Skocz do zawartości

F1 Racing


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

F1 Racing to polska wersja miesięcznika zajmującego się w prawie całości Formułą 1. Wydawany jest jak nie trudno się domyślić co miesiąc. Cena jest dość wysoka: 12 zł, ale jakość czasopisma jest wysoka, reklam poza tylnią okładką prawie zawsze nie ma. 

 

Jest to czasopismo poszerzjące wiedzę o F1, porusza wiele temeatów o aktualnej i dawnej F1. 

 

Jakiś czas temu trafiłem na to czasopismo, kupiłem i potem kilka numerów później również dokonałem zakupu (głównie zachęciła mnie przedstawiana przez cały 2016 rok cała historia F1), od kilku miesięcy kupuje regularnie to czasopismo.

Jedynymi wadami są problemy z zakupem tego miesięcznika, głównie ja go spotykam w Empiku. Czasem też newsy się trochę dezaktualizują bo trzeba trochę czekać dłużej na polskie tłumaczenie, no i może czasami zdarza się, że numer pojawia się w sprzedaży trochę ze spóźnieniem, zwłaszcza jak pojawia się niby w piątek wyścigowy.

 

 

 

Jeszcze w sprzedaży jest numer grudniowy (od piątku pojawi się numer styczniowy).

 

cover.jpg

 W numerze grudniowym m.in.:

* Pat Symonds o przednich skrzydłach

* Co można poprawić w F1?

* Wycieczka z Danielem Ricciardo po Austin

* Jost Capito z WRC do F1

* Analiza zespołu Force India

* Sylwetka Lance Strolla - nowego kierowcy Williamsa

* Roman Grosjean odpowiada na pytania kibiców

* Wizyta z Jolyonem Palmerem w Japonii

* Prywatne auta kierowców F1

* Historia F1, cz. 12 (2008 - 2015)

 

Ktoś kupuje może to czasopismo?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@fan tv zamow sobie prenumeratę i nie będzie problemu ze znalezieniem a i cena wyjdzie wtedy jakies 8,50 zl za egzemplarz. Wiem bo sam tak mam i nie muszę sie martwić czy znajdę w saloniku prasowym czy nie.

 

A co do samej gazety to tez ja bardzo lubię czytać. Jedno z najbardziej fachowych czasopism. Swietne wywiady szczególnie te długie, albo pytania od czytelników tez sa fajne.

 

W każdym razie polecam wszystkim ;)

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W ostnim numerze to musieli nawet powycinać pewne fragmenty. W krajach anglojęzycznych obecny numer ukazał się jeszcze przed GP Kanady, dlatego pewnie była tam zapowiedź tego weekendu i wspomnienie dawnej GP Kanady. W Polskim wydaniu tego nie ma bo wyszło po GP Kanady.

Wcześniej też tak wycinali? W ostatnich miesiącach raczej nie, ale czy wcześniej tego nie wiem bo jeszcze nie kupowałem regularnie tego czasopisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie nie mam pojęcia, sam kupuję ponad dwa lata jakos, a może nawet trzy juz te czaspomismo. Po przejęciu tego przez Zaka Browna q dwoch numerach bylo mniej stron niestety...

Ten nr z okładka z Alonso juz jest obsserniejszy, ale jeszcze nie miałem czasu poczytać.

 

Ogólnie to super, ze są jeszcze takie pisma na rynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy z okazji tych testów Kubicy nie zwiększyli nakładu bo w moim Empiku tego numeru F1 Racing było znacznie więcej niż normalnie. A może jeszcze nie wszyscy zdążyli kupić ten numer? ;)

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to pismo, to pamiętam, że kiedyś, jak się bardziej interesowałem Formułą 1, to wpadł mi w ręce jeden numer, bodajże z 2009 roku, może nawet go jeszcze gdzieś mam w zbiorach na strychu. Pamiętam że już wtedy było ono fachowe i interesujące.

 

Co do ilości stron to ja pewną ciekawostkę podam. Co prawda obecnie już nie śledzę aż tak F1, ale z ciekawości zdobyłem w wersji elektronicznej numer anglojęzycznej wersji tego pisma, przeznaczonej do Singapuru i Malezji, datowany na lipiec 2017, i tam pismo to ma 108 stron. Jakby ktoś był zainteresowany tym plikiem to może do mnie przez PW napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najnowszy numer F1 Racing ma mniej około 10 stron niż zazwyczaj to bywało w 2016 roku. To chyba będzie stała sytuacja niestety. Może będzie więcej w następnym numerze, który będzie dopiero pod koniec sierpnia.

Nastąpiła zmiana planów. Najnowszy numer już od dziś w sprzedaży. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...