Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jaś Fasola napisał(a):

Dlatego ja twierdze że Polsat powinien być odsuwany od wszelkich przetargów itp. TV 4 miał jakość i potencjał dopóki nie popadł w ręce Polsatu.

Ten kanał praktycznie od początku nadawania należał do Polsatu, nawet gdy jeszcze nadawał jako Nasza TV, tyle że wcześniej niewielkie udziały miał też TVN.

44 minuty temu, Kirk napisał(a):

Generalnie widać, że nie ma zbytnio pomysłu na TV 4, na to żeby ten kanał miał coś takiego wyjątkowego. Przeniesienie "Love island" takim działaniem nie jest, bo to co najwyżej na podbudowanie oglądalności, która i tak chyba była wyższa właśnie za czasów emisji "Włatców Móch", a wtedy tej stacji trudniej było osiągnąć milion widzów, gdyż nie była dostępna naziemnie w całej Polsce.

Zasięg był może mniejszy, ale konkurencja też dużo mniejsza.

Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał(a):

I to najbardziej mnie (i innych) przeraża, że ludzie wolą oglądać niskiej jakości paradokumenty zamiast wysokojakościowych seriali i programów, które zazwyczaj są dostępne w serwisach streamingowych, po prostu "tania rozrywka dla mas" się lepiej sprzedaje (to tak mówiąc w skrócie).

Z ta wysoką jakością bywa różnie, ale dla wielu osób wybór między tym, co dają za darmo w telewizji, ale tym za co trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych miesięcznie (o opłatach za internet nie wspomnę) jest oczywisty.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, neo_patryk napisał(a):

Zasięg był może mniejszy, ale konkurencja też dużo mniejsza.

Za analogu nawet nie wszędzie docierali z zasięgiem, pamiętam te czasy coś ciekawego leci, a tu śnieży że ledwo widać. Ale wtedy mieli lepszy poziom niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale czy inne kanały wyglądają lepiej? Te od Discovery, Tv Pulsy? TV4 to kanał naszych czasów współczesnych. Dawniej kanal ogólnotematyczny faktycznie taki byl i inwestowano w różnorodne treści dla tego kanału, teraz te treści są porozrzucane w kilkunastu stacjach tematycznych, a te kanały typu Tv4 to de facto kanały paradokumentalne z domieszką innych treści. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rotalplus napisał(a):

Raczej przejęcie ich przez Polsat to był gwóźdź do trumny.

Tyle tylko, że w pewnej mierze TV 4 była kanałem polsatowskim od samego początku istnienia. Spółka Polskie Media miała dużo wspólnego z biznesem Solorza. Chodzi bardziej o to, że dawniej ta stacja miała swój charakter, programy autorskie. Było to bardziej różnorodne - funkcjonował zarówno magazyn plotkarski, jak i poważna publicystyka, i to nie w nocy, dla wypełnienia wymogów koncesyjnych, ale w prime-time, jak "Tok 2 Szok" czy "Czwarta władza". Były programy sportowe, dla dzieci i młodzieży, ogólnie było to bardzo ciekawe.

Teraz? Patrzę na ramówkę na dziś - powtarza się Klossa, którego wałkują co najmniej 2 inne kanały z naziemnej i kolejne 2 z oferty satelitarnej. Dają powtórki z Polsatu (kiedyś też były, ale nie w takiej ilości). A od 17:00 do północy to nawet nie mam po co włączać, bo syfu paradokumentalnego i to o policji nie zamierzam oglądać. Film, który dawniej poszedłby, dajmy na to, po Dzienniku o 21:00, spychany jest na 24:00.

 

Nawet program kabaretowy, wprowadzony jakiś czas temu, to też trochę odwołanie do trendu panującego w stacjach naziemnych, bo to są głównie skecze już znane, tylko nagrane na nowo. A kiedyś przecież TV 4 miała programy kabaretowe nagrywane bezpośrednio dla tej anteny, czyli "Kroniki facetów z klasą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy program Czwórki "Para do gara. Ona mówi, on gotuje” po trzech pierwszych tygodnia emisji ogląda średnio 116 tys. widzów. Show od 16 września nadawany jest w nowym paśmie. Przez pierwsze dwa tygodnie emisji nadawany był w soboty i niedziele o godz. 20.00. Od 16 września produkcja pokazywana jest o godz. 17.00.
 

źródło: wirtualne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem kiedy podjęto decyzję, ale zapowiedź dwóch premierowych odcinków "Policjantki i policjanci"  widziałem w piątkowe przedpołudnie na antenie TV4, więc nie było to bez zapowiedzi. 

Sprawdziłem teraz social media na facebooku stacji i programu " Gwiazdy Kabaretu " . Na stacji nie było nic ,a programu ostatni post z 6.X 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
40 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Póki co pozostałe programy kabaretowe na innych antenach - "Kabaret na Żywo", "Nowa Rewia Kabaretowa", "Kabaretowa Ekstraklasa" czy "Kabaretowa Niedziela" nadal w ramówce.

Które prawdopodobnie też zostaną zdjęte z innych anten Polsatu obserwując obecną sytuację związaną z pozostałymi programami kabaretowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...