Skocz do zawartości
  • 0

Jaki dekoder do kablówki Vectry ?


marfish
 Udostępnij

Pytanie

Mam telewizję kablową od Vectry i 3 telewizory w mieszkaniu w bloku. Niestety, Vectra dostarczyła mi tylko 2 dekodery, tj. jeden STB i jedną kartę do modułu CI, umożliwiające odbiór wszystkich kanałów pakietu platynowego, za który co miesiąc płacę. Na ten 3-ci telewizor odmawia mi dostarczenia dekodera twierdząc, że musiałbym podpisać ..... kolejną umowę ! Zatem na tym jednym telewizorze mam tylko znikomą ilość kanałów, tych niekodowanych, a nie cały pakiet platynowy ! Czy istnieje jakiś dekoder (lub dekodery) dvb-c, oczywiście nie od Vectry (!), który umożliwia odbiór telewizji kablowej tego operatora ? Jeśli tak, to proszę o podanie danych ( marka, model ). A może istnieje jakiś inny sposób odbioru wykupionego pakietu kanałów Vectry bez konieczności podpisywania z nimi kolejnej umowy, to także proszę o podpowiedź.

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły dział, proszę się zapoznać ze strukturą forum, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie ma takiej możliwości, gdyż kanały w sieci są szyfrowane i bez sprzętu z kartą od nich nie zrobisz nic - każdy TV musi mieć swoją kartę z modułem lub dekoderem, a karty poza Vectrą bez umowy nie zdobędziesz (jest parowana z urządzeniami i stanowi komplet).

Niestety usługa multiroom sieci Vectra obejmuje tylko dwa TV: http://www.vectra.pl/pomoc/telewizja/Multiroom/39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo dziękuję za odpowiedź, po której naszła mnie taka refleksja. Czy nie sądzisz, że nazwa tej usługi Vectry, "multiroom", tak do niej pasuje, jak noga ze wsi do buta z miasta ? Przecież w tłumaczeniu oznacza "wiele pokoi" ! Widocznie dla Vectry "multi" czyli "wiele" to ..... aż dwa (!), a nawet ...
maksymalnie dwa !!! To ma być usługa na wiele pokoi ? "Chcesz więcej - podpisuj kolejną umowę" - to ich praktyka, a nie żaden "multiroom" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...