Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W którym miejscu się z tego śmieje? Dla mnie ten program najbardziej kojarzy się właśnie z tymi dwoma odcinkami, dlatego o tym wspomniałem. Śmiem twierdzić, że właśnie na tych odcinkach i ogólnie pierwszym sezonie program zdobył taką popularność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam nadzieję, że jutro poznamy wiosenną ramówkę Tv4 i póki co wiadomo, że od 4.marca o 21.00 będą "Pamiętniki z wakacji", może z parę nowych odcinków obejrzę, na pewno wróci kolejny sezon "Policjantów i Policjantek" i "Sprawiedliwych" i ciekawe co z 2 sezonem "Pomóż mi" czy będzie na Tv4 wiosną ale ja mam nadzieję że Tv4 powróci wiosną do emitowania telenowel latino, chodzi o to, że jest dużo nowych i starszych tytułów z Televisy które Tv4 mógłby zakupić i był by sukces nawet jeśli telenowele mieli by emitować o 14.00 czy 15.00 czy o 6.00 rano, ważne by wrócili do ich emisji np takie Lo Imperdonable z Aną Brendą i Ivanem Sanchezem mogło by odnieść sukces czy Querloro Todo lub Las Amazonas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Polsat ma chyba pewien problem z Czwórką skoro nawet zdegradował ją w ramach swojej platformy satelitarnej choć miała to być druga, główna antena nadawcy po „dużym" Polsacie o czym miały świadczyć ostatnie inwestycje programowe. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczak robi z tego kanału kanał niszowy

"Sprawiedliwi" w piątki po co?

Pamiętniki z wakacji pon - czw 

 

Ten kanał powinien pójść w seriale zagraniczne pon- czw

 

Programy Polsatu Wyspa czy Pamiętniki z wakacji powinny spadać do Super Polsat a nie TV 4

 

Drugim kanałem Polsatu jest Super Polsat

Drugim kanałem TV4 jest TV6

 

TV4 to potrzebuje szybki serwis informacyjny max 20 minut razem ze sportem i pogodą

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując ramówkę TV 4 odnoszę wrażenie, że TV 4 staje się powoli Polsatem 2... niestety - cała masa powtórek z Polsatu, kanał dla mnie w ogóle cofający się pod względem ramówki do tyłu - niestety kanały ogólne od Polsatu mają bardzo niski poziom ramówki moim zdaniem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2024 o 00:05, Gierek napisał(a):

Obserwując ramówkę TV 4 odnoszę wrażenie, że TV 4 staje się powoli Polsatem 2... niestety - cała masa powtórek z Polsatu

Niestety! Smutne, ale prawdziwe, jak dla mnie najlepsze lata TV4 to 2006-2011, kiedy emitowano serial animowany dla dorosłych pt. "Włatcy Móch".

 

W dniu 1.02.2024 o 23:42, Jock napisał(a):

Ten kanał powinien pójść w seriale zagraniczne pon- czw

Dokładnie! Zresztą TV4 ponad dekadę temu emitowało telenowele argentyńskie/meksykańskie (jeśli się pomyliłem, to poprawcie mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"13 posterunek" ma dwa sezony. Ale zawsze pierwszy był emitowany w Polsacie, a drugi w TVN. Oba rzecz jasna w CANAL+. Widać, że to kolejny element współpracy Polsatu z Canal+. Serialowa "Planeta singli" też w Polsacie. W marcu pojawi się też "Kiler" w Polsacie, który do tej pory pokazywał TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jest jednak dość słaba pora na premierowe emisje, a przyznam że czasem ten program oglądałem, jak na niego trafiałem, chociaż nieco bardziej lubiłem śledzić "Uwaga pirat!" z TVN Turbo, robione w podobnej konwencji, ale trochę dynamiczniej montowane.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Paul234 napisał(a):

Od teraz program ''Stop Drogówka'' w poniedziałki o 9:00 zamiast soboty 17:00.

Tak jak wyżej @Kirk pisał, tak i ja tez uważam, że godzina 09:00 w poniedziałek na premierową emisję "Stop Drogówki" jest słabą porą, prawie cała moja rodzina lubi ten program, coś przeczuwam, że program zaliczy spadek oglądalności ze względu na niewygodną dla niektórych ludzi porę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...