocław - Lech Poznań X
43. Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 1
44. GKS Katowice - Chrobry Głogów 2
45. LOSC Lille - AS Monaco 2
46. Beijing Guoan - Shanghai SIPG 2
47. Gilberto Ramirez - Jesse Hart 1
48. Mauricio Rua - Ovince Saint Preux 1
49. Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 2
50. Odra Opole - Stal Mielec 1
51. Wybrzeże Gdańsk - KS Azoty-Puławy 2
52. Atletico Madryt - Sevilla FC 1
53. FC St. Pauli - Fortuna Dusseldorf 1
54. West Ham United - Tottenham Hotspur 2
55. Gruzja - Chorwacja 2
56. Czechy - Belgia 2
57. AS Roma - Udinese Calcio 1
58. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2
59. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen X
60. Polska - Węgry 1
61. Southampton FC - Manchester United 2
62. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC 1
63. Deportivo Alaves - Real Madryt 2
64. Montpellier HSC - Paris Saint-Germain 2
65. ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 1
66. Telekom Veszprem - SG Flensburg-Handewitt 1
67. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2
68. Serbia - Holandia 1
69. SPAL 2013 - SSC Napoli 2
70. Leicester City - Liverpool FC 2
71. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1
73. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach 1
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 2
75. RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb - MOL-Pick Szeged 2
76. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
77. Bułgaria - Ukraina 1
78. Frigorificos Morrazo - BM. Logrono La Rioja 1
79. Juventus Turyn - Torino FC 1
80. Girona FC - FC Barcelona 2
81. Joseph Parker - Hughie Fury 1
82. New York City FC - Houston Dynamo 1
83. LASK Linz - SV Mattersburg 1
84. New England Revolution - Toronto FC 2
85. Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem 1
86. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda 1
87. Jorge Linares - Luke Campbell 1
88. Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna 1
89. Sampdoria Genua - AC Milan 2
90. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2
91. SC DHfK Leipzig - TSV Hannover-Burgdorf 1
92. Bułgaria - Turcja 2
93. Gruzja - Białoruś 1
94. Inter Mediolan - Genoa CFC 1
95. SC Magdeburg - TSV GWD Minden 1
96. KGHM Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1
97. Hannover 96 - 1.FC Koln 1
98. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów 1
99. Azerbejdżan - Polska 2
100. Getafe CF - Villarreal CF 2
101. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1
102. Brighton & Hove Albion - Newcastle United X
103. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
104. Czechy - Holandia 2
105. Chorwacja - Węgry 1
106. Bayer Leverkusen - HSV Hamburg 1
107. PGE VIVE Kielce - THW Kiel 1
108. BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 2
109. Niemcy - Węgry 1
110. SD Eibar - Celta Vigo 2
111. Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy 2
112. FK Rostów - Lokomotiw Moskwa 2
113. Real Sociedad - Valencia CF X
114. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo 1
115. Atlanta United - Montreal Impact 2
116. Washington Redskins - Oakland Raiders 1
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#187 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 19 wrzesień 2017 - 09:08

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 37
Obowiązuje na dni: 18-24.09.2017


2. AKS Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom  1
6. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium  2
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia  2
8. Leicester City - Liverpool FC  2
9. FC Barcelona - SD Eibar  1
10. Bologna FC - Inter Mediolan  2
11. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz  1
12. Kubań Krasnodar - Spartak Moskwa  2
13. Benevento Calcio - AS Roma  2
16. Athletic Bilbao - Atletico Madryt  2

 

17. HSV Hamburg - Borussia Dortmund  2
18. Korona Kielce - Wisła Kraków  1
19. FC Barcelona - Angel Ximenex-Avia Puente Genil  1
20. West Bromwich Albion - Manchester City  2
21. Real Madryt - Real Betis  1
22. Juventus Turyn - AC Fiorentina  2
25. Dynamo Sankt Petersburg - Zenit Sankt Petersburg  2
26. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt  2
29. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  1
34. Ukraina - Rosja  2

 

35. Serbia - Czechy  1
36. Węgry - Azerbejdżan  2
37. Piast Gliwice - Arka Gdynia  2
39. Białoruś - Chorwacja  1
40. Polska - Niemcy  1
41. Polska - Irlandia  1
42. Śląsk Wrocław - Lech Poznań  2
43. Bayern Monachium - VfL Wolfsburg  1
45. LOSC Lille - AS Monaco  2
52. Atletico Madryt - Sevilla FC  1

 

54. West Ham United - Tottenham Hotspur  2
55. Gruzja - Chorwacja  1
56. Czechy - Belgia  2
57. AS Roma - Udinese Calcio  1
58. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk  1
60. Polska - Węgry  1
61. Southampton FC - Manchester United  2
63. Deportivo Alaves - Real Madryt  2
64. Montpellier HSC - Paris Saint-Germain  2
65. ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg  1

 

66. Telekom Veszprem - SG Flensburg-Handewitt  1
67. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze  2
68. Serbia - Holandia  1
69. SPAL 2013 - SSC Napoli  2
70. Leicester City - Liverpool FC  2
71. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach  1
75. RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb - MOL-Pick Szeged  2
76. Korona Kielce - Wisła Kraków  1
77. Bułgaria - Ukraina  1
79. Juventus Turyn - Torino FC  1

 

80. Girona FC - FC Barcelona  2
82. New York City FC - Houston Dynamo  1
83. LASK Linz - SV Mattersburg  1
84. New England Revolution - Toronto FC  1
85. Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem  1
86. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda  1
88. Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna  1
89. Sampdoria Genua - AC Milan  1
90. FC Utrecht - PSV Eindhoven  2
91. SC DHfK Leipzig - TSV Hannover-Burgdorf  2

 

92. Bułgaria - Turcja  2
93. Gruzja - Białoruś  2
94. Inter Mediolan - Genoa CFC  1
95. SC Magdeburg - TSV GWD Minden  1
96. KGHM Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz  1
99. Azerbejdżan - Polska  2
100. Getafe CF - Villarreal CF  X
101. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń  1
105. Chorwacja - Węgry  1
107. PGE VIVE Kielce - THW Kiel  1

 

108. BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno  2
109. Niemcy - Węgry  1
111. Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy  2


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#188 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 211 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:21

1. Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin 1
2. AKS Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom 2
3. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart 1
4. Holstein Kiel - FC St. Pauli 2
5. Valencia CF - Malaga CF X
6. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 2
8. Leicester City - Liverpool FC 1
9. FC Barcelona - SD Eibar 1
10. Bologna FC - Inter Mediolan 2

 

11. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 1
12. Kubań Krasnodar - Spartak Moskwa 2
13. Benevento Calcio - AS Roma 2
14. Rhein-Neckar Lowen - Orlen Wisła Płock 2
15. 1.FC Koln - Eintracht Frankfurt 2
16. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 2
17. HSV Hamburg - Borussia Dortmund 2
18. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
19. FC Barcelona - Angel Ximenex-Avia Puente Genil 1
20. West Bromwich Albion - Manchester City 2

 

21. Real Madryt - Real Betis 1
22. Juventus Turyn - AC Fiorentina 1
23. Santos FC - Barcelona Guayaquil 1
24. Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 2
25. Dynamo Sankt Petersburg - Zenit Sankt Petersburg 2
26. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt 2
27. Villarreal CF - Espanyol Barcelona 1
28. 1.FC Nurnberg - VfL Bochum 1
29. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 2
30. Celta Vigo - Getafe CF 2

 

31. UD Levante - Real Sociedad 2
32. River Plate Buenos Aires - Jorge Wilstermann 1
33. CA Lanus - San Lorenzo de Almagro 2
34. Ukraina - Rosja 2
35. Serbia - Czechy 1
36. Węgry - Azerbejdżan 2
37. Piast Gliwice - Arka Gdynia 2
38. Holandia - Belgia 1
39. Białoruś - Chorwacja 2
40. Polska - Niemcy 1

 

41. Polska - Irlandia 1
42. Śląsk Wrocław - Lech Poznań X
43. Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 1
44. GKS Katowice - Chrobry Głogów 2
45. LOSC Lille - AS Monaco 2
46. Beijing Guoan - Shanghai SIPG 2
47. Gilberto Ramirez - Jesse Hart 1
48. Mauricio Rua - Ovince Saint Preux 1
49. Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 2
50. Odra Opole - Stal Mielec 1

 

51. Wybrzeże Gdańsk - KS Azoty-Puławy 2
52. Atletico Madryt - Sevilla FC 1
53. FC St. Pauli - Fortuna Dusseldorf 1
54. West Ham United - Tottenham Hotspur 2
55. Gruzja - Chorwacja 2
56. Czechy - Belgia 1
57. AS Roma - Udinese Calcio 1
58. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2
59. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen X
60. Polska - Węgry 1

 

61. Southampton FC - Manchester United 2
62. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC 1
63. Deportivo Alaves - Real Madryt 2
64. Montpellier HSC - Paris Saint-Germain 2
65. ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 1
66. Telekom Veszprem - SG Flensburg-Handewitt 1
67. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2
68. Serbia - Holandia 1
69. SPAL 2013 - SSC Napoli 2
70. Leicester City - Liverpool FC X

 

71. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1
73. Sturm Graz - Sportclub Rheindorf Altach 1
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 2
75. RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb - MOL-Pick Szeged 2
76. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
77. Bułgaria - Ukraina 1
78. Frigorificos Morrazo - BM. Logrono La Rioja 1
79. Juventus Turyn - Torino FC 1
80. Girona FC - FC Barcelona 2

 

81. Joseph Parker - Hughie Fury 1
82. New York City FC - Houston Dynamo 1
83. LASK Linz - SV Mattersburg 1
84. New England Revolution - Toronto FC 2
85. Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem 1
86. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda 1
87. Jorge Linares - Luke Campbell 1
88. Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna 1
89. Sampdoria Genua - AC Milan 2
90. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2

 

91. SC DHfK Leipzig - TSV Hannover-Burgdorf 1
92. Bułgaria - Turcja 2
93. Gruzja - Białoruś 1
94. Inter Mediolan - Genoa CFC 1
95. SC Magdeburg - TSV GWD Minden 1
96. KGHM Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1
97. Hannover 96 - 1.FC Koln 1
98. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów 1
99. Azerbejdżan - Polska 2
100. Getafe CF - Villarreal CF 2

 

101. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1
102. Brighton & Hove Albion - Newcastle United X
103. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
104. Czechy - Holandia 2
105. Chorwacja - Węgry 1
106. Bayer Leverkusen - HSV Hamburg 1
107. PGE VIVE Kielce - THW Kiel 1
108. BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 2
109. Niemcy - Węgry 1
110. SD Eibar - Celta Vigo 2

 

111. Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy 2
112. FK Rostów - Lokomotiw Moskwa 2
113. Real Sociedad - Valencia CF X
114. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo 1
115. Atlanta United - Montreal Impact 2
116. Washington Redskins - Oakland Raiders 1



#189 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:14

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 37
Obowiązuje na dni: 18-24.09.2017

1. Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin - 2
2. AKS Piotrków Trybunalski - Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom - 1
3. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart - 1
4. Holstein Kiel - FC St. Pauli - 1
5. Valencia CF - Malaga CF - 1
6. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium - 2
8. Leicester City - Liverpool FC - 2
9. FC Barcelona - SD Eibar - 1
10. Bologna FC - Inter Mediolan - 2
11. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz - 1

12. Kubań Krasnodar - Spartak Moskwa - 2
13. Benevento Calcio - AS Roma - 2
14. Rhein-Neckar Lowen - Orlen Wisła Płock - 1
16. Athletic Bilbao - Atletico Madryt - 2
17. HSV Hamburg - Borussia Dortmund - 2
18. Korona Kielce - Wisła Kraków - 2
19. FC Barcelona - Angel Ximenex-Avia Puente Genil - 2
20. West Bromwich Albion - Manchester City - 2
21. Real Madryt - Real Betis - 1
22. Juventus Turyn - AC Fiorentina - 1

23. Santos FC - Barcelona Guayaquil - 1
24. Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa - 2
25. Dynamo Sankt Petersburg - Zenit Sankt Petersburg - 2
26. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt - 2
27. Villarreal CF - Espanyol Barcelona - 1
29. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin - 2
32. River Plate Buenos Aires - Jorge Wilstermann - 1
33. CA Lanus - San Lorenzo de Almagro - 1
34. Ukraina - Rosja - 2
35. Serbia - Czechy - 1

36. Węgry - Azerbejdżan - 2
37. Piast Gliwice - Arka Gdynia - 2
38. Holandia - Belgia - 2
39. Białoruś - Chorwacja - 1
43. Bayern Monachium - VfL Wolfsburg - 2
44. GKS Katowice - Chrobry Głogów - X
45. LOSC Lille - AS Monaco - 2
46. Beijing Guoan - Shanghai SIPG - 2
49. Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno - 2
52. Atletico Madryt - Sevilla FC - 1

54. West Ham United - Tottenham Hotspur - 2
57. AS Roma - Udinese Calcio - 1
58. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk - 2
59. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen - 1
60. Polska - Węgry - 1
61. Southampton FC - Manchester United - 2
62. Rapid Wiedeń - Wolfsberger AC - 1
63. Deportivo Alaves - Real Madryt - 2
64. Montpellier HSC - Paris Saint-Germain - 2
65. ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg - 2

69. SPAL 2013 - SSC Napoli - 2
70. Leicester City - Liverpool FC - 2
71. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach - 1
88. Espanyol Barcelona - Deportivo La Coruna - 2
89. Sampdoria Genua - AC Milan - 2
90. FC Utrecht - PSV Eindhoven - 2
91. SC DHfK Leipzig - TSV Hannover-Burgdorf - 2
92. Bułgaria - Turcja - 2
93. Gruzja - Białoruś - 2
94. Inter Mediolan - Genoa CFC - 1

95. SC Magdeburg - TSV GWD Minden - 1
 



#190 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 20 wrzesień 2017 - 10:28

Kurierowy Bukmacher 2017 - 36 Kolejka:

 

1. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk  1:2
2. PGE Orlik Opole - Tauron GKS Katowice  3:3  po rzutach karnych  0:1
3. 1.FC Nurnberg - FC St. Pauli  0:1
4. West Ham United - Huddersfield Town  2:0
5. Malaga CF - UD Las Palmas  1:3
6. Minnesota Vikings - New Orleans Saints  29:19
7. FC Barcelona - Juventus Turyn  1:0
8. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela  1:0
9. Węgry - Polska  2:1
10. Rospiggarna Hallstavik - Elit Vetlanda  44:46
11. Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela  3:0
12. FC Barcelona - Juventus Turyn  3:0
13. Manchester United - FC Basel  3:0
14. Chelsea Londyn - Qarabag Agdam  6:0
15. Real Madryt - APOEL Nikozja  10:0
16. Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice  3:0
17. Liverpool FC - Sevilla FC  4:0
18. Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin  27:21
19. Bada Huesca - FC Barcelona  17:23
20. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund  3:1
21. Real Madryt - APOEL Nikozja  3:0
22. Liverpool FC - Sevilla FC  2:2
23. RB Lipsk - AS Monaco  1:1
24. San Lorenzo de Almagro - CA Lanus  2:0
25. Barcelona Guayaquil - Santos FC  1:1
26. Hiszpania - Szwajcaria  7:2
27. Białoruś - Rosja  1:4
28. Polska - Portugalia  4:6
29. Motor Zaporoże - Czechowskie Niedźwiedzie  36:23
30. Włochy - Ukraina  11:4
31. Ruch Chorzów - GKS Tychy  2:2
32. Atalanta Bergamo - Everton FC  3:0
33. Apollon Limassol - Olympique Lyon  1:1
34. HNK Rijeka - AEK Ateny  1:2
35. TSG 1899 Hoffenheim - Sporting Braga  1:2
36. Austria Wiedeń - AC Milan  1:5
37. Kadetten Schaffhausen - Elverum Handball  36:30
38. Real Sociedad - Rosenborg Trondheim  4:0
39. Olympique Marsylia - Konyaspor  1:0
40. SV Zulte-Waregem - OGC Nice  1:5
41. Arsenal Londyn - 1.FC Koln  3:1
42. Hertha Berlin - Athletic Bilbao  0:0
43. Jorge Wilstermann - River Plate Buenos Aires  3:0
44. Hiszpania - Polska  8:5
45. Ukraina - Rosja  3:4
46. Portugalia - Szwajcaria  8:7
47. Białoruś - Włochy  5:6
48. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin  1:1
49. Polska - Białoruś  4:1
50. 1.FC Union Berlin - Eintracht Brunszwik  1:1
51. Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar  0:2
52. Lech Poznań - Korona Kielce  1:0
53. Hannover 96 - HSV Hamburg  2:0
54. Bournemouth AFC - Brighton & Hove Albion  2:1
55. SD Eibar - CD Leganes  1:0
56. FC St. Pauli - FC Ingolstadt  0:4
57. Valencia CF - UD Levante  1:1
58. Crystal Palace - Southampton FC  0:1
59. Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua  6:1
60. Szwajcaria - Polska  8:6
61. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa  2:3
62. Ukraina - Białoruś  0:2
63. Crotone FC - Inter Mediolan  0:2
64. Wisła Płock - Pogoń Szczecin  3:1
65. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz  4:0
66. CSKA Moskwa - FK Rostów  2:0
67. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce  28:25
68. Watford FC - Manchester City  0:6
69. Portugalia - Hiszpania  4:3
70. Sportclub Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń  2:2
71. Getafe CF - FC Barcelona  1:2
72. AS Monaco - RC Strasbourg  3:0
73. Cuprum Lubin - Power Volley Milano  3:2
74. Rosja - Włochy  4:2
75. RK Celje Pivovarna Lasko - Telekom Veszprem  31:39
76. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław  2:2
77. Tottenham Hotspur - Swansea City  0:0
78. Real Betis - Deportivo La Coruna  2:1
79. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach  2:2
80. Admira Wacker Modling - Sturm Graz  2:1
81. Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu w Lublinie  - przełożone na inny termin
82. PGE Skra Bełchatów - Noliko Maaseik  3:2
83. Wisła Kraków - Piast Gliwice  2:0
84. Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers  28:27
85. AS Roma - Hellas Verona  3:0
86. Atletico Madryt - Malaga CF  1:0
87. Atlanta United - Orlando City SC  3:3
88. Wolfsberger AC - LASK Linz  0:0
89. Luke Rockhold - David Branch  wygrana Luke Rockhold
90. Stal Mielec - GKS Katowice  3:2
91. US Sassuolo - Juventus Turyn  1:3
92. TBV Lemgo - MT Melsungen  26:26
93.TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin  1:1
94. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Lewis Hamilton
95. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn  0:0
96. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam  1:1
97. Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  mecz przełożony
98. AC Milan - Udinese Calcio  2:1
99. Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  1:0
100. Bayer Leverkusen - SC Freiburg  4:0
101. Girona FC - Sevilla FC  0:1
102. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg  1:2
103. Manchester United - Everton FC  4:0
104. Cuprum Lubin - Noliko Maaseik  3:2
105. Legia Warszawa - Cracovia Kraków  1:0
106. Borussia Dortmund - 1.FC Koln  5:0
107. Chievo Verona - Atalanta Bergamo  1:1
108. Slavia Praga - Sparta Praga  2:0
109. Orlen Wisła Płock - RK Vardar Skopje  22:26
110. New York Red Bulls - Philadelphia Union  0:0
111. Austria Wiedeń - SK Niederosterreich Sankt Polten  5:1
112. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano  3:0
113. PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam  1:0
114. Genoa CFC - Lazio Rzym  2:3
115. Real Sociedad - Real Madryt  1:3
116. Paris Saint-Germain - Olympique Lyon  2:0
117. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg  32:30
118. Atlanta Falcons - Green Bay Packers  34:23
 

Tabela :

 

1.aro - 429 pkt

(39-19;53-15;30-24;38-20;37-16;44-20;42-19;41-23;39-22;36-27;38-16;42-23;43-23;29-12;29-27;42-27;29-31;24-21;29-16;27-9;21-16;27-27;24-16;17-7;3-4;19-11;23-19;25-23;10-16;12-13;34-11;40-27;35-19;38-33;48-26)

2.kisiel95 - 426 pkt

(37-13;31-21;36-24;37-18;43-15;45-25;54-26;49-26;46-22;32-26;40-11;30-19;47-29;30-14;28-21;51-25;32-23;29-23;30-13;24-6;16-16;26-9;20-9;NT;4-3;15-15;14-16;25-12;12-11;17-9;28-14;NT;25-12;26-27;NT)

3.lukas_k - 391 pkt

(37-25;56-33;49-36;52-37;59-36;54-45;67-48;74-50;63-48;52-52;58-29;50-40;67-45;42-24;47-51;64-47;48-46;44-38;48-36;42-16;26-24;42-24;29-22;11-16;7-4;23-26;30-22;38-34;17-23;25-21;40-25;59-36;44-20;44-47;62-53)

4.bartek2lp2 - 223 pkt

(49-38;49-23;NT;32-23;53-42;51-48;68-47;71-53;65-46;51-53;58-29;50-40;58-44;37-35;41-57;51-54;44-43;43-39;50-34;40-16;27-23;41-25;28-23;15-12;5-6;22-27;29-23;35-36;18-22;23-23;NT;NT;NT;42-48;62-53)

5.kibictyper - 42 pkt

(46-31;48-24;29-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT,NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

6.kamil32145 - 8 pkt

(40-32;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

7.fan tv -  -6 pkt

(24-37;37-33;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT; NT;NT;NT;5-3;20-21;23-21;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

8.Pablo1984 -  -9 pkt

(21-24;NT;34-38;16-24;26-20;NT;NT;NT;NT;NT)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#191 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9092 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano dziś, 02:02

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 38
Obowiązuje na dni: 25.09-1.10.2017
 
1. Rosja - Bułgaria (Polsat Sport 13:20 PN) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
2. Azerbejdżan - Niemcy (Polsat Sport 15:50 PN) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
3. Cracovia Kraków - Wisła Płock (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
4. Turcja - Ukraina (Polsat Sport Extra 18:20 PN) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Gruzji i Azerbejdżanie
5. 1.FC Union Berlin - 1.FC Kaiserslautern (Eleven Sports 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
6. Arsenal Londyn - West Bromwich Albion (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
7. Real Betis - UD Levante (Eleven 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
8. SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam (nSport+ 13:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
9. Borussia Dortmund - Real Madryt (nSport+ 15:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
10. Chrobry Głogów - Piast Gliwice (Polsat Sport 17:45 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
11. LOTTO Zapasy Bydgoszcz - WKS WSZ Grunwald - Sobieski Poznań (TVP Sport 17:50 WT) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza
12. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska
13. Polska - Węgry (Polsat Sport Extra 18:20 WT) - futsal, Eliminacje Mistrzostw Europy
14. Eskilstuna Smederna - Elit Vetlanda (Eleven Sports 19:00 WT) - żużel, liga szwedzka
15. Borussia Dortmund - Real Madryt (C+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
16. Spartak Moskwa - Liverpool FC (C+ Sport 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
17. SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam (C+ Sport 2 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
18. AS Monaco - FC Porto (nSport+ 20:40 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
19. Atletico Madryt - Chelsea Londyn (nSport+ 13:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
20. Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport 14:45 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
21. Paris Saint-Germain - Bayern Monachium (nSport+ 15:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
22. Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra (Polsat Sport 17:45 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Superpuchar Polski
23. Polska - Włochy (TVP Sport 17:45 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy
24. Qarabag Agdam - AS Roma (C+ Sport 17:55 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
25. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen (Eleven Sports 18:25 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
26. Elit Vetlanda - Eskilstuna Smederna (Eleven 19:00 ŚR) - żużel, liga szwedzka
27. ABANCA Ademar Leon - FC Barcelona (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska
28. Paris Saint-Germain - Bayern Monachium (C+, TVP 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
29. Sporting Lizbona - FC Barcelona (C+ Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
30. Atletico Madryt - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
31. CSKA Moskwa - Manchester United (nSport+ 20:40 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
32. FK Astana - Slavia Praga (Eurosport 1 16:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
33. BATE Borysów - Arsenal Londyn (C+ Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
34. Athletic Bilbao - Zoria Ługańsk (C+ Sport 2 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
35. Lazio Rzym - SV Zulte-Waregem (nSport+ 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
36. Zenit Sankt Petersburg - Real Sociedad (Eurosport 1 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
37. 1.FC Koln - Crvena Zvezda Belgrad (TVP Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
38. VfL Gummersbach - Fuchse Berlin (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
39. Everton FC - Apollon Limassol (C+ Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
40. Olympique Lyon - Atalanta Bergamo (C+ Sport 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
41. Maccabi Tel-Awiw - Villarreal CF (nSport+ 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
42. AC Milan - HNK Rijeka (Eurosport 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
43. Lokomotiw Moskwa - FC Zlin (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska
44. Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
45. Cuprum Lubin - MKS Będzin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
46. FC Ingolstadt - SV Darmstadt (Eleven Sports 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
47. Polska - Ukraina (TVP Sport 20:15 PT) - boks kobiet, mecz towarzyski
48. Arka Gdynia - Cracovia Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 20:30 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
50. Ruch Chorzów - Miedź Legnica (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
51. AS Monaco - Montpellier HSC (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska
52. Celta Vigo - Girona FC (Eleven Extra 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
53. FC Barcelona - Baskonia (Sportklub 21:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
54. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole (C+ Sport 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska
55. 1.FC Nurnberg - Arminia Bielefeld (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
56. Huddersfield Town - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
57. Indykpol AZS Olsztyn - Espadon Szczecin (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
58. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, nSport+ 15:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
59. FC Augsburg - Borussia Dortmund (Eleven Sports 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
60. RK Celje Pivovarna Lasko - PGE VIVE Kielce (C+ 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
61. Manchester United - Crystal Palace (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
62. SK Niederosterreich Sankt Polten - Sturm Graz (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
63. Sevilla FC - Malaga CF (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
64. Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux (Eleven Extra 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
65. Chrobry Głogów - Odra Opole (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
66. Pogoń Szczecin - Korona Kielce (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
67. Udinese Calcio - Sampdoria Genua (Eleven 18:08 SOB) - piłka nożna, liga włoska
68. Chelsea Londyn - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
69. HSV Hamburg - Werder Brema (Eleven Sports 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
70. SV Mattersburg - Rapid Wiedeń (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
71. Węgry - Polska (TVP Sport 18:55 SOB) - hokej na lodzie, mecz towarzyski
72. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
73. Robert Parzęczewski - Tomas Adamek (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala w Łomiankach
74. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
75. BM. Logrono La Rioja - Liberbank C. Encantada (Sportklub 20:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska
76. Genoa CFC - Bologna FC (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
77. CD Leganes - Atletico Madryt (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
78. Orlando City SC - FC Dallas (Eurosport 1 22:00 SOB) - piłka nożna, MLS
79. Admira Wacker Modling - LASK Linz (Sportklub 22:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
80. Dukla Praga - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 22:40 SOB) - piłka nożna, liga czeska
81. Formuła 1 - Grand Prix Malezji* (Eleven 8:45 ND)
82. Real Sociedad - Real Betis (Eleven Extra 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
83. SSC Napoli - Cagliari Calcio (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
84. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
85. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport Extra 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
86. TBV Lemgo - TVB 1898 Stuttgart (Sportklub 12:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
87. Arsenal Londyn - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 12:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
88. SC Freiburg - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
89. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinzenbach* (Eurosport 1 14:00 ND)
90. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
91. Benevento Calcio - Inter Mediolan (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
92. Górnik Zabrze - Piast Gliwice (C+ 15:00 ND) - piłka nożna, liga polska
93. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
94. Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
95. Everton FC - Burnley FC (C+ Sport 2 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska
96. Hertha Berlin - Bayern Monachium (Eleven Sports 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
97. Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (Polsat Sport News 15:30 ND) - piłka nożna, liga rosyjska
98. Słowacja - Polska (TVP Sport 15:50 ND) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy
99. FC Barcelona - UD Las Palmas (Eleven 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
100. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
101. Montpellier HB - Motor Zaporoże (nSport+ 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
102. Newcastle United - Liverpool FC (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
103. Lech Poznań - Legia Warszawa (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska
104. AC Milan - AS Roma (Eleven Sports 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
105. 1.FC Koln - RB Lipsk (Eleven Extra 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
106. Orlen Wisła Płock - FC Barcelona (C+ Sport, Eleven 18:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
107. Philadelphia Union - Seattle Sounders (Eurosport 1 19:00 ND) - piłka nożna, MLS
108. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC (Sportklub 19:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
109. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
110. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
111. Real Madryt - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
112. Real Madryt - MoraBanc Andorra (Sportklub 23:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
 
 
 
 
 
 

1. Rosja - Bułgaria 1
2. Azerbejdżan - Niemcy 2
3. Cracovia Kraków - Wisła Płock 1
4. Turcja - Ukraina 1
5. 1.FC Union Berlin - 1.FC Kaiserslautern 2
6. Arsenal Londyn - West Bromwich Albion 1
7. Real Betis - UD Levante 1
8. SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam 1
9. Borussia Dortmund - Real Madryt 2
10. Chrobry Głogów - Piast Gliwice 2
11. LOTTO Zapasy Bydgoszcz - WKS WSZ Grunwald - Sobieski Poznań 1
12. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2
13. Polska - Węgry 1
14. Eskilstuna Smederna - Elit Vetlanda 2
15. Borussia Dortmund - Real Madryt 2
16. Spartak Moskwa - Liverpool FC 2
17. SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam 1
18. AS Monaco - FC Porto 1
19. Atletico Madryt - Chelsea Londyn X
20. Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2
21. Paris Saint-Germain - Bayern Monachium 2
22. Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra 1
23. Polska - Włochy 1
24. Qarabag Agdam - AS Roma 2
25. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen 2
26. Elit Vetlanda - Eskilstuna Smederna 1
27. ABANCA Ademar Leon - FC Barcelona 2
28. Paris Saint-Germain - Bayern Monachium X
29. Sporting Lizbona - FC Barcelona 2
30. Atletico Madryt - Chelsea Londyn X
31. CSKA Moskwa - Manchester United 2
32. FK Astana - Slavia Praga 2
33. BATE Borysów - Arsenal Londyn 2
34. Athletic Bilbao - Zoria Ługańsk 1
35. Lazio Rzym - SV Zulte-Waregem 1
36. Zenit Sankt Petersburg - Real Sociedad 1
37. 1.FC Koln - Crvena Zvezda Belgrad 1
38. VfL Gummersbach - Fuchse Berlin 1
39. Everton FC - Apollon Limassol 1
40. Olympique Lyon - Atalanta Bergamo 1
41. Maccabi Tel-Awiw - Villarreal CF 2
42. AC Milan - HNK Rijeka 1
43. Lokomotiw Moskwa - FC Zlin 1
44. Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław 2
45. Cuprum Lubin - MKS Będzin 1
46. FC Ingolstadt - SV Darmstadt 2
47. Polska - Ukraina 1
48. Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1
49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen 1
50. Ruch Chorzów - Miedź Legnica 2
51. AS Monaco - Montpellier HSC 1
52. Celta Vigo - Girona FC 1
53. FC Barcelona - Baskonia 1
54. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole 1
55. 1.FC Nurnberg - Arminia Bielefeld 1
56. Huddersfield Town - Tottenham Hotspur 2
57. Indykpol AZS Olsztyn - Espadon Szczecin 1
58. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1
59. FC Augsburg - Borussia Dortmund 2
60. RK Celje Pivovarna Lasko - PGE VIVE Kielce 2
61. Manchester United - Crystal Palace 1
62. SK Niederosterreich Sankt Polten - Sturm Graz 2
63. Sevilla FC - Malaga CF 1
64. Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux 1
65. Chrobry Głogów - Odra Opole X
66. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2
67. Udinese Calcio - Sampdoria Genua 2
68. Chelsea Londyn - Manchester City 1
69. HSV Hamburg - Werder Brema 1
70. SV Mattersburg - Rapid Wiedeń 2
71. Węgry - Polska 2
72. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg 1
73. Robert Parzęczewski - Tomas Adamek 1
74. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
75. BM. Logrono La Rioja - Liberbank C. Encantada 1
76. Genoa CFC - Bologna FC 1
77. CD Leganes - Atletico Madryt 2
78. Orlando City SC - FC Dallas 1
79. Admira Wacker Modling - LASK Linz 1
80. Dukla Praga - Sparta Praga 2
82. Real Sociedad - Real Betis 1
83. SSC Napoli - Cagliari Calcio 1
84. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam 2
85. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 2
86. TBV Lemgo - TVB 1898 Stuttgart 1
87. Arsenal Londyn - Brighton & Hove Albion 1
88. SC Freiburg - TSG 1899 Hoffenheim 2
90. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
91. Benevento Calcio - Inter Mediolan 2
92. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1
93. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel 2
94. Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
95. Everton FC - Burnley FC 1
96. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
97. Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa 1
98. Słowacja - Polska 2
99. FC Barcelona - UD Las Palmas 1
100. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach 1
101. Montpellier HB - Motor Zaporoże 1
102. Newcastle United - Liverpool FC 2
103. Lech Poznań - Legia Warszawa 1
104. AC Milan - AS Roma 1
105. 1.FC Koln - RB Lipsk 2
106. Orlen Wisła Płock - FC Barcelona 2
107. Philadelphia Union - Seattle Sounders 2
108. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1
109. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
110. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2
111. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
112. Real Madryt - MoraBanc Andorra 1

nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#192 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano dziś, 08:48

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 38
Obowiązuje na dni: 25.09-1.10.2017
 
  
 
2. Azerbejdżan - Niemcy  1
3. Cracovia Kraków - Wisła Płock  1
6. Arsenal Londyn - West Bromwich Albion  1
8. SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam  1
9. Borussia Dortmund - Real Madryt  2
10. Chrobry Głogów - Piast Gliwice  1
11. LOTTO Zapasy Bydgoszcz - WKS WSZ Grunwald - Sobieski Poznań  2
12. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock  2
13. Polska - Węgry  1
15. Borussia Dortmund - Real Madryt  2
 
 
16. Spartak Moskwa - Liverpool FC  2
17. SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam  1
18. AS Monaco - FC Porto  1
20. Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2
23. Polska - Włochy  1
24. Qarabag Agdam - AS Roma  2
25. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen  1
27. ABANCA Ademar Leon - FC Barcelona  2
28. Paris Saint-Germain - Bayern Monachium  2
29. Sporting Lizbona - FC Barcelona  2
 
 
31. CSKA Moskwa - Manchester United  2
32. FK Astana - Slavia Praga  1
33. BATE Borysów - Arsenal Londyn  2
34. Athletic Bilbao - Zoria Ługańsk  1
35. Lazio Rzym - SV Zulte-Waregem  1
36. Zenit Sankt Petersburg - Real Sociedad  1
37. 1.FC Koln - Crvena Zvezda Belgrad  1
39. Everton FC - Apollon Limassol  1
40. Olympique Lyon - Atalanta Bergamo  1
41. Maccabi Tel-Awiw - Villarreal CF  1
 
 
42. AC Milan - HNK Rijeka  1
43. Lokomotiw Moskwa - FC Zlin  1
47. Polska - Ukraina  1
48. Arka Gdynia - Cracovia Kraków  X
51. AS Monaco - Montpellier HSC  1
53. FC Barcelona - Baskonia  1
54. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole  1
56. Huddersfield Town - Tottenham Hotspur  2
59. FC Augsburg - Borussia Dortmund  2
60. RK Celje Pivovarna Lasko - PGE VIVE Kielce  2
 
 
61. Manchester United - Crystal Palace  1
63. Sevilla FC - Malaga CF 1
64. Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux  1
68. Chelsea Londyn - Manchester City  1
69. HSV Hamburg - Werder Brema  1
70. SV Mattersburg - Rapid Wiedeń  1
71. Węgry - Polska  2
72. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg  1
77. CD Leganes - Atletico Madryt  2
80. Dukla Praga - Sparta Praga  2
 
 
83. SSC Napoli - Cagliari Calcio  1
84. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam  1
85. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń  1
86. TBV Lemgo - TVB 1898 Stuttgart  1
87. Arsenal Londyn - Brighton & Hove Albion  1
88. SC Freiburg - TSG 1899 Hoffenheim  2
89. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinzenbach - Maciej Kot
90. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam  2
91. Benevento Calcio - Inter Mediolan  2
92. Górnik Zabrze - Piast Gliwice  1
 
 
94. Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2
96. Hertha Berlin - Bayern Monachium  2
98. Słowacja - Polska  2
99. FC Barcelona - UD Las Palmas  1
101. Montpellier HB - Motor Zaporoże  1
103. Lech Poznań - Legia Warszawa  1
106. Orlen Wisła Płock - FC Barcelona  2
109. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
110. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn  2
111. Real Madryt - Espanyol Barcelona  1
112. Real Madryt - MoraBanc Andorra  1

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#193 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 211 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano dziś, 10:20

1. Rosja - Bułgaria 1
2. Azerbejdżan - Niemcy 2
3. Cracovia Kraków - Wisła Płock 1
4. Turcja - Ukraina 1
5. 1.FC Union Berlin - 1.FC Kaiserslautern 2
6. Arsenal Londyn - West Bromwich Albion 1
7. Real Betis - UD Levante 1
8. SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam 1
9. Borussia Dortmund - Real Madryt X
10. Chrobry Głogów - Piast Gliwice 2
 
 
11. LOTTO Zapasy Bydgoszcz - WKS WSZ Grunwald - Sobieski Poznań 1
12. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2
13. Polska - Węgry 1
14. Eskilstuna Smederna - Elit Vetlanda 2
15. Borussia Dortmund - Real Madryt X
16. Spartak Moskwa - Liverpool FC 2
17. SSC Napoli - Feyenoord Rotterdam 1
18. AS Monaco - FC Porto 1
19. Atletico Madryt - Chelsea Londyn 1
20. Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
 
 
21. Paris Saint-Germain - Bayern Monachium X
22. Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra 1
23. Polska - Włochy 1
24. Qarabag Agdam - AS Roma 2
25. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen 2
26. Elit Vetlanda - Eskilstuna Smederna 1
27. ABANCA Ademar Leon - FC Barcelona 2
28. Paris Saint-Germain - Bayern Monachium X
29. Sporting Lizbona - FC Barcelona 2
30. Atletico Madryt - Chelsea Londyn 1
 
 
31. CSKA Moskwa - Manchester United 2
32. FK Astana - Slavia Praga 2
33. BATE Borysów - Arsenal Londyn 2
34. Athletic Bilbao - Zoria Ługańsk 1
35. Lazio Rzym - SV Zulte-Waregem 1
36. Zenit Sankt Petersburg - Real Sociedad 1
37. 1.FC Koln - Crvena Zvezda Belgrad 1
38. VfL Gummersbach - Fuchse Berlin 1
39. Everton FC - Apollon Limassol 1
40. Olympique Lyon - Atalanta Bergamo 1
 
 
41. Maccabi Tel-Awiw - Villarreal CF 2
42. AC Milan - HNK Rijeka 1
43. Lokomotiw Moskwa - FC Zlin 1
44. Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław 2
45. Cuprum Lubin - MKS Będzin 1
46. FC Ingolstadt - SV Darmstadt 2
47. Polska - Ukraina 1
48. Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1
49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen 1
50. Ruch Chorzów - Miedź Legnica X
 
 
51. AS Monaco - Montpellier HSC 1
52. Celta Vigo - Girona FC 1
53. FC Barcelona - Baskonia 1
54. NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole 1
55. 1.FC Nurnberg - Arminia Bielefeld 1
56. Huddersfield Town - Tottenham Hotspur 2
57. Indykpol AZS Olsztyn - Espadon Szczecin 1
58. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1
59. FC Augsburg - Borussia Dortmund 2
60. RK Celje Pivovarna Lasko - PGE VIVE Kielce 2
 
 
61. Manchester United - Crystal Palace 1
62. SK Niederosterreich Sankt Polten - Sturm Graz 2
63. Sevilla FC - Malaga CF 1
64. Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux 1
65. Chrobry Głogów - Odra Opole X
66. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2
67. Udinese Calcio - Sampdoria Genua 2
68. Chelsea Londyn - Manchester City 2
69. HSV Hamburg - Werder Brema 1
70. SV Mattersburg - Rapid Wiedeń 2
 
 
71. Węgry - Polska 2
72. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg 1
73. Robert Parzęczewski - Tomas Adamek 1
74. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
75. BM. Logrono La Rioja - Liberbank C. Encantada 1
76. Genoa CFC - Bologna FC 1
77. CD Leganes - Atletico Madryt 2
78. Orlando City SC - FC Dallas 1
79. Admira Wacker Modling - LASK Linz 1
80. Dukla Praga - Sparta Praga 2
 
 
82. Real Sociedad - Real Betis 1
83. SSC Napoli - Cagliari Calcio 1
84. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam 2
85. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 2
86. TBV Lemgo - TVB 1898 Stuttgart 1
87. Arsenal Londyn - Brighton & Hove Albion 1
88. SC Freiburg - TSG 1899 Hoffenheim 2
90. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
91. Benevento Calcio - Inter Mediolan 2
 
 
92. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1
93. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel 2
94. Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
95. Everton FC - Burnley FC 1
96. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
97. Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa 1
98. Słowacja - Polska 2
99. FC Barcelona - UD Las Palmas 1
 
 
100. Austria Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach 1
101. Montpellier HB - Motor Zaporoże 1
102. Newcastle United - Liverpool FC 2
103. Lech Poznań - Legia Warszawa X
104. AC Milan - AS Roma 1
105. 1.FC Koln - RB Lipsk 2
106. Orlen Wisła Płock - FC Barcelona 1
107. Philadelphia Union - Seattle Sounders 2
108. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1
109. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
 
 
110. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2
111. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
112. Real Madryt - MoraBanc Andorra 1