Skocz do zawartości

Ankiety platformy CANAL+


axelmateuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczyloby zeby nc+ odblokowalo w wifiPremiumbox mozliwosc 2 jednoczesnych bo o ile da sie co innego ogladac w czasie nagrywania to juz nie da sie nagrywac 2 ogladanego kanalu

 

w nc+ trzeba masowo pisac przez moje ncplus firmularz kontaktu, innaczej "nie widza zapotrzebowania ze strony abonentow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poplątana pakietyzacja.

 

Cena 80 zł/mies. za dostęp do CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2 oraz kanałów ELEVEN w pakiecie Sport+ wydaje się bardzo atrakcyjna, ale taki pakiet już ma ubytki w postaci kanałów serialowo-filmowych "basic cable". Zwłaszcza, że część z nich obecnie jest w pakiecie Comfort+, bez żadnych kanałów premium.

 

Te pojawiają się dopiero w pakiecie Film+ za jedyne 75 zł/mies., z kanałami CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE i CANAL+ FAMILY oraz HBO, Cinemax i Filmbox, co również jest bardzo atrakcyjną, ale tracąc na tym właśnie podstawowe EUROSPORT 1 i EUROSPORT 2 czy pozostałe kanały z tej kategorii, zostawiając jedynie TVP SPORT.

 

To jest jak dla mnie przesada i paranoja.

Pakiety Start+ i Family+ różnią się niezbyt bardzo od siebie. Dochodzą kanały dziecięco-młodzieżowe. dokumentalne i rozrywkowe. Różnica to aż 55 zł. Zbyt wygórowane… Family+ powinien kosztować tyle samo co obecny Comfort+.

 

Również się zgadzam z muza_tv odnośnie CANAL+ DISCOVERY. Nie dość, że teraz traktowany wyżej, wraz z CANAL+ SERIALE, od pozostałych kanałów, np. w sieciach kablowych, to teraz tutaj wsadzają to jako taki dodatek do kanałów sportowych, ale przy filmowych czy pakiecie Family+ już nie ma go w ogóle. Kompletnie bez sensu!

 

Warto zaznaczyć, że pojawiają się tutaj dwa kanały religijne, które nie są dostępne z satelity - Opoka.tv oraz Twoja Telewizja Religijna.

 

Poza tym, wczoraj kolega Mikizncplus pisał o ankiecie, w której był podział na pakietyzację tematyczną znaną z byłej już niestety n czy dekoder 4K. A na tych obrazkach mamy coś innego. Była w takim razie jeszcze inna ankieta?

_________________________

 

Najlepsza była pakietyzacja CYFRY+ sprzed lat, w której mieliśmy normalne bazowe pakiety tematyczne, które obok były z kanałami CANAL+, a do nich można było dokupić sobie wybrane opcje dodatkowe. Jeżeli ktoś dobrze pamięta o co chodzi, to prosiłbym o przytoczenie konkretnych nazw oraz okresu, w którym takowe obowiązywały.

 

Takie coś powinno wrócić. Skoro nie potrafią zwyczajnie oddzielić sportu i filmu oraz zrobić jednego bazowego kanału, to niech sobie darują i zaczną oferować jeden pakiet CANAL+, jak we Francji z Les Chaînes CANAL+.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u konkurencji chyba da sie 3 na raz lacznie z ogladaniem a nie 4 bo jak sie nie myle przez 1glowice unicable i 1 single czyli 2+1

 

tutaj pewnie dadza 2 unicable czyli 2+2

"Nie znam się, to się wypowiem" :D

W Evoboxie można nagrywać 3 kanały  1 oglądać. Oczywiście na konwerterze Unicable.

 

NA zwykłym konwerterze i podłączeniu dwóch kabli SAT to już zależy od tego, w jakich ćwiartkach pasma leżą nagrywane kanały. PRzy dobrych wiatrach też można nagrywać 3 kanały i 1 oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego rzekomego dekodera UHD, to jedynie miałbym zastrzeżenia do dysku twardego. Powinna być opcja 1 TB lub 2 TB do wyboru. Skoro chcą być tacy nowocześni, to powinni o tym pomyśleć.

 

Być może to jest ankieta dotycząca IPTV, które ma niebawem się pojawić.

Taka możliwość istnieje. Jednak nc+ już parę razy zaskakiwało, jak np. z Active Family (wcześniej Family Sport), także nie zdziwiłbym się gdyby wzięli do siebie chociaż Opokę.tv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto lubi tylko filmy albo tylko sport to oferta idealna. Za 75zł mieć dostęp do filmowych Canal+ HBO i Cinemax to miska cena.

80zł za pakiet sportowy to też niezła kwota. Tym bardziej, że Eleven jest już w cenie.

Plus, że w Family+ pojawia się główny Canal+. Pytanie czy to oznacza, że kanał zmieni swój charakter?

Głupotą natomiast jest dodanie C+Discovery do pakietu sportowego. Bardziej pasuje do filmowego.

Ja oglądam póki co Canal+ kanały Comedy Central Eurosport2 i kanały informacyjne. I znów nie ma dla mnie oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport minus Family 80-65=15 Film minus Family 75-65=10 to family + sport + film powinien kosztować 90 zł (65+15+10) a All inclusive niczym się od tych zsumowanych pakietów nie różni a chcą 140 zł. Kombiniwanie jak tu od klienta wyciągnąć więcej kasy. A ludzie nawet jeśli tego nie widzą to czują to instynktownie i stąd ubywanie abonentów. Chytry traci dwa razy. W Cyfrze+ kSport minus Family 80-65=15 Film minus Family 75-65=10 to family + sport + film powinien kosztować 90 zł a All inclusive niczym się nie różni od tego pakiet z Canal+ był o 21 zł droższy od tego bez Canal+, a mieli wtedy o wiele więcej praw sportowych i filmowych. Start dla nowych powinien kosztować nie więcej niż 10 zł (to niemal same dvb-t i fta), Komfort max 39 (tyle co teraz), Extra max 59 a w promocji nawet 49 zł (tyle kosztował kiedyś Universe a w CP porównywalny pakiet za 59 ma jeszcze Filmboxy sportowe Polsatu a w prezencie Cinemax), pakiet z 6 Canal+ a nawet 8 powinien być droższy o 21 zł max 25 od tego bez. HBO z opcją z HBO GO max 20 zł bez HBO GO max 15 zł, Cinemax max 10 zł, a razem z HBO bez opcji HBO GO max 20 zł a z opcją HBO GO max 25 zł. Filmboxy max 10 zł a nie jak teraz 15. Kanały z MultiManPack do pakietu Extra a zostawić erotyki i jak teraz jest max 20 zł. w ogóle są mało elastyczni taki Superpremium kosztuje 129 zł a Vip+ max 199 gdzie różnicą jest MultiManPack i kolekcje VOD. Niech udostępnią pakiety bez VOD. Gdyby tuż po fuzji poszli tym śladem dziś mieliby 3 mln abonentów a nie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałeś dziś lewą nogą, czy jeszcze myślenie się nie załączyło? Kto Ci powiedział że podają Twoje dane do firm zewnętrznych  :crazy:

Twoja charakterystyka to nic innego jak pakiet jaki posiadasz, sprzęt, programy z jakich korzystasz itd. Żadne dane osobowe.. 

Taki cwany byłeś to skomentuj stanowisko nc+ na moje pytanie, dlaczego udostępniają dane osobowe innym firmom:

 

Szanowny Panie,

 

zgodnie z prośbą wysyłam punkt Regulaminu Świadczenia usług.

 

Rozdział XII. Dane osobowe

 

1. Dostawca usług jest administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.).

 

2. Dane osobowe Klientów/Abonentów są przetwarzane przez Dostawcę usług w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, sprzedaży usług oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Dostawcę usług. Dane osobowe Klientów/Abonentów mogą być przekazywane uprawnionym organom.

 

 

Nadal jednak nie pojmuje jak firma badająca opinie jest w tym wypadku 'uprawnionym organem' ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie da przesłanie bo jest spersonalizowana. Jak pisałem wyżej- ja dostałem i przy próbie wejścia mnie odrzuciło bo już mieli wystarczająca liczbę respondentów o podobnej charakterystyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@notflix chcesz powiedziec ze 4K UltraBox+ jest wygladem taki sam jak wifiPremiumbox+ ?

Tak naprawdę to nie wiem. Były na zdjęciach 2 dekodery - te z wifi co obecnie - z wyglądu, reszta to moje przypuszczenia, a przypuszczam, że tak może być. Z opisu dekoderów wynika, że wifibox bez zmian. Jeśli chodzi o ten nowy dekoder to można podejrzewać, że wygląd może być taki sam albo podobny do obecnego wifipremiumboxa. Nowe funkcje w sumie nie wymuszają zmian w wyglądzie. Nie po to teraz robili szachownice żeby się z tego wycofywać, tym bardziej jak wifibox miałby pozostać bez zmian. Co do nowego dekodera, jeżeli będzie to pewnie producent ADB (kiedyś było info, że przedłużają współpracę) i dysk zewnętrzny sagemcoma (tego rozwiązania chyba nie zmienią). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem jeszcze raz te proponowane pakiety i szału nie ma - krótko mówiąc. Pakiet All Inclusive to obecny superpremium z dodanymi za 10zł elevenami i gratisem w postaci niepotrzebnych chyba nikomu filmboxów. Start 2x tańszy za co plus, ale brakuje za to kilku kanałów w porównaniu do tego co obecnie. Reszta taka trochę przemieszana. C+ Discovery w pakiecie sportowym zamiast w Family lub Film. Pakiet Family - drożyzna, taki obecny pakiet extra mocno okrojony o kanały sportowe i filmowe (w tym aspekcie to nawet nie jest obecny comfort+), a w zamian główny C+, po tego +1 to nie liczę i 65zł to jakieś nieporozumienie. Pakiet Film to ciekawa opcja, ale tylko dla tych, którzy nie interesują się sportem (chociaż tutaj powinno być jeszcze C+ Discovery). Pakiet Sport na podobnej zasadzie, tylko, że dla miłośników sportu, chociaż tutaj trochę filmu jest (w przeciwieństwie do tylko 2 kanałów sportowych w pakiecie filmowym) - m. in. C+, Ale Kino, Polsaty filmowe.

Edytowane przez notflix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza była pakietyzacja CYFRY+ sprzed lat, w której mieliśmy normalne bazowe pakiety tematyczne, które obok były z kanałami CANAL+, a do nich można było dokupić sobie wybrane opcje dodatkowe. Jeżeli ktoś dobrze pamięta o co chodzi, to prosiłbym o przytoczenie konkretnych nazw oraz okresu, w którym takowe obowiązywały.

Dokładnie roku nie kojarzę ale było coś takiego między innymi:

 

- Pakiet Biały (29 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe]

- Pakiet Błękitny (39 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe, Tematyczne Ekstra]

- Pakiet Srebny (59 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe] CANAL+ MULTIPLEX lub HBO MAXPACK - do wyboru

- Pakiet Złoty (69 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe, Tematyczne Ekstra] CANAL+ MULTIPLEX lub HBO MAXPACK - do wyboru

- Pakiet Platynowy (89 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe, Tematyczne Ekstra] CANAL+ MULTIPLEX, HBO MAXPACK

 

- 3 Wymiary Discovery (8 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to gdyby z tych propozycji usunąć ten nieszczęsny pakiet Family i w zamian dać coś innego to reszta nie wygląda źle. Jak ktoś teraz chce pełny sport w nc+ (nie licząc takiego Sportklubu) to musi wziąć pakiet extra z C+ i do tego eleveny, co daje 112zł dla nowych, i 92zł dla przedłużających - po nowemu 80zł. Z filmem to już w ogóle lepiej, bo z superpremium za 130zł (100zł dla przedłużających) robi się 75zł. Jak ktoś chce wszystko to trochę gorzej, ale dobrze chociaż, że chcą się pozbyć tego pakietu vip+max, bo to już od dawna nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie roku nie kojarzę ale było coś takiego między innymi:

 

- Pakiet Biały (29 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe]

- Pakiet Błękitny (39 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe, Tematyczne Ekstra]

- Pakiet Srebny (59 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe] CANAL+ MULTIPLEX lub HBO MAXPACK - do wyboru

- Pakiet Złoty (69 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe, Tematyczne Ekstra] CANAL+ MULTIPLEX lub HBO MAXPACK - do wyboru

- Pakiet Platynowy (89 zł) [Kanały Tematyczne, Interaktywne, Polskie, Radiowe, Tematyczne Ekstra] CANAL+ MULTIPLEX, HBO MAXPACK

 

- 3 Wymiary Discovery (8 zł)

To również, ale chodziło mi o ostatnie lata.

 

Teraz już znalazłem.

 

Pakietami były:

- START HD

- CANAL+ START HD

- KOMPAKT HD

- CANAL+ KOMAPKT HD

- OPTIMUM HD

- CANAL+ OPTIMUM HD

- CANAL+ SUPERPREMIUM HD

- CANAL+ PRESTIGE HD

 

To była dobra pakietyzacja. Do niej można by wrócić.

 

Pomysły z ankiety byłyby dobre, gdyby pakiety Sport+ oraz Film+ nie byłby wzajemnie wykastrowane z kanałów sportowych i filmowo-serialowych basic cable. To samo tyczy się Family+. A także bolączką jest ten CANAL+ DISCOVERY, który nie pasuje do Sport+, a właściwie w każdym pakiet mógłby się śmiało znaleźć.

 

Bo cenowo nie byłoby źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje trzy grosze to All inclusive. Niech wreszcie będzie ALL bez żadnych "ale", gwiazdek, opcji do dokupienia itd. Mam All inclusive, więc cokolwiek jest w ofercie to mam, cokolwiek i kiedykolwiek dołączą do oferty, to mam "z automatu"!!!!! To jest prawdziwe ALL inclusive!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...