Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurierowy Bukmacher 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
189 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9089 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 08 styczeń 2017 - 16:37

Regulamin Kurierowy Bukmacher 2017:

1. Przed przystąpieniem do gry, użytkownik ma obowiązek przeczytania poniższego regulaminu.
2. Zwycięzca typowania, otrzyma rangę Król SK Bukmacher 17.
3. W przypadku równej ilości punktów na koniec zabawy o wyższym miejscu w tabeli decydować będzie:
a) mniejsza ilość kolejek w której gracz nie typował.
b ) większa ilość punktów w typowaniu z 2016 r.
c) dodatkowe spotkanie.
4. W typowaniu, mogą uczestniczyć jedynie zarejestrowani użytkownicy.
5. Do typowania można dołączyć w każdej chwili. Nowi typerzy, startują z zerowym dorobkiem punktowym.
6. Typowanie trwa od 9.01.2016 do 31.12.2016, do godziny 23:59.
7. W każdym nowym tygodniu, będę podawał aktualny zestaw par, a @aro aktualną tabelę.
8. Typowanie obejmuje spotkania, które będą transmitowane na następujących stacjach:
- CANAL+
- CANAL+ Sport
- CANAL+ Sport 2
- nSport+
- Eleven
- Eleven Sports
- Eleven Extra
- Extreme Sports Channel
- TVN Turbo
- Kanały dodatkowe
- Eurosport
- Eurosport 2
- Polsat Sport
- Polsat Sport Extra
- Polsat Sport News
- Sportklub
- TVP Sport
- TVP 1
- TVP 2
- Polsat
9. Zestaw par, będzie obejmował spotkania transmitowane na żywo lub z tzw. "poślizgiem".
10. Godzina przed danym spotkaniem, będzie oznaczać godzinę rozpoczęcia danej transmisji na jednym z ww. kanałów.
11. Spotkania mogą być typowane do 15 minut od czasu rozpoczęcia transmisji w danym kanale. W przypadku notorycznego typowania meczów po rozpoczęciu, gracz zostanie usunięty z zabawy.
12. Użytkownik nie może edytować posta, po oddaniu typów. W przeciwnym wypadku, typy nie zostaną uznane.
13. Jeśli dany gracz po prostu kopiuje typy od kogoś innego (np. z takimi samymi błędami) to wtedy będzie karany dyskwalifikacją w danej kolejce.
14. Zestaw par obejmuje wybrane przeze mnie transmisje sportowe z ww. kanałów. Gracz może poczuć się jak typowy bukmacher - nie musi typować wszystkich spotkań, może sam wybrać sobie pozycje, które chce obstawić. Ale uwaga: po pierwsze - musi wytypować przynajmniej 50% lub jak kto woli połowę pozycji z zestawu par (czyli jak wszystkich jest 80 to musi wytypować 40, bo w przypadku mniejszej ilości zostanie ukarany dyskwalifikacją), a za błędny typ jest ukarany minusowym punktem, więc warto się zastanowić co się wybiera. Oczywiście równie dobrze może typować wszystko - to już leży w jego gestii.
15. Nie można typować z tzw. podpórką. Można typować tylko 1 (gospodarze), 2 (goście) lub X (remis). W przypadku dogrywki pod uwagę jest brany wynik końcowy.
16. NAJWAŻNIEJSZA ZMIANA: Od tej edycji nie usuwamy z zabawy gracza, który nie typował w 5 kolejkach.
17. Punktacja:
(+1p) za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia
(-1p) za błędne wytypowanie rozstrzygnięcia.
18. Sposoby typowania:
1 - zwycięstwo gospodarzy
2 - zwycięstwo gości
X - remis
19. Zawody sportowe, które są oznaczone symbolem gwiazdki (*) oznaczają, iż trzeba w danym spotkaniu wytypować zwycięzcę danego wydarzenia.
20. Tytułu będzie bronił @kisiel95.
23. Tą edycję typowania poprowadzę razem z @aro, który będzie odpowiedzialny za liczenie punktów. W przypadku błędów w tabeli bardzo proszę zgłaszać się do niego, ja odpowiadam jedynie za zestawy par i ogólne sprawne przeprowadzenie zabawy.
23. Sprawy które nie zostały wymienione w w/w regulaminie będą rozst[beep]ne przeze mnie. W razie jakichś wątpliwości dotyczących regulaminu na rok 2017, proszę o informacje na PW.

Pierwszy zestaw par podam już dzisiaj.


PS: Jeżeli ma ktoś jakieś zastrzeżenia do regulaminu lub inne pytania/propozycje, bardzo proszę pisać do mnie na PW.








Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 9-15.01.2017

1. Giacomini Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka kobiet, liga polska
2. Clearex Chorzów - Red Dragons Puławy (TVP Sport 20:05 PN) - futsal, liga polska
3. Cambridge United - Leeds United (Eleven Sports 20:40 PN) - piłka nożna, Puchar Anglii
4. Osasuna Pampeluna - Valencia CF (Eleven 20:45 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
5. Montreal Canadiens - Washington Capitals (TVP Sport 1:30 WT) - hokej na lodzie, NHL
6. Telekom Baku - Chemik Police (Polsat Sport 14:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
7. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Dresdner SC (Polsat Sport Extra 15:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
8. Eczacibasi VitrA Stambuł - VakifBank Stambuł (Polsat Sport News 15:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
9. ROSA Radom - Openjobmetis Varese (C+ Sport 18:20 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
10. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine (Eleven Sprots 18:25 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej
11. Frölunda HC - HC Fribourg-Gottéron (TVP Sport 18:50 WT) - hokej, Liga Mistrzów
12. Växjö Lakers - Sparta Praga (TVP Sport 19:50 WT) - hokej, Liga Mistrzów
13. Saint-Raphael Var VB - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 20:30 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
14. Manchester United - Hull City (Eleven 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
15. FC Sochaux - AS Monaco (Eleven Sports 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej
16. SSC Napoli - Spezia Calcio (Polsat Sport Extra 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch
17. Atletico Madryt - UD Las Palmas (C+ Sport 21:15 WT) - piłka nożna, Puchar Króla
18. AC Fiorentina - Chievo Verona (Polsat Sport 16:20 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
19. Fenerbahce Stambuł - Azerrail Baku (Polsat Sport Extra 17:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
20. Szolnoki Olaj - Stelmet Zielona Góra (C+ Sport 17:55 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
21. Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp (Eleven Sports 18:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej
22. Francja - Brazylia (TVP Sport 20:35 ŚR) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
23. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo (Polsat Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
24. Southampton FC - Liverpool FC (Eleven 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
25. Paris Saint-Germain - FC Metz (Eleven Sports 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej
26. FC Barcelona - Athletic Bilbao (C+ Sport 21:10 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
27. Słowenia - Angola (TVP Sport 13:50 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
28. Rosja - Japonia (TVP Sport 17:35 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
29. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano (Polsat Sport News 20:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
30. Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (Sportklub 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
31. Polska - Norwegia (TVP 2, TVP Sport 13:50 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
32. Reading FC - Queens Park Rangers (Eleven Sports 20:55 CZW) - piłka nożna, 2.liga angielska
33. AC Milan - Torino FC (Polsat Sport Extra 20:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Włoch
34. Denver Nuggets - Indiana Pacers (C+ Sport 21:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA
35. Sevilla FC - Real Madryt (C+ Sport 2 21:10 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla
36. Białoruś - Chile (TVP Sport 13:50 PT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
37. GKS Tychy - Orlik Opole (TVP Sport 19:25 PT) - hokej na lodzie, liga polska
38. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław (Polsat Sport 20:15 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
39. Bunge Ravenna - Exprivia Molfetta (Sportklub 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
40. Leeds United - Derby County (Eleven, Eleven Extra 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
41. LOSC Lille - AS Saint-Etienne (Eleven Sports 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska
42. Real Madryt - Mccabi FOX Tel-Awiw (Polsat Sport Extra 20:55 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
43. Washinhton Capitals - Chicago Blackhawks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
44. Utah Jazz - Detroit Pistons (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
45. CD Leganes - Athletic Bilbao (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
46. Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion (C+ Sport 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
47. Brazylia - Polska (TVP 2, TVP Sport 14:40 SOB) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
48. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Wiśle* (TVP 1, Eurosport 1 15:50 SOB)
49. Swansea City - Arsenal Londyn (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
50. Fulham Londyn - Barnsley FC (Eleven Extra 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
51. FC Barcelona - UD Las Palmas (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
52. Stade Rennes - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
53. Norwegia - Rosja (TVP Sport 17:35 SOB) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
54. Crotone FC - Bologna FC (Eleven Extra 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
55. Leicester City - Chelsea Londyn (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
56. Atletico Madryt - Real Betis (Eleven 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
57. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
58. Toulouse FC - FC Nantes (Eleven Extra 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
59. Mateusz Rębecki - Adam Golonkiewicz (Polsat Sport 20:30 SOB) - sporty walki, gala FEN 15 Final Strike
60. Węgry - Chorwacja (TVP Sport 20:35 SOB) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
61. Deportivo La Coruna - Villarreal CF (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
62. Inter Mediolan - Chievo Verona (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
63. Chicago Bulls - New Orleans Pelicans (C+ Sport 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
64. Montreal Canadiens - New York Rangers (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
65. Washington Wizards - Philadelphia 76ers (C+ Sport 2:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
66. Angers SCO - Girondins Bordeaux (Eleven Sports 8:00 ND) - piłka nożna, liga francuska
67. Valencia CF - Espanyol Barcelona (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
68. Cagliari Calcio - Genoa CFC (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
69. Roda JC Kerkrade - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
70. Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
71. Everton FC - Manchester City (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
72. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
73. Udinese Calcio - AS Roma (Eleven 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
74. SSC Napoli - Pescara Calcio (Eleven Sports 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
75. Sampdoria Genua - Empoli FC (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
76. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Wiśle* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 15:50 ND)
77. Manchester United - Liverpool FC (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
78. SM Caen - Olympique Lyon (Eleven Sports 16:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
79. Francja - Norwegia (TVP Sport 17:45 ND) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
80. Granada CF - Osasuna Pampeluna (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
81. Iberostar Tenerife - FC Barcelona (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
82. Sir Safety Conad Perugia - Diatec Trentina (Sportklub 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
83. Brazylia - Japonia (TVP Sport 20:35 ND) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
84. Sevilla FC - Real Madryt (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
85. AC Fiorentina - Juventus Turyn (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
86. Olympique Marsylia - AS Monaco (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
87. Toronto Raptors - New York Knicks (C+ Sport 21:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
88. Yair Rodriguez - BJ Penn (Extreme Sports Channel 4:00 PN) - sporty walki, gala UFC Fight Night

Użytkownik lukas_k edytował ten post 08 styczeń 2017 - 16:37

nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#2 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 08 styczeń 2017 - 21:46

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 9-15.01.2017

1. Giacomini Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała  2
3. Cambridge United - Leeds United  2
6. Telekom Baku - Chemik Police  1
7. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Dresdner SC  1
10. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine  1
13. Saint-Raphael Var VB - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  1
14. Manchester United - Hull City  1
15. FC Sochaux - AS Monaco  2
16. SSC Napoli - Spezia Calcio  1
17. Atletico Madryt - UD Las Palmas  1

 

18. AC Fiorentina - Chievo Verona  1
20. Szolnoki Olaj - Stelmet Zielona Góra  1
21. Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp  1
22. Francja - Brazylia  1
23. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo  1
24. Southampton FC - Liverpool FC  2
25. Paris Saint-Germain - FC Metz  1
26. FC Barcelona - Athletic Bilbao  1
27. Słowenia - Angola  1
28. Rosja - Japonia  1

 

31. Polska - Norwegia  1
33. AC Milan - Torino FC  1
34. Denver Nuggets - Indiana Pacers  2
35. Sevilla FC - Real Madryt  2
36. Białoruś - Chile  1
41. LOSC Lille - AS Saint-Etienne  X
42. Real Madryt - Mccabi FOX Tel-Awiw  1
44. Utah Jazz - Detroit Pistons  1
46. Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion  1
47. Brazylia - Polska  2

 

49. Swansea City - Arsenal Londyn  2
51. FC Barcelona - UD Las Palmas  1
52. Stade Rennes - Paris Saint-Germain  2
53. Norwegia - Rosja  1
55. Leicester City - Chelsea Londyn  2
56. Atletico Madryt - Real Betis  1
57. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam  1
60. Węgry - Chorwacja  2
62. Inter Mediolan - Chievo Verona  1
63. Chicago Bulls - New Orleans Pelicans  1

 

65. Washington Wizards - Philadelphia 76ers  1
67. Valencia CF - Espanyol Barcelona  1
69. Roda JC Kerkrade - Feyenoord Rotterdam  2
71. Everton FC - Manchester City  2
72. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam  2
73. Udinese Calcio - AS Roma  2
74. SSC Napoli - Pescara Calcio  1
75. Sampdoria Genua - Empoli FC  1
77. Manchester United - Liverpool FC  X
78. SM Caen - Olympique Lyon  2

 

79. Francja - Norwegia  1
80. Granada CF - Osasuna Pampeluna  1
81. Iberostar Tenerife - FC Barcelona  2
83. Brazylia - Japonia  1
84. Sevilla FC - Real Madryt  2
85. AC Fiorentina - Juventus Turyn  2
86. Olympique Marsylia - AS Monaco  2
87. Toronto Raptors - New York Knicks  1

 

Jeśli można to chciałbym, aby typy były oddawane w ten sposób czyli bez opisów gdzie jest transmisja i oddzielone zawsze po 10 typie...

Tak oddane typy zdecydowanie łatwiej się podlicza...z góry dziękuje za zastosowanie do mojej prośby...


Użytkownik aro edytował ten post 08 styczeń 2017 - 21:47

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#3 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 08 styczeń 2017 - 22:34

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 9-15.01.2017

6. Telekom Baku - Chemik Police (2)
7. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Dresdner SC (1)
9. ROSA Radom - Openjobmetis Varese (1)
11. Frölunda HC - HC Fribourg-Gottéron (1)
13. Saint-Raphael Var VB - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (2)
14. Manchester United - Hull City (1)
15. FC Sochaux - AS Monaco (2)
16. SSC Napoli - Spezia Calcio (1)
17. Atletico Madryt - UD Las Palmas (1)
20. Szolnoki Olaj - Stelmet Zielona Góra (2)

22. Francja - Brazylia (1)
23. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo (1)
24. Southampton FC - Liverpool FC (2)
25. Paris Saint-Germain - FC Metz (1)
26. FC Barcelona - Athletic Bilbao (1)
27. Słowenia - Angola (1)
28. Rosja - Japonia (1)
29. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano (1)
30. Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (1)
31. Polska - Norwegia (2)

34. Denver Nuggets - Indiana Pacers (2)
36. Białoruś - Chile (1)
37. GKS Tychy - Orlik Opole (1)
38. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław (2)
42. Real Madryt - Mccabi FOX Tel-Awiw (1)
44. Utah Jazz - Detroit Pistons (1)
45. CD Leganes - Athletic Bilbao (2)
46. Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion (1)
49. Swansea City - Arsenal Londyn (2)
51. FC Barcelona - UD Las Palmas (1)

52. Stade Rennes - Paris Saint-Germain (2)
53. Norwegia - Rosja (1)
55. Leicester City - Chelsea Londyn (2)
56. Atletico Madryt - Real Betis (1)
57. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam (1)
60. Węgry - Chorwacja (2)
61. Deportivo La Coruna - Villarreal CF (2)
62. Inter Mediolan - Chievo Verona (1)
63. Chicago Bulls - New Orleans Pelicans (1)
65. Washington Wizards - Philadelphia 76ers (1)

69. Roda JC Kerkrade - Feyenoord Rotterdam (2)
71. Everton FC - Manchester City (2)
72. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam (2)
73. Udinese Calcio - AS Roma (2)
74. SSC Napoli - Pescara Calcio (1)
79. Francja - Norwegia (1)
81. Iberostar Tenerife - FC Barcelona (2)
83. Brazylia - Japonia (1)
85. AC Fiorentina - Juventus Turyn (2)
86. Olympique Marsylia - AS Monaco (2)

 

Mogą być typy tak w nawiasach? (wygodniej mi się tak typuje)



#4 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 210 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 09 styczeń 2017 - 11:50

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 9-15.01.2017

1. Giacomini Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka kobiet, liga polska - 2
2. Clearex Chorzów - Red Dragons Puławy (TVP Sport 20:05 PN) - futsal, liga polska - 1
3. Cambridge United - Leeds United (Eleven Sports 20:40 PN) - piłka nożna, Puchar Anglii - 2
4. Osasuna Pampeluna - Valencia CF (Eleven 20:45 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2
5. Montreal Canadiens - Washington Capitals (TVP Sport 1:30 WT) - hokej na lodzie, NHL - 2
6. Telekom Baku - Chemik Police (Polsat Sport 14:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 2
7. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Dresdner SC (Polsat Sport Extra 15:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1
8. Eczacibasi VitrA Stambuł - VakifBank Stambuł (Polsat Sport News 15:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 2
9. ROSA Radom - Openjobmetis Varese (C+ Sport 18:20 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
10. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine (Eleven Sprots 18:25 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej - 2
11. Frölunda HC - HC Fribourg-Gottéron (TVP Sport 18:50 WT) - hokej, Liga Mistrzów - 2
12. Växjö Lakers - Sparta Praga (TVP Sport 19:50 WT) - hokej, Liga Mistrzów - 2
13. Saint-Raphael Var VB - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 20:30 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 2
14. Manchester United - Hull City (Eleven 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej - 1
15. FC Sochaux - AS Monaco (Eleven Sports 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej  - 2
16. SSC Napoli - Spezia Calcio (Polsat Sport Extra 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch - 1
17. Atletico Madryt - UD Las Palmas (C+ Sport 21:15 WT) - piłka nożna, Puchar Króla - 1
18. AC Fiorentina - Chievo Verona (Polsat Sport 16:20 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch - 1
19. Fenerbahce Stambuł - Azerrail Baku (Polsat Sport Extra 17:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1
20. Szolnoki Olaj - Stelmet Zielona Góra (C+ Sport 17:55 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów - 2
21. Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp (Eleven Sports 18:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej - 1
22. Francja - Brazylia (TVP Sport 20:35 ŚR) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 1
23. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo (Polsat Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch - 1
24. Southampton FC - Liverpool FC (Eleven 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej - 2
25. Paris Saint-Germain - FC Metz (Eleven Sports 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej - 1
26. FC Barcelona - Athletic Bilbao (C+ Sport 21:10 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla - 1
27. Słowenia - Angola (TVP Sport 13:50 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 1
28. Rosja - Japonia (TVP Sport 17:35 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 1
29. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano (Polsat Sport News 20:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 2
30. Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (Sportklub 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga włoska - 2
31. Polska - Norwegia (TVP 2, TVP Sport 13:50 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 1
32. Reading FC - Queens Park Rangers (Eleven Sports 20:55 CZW) - piłka nożna, 2.liga angielska - 2
33. AC Milan - Torino FC (Polsat Sport Extra 20:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Włoch - 1
34. Denver Nuggets - Indiana Pacers (C+ Sport 21:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA - 1
35. Sevilla FC - Real Madryt (C+ Sport 2 21:10 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla - 2
36. Białoruś - Chile (TVP Sport 13:50 PT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 2
37. GKS Tychy - Orlik Opole (TVP Sport 19:25 PT) - hokej na lodzie, liga polska - 2
38. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław (Polsat Sport 20:15 PT) - siatkówka kobiet, liga polska - 1
39. Bunge Ravenna - Exprivia Molfetta (Sportklub 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska - 1
40. Leeds United - Derby County (Eleven, Eleven Extra 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska - 2
41. LOSC Lille - AS Saint-Etienne (Eleven Sports 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska - 2
42. Real Madryt - Mccabi FOX Tel-Awiw (Polsat Sport Extra 20:55 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga - 2
43. Washinhton Capitals - Chicago Blackhawks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL - 2
44. Utah Jazz - Detroit Pistons (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA - 2
45. CD Leganes - Athletic Bilbao (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2
46. Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion (C+ Sport 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska - 1
47. Brazylia - Polska (TVP 2, TVP Sport 14:40 SOB) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 2
48. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Wiśle* (TVP 1, Eurosport 1 15:50 SOB) - Domen Prevc
49. Swansea City - Arsenal Londyn (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska - 2
50. Fulham Londyn - Barnsley FC (Eleven Extra 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska - 1
51. FC Barcelona - UD Las Palmas (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska - 1
52. Stade Rennes - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska - 2
53. Norwegia - Rosja (TVP Sport 17:35 SOB) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 2
54. Crotone FC - Bologna FC (Eleven Extra 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska - 2
55. Leicester City - Chelsea Londyn (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska - 2
56. Atletico Madryt - Real Betis (Eleven 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska - 1
57. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska - 1
58. Toulouse FC - FC Nantes (Eleven Extra 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska - 1
59. Mateusz Rębecki - Adam Golonkiewicz (Polsat Sport 20:30 SOB) - sporty walki, gala FEN 15 Final Strike - 1
60. Węgry - Chorwacja (TVP Sport 20:35 SOB) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 2
61. Deportivo La Coruna - Villarreal CF (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2
62. Inter Mediolan - Chievo Verona (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska - 1
63. Chicago Bulls - New Orleans Pelicans (C+ Sport 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA - 2
64. Montreal Canadiens - New York Rangers (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL - 1
65. Washington Wizards - Philadelphia 76ers (C+ Sport 2:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA - 1
66. Angers SCO - Girondins Bordeaux (Eleven Sports 8:00 ND) - piłka nożna, liga francuska - 1
67. Valencia CF - Espanyol Barcelona (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2
68. Cagliari Calcio - Genoa CFC (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska - 1
69. Roda JC Kerkrade - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska - 2
70. Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska - 2
71. Everton FC - Manchester City (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska - 2
72. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska - 2
73. Udinese Calcio - AS Roma (Eleven 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska - 2
74. SSC Napoli - Pescara Calcio (Eleven Sports 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska - 1
75. Sampdoria Genua - Empoli FC (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska - 1
76. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Wiśle* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 15:50 ND) - Kamil Stoch
77. Manchester United - Liverpool FC (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska - 2
78. SM Caen - Olympique Lyon (Eleven Sports 16:55 ND) - piłka nożna, liga francuska - 2
79. Francja - Norwegia (TVP Sport 17:45 ND) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 1
80. Granada CF - Osasuna Pampeluna (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2
81. Iberostar Tenerife - FC Barcelona (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska - 2
82. Sir Safety Conad Perugia - Diatec Trentina (Sportklub 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska - 2
83. Brazylia - Japonia (TVP Sport 20:35 ND) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji - 1
84. Sevilla FC - Real Madryt (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska  - 2
85. AC Fiorentina - Juventus Turyn (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska - 1
86. Olympique Marsylia - AS Monaco (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska - 2
87. Toronto Raptors - New York Knicks (C+ Sport 21:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA - 2
88. Yair Rodriguez - BJ Penn (Extreme Sports Channel 4:00 PN) - sporty walki, gala UFC Fight Night  - 1



#5 kibictyper

kibictyper

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Od: 25 sty 2014
  • LokalizacjaRadoszyce

Napisano 09 styczeń 2017 - 18:11

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 9-15.01.2017

1. Giacomini Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 1
3. Cambridge United - Leeds United 2
4. Osasuna Pampeluna - Valencia CF X
6. Telekom Baku - Chemik Police 2
7. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Dresdner SC 1
8. Eczacibasi VitrA Stambuł - VakifBank Stambuł 1
9. ROSA Radom - Openjobmetis Varese 1
10. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine 1
13. Saint-Raphael Var VB - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2
14. Manchester United - Hull City 1
 

15. FC Sochaux - AS Monaco 2
16. SSC Napoli - Spezia Calcio 1
17. Atletico Madryt - UD Las Palmas 1
18. AC Fiorentina - Chievo Verona 1
19. Fenerbahce Stambuł - Azerrail Baku 1
20. Szolnoki Olaj - Stelmet Zielona Góra 2
21. Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp 2
22. Francja - Brazylia 1
23. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1
24. Southampton FC - Liverpool FC 2
 

25. Paris Saint-Germain - FC Metz 1
26. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
27. Słowenia - Angola 1
28. Rosja - Japonia 1
29. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano 2
30. Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
31. Polska - Norwegia 2
32. Reading FC - Queens Park Rangers 1
33. AC Milan - Torino FC 1
35. Sevilla FC - Real Madryt 2
 

36. Białoruś - Chile 1
37. GKS Tychy - Orlik Opole 1
38. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław 2
39. Bunge Ravenna - Exprivia Molfetta 1
40. Leeds United - Derby County 1
41. LOSC Lille - AS Saint-Etienne 2
42. Real Madryt - Mccabi FOX Tel-Awiw 1
44. Utah Jazz - Detroit Pistons 1
45. CD Leganes - Athletic Bilbao 2
46. Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion 1

47. Brazylia - Polska 1
49. Swansea City - Arsenal Londyn 2
50. Fulham Londyn - Barnsley FC X
51. FC Barcelona - UD Las Palmas 1
52. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2
53. Norwegia - Rosja 1
54. Crotone FC - Bologna FC 2
55. Leicester City - Chelsea Londyn 2
56. Atletico Madryt - Real Betis 1
57. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1

58. Toulouse FC - FC Nantes X
60. Węgry - Chorwacja 2
61. Deportivo La Coruna - Villarreal CF X
62. Inter Mediolan - Chievo Verona 1
63. Chicago Bulls - New Orleans Pelicans 1
65. Washington Wizards - Philadelphia 76ers 1
66. Angers SCO - Girondins Bordeaux 2
67. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1
68. Cagliari Calcio - Genoa CFC X
69. Roda JC Kerkrade - Feyenoord Rotterdam 2

70. Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 2
71. Everton FC - Manchester City 2
72. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2
73. Udinese Calcio - AS Roma X
74. SSC Napoli - Pescara Calcio 1
75. Sampdoria Genua - Empoli FC 1
77. Manchester United - Liverpool FC 1
78. SM Caen - Olympique Lyon 2
79. Francja - Norwegia 1
80. Granada CF - Osasuna Pampeluna 1

81. Iberostar Tenerife - FC Barcelona 2
82. Sir Safety Conad Perugia - Diatec Trentina 2
83. Brazylia - Japonia 1
84. Sevilla FC - Real Madryt 2
85. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2
86. Olympique Marsylia - AS Monaco X

87. Toronto Raptors - New York Knicks 1



#6 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9089 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 12 styczeń 2017 - 00:55

27. Słowenia - Angola 1
28. Rosja - Japonia 1
29. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano 1
30. Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
31. Polska - Norwegia 1
32. Reading FC - Queens Park Rangers 1
33. AC Milan - Torino FC 1
34. Denver Nuggets - Indiana Pacers 2
35. Sevilla FC - Real Madryt 2
36. Białoruś - Chile 1
37. GKS Tychy - Orlik Opole 1
38. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław 1
39. Bunge Ravenna - Exprivia Molfetta 1
40. Leeds United - Derby County 1
41. LOSC Lille - AS Saint-Etienne 1
42. Real Madryt - Mccabi FOX Tel-Awiw 1
43. Washinhton Capitals - Chicago Blackhawks 1
44. Utah Jazz - Detroit Pistons 1
45. CD Leganes - Athletic Bilbao 2
46. Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion 1
47. Brazylia - Polska 2
48. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Wiśle - Kamil Stoch
49. Swansea City - Arsenal Londyn 2
50. Fulham Londyn - Barnsley FC 1
51. FC Barcelona - UD Las Palmas 1
52. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2
53. Norwegia - Rosja 1
54. Crotone FC - Bologna FC 2
55. Leicester City - Chelsea Londyn 2
56. Atletico Madryt - Real Betis 1
57. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1
58. Toulouse FC - FC Nantes 1
59. Mateusz Rębecki - Adam Golonkiewicz (1
60. Węgry - Chorwacja 2
61. Deportivo La Coruna - Villarreal CF 2
62. Inter Mediolan - Chievo Verona 1
63. Chicago Bulls - New Orleans Pelicans 1
64. Montreal Canadiens - New York Rangers 2
65. Washington Wizards - Philadelphia 76ers 1
66. Angers SCO - Girondins Bordeaux 2
67. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1
68. Cagliari Calcio - Genoa CFC 2
69. Roda JC Kerkrade - Feyenoord Rotterdam 2
70. Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 2
71. Everton FC - Manchester City 2
72. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2
73. Udinese Calcio - AS Roma 2
74. SSC Napoli - Pescara Calcio 1
75. Sampdoria Genua - Empoli FC 1
76. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Wiśle - Kamil Stoch
77. Manchester United - Liverpool FC 2
78. SM Caen - Olympique Lyon 2
79. Francja - Norwegia 1
80. Granada CF - Osasuna Pampeluna 1
81. Iberostar Tenerife - FC Barcelona 2
82. Sir Safety Conad Perugia - Diatec Trentina 2
83. Brazylia - Japonia 1
84. Sevilla FC - Real Madryt 2
85. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2
86. Olympique Marsylia - AS Monaco 2
87. Toronto Raptors - New York Knicks 1
88. Yair Rodriguez - BJ Penn 1
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#7 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9089 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 16 styczeń 2017 - 19:36

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 2
Obowiązuje na dni: 16-22.01.2017

1. Norwegia - Brazylia (TVP Sport 13:50 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
2. Polska - Japonia (TVP 2, TVP Sport 17:20 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
3. GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk (Polsat Sport 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
4. ASVEL Lyon-Villeurbanne - ROSA Radom (C+ Sport 20:20 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
5. Azimut Modena - S.C.M. "U" Craiova (Polsat Sport Extra 20:30 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
6. Rosja - Francja (TVP Sport 20:35 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
7. Inter Mediolan - Bologna FC (Polsat Sport 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch
8. Lincoln City - Ipswich Town (Eleven 21:00 WT) - piłka nożna, Puchar Anglii
9. New York Rangers - Dallas Stars (TVP Sport 1:00 ŚR) - hokej na lodzie, NHL
10. Argentyna - Egipt (TVP Sport 13:50 ŚR) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
11. Halkbank Ankara - Knack Roeselare (Polsat Sport News 15:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
12. Dinamo Moskwa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 17:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
13. US Sassuolo - AC Cesena (Polsat Sport Extra 17:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
14. Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys (Polsat Sport News 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
15. Stelmet Zielona Góra - Proximus Spirou (C+ Sport 2 18:20 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
16. CCC Polkowice - Bourges Basket (TVP Sport 18:45 ŚR) - koszykóka kobiet, Euroliga
17. AD Alcorcon - Deportivo Alaves (C+ Sport 19:10 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
18. FC Nantes - SM Caen (Eleven 19:55 ŚR) - piłka nożna, liga francuska
19. VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań (Polsat Sport Extra 20:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
20. Noliko Maaseik - Stambuł BBSK (Polsat Sport News 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
21. Plymouth Argyle - Liverpool FC (Eleven Sports 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Anglii
22. Macedonia - Hiszpania (TVP Sport 20:45 ŚR) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
23. Lazio Rzym - Genoa CFC (Polsat Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
24. Real Madryt - Celta Vigo (C+ Sport 21:10 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
25. Rosja - Brazylia (TVP Sport 13:50 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
26. Francja - Polska (TVP 2, TVP Sport 17:20 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
27. ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 18:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
28. Atletico Madryt - SD Eibar (C+ Sport 19:10 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla
29. Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
30. Japonia - Norwegia (TVP Sport 20:35 CZW) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
31. AS Roma - Sampdoria Genua (Polsat Sport Extra 20:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Włoch
32. Real Sociedad - FC Barcelona (C+ Sport 21:10 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla
33. FC Barcelona - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News 23:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
34. Chile - Arabia Saudyjska (TVP Sport 13:50 PT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
35. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
36. TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy (TVP Sport 19:25 PT) - hokej na lodzie, liga polska
37. SC Freiburg - Bayern Monachium (Eurosport 2 20:00 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
38. Gi Group Monza - Kioene Padova (Sportklub 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
39. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
40. SC Bastia - OGC Nice (Eleven Sports 20:40 PT) - piłka nożna, liga francuska
41. Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday (Eleven Extra 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
42. Boston Bruins - Chicago Blackhawks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
43. Houston Rockets - Golden State Warriors (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
44. Espanyol Barcelona - Granada CF (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
45. Liverpool FC - Swansea City (C+ Sport 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
46. Queens Park Rangers - Fulham Londyn (Eleven Sports 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
47. Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
48. Werder Brema - Borussia Dortmund (Eurosport 1 15:15 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
49. Newcastle United - Rotherham United (Eleven Extra 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem* (TVP 1 16:00 SOB)
51. Real Madryt - Malaga CF (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
52. FC Nantes - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
53. Chievo Verona - AC Fiorentina (Eleven 18:08 SOB) - piłka nożna, liga włoska
54. Manchester City - Tottenham Hotspur (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
55. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt (Eurosport 2 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
56. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
57. En Avant Guingamp - Stade Rennes (Eleven Extra 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
58. Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska
59. Stoke City - Manchester United (C+ Sport 20:30 SOB) - piłka nożna, liga angielska
60. Villarreal CF - Valencia CF (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
61. AC Milan - SSC Napoli (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
62. Boston Celtics - Portland Trail Blazers (C+ Sport 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
63. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
64. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
65. Juventus Turyn - Lazio Rzym (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
66. FC Utrecht - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
67. ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
68. UCAM Murcia CV - Saski-Baskonia (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
69. Southampton FC - Leicester City (C+ Sport 12:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
70. Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
71. AS Monaco - FC Lorient (Eleven Sports 14:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
72. US Palermo - Inter Mediolan (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
73. Arsenal Londyn - Burnley FC (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska
74. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin (Eurosport 2 15:15 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
75. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem* (TVP 1, TVP Sport 15:30 ND)
76. Athletic Bilbao - Atletico Madryt (Eleven 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
77. PSV Eindhoven - sc Heerenveen (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
78. AS Saint-Etienne - Angers SCO (Eleven Extra 16:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
79. Chelsea Londyn - Hull City (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
80. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln (Eurosport 2 17:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
81. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua (Eleven Sports 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
82. Orlando Magic - Golden State Warriors (C+ Sport 2 18:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
83. Real Betis - Sporting Gijon (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
84. Real Madryt - Valencia Basket (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
85. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia (Sporklub 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
86. SD Eibar - FC Barcelona (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
87. AS Roma - Cagliari Calcio (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
88. Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
89. Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#8 kibictyper

kibictyper

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Od: 25 sty 2014
  • LokalizacjaRadoszyce

Napisano 16 styczeń 2017 - 21:32

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 2
Obowiązuje na dni: 16-22.01.2017

1. Norwegia - Brazylia 1
2. Polska - Japonia 1
3. GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk 2
5. Azimut Modena - S.C.M. "U" Craiova 1
6. Rosja - Francja 2
7. Inter Mediolan - Bologna FC 1
8. Lincoln City - Ipswich Town 2

11. Halkbank Ankara - Knack Roeselare 1
12. Dinamo Moskwa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
13. US Sassuolo - AC Cesena 1
 

14. Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys 2
17. AD Alcorcon - Deportivo Alaves 2
18. FC Nantes - SM Caen 1
19. VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań 2
20. Noliko Maaseik - Stambuł BBSK 2
21. Plymouth Argyle - Liverpool FC 2
22. Macedonia - Hiszpania 2
23. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
24. Real Madryt - Celta Vigo 1
25. Rosja - Brazylia 2
 

26. Francja - Polska 1
27. ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów 2
28. Atletico Madryt - SD Eibar 1
29. Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova 2
30. Japonia - Norwegia 2
31. AS Roma - Sampdoria Genua 1
32. Real Sociedad - FC Barcelona X
33. FC Barcelona - Anadolu Efes Stambuł 1
35. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 1
36. TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2
 

37. SC Freiburg - Bayern Monachium 2
39. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna X
40. SC Bastia - OGC Nice 2
41. Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday 1
44. Espanyol Barcelona - Granada CF 1
45. Liverpool FC - Swansea City 1
46. Queens Park Rangers - Fulham Londyn 2
47. Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce 1
48. Werder Brema - Borussia Dortmund 2
49. Newcastle United - Rotherham United 1
 

50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
51. Real Madryt - Malaga CF 1
52. FC Nantes - Paris Saint-Germain 2
53. Chievo Verona - AC Fiorentina 2
54. Manchester City - Tottenham Hotspur 2
55. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1
56. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg 1
57. En Avant Guingamp - Stade Rennes 2
58. Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
59. Stoke City - Manchester United 2
 

60. Villarreal CF - Valencia CF 1
61. AC Milan - SSC Napoli 2
64. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC 2
65. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1
66. FC Utrecht - Ajax Amsterdam 2
67. ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra 2
69. Southampton FC - Leicester City X
70. Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 1
71. AS Monaco - FC Lorient 1
72. US Palermo - Inter Mediolan 2
 

73. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
74. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin X
76. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 2
77. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1
78. AS Saint-Etienne - Angers SCO 1
79. Chelsea Londyn - Hull City 1
80. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln 2
81. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 1
83. Real Betis - Sporting Gijon X
86. SD Eibar - FC Barcelona 2
 

87. AS Roma - Cagliari Calcio 1
88. Olympique Lyon - Olympique Marsylia X



#9 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 16 styczeń 2017 - 23:32

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 2
Obowiązuje na dni: 16-22.01.2017

1. Norwegia - Brazylia  1
2. Polska - Japonia  1
3. GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk  2
4. ASVEL Lyon-Villeurbanne - ROSA Radom  1
5. Azimut Modena - S.C.M. "U" Craiova  1
6. Rosja - Francja  2
7. Inter Mediolan - Bologna FC  1
8. Lincoln City - Ipswich Town  2
10. Argentyna - Egipt  2
11. Halkbank Ankara - Knack Roeselare  1

12. Dinamo Moskwa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
18. FC Nantes - SM Caen  1
19. VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań  2
20. Noliko Maaseik - Stambuł BBSK  1
21. Plymouth Argyle - Liverpool FC  2
22. Macedonia - Hiszpania  2
23. Lazio Rzym - Genoa CFC  1
24. Real Madryt - Celta Vigo  1
27. ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów  2
28. Atletico Madryt - SD Eibar  1

30. Japonia - Norwegia  2
31. AS Roma - Sampdoria Genua  1
32. Real Sociedad - FC Barcelona  2
33. FC Barcelona - Anadolu Efes Stambuł  1
37. SC Freiburg - Bayern Monachium  2
40. SC Bastia - OGC Nice  X
41. Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday  1
43. Houston Rockets - Golden State Warriors  2
45. Liverpool FC - Swansea City  1
46. Queens Park Rangers - Fulham Londyn  1

47. Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce  1
48. Werder Brema - Borussia Dortmund  2
49. Newcastle United - Rotherham United  1
50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
51. Real Madryt - Malaga CF  1
52. FC Nantes - Paris Saint-Germain  2
54. Manchester City - Tottenham Hotspur  1
55. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt  1
56. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg  1
59. Stoke City - Manchester United  X

60. Villarreal CF - Valencia CF  1
61. AC Milan - SSC Napoli  2
62. Boston Celtics - Portland Trail Blazers  1
63. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs  1
64. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC  2
65. Juventus Turyn - Lazio Rzym  1
66. FC Utrecht - Ajax Amsterdam  2
69. Southampton FC - Leicester City  1
70. Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów  1
71. AS Monaco - FC Lorient  1

72. US Palermo - Inter Mediolan  2
73. Arsenal Londyn - Burnley FC  1
74. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin  1
75. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Kamil Stoch
76. Athletic Bilbao - Atletico Madryt  2
77. PSV Eindhoven - sc Heerenveen  1
78. AS Saint-Etienne - Angers SCO   1
79. Chelsea Londyn - Hull City  1
80. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln  X
81. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua  1

82. Orlando Magic - Golden State Warriors  2
83. Real Betis - Sporting Gijon  1
84. Real Madryt - Valencia Basket  1
85. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia  1
86. SD Eibar - FC Barcelona  2
87. AS Roma - Cagliari Calcio  1
88. Olympique Lyon - Olympique Marsylia  1
89. Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers  2


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#10 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9089 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 17 styczeń 2017 - 05:06

1. Norwegia - Brazylia 1
2. Polska - Japonia 1
3. GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk 2
4. ASVEL Lyon-Villeurbanne - ROSA Radom 1
5. Azimut Modena - S.C.M. "U" Craiova 1
6. Rosja - Francja 2
7. Inter Mediolan - Bologna FC 1
8. Lincoln City - Ipswich Town 2
9. New York Rangers - Dallas Stars 1
10. Argentyna - Egipt 1
11. Halkbank Ankara - Knack Roeselare 1
12. Dinamo Moskwa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
13. US Sassuolo - AC Cesena 1
14. Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys 2
15. Stelmet Zielona Góra - Proximus Spirou 1
16. CCC Polkowice - Bourges Basket 1
17. AD Alcorcon - Deportivo Alaves 2
18. FC Nantes - SM Caen 1
19. VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań 2
20. Noliko Maaseik - Stambuł BBSK 2
21. Plymouth Argyle - Liverpool FC 2
22. Macedonia - Hiszpania 2
23. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
24. Real Madryt - Celta Vigo 1
25. Rosja - Brazylia 1
26. Francja - Polska 1
27. ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów 2
28. Atletico Madryt - SD Eibar 1
29. Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova 1
30. Japonia - Norwegia 2
31. AS Roma - Sampdoria Genua 1
32. Real Sociedad - FC Barcelona 2
33. FC Barcelona - Anadolu Efes Stambuł 1
34. Chile - Arabia Saudyjska 1
35. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 1
36. TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2
37. SC Freiburg - Bayern Monachium 2
38. Gi Group Monza - Kioene Padova 1
39. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna 1
40. SC Bastia - OGC Nice 2
41. Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday 1
42. Boston Bruins - Chicago Blackhawks 2
43. Houston Rockets - Golden State Warriors 2
44. Espanyol Barcelona - Granada CF 1
45. Liverpool FC - Swansea City 1
46. Queens Park Rangers - Fulham Londyn 1
47. Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce 1
48. Werder Brema - Borussia Dortmund 2
49. Newcastle United - Rotherham United 1
50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
51. Real Madryt - Malaga CF 1
52. FC Nantes - Paris Saint-Germain 2
53. Chievo Verona - AC Fiorentina 2
54. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
55. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1
56. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg 1
57. En Avant Guingamp - Stade Rennes 2
58. Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
59. Stoke City - Manchester United 2
60. Villarreal CF - Valencia CF 1
61. AC Milan - SSC Napoli 2
62. Boston Celtics - Portland Trail Blazers 1
63. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 1
64. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC 2
65. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1
66. FC Utrecht - Ajax Amsterdam 2
67. ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra 1
68. UCAM Murcia CV - Saski-Baskonia 1
69. Southampton FC - Leicester City X
70. Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 2
71. AS Monaco - FC Lorient 1
72. US Palermo - Inter Mediolan 2
73. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
74. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin 1
75. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Kamil Stoch
76. Athletic Bilbao - Atletico Madryt X
77. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1
78. AS Saint-Etienne - Angers SCO 1
79. Chelsea Londyn - Hull City 1
80. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln 1
81. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 2
82. Orlando Magic - Golden State Warriors 2
83. Real Betis - Sporting Gijon 1
84. Real Madryt - Valencia Basket 1a
85. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia 1
86. SD Eibar - FC Barcelona 2
87. AS Roma - Cagliari Calcio 1
88. Olympique Lyon - Olympique Marsylia X
89. Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 1
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#11 bartek2lp2

bartek2lp2

    Czasami wpadam

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 210 postów
  • Od: 29 lip 2015
  • LokalizacjaMściszewice

Napisano 17 styczeń 2017 - 10:50

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 2
Obowiązuje na dni: 16-22.01.2017

1. Norwegia - Brazylia X
2. Polska - Japonia 1
3. GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk 2
5. Azimut Modena - S.C.M. "U" Craiova 1
6. Rosja - Francja 2
7. Inter Mediolan - Bologna FC 1
8. Lincoln City - Ipswich Town 2

11. Halkbank Ankara - Knack Roeselare 2
12. Dinamo Moskwa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
13. US Sassuolo - AC Cesena 1
 

14. Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys 2
17. AD Alcorcon - Deportivo Alaves 2
18. FC Nantes - SM Caen 1
19. VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań 1
20. Noliko Maaseik - Stambuł BBSK 1
21. Plymouth Argyle - Liverpool FC 2
22. Macedonia - Hiszpania 2
23. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
24. Real Madryt - Celta Vigo 1
25. Rosja - Brazylia 1
 

26. Francja - Polska 1
27. ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów 2
28. Atletico Madryt - SD Eibar 1
29. Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova 1
30. Japonia - Norwegia 2
31. AS Roma - Sampdoria Genua 1
32. Real Sociedad - FC Barcelona 2
33. FC Barcelona - Anadolu Efes Stambuł 1
35. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 1
36. TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2
 

37. SC Freiburg - Bayern Monachium 2
39. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna 2
40. SC Bastia - OGC Nice 2
41. Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday 1
44. Espanyol Barcelona - Granada CF 1
45. Liverpool FC - Swansea City 1
46. Queens Park Rangers - Fulham Londyn 2
47. Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce 1
48. Werder Brema - Borussia Dortmund 2
49. Newcastle United - Rotherham United 1
 

50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
51. Real Madryt - Malaga CF 1
52. FC Nantes - Paris Saint-Germain 2
53. Chievo Verona - AC Fiorentina 2
54. Manchester City - Tottenham Hotspur 2
55. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1
56. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg 1
57. En Avant Guingamp - Stade Rennes 2
58. Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
59. Stoke City - Manchester United 2
 

60. Villarreal CF - Valencia CF 2
61. AC Milan - SSC Napoli 2
64. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC 2
65. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1
66. FC Utrecht - Ajax Amsterdam 2
67. ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra 2
69. Southampton FC - Leicester City 2
70. Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 1
71. AS Monaco - FC Lorient 1
72. US Palermo - Inter Mediolan 2
 

73. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
74. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin 1
76. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 2
77. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1
78. AS Saint-Etienne - Angers SCO 1
79. Chelsea Londyn - Hull City 1
80. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln 2
81. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 2
83. Real Betis - Sporting Gijon 1
86. SD Eibar - FC Barcelona 2
 

87. AS Roma - Cagliari Calcio 1
88. Olympique Lyon - Olympique Marsylia 1



#12 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 17 styczeń 2017 - 21:01

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 2
Obowiązuje na dni: 16-22.01.2017

7. Inter Mediolan - Bologna FC 1
8. Lincoln City - Ipswich Town 2
9. New York Rangers - Dallas Stars 1
10. Argentyna - Egipt 2
11. Halkbank Ankara - Knack Roeselare 1
12. Dinamo Moskwa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1
13. US Sassuolo - AC Cesena 1
14. Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys 2
15. Stelmet Zielona Góra - Proximus Spirou 1
16. CCC Polkowice - Bourges Basket 2

19. VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań 2
21. Plymouth Argyle - Liverpool FC 2
22. Macedonia - Hiszpania 2
24. Real Madryt - Celta Vigo 1
26. Francja - Polska 1
27. ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów 2
28. Atletico Madryt - SD Eibar 1
29. Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova 2
30. Japonia - Norwegia 2
31. AS Roma - Sampdoria Genua 1

32. Real Sociedad - FC Barcelona 2
33. FC Barcelona - Anadolu Efes Stambuł 2
34. Chile - Arabia Saudyjska 1
36. TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2
37. SC Freiburg - Bayern Monachium 2
38. Gi Group Monza - Kioene Padova 2
40. SC Bastia - OGC Nice 2
43. Houston Rockets - Golden State Warriors 2
45. Liverpool FC - Swansea City 1
47. Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce 1

50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem* Polska
52. FC Nantes - Paris Saint-Germain 2
56. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg 1
59. Stoke City - Manchester United 2
60. Villarreal CF - Valencia CF 1
61. AC Milan - SSC Napoli 2
63. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 1
64. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC 2
65. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1
66. FC Utrecht - Ajax Amsterdam 2

68. UCAM Murcia CV - Saski-Baskonia 2
69. Southampton FC - Leicester City 2
70. Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 2
71. AS Monaco - FC Lorient 1
72. US Palermo - Inter Mediolan 2
73. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
76. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 2
77. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1
79. Chelsea Londyn - Hull City 1
82. Orlando Magic - Golden State Warriors 2

86. SD Eibar - FC Barcelona 2
87. AS Roma - Cagliari Calcio 1



#13 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 18 styczeń 2017 - 21:53

Kurierowy Bukmacher 2017 - 1 Kolejka:

 

1. Giacomini Budowlani Toruń - BKS Profi Credit Bielsko-Biała  3:2
2. Clearex Chorzów - Red Dragons Puławy 0:4
3. Cambridge United - Leeds United  1:2
4. Osasuna Pampeluna - Valencia CF  3:3
5. Montreal Canadiens - Washington Capitals  1:4
6. Telekom Baku - Chemik Police  0:3
7. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Dresdner SC  3:1
8. Eczacibasi VitrA Stambuł - VakifBank Stambuł  2:3
9. ROSA Radom - Openjobmetis Varese  61:74
10. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine  0:2
11. Frölunda HC - HC Fribourg-Gottéron  5:1
12. Växjö Lakers - Sparta Praga  1:2
13. Saint-Raphael Var VB - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  1:3
14. Manchester United - Hull City  2:0
15. FC Sochaux - AS Monaco  1:1  po rzutach karnych 3:4
16. SSC Napoli - Spezia Calcio  3:1
17. Atletico Madryt - UD Las Palmas  2:3
18. AC Fiorentina - Chievo Verona  1:0
19. Fenerbahce Stambuł - Azerrail Baku  3:0
20. Szolnoki Olaj - Stelmet Zielona Góra  86:75
21. Girondins Bordeaux - En Avant Guingamp  3:2
22. Francja - Brazylia  31:16
23. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo  3:2
24. Southampton FC - Liverpool FC  1:0
25. Paris Saint-Germain - FC Metz  2:0
26. FC Barcelona - Athletic Bilbao  3:1
27. Słowenia - Angola  42:25
28. Rosja - Japonia  39:29
29. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano  3:2
30. Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia  3:0
31. Polska - Norwegia  20:22
32. Reading FC - Queens Park Rangers  0:1
33. AC Milan - Torino FC  2:1
34. Denver Nuggets - Indiana Pacers  140:112
35. Sevilla FC - Real Madryt  3:3
36. Białoruś - Chile  28:32
37. GKS Tychy - Orlik Opole  4:3  po dogrywce
38. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław  1:3
39. Bunge Ravenna - Exprivia Molfetta  2:3
40. Leeds United - Derby County  1:0
41. LOSC Lille - AS Saint-Etienne  1:1
42. Real Madryt - Mccabi FOX Tel-Awiw  80:75
43. Washinhton Capitals - Chicago Blackhawks  6:0
44. Utah Jazz - Detroit Pistons  110:77
45. CD Leganes - Athletic Bilbao  0:0
46. Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion  4:0
47. Brazylia - Polska  28:24
48. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Wiśle - Kamil Stoch
49. Swansea City - Arsenal Londyn  0:4
50. Fulham Londyn - Barnsley FC  2:0
51. FC Barcelona - UD Las Palmas  5:0
52. Stade Rennes - Paris Saint-Germain  0:1
53. Norwegia - Rosja  28:24
54. Crotone FC - Bologna FC  0:1
55. Leicester City - Chelsea Londyn  0:3
56. Atletico Madryt - Real Betis  1:0
57. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam  2:0
58. Toulouse FC - FC Nantes  0:1
59. Mateusz Rębecki - Adam Golonkiewicz  wygrana Mateusz Rębecki
60. Węgry - Chorwacja  28:31
61. Deportivo La Coruna - Villarreal CF  0:0
62. Inter Mediolan - Chievo Verona  3:1
63. Chicago Bulls - New Orleans Pelicans  107:99
64. Montreal Canadiens - New York Rangers  5:4
65. Washington Wizards - Philadelphia 76ers  109:93
66. Angers SCO - Girondins Bordeaux  1:1
67. Valencia CF - Espanyol Barcelona  2:1
68. Cagliari Calcio - Genoa CFC  4:1
69. Roda JC Kerkrade - Feyenoord Rotterdam  0:2
70. Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza  68:82
71. Everton FC - Manchester City  4:0
72. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam  1:3
73. Udinese Calcio - AS Roma  0:1
74. SSC Napoli - Pescara Calcio  3:1
75. Sampdoria Genua - Empoli FC  0:0
76. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Wiśle - Kamil Stoch
77. Manchester United - Liverpool FC  1:1
78. SM Caen - Olympique Lyon  3:2
79. Francja - Norwegia  31:28
80. Granada CF - Osasuna Pampeluna  1:1
81. Iberostar Tenerife - FC Barcelona  71:60
82. Sir Safety Conad Perugia - Diatec Trentina  3:0
83. Brazylia - Japonia  27:24
84. Sevilla FC - Real Madryt  2:1
85. AC Fiorentina - Juventus Turyn  2:1
86. Olympique Marsylia - AS Monaco  1:4
87. Toronto Raptors - New York Knicks  116:101
88. Yair Rodriguez - BJ Penn  wygrana Yair Rodriguez

 

Tabela :

 

1.kisiel95 - 24 pkt

(37-13)

2.aro - 20 pkt

(39-19)

3.kibictyper - 15 pkt

(46-31)

4.lukas_k - 12 pkt

(37-25)

5,bartek2lp2 - 11 pkt

(49-38)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#14 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9089 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 24 styczeń 2017 - 03:11

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 23-29.01.2017

1. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł (Polsat Sport 15:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
2. ROSA Radom - Neptunas Kłajpeda (C+ Sport 2 17:50 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
3. Norwegia - Węgry (TVP Sport 16:55 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
4. Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
5. Francja - Szwecja (TVP Sport 18:55 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
6. Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa (Polsat Sport Extra 19:00 WT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
7. Deportivo Alaves - AD Alcorcon (C+ Sport 19:10 WT) - piłka nożna, Puchar Króla
8. SSC Napoli - AC Fiorentina (Polsat Sport 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch
9. Hiszpania - Chorwacja (TVP Sport 20:40 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Świata we Francji
10. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej
11. Washington Wizards - Boston Celtics (C+ Sport 1:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, NBA
12. Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar (Polsat Sport News 17:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
13. Chimki Rosja - Ratiopharm Ulm (Eurosport 2 17:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
14. Legia Warszawa - Ulsan Hyundai FC (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski
15. Chemik Police - Imoco Volley Conegliano (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
16. AEK Ateny - Stelmet Zielona Góra (C+ Sport 2 18:20 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
17. SD Eibar - Atletico Madryt (C+ Sport 19:10 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
18. AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - WKS Grunwald Poznań (TVP Sport 20:05 ŚR) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza
19. KVC Westerlo - Anderlecht Bruksela (Eleven Extra 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga belgijska
20. Valencia Basket - Unicaja Malaga (Eurosport 2 20:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
21. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
22. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku (Polsat Sport News 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
23. Juventus Turyn - AC Milan (Polsat Sport Extra 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
24. Liverpool FC - Southampton FC (Eleven 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
25. AS Monaco - AS Nancy-Lorraine (Eleven Sports 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej
26. Celta Vigo - Real Madryt (C+ Sport 21:10 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
27. CS Volei Alba Blaj - Volero Zurych (Polsat Sport Extra 23:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
28. VakifBank Stambuł - Dresdner SC (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
29. Saint-Raphael Var VB - Azerrail Baku (Polsat Sport News 1:00 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
30. Boston Celtics - Houston Rockets (C+ Sport 1:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA
31. Hull City - Manchester United (Eleven 20:40 CZW) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
32. FC Barcelona - Real Sociedad (C+ Sport 21:10 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla
33. New Jersey Devils - Washington Capitals (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL
34. MKS Będzin - Cuprum Lubin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
35. MKS Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze (C+ Sport 18:30 PT) - piłka ręczna, liga polska
36. FC Barcelona - Baskonia (Polsat Sport Extra 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
37. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt (Eurosport 2 20:05 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
38. Osasuna Pampeluna - Malaga CF (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
39. Derby County - Leicester City (Eleven Sports 20:50 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii
40. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (C+ Sport 23:45 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA
41. Chicago Bulls - Miami Heat (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
42. Villarreal CF - Granada CF (Eleven Sports 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
43. Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers (Eleven 13:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
44. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
45. Werder Brema - Bayern Monachium (Eurosport 2 15:15 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
46. Chelsea Londyn - Brentford FC (Eleven Sports 15:55 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
47. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen* (Eurosport 1, TVP 1 16:00 SOB)
48. Deportivo Alaves - Atletico Madryt (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
49. Olympique Lyon - LOSC Lille (Eleven Extra 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
50. Lazio Rzym - Chievo Verona (Eleven Sports 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
51. Southampton FC - Arsenal Londyn (Eleven 18:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
52. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach (Eurosport 2 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
53. Heracles Almelo - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
54. Stade Rennes - FC Nantes (Eleven Sports 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
56. Inter Mediolan - Pescara Calcio (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
57. CD Leganes - Celta Vigo (Eleven Extra 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
58. Diatec Trentino - Azimut Modena (Sportklub 22:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
59. Valentina Shevchenko - Julianna Pena (Extreme Sports Channel 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
60. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
61. Francisco Vargas - Miguel Berchelt (Polsat Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski WBC World w Indio
62. Carl Frampton - Leo Santa Cruz (C+ Sport 2 4:00 ND) - boks, gala boksu zawodowego w Las Vegas
63. Fenerbahce Stambuł - Muratbey Usak (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
64. Real Betis - FC Barcelona (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
65. Torino FC - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
66. Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk (Polsat Sport News 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
67. Millwall FC - Watford FC (Eleven Extra 13:00 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
69. Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
70. Sampdoria Genua - AS Roma (Eleven Sports 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
71. US Sassuolo - Juventus Turyn (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
72. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Willingen* (Eurosport 1, TVP 1 15:00 ND)
73. SC Freiburg - Hertha Berlin (Eurosport 2 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
74. Espanyol Barcelona - Sevilla FC (Eleven 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
75. Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
76. Manchester United - Wigan Athletic (Eleven Sports 16:55 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
77. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund (Eurosport 2 17:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
78. Anderlecht Bruksela - Standard Liege (Eleven Extra 18:00 ND) - piłka nożna, liga belgijska
79. Athletic Bilbao - Sporting Gijon (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
80. ZRK Buducnost Podgorica - ZRK Vardar Skopje (nSport+ 19:25 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń
81. SSC Napoli - US Palermo (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
82. Real Madryt - Real Sociedad (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
83. Paris Saint-Germain - AS Monaco (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
84. Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
85. Baskonia - FC Barcelona (Sportklub 22:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska




1. Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł 2
2. ROSA Radom - Neptunas Kłajpeda 2
3. Norwegia - Węgry 1
4. Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
5. Francja - Szwecja 1
6. Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa 2
7. Deportivo Alaves - AD Alcorcon 1
8. SSC Napoli - AC Fiorentina 1
9. Hiszpania - Chorwacja 1
10. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain 2
11. Washington Wizards - Boston Celtics 1
12. Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar 1
13. Chimki Rosja - Ratiopharm Ulm 1
14. Legia Warszawa - Ulsan Hyundai FC 1
15. Chemik Police - Imoco Volley Conegliano 1
16. AEK Ateny - Stelmet Zielona Góra 1
17. SD Eibar - Atletico Madryt 2
18. AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - WKS Grunwald Poznań 1
19. KVC Westerlo - Anderlecht Bruksela 2
20. Valencia Basket - Unicaja Malaga 1
21. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce Stambuł 2
22. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku 1
23. Juventus Turyn - AC Milan 1
24. Liverpool FC - Southampton FC 1
25. AS Monaco - AS Nancy-Lorraine 1
26. Celta Vigo - Real Madryt 2
27. CS Volei Alba Blaj - Volero Zurych 2
28. VakifBank Stambuł - Dresdner SC 1
29. Saint-Raphael Var VB - Azerrail Baku 1
30. Boston Celtics - Houston Rockets 1
31. Hull City - Manchester United 2
32. FC Barcelona - Real Sociedad 1
33. New Jersey Devils - Washington Capitals 2
34. MKS Będzin - Cuprum Lubin 2
35. MKS Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 2
36. FC Barcelona - Baskonia 1
37. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 1
38. Osasuna Pampeluna - Malaga CF 2
39. Derby County - Leicester City 2
40. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks 1
41. Chicago Bulls - Miami Heat 1
42. Villarreal CF - Granada CF 1
43. Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers 1
44. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2
45. Werder Brema - Bayern Monachium 2
46. Chelsea Londyn - Brentford FC 1
47. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen - Polska
48. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2
49. Olympique Lyon - LOSC Lille 1
50. Lazio Rzym - Chievo Verona 1
51. Southampton FC - Arsenal Londyn 2
52. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1
53. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2
54. Stade Rennes - FC Nantes 1
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk 1
56. Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
57. CD Leganes - Celta Vigo 2
58. Diatec Trentino - Azimut Modena 1
59. Valentina Shevchenko - Julianna Pena 1
60. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 1
61. Francisco Vargas - Miguel Berchelt 1
62. Carl Frampton - Leo Santa Cruz 1
63. Fenerbahce Stambuł - Muratbey Usak 1
64. Real Betis - FC Barcelona 2
65. Torino FC - Atalanta Bergamo 1
66. Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk 2
67. Millwall FC - Watford FC 2
68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1
69. Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 1
70. Sampdoria Genua - AS Roma 2
71. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
72. Skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata w Willingen - Kamil Stoch
73. SC Freiburg - Hertha Berlin 2
74. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2
75. Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen 1
76. Manchester United - Wigan Athletic 1
77. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund 2
78. Anderlecht Bruksela - Standard Liege 1
79. Athletic Bilbao - Sporting Gijon 1
80. ZRK Buducnost Podgorica - ZRK Vardar Skopje 1
81. SSC Napoli - US Palermo 1
82. Real Madryt - Real Sociedad 1
83. Paris Saint-Germain - AS Monaco X
84. Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder 1
85. Baskonia - FC Barcelona 2
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#15 kibictyper

kibictyper

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Od: 25 sty 2014
  • LokalizacjaRadoszyce

Napisano 24 styczeń 2017 - 19:14

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 23-29.01.2017

5. Francja - Szwecja 1
7. Deportivo Alaves - AD Alcorcon 1
8. SSC Napoli - AC Fiorentina 1
10. Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain 2
12. Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar 1
14. Legia Warszawa - Ulsan Hyundai FC 1
15. Chemik Police - Imoco Volley Conegliano 2
17. SD Eibar - Atletico Madryt 2
19. KVC Westerlo - Anderlecht Bruksela 2

21. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce Stambuł 2
 

22. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku 1
23. Juventus Turyn - AC Milan 1
24. Liverpool FC - Southampton FC X
25. AS Monaco - AS Nancy-Lorraine 1
26. Celta Vigo - Real Madryt 2
27. CS Volei Alba Blaj - Volero Zurych 2
28. VakifBank Stambuł - Dresdner SC 1
29. Saint-Raphael Var VB - Azerrail Baku 2
31. Hull City - Manchester United 2

32. FC Barcelona - Real Sociedad X

 

34. MKS Będzin - Cuprum Lubin 2
36. FC Barcelona - Baskonia 1
37. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 1
38. Osasuna Pampeluna - Malaga CF 2
39. Derby County - Leicester City 2
42. Villarreal CF - Granada CF 1
43. Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers 1
45. Werder Brema - Bayern Monachium 2
46. Chelsea Londyn - Brentford FC 1
47. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen* Niemcy
 

48. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2
49. Olympique Lyon - LOSC Lille X
50. Lazio Rzym - Chievo Verona 1
51. Southampton FC - Arsenal Londyn 2
53. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2
54. Stade Rennes - FC Nantes 1
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk 1
56. Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
57. CD Leganes - Celta Vigo 2
64. Real Betis - FC Barcelona 2
 

65. Torino FC - Atalanta Bergamo X
67. Millwall FC - Watford FC 2
68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1
69. Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 1
70. Sampdoria Genua - AS Roma 2
71. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
73. SC Freiburg - Hertha Berlin 2
74. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2

75. Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen 1
76. Manchester United - Wigan Athletic 1
 

77. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund 2
79. Athletic Bilbao - Sporting Gijon 1
80. ZRK Buducnost Podgorica - ZRK Vardar Skopje 1
81. SSC Napoli - US Palermo 1
82. Real Madryt - Real Sociedad 1



#16 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 24 styczeń 2017 - 21:44

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 23-29.01.2017

11. Washington Wizards - Boston Celtics  1
12. Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar  1
16. AEK Ateny - Stelmet Zielona Góra  1
17. SD Eibar - Atletico Madryt  2
19. KVC Westerlo - Anderlecht Bruksela  2
23. Juventus Turyn - AC Milan  1
24. Liverpool FC - Southampton FC  1
25. AS Monaco - AS Nancy-Lorraine  1
26. Celta Vigo - Real Madryt  2
28. VakifBank Stambuł - Dresdner SC  1

 

29. Saint-Raphael Var VB - Azerrail Baku  2
30. Boston Celtics - Houston Rockets  2
31. Hull City - Manchester United  2
32. FC Barcelona - Real Sociedad  1
36. FC Barcelona - Baskonia  1
37. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt  1
40. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks  1
41. Chicago Bulls - Miami Heat  1
42. Villarreal CF - Granada CF  1
43. Liverpool FC - Wolverhampton Wander  1

 

 

44. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów  1
45. Werder Brema - Bayern Monachium  2
46. Chelsea Londyn - Brentford FC  1
48. Deportivo Alaves - Atletico Madryt  2
49. Olympique Lyon - LOSC Lille  1
50. Lazio Rzym - Chievo Verona  1
51. Southampton FC - Arsenal Londyn  2
52. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach  1
53. Heracles Almelo - PSV Eindhoven  2
54. Stade Rennes - FC Nantes  1

 

 

55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk  1
56. Inter Mediolan - Pescara Calcio  1

60. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers   1
63. Fenerbahce Stambuł - Muratbey Usak  1
64. Real Betis - FC Barcelona  2
65. Torino FC - Atalanta Bergamo  X
67. Millwall FC - Watford FC  2
68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag  1
69. Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot  2
70. Sampdoria Genua - AS Roma  2

 

 

71. US Sassuolo - Juventus Turyn  2
73. SC Freiburg - Hertha Berlin  1
74. Espanyol Barcelona - Sevilla FC  2
75. Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen  1
76. Manchester United - Wigan Athletic  1
77. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund  2
78. Anderlecht Bruksela - Standard Liege  1
79. Athletic Bilbao - Sporting Gijon  1
80. ZRK Buducnost Podgorica - ZRK Vardar Skopje  1
81. SSC Napoli - US Palermo  1

 

82. Real Madryt - Real Sociedad  1
83. Paris Saint-Germain - AS Monaco  1
84. Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder  1
85. Baskonia - FC Barcelona  2


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#17 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 25 styczeń 2017 - 18:02

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 23-29.01.2017

 

15. Chemik Police - Imoco Volley Conegliano 2
16. AEK Ateny - Stelmet Zielona Góra 1
17. SD Eibar - Atletico Madryt 2
18. AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski - WKS Grunwald Poznań 1
19. KVC Westerlo - Anderlecht Bruksela 2
20. Valencia Basket - Unicaja Malaga 2
21. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce Stambuł 2
22. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku 1
24. Liverpool FC - Southampton FC 1
25. AS Monaco - AS Nancy-Lorraine 1

26. Celta Vigo - Real Madryt 2
27. CS Volei Alba Blaj - Volero Zurych 2
28. VakifBank Stambuł - Dresdner SC 1
29. Saint-Raphael Var VB - Azerrail Baku 1
30. Boston Celtics - Houston Rockets 1
31. Hull City - Manchester United 2
32. FC Barcelona - Real Sociedad 1
33. New Jersey Devils - Washington Capitals 2
34. MKS Będzin - Cuprum Lubin 2
35. MKS Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 2

36. FC Barcelona - Baskonia 2
38. Osasuna Pampeluna - Malaga CF 2
40. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks 1
41. Chicago Bulls - Miami Heat 2
42. Villarreal CF - Granada CF 1
43. Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers 1
44. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2
45. Werder Brema - Bayern Monachium 2
46. Chelsea Londyn - Brentford FC 1
48. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2

49. Olympique Lyon - LOSC Lille 1
50. Lazio Rzym - Chievo Verona 1
51. Southampton FC - Arsenal Londyn 2
52. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1
53. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2
54. Stade Rennes - FC Nantes 1
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk 1
56. Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
57. CD Leganes - Celta Vigo 2
58. Diatec Trentino - Azimut Modena 1

60. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 1
64. Real Betis - FC Barcelona 2
65. Torino FC - Atalanta Bergamo 1
66. Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk 2
68. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1
69. Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 1
70. Sampdoria Genua - AS Roma 2
71. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
73. SC Freiburg - Hertha Berlin 2
74. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2

75. Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen 1
76. Manchester United - Wigan Athletic 1
77. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund 2
78. Anderlecht Bruksela - Standard Liege 1
79. Athletic Bilbao - Sporting Gijon 1
81. SSC Napoli - US Palermo 1
82. Real Madryt - Real Sociedad 1
83. Paris Saint-Germain - AS Monaco X
84. Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder 1
85. Baskonia - FC Barcelona 1



#18 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 25 styczeń 2017 - 22:34

Kurierowy Bukmacher 2017 - 2 Kolejka:

 

1. Norwegia - Brazylia  39:26
2. Polska - Japonia  26:25
3. GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk  3:2
4. ASVEL Lyon-Villeurbanne - ROSA Radom  87:67
5. Azimut Modena - S.C.M. "U" Craiova  3:1
6. Rosja - Francja  24:35
7. Inter Mediolan - Bologna FC  3:2  po dogrywce
8. Lincoln City - Ipswich Town  1:0
9. New York Rangers - Dallas Stars  6:7
10. Argentyna - Egipt  26:31
11. Halkbank Ankara - Knack Roeselare  1:3
12. Dinamo Moskwa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
13. US Sassuolo - AC Cesena  1:2
14. Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys  0:3
15. Stelmet Zielona Góra - Proximus Spirou  83:86  po dogrywce
16. CCC Polkowice - Bourges Basket  59:65
17. AD Alcorcon - Deportivo Alaves  0:2
18. FC Nantes - SM Caen  1:0
19. VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań  1:3
20. Noliko Maaseik - Stambuł BBSK  3:2
21. Plymouth Argyle - Liverpool FC  0:1
22. Macedonia - Hiszpania  25:29
23. Lazio Rzym - Genoa CFC  4:2
24. Real Madryt - Celta Vigo  1:2
25. Rosja - Brazylia  28:24
26. Francja - Polska  26:25
27. ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów  1:3
28. Atletico Madryt - SD Eibar  3:0
29. Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova  0:3
30. Japonia - Norwegia  23:38
31. AS Roma - Sampdoria Genua  4:0
32. Real Sociedad - FC Barcelona  0:1
33. FC Barcelona - Anadolu Efes Stambuł  89:78
34. Chile - Arabia Saudyjska  25:26
35. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin  3:1

36. TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy  2:1
37. SC Freiburg - Bayern Monachium  1:2
38. Gi Group Monza - Kioene Padova  3:1
39. UD Las Palmas - Deportivo La Coruna  1:1
40. SC Bastia - OGC Nice  1:1
41. Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday  2:1
42. Boston Bruins - Chicago Blackhawks  0:1
43. Houston Rockets - Golden State Warriors  108:125
44. Espanyol Barcelona - Granada CF  3:1
45. Liverpool FC - Swansea City  2:3
46. Queens Park Rangers - Fulham Londyn  1:1
47. Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce  3:0
48. Werder Brema - Borussia Dortmund  1:2
49. Newcastle United - Rotherham United  4:0
50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Niemcy
51. Real Madryt - Malaga CF  2:1
52. FC Nantes - Paris Saint-Germain  0:2
53. Chievo Verona - AC Fiorentina  0:3
54. Manchester City - Tottenham Hotspur  2:2
55. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt  3:0
56. Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg  1:0
57. En Avant Guingamp - Stade Rennes  1:1
58. Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  3:2
59. Stoke City - Manchester United  1:1
60. Villarreal CF - Valencia CF  0:2
61. AC Milan - SSC Napoli  1:2
62. Boston Celtics - Portland Trail Blazers  123:127  po dogrywce
63. Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs  115:118  po dogrywce
64. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC  3:4
65. Juventus Turyn - Lazio Rzym  2:0
66. FC Utrecht - Ajax Amsterdam  0:1
67. ROSA Radom - Stelmet Zielona Góra  65:66  po dogrywce
68. UCAM Murcia CV - Saski-Baskonia  71:92
69. Southampton FC - Leicester City  3:0
70. Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów  3:2
71. AS Monaco - FC Lorient  4:0
72. US Palermo - Inter Mediolan  0:1
73. Arsenal Londyn - Burnley FC  2:1
74. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin  3:1
75. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Kamil Stoch
76. Athletic Bilbao - Atletico Madryt  2:2
77. PSV Eindhoven - sc Heerenveen  4:3
78. AS Saint-Etienne - Angers SCO  2:1
79. Chelsea Londyn - Hull City  2:0
80. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln  0:0
81. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua  1:0
82. Orlando Magic - Golden State Warriors  98:118
83. Real Betis - Sporting Gijon  0:0
84. Real Madryt - Valencia Basket  85:71
85. Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia  3:2
86. SD Eibar - FC Barcelona  0:4
87. AS Roma - Cagliari Calcio  1:0
88. Olympique Lyon - Olympique Marsylia  3:1
89. Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers  122:73

 

Tabela :

 

1.aro - 58 pkt

(39-19;53-15)

2.kibictyper - 39 pkt

(46-31;48-24)

3.bartek2lp2 - 37 pkt

(49-38;49-23)

4.lukas_k - 35 pkt

(37-25;56-33)

5.kisiel95 - 34 pkt

(37-13;31-21)


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#19 lukas_k

lukas_k

    Przyjaciel forum SAT Kurier

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9089 postów
  • Od: 07 lis 2007
  • LokalizacjaOkolice Radomia

Napisano 30 styczeń 2017 - 21:12

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 4
Obowiązuje na dni: 30.01-5.02.2017

1. Zenit Kazań - VfB Friedrichshafen (Polsat Sport Extra 17:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
2. LOSC Lille - FC Nantes (TVP Sport 17:55 WT) - piłka nożna, Puchar Francji
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dinamo Moskwa (Polsat Sport 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
4. S.C.M. "U" Craiova - Modena Volley (Polsat Sport News 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
5. Brentford FC - Aston Villa (Eleven 20:40 WT) - piłka nożna, 2.liga angielska
6. Inter Mediolan - Lazio Rzym (Polsat Sport 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch
7. Liverpool FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 20:55 WT) - piłka nożna, liga angielska
8. Olympique Marsylia - Olympique Lyon (TVP Sport 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Francji
9. Arsenal Londyn - Watford FC (C+ Sport 23:00 WT) - piłka nożna, liga angielska
10. Biełogorje Biełgorod - Sir Sicoma Colussi Perugia (Polsat Sport News 17:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
11. Arkas Izmir - Paris Volley (Polsat Sport Extra 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
12. FC Chambly-Thelle - AS Monaco (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
13. PGE Skra Bełchatów - ACH Volley Lublana (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
14. NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
15. Cucine Lube Civitanova - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
16. Knack Roeselare - Halkbank Ankara (Polsat Sport Extra 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
17. West Ham United - Manchester City (C+ Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
18. Newcastle United - Queens Park Rangers (Eleven 20:40 ŚR) - piłka nożna, 2.liga angielska
19. Pescara Calcio - AC Fiorentina (Eleven Sports 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
20. AS Roma - AC Cesena (Polsat Sport News 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
21. Manchester United - Hull City (C+ Sport 2 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
22. Stade Rennes - Paris Saint-Germain (TVP Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
23. Atletico Madryt - FC Barcelona (C+ 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
24. Stambuł BBSK - Noliko Maaseik (Polsat Sport Extra 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
25. Botafogo Rio de Janeiro - Colo Colo (Sportklub 0:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
26. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa (TVP Sport 17:55 CZW) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza
27. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - VIVE Tauron Kielce (C+ Sport 18:15 CZW) - piłka ręczna, liga polska
28. Berlin Recyling Volleys - Dukla Liberec (Polsat Sport Extra 19:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
29. Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 19:50 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska
30. Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion (Eleven Sports 20:40 CZW) - piłka nożna, 2.liga angielska
31. Celta Vigo - Deportivo Alaves (C+ Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla
32. Legia Warszawa - FC Nordsjaelland (TVP Sport 17:55 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski
33. BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
34. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen (Eurosport 2 20:00 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
35. Comarch Cracovia - GKS Tychy (TVP Sport 20:05 PT) - hokej na lodzie, liga polska
36. KSC Lokeren - RSC Anderlecht (Eleven Sports 20:25 PT) - piłka nożna, liga belgijska
37. Baskonia Vitoria Gasteiz - Real Madryt (Polsat Sport Extra 20:25 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
38. Deportivo La Coruna - Real Betis (Eleven 20:40 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
39. Wigan Athletic - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
40. Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
41. Boston Celtics - Los Angeles Lakers (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
42. Malaga CF - Espanyol Barcelona (Eleven 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
43. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn (C+ Sport 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
44. Muratbey Usak - Besiktas Sompo Japan Stambuł (Sportklub 14:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
45. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2 15:15 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
46. Szkocja - Irlandia (C+ Sport 2 15:25 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
47. Hull City - Liverpool FC (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
48. Newcastle United - Derby County (Eleven Extra 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
49. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie* (Eurosport 1, TVP 1 16:00 SOB)
50. FC Barcelona - Athletic Bilbao (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
51. Yesilgiresun Belediyespor - Trabzonspor Medical Park (Sportklub 16:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
52. AS Monaco - OGC Nice (Eleven Sports 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
53. Anglia - Francja (C+ Sport 2 17:40 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
54. Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
55. Sporting Gijon - Deportivo Alaves (Eleven 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
56. Borussia Dortmund - RB Lipsk (Eurosport 2 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
57. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
58. Girondins Bordeaux - Stade Rennes (Eleven Extra 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
59. Science City Jena - BasketballLowen Brunszwik (Polsat Sport News 20:25 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
60. Everton FC - AFC Bournemouth (C+ Sport 20:30 SOB) - piłka nożna, liga angielska
61. Quabit Guadalajara - Naturhouse La Rioja (Sportklub 20:30 SOB) - piłka ręczna, liga hiszpańska
62. Bologna FC - SSC Napoli (Eleven 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
63. Valencia CF - SD Eibar (Eleven Sports 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
64. Colorado Avalanche - Winnipeg Jets (TVP Sport 21:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
65. Washington Wizards - New Orleans Pelicans (C+ Sport 1:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
66. Dennis Bermudez - Chan Sung Jung (Extreme Sports Channel 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
67. Sevilla FC - Villarreal CF (Eleven 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
68. AC Milan - Sampdoria Genua (Eleven Sports 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
69. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
70. Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga poslka
71. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
72. Huddersfield Town - Leeds United (Eleven Extra 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
73. Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler - Anadolu Efes Stambuł (Sportklub 14:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
74. Manchester City - Swansea City (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
75. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
76. Włochy - Walia (C+ Sport 2 14:55 ND) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
77. Empoli FC - Torino FC (Eleven Sports 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
78. Pescara Calcio - Lazio Rzym (Eleven Extra 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
79. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie* (Eurosport 1, TVP 1 15:00 ND)
80. FC Augsburg - Werder Brema (Eurosport 2 15:15 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
81. Atletico Madryt - CD Leganes (Eleven 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
82. Leicester City - Manchester United (C+ 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
83. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine (Eleven Sports 16:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
84. Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt (Eurosport 2 17:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
85. US Palermo - Crotone FC (Eleven Extra 18:00 ND) - piłka nożna, liga włoska
86. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin (Polsat Sport 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
87. Real Sociedad - Osasuna Pampeluna (Eleven 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
88. UCAM Murcia CB - Real Madryt (Sportklub 20:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
89. Juventus Turyn - Inter Mediolan (Eleven 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
90. Celta Vigo - Real Madryt (Eleven Sports 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
91. AS Saint-Etienne - Olympique Lyon (Eleven Extra 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
92. Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers (C+ Sport 21:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA







1. Zenit Kazań - VfB Friedrichshafen 1
2. LOSC Lille - FC Nantes 1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dinamo Moskwa 1
4. S.C.M. "U" Craiova - Modena Volley 2
5. Brentford FC - Aston Villa 2
6. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
7. Liverpool FC - Chelsea Londyn 2
8. Olympique Marsylia - Olympique Lyon 1
9. Arsenal Londyn - Watford FC 1
10. Biełogorje Biełgorod - Sir Sicoma Colussi Perugia 2
11. Arkas Izmir - Paris Volley 1
12. FC Chambly-Thelle - AS Monaco 2
13. PGE Skra Bełchatów - ACH Volley Lublana 1
14. NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 2
15. Cucine Lube Civitanova - Asseco Resovia Rzeszów 2
16. Knack Roeselare - Halkbank Ankara 2
17. West Ham United - Manchester City 2
18. Newcastle United - Queens Park Rangers 1
19. Pescara Calcio - AC Fiorentina 2
20. AS Roma - AC Cesena 1
21. Manchester United - Hull City 1
22. Stade Rennes - Paris Saint-Germain X
23. Atletico Madryt - FC Barcelona X
24. Stambuł BBSK - Noliko Maaseik 1
25. Botafogo Rio de Janeiro - Colo Colo 1
26. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa 1
27. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - VIVE Tauron Kielce 2
28. Berlin Recyling Volleys - Dukla Liberec 1
29. Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
30. Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion 2
31. Celta Vigo - Deportivo Alaves 1
32. Legia Warszawa - FC Nordsjaelland 1
33. BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz 1
34. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen 2
35. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
36. KSC Lokeren - RSC Anderlecht 2
37. Baskonia Vitoria Gasteiz - Real Madryt 2
38. Deportivo La Coruna - Real Betis 1
39. Wigan Athletic - Sheffield Wednesday 2
40. Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 1
41. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 1
42. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
43. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1
44. Muratbey Usak - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
45. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
46. Szkocja - Irlandia 1
47. Hull City - Liverpool FC 2
48. Newcastle United - Derby County 1
49. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie - Kamil Stoch
50. FC Barcelona - Athletic Bilbao (Eleven 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
51. Yesilgiresun Belediyespor - Trabzonspor Medical Park 2
52. AS Monaco - OGC Nice 1
53. Anglia - Francja 1
54. Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC 1
55. Sporting Gijon - Deportivo Alaves 1
56. Borussia Dortmund - RB Lipsk 1
57. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 2
58. Girondins Bordeaux - Stade Rennes X
59. Science City Jena - BasketballLowen Brunszwik 1
60. Everton FC - AFC Bournemouth 1
61. Quabit Guadalajara - Naturhouse La Rioja 2
62. Bologna FC - SSC Napoli 2
63. Valencia CF - SD Eibar 1
64. Colorado Avalanche - Winnipeg Jets 1
65. Washington Wizards - New Orleans Pelicans 1
66. Dennis Bermudez - Chan Sung Jung 2
67. Sevilla FC - Villarreal CF 1
68. AC Milan - Sampdoria Genua 1
69. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam 2
70. Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 2
71. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket 1
72. Huddersfield Town - Leeds United X
73. Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler - Anadolu Efes Stambuł 2
74. Manchester City - Swansea City 1
75. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam 2
76. Włochy - Walia 2
77. Empoli FC - Torino FC 2
78. Pescara Calcio - Lazio Rzym 2
79. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie - Kamil Stoch
80. FC Augsburg - Werder Brema 1
81. Atletico Madryt - CD Leganes 1
82. Leicester City - Manchester United 2
83. FC Nantes - AS Nancy-Lorraine 1
84. Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 1
85. US Palermo - Crotone FC 1
86. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 1
87. Real Sociedad - Osasuna Pampeluna 1
88. UCAM Murcia CB - Real Madryt 2
89. Juventus Turyn - Inter Mediolan X
90. Celta Vigo - Real Madryt 2
91. AS Saint-Etienne - Olympique Lyon 2
92. Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers 1
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox

MÓJ TWITTER

#20 kisiel95

kisiel95

    Król SK Bukmacher 16

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 585 postów
  • Od: 27 cze 2015

Napisano 30 styczeń 2017 - 22:02

Kurierowy Bukmacher 2017
Zestaw par na tydzień: 4
Obowiązuje na dni: 30.01-5.02.2017
 
1. Zenit Kazań - VfB Friedrichshafen 1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dinamo Moskwa 1
4. S.C.M. "U" Craiova - Modena Volley 2
6. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
7. Liverpool FC - Chelsea Londyn 2
9. Arsenal Londyn - Watford FC 1
10. Biełogorje Biełgorod - Sir Sicoma Colussi Perugia 2
11. Arkas Izmir - Paris Volley 1
12. FC Chambly-Thelle - AS Monaco 2
13. PGE Skra Bełchatów - ACH Volley Lublana 1
 
14. NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 2
16. Knack Roeselare - Halkbank Ankara 1
17. West Ham United - Manchester City 2
18. Newcastle United - Queens Park Rangers 1
19. Pescara Calcio - AC Fiorentina 2
20. AS Roma - AC Cesena 1
21. Manchester United - Hull City 1
22. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2
25. Botafogo Rio de Janeiro - Colo Colo 1
26. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa 1
 
27. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - VIVE Tauron Kielce 2
28. Berlin Recyling Volleys - Dukla Liberec 1
34. HSV Hamburg - Bayer Leverkusen 2
35. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
36. KSC Lokeren - RSC Anderlecht 2
41. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 1
44. Muratbey Usak - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
45. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
46. Szkocja - Irlandia 2
47. Hull City - Liverpool FC 2
 
50. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
53. Anglia - Francja 1
54. Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC 1
57. AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 2
59. Science City Jena - BasketballLowen Brunszwik 1
60. Everton FC - AFC Bournemouth 1
61. Quabit Guadalajara - Naturhouse La Rioja 2
62. Bologna FC - SSC Napoli 2
64. Colorado Avalanche - Winnipeg Jets 2
65. Washington Wizards - New Orleans Pelicans 1
 
68. AC Milan - Sampdoria Genua 1
69. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam 2
70. Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 2
71. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket 1
73. Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler - Anadolu Efes Stambuł 2
74. Manchester City - Swansea City 1
75. Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam 2
76. Włochy - Walia 2
81. Atletico Madryt - CD Leganes 1
82. Leicester City - Manchester United 2
 
84. Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 1
86. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 1
88. UCAM Murcia CB - Real Madryt 2
90. Celta Vigo - Real Madryt 2
91. AS Saint-Etienne - Olympique Lyon 2
92. Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers 1