Skocz do zawartości

Ankiety platformy CANAL+


axelmateuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marmac1989

Imho powinni to zrobić inaczej. W podstawie C+Start i C+Discovery, pakiety Film i Sport. W każdym Canal+ i Canal+1 (seriale własne, mecze Ligi Mistrzów czy żużlowe GP) i dwa tematyczne (C+Sport, C+Sport2 oraz w drugim pakiecie C+Film i C+Film2) + dwa serwisy C+Now (dla Sportu) i C+Vod (dla Filmu). Oba jedynie po podłączeniu dekodera z internetem lub w aplikacji NC+GO. Tam wybór np. konkretnego meczu LM odtwarzanego na dekoderze. W wypadku sportu wiązałoby się to z likwidacją C+SportOnline, bo po co dublować usługi? Do tego inwestycja w serwery dla NC+GO. Może dzięki temu sprzedadzą prędzej internet w pakiecie z telewizją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać canal plus+1 jest Nie wypałem a kasuja family jakcyś chorzy tam siedzą i wiedzą najlepiej. Lepej kasować +1 niż family. Brak słów na pustakow tam.

Bo C+>>1 ma większą oglądalność niż C+Family.

 

Czytam te wasze propozycje i śmiać mi się chce :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki muszą pofantazjować inaczej nudno by było na tym forum. Niezły ubaw pewnie mają włodarze nc+ , jak czytają to forum oczywiście. A nawet gdyby, to i tak im zwisa i powiewa, bo wiedzą, co by nie zrobili to i tak większość będzie łykać ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy brać to pod uwagę że to będzie minimum za pół roku kiedy 4k wejdzie :D

Tak tylko że  czemu ci co jeszcze nie przedłużyli    mają od początku dostęp do C+ Seriale i Discovery. A na obu kanałach nic tylko powtórki.  Raz  patrząc na  epg widziałem Killera 2 na Discovery.  A pozostali muszą dopłacać  do "powtórek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki muszą pofantazjować inaczej nudno by było na tym forum. Niezły ubaw pewnie mają włodarze nc+ , jak czytają to forum oczywiście. A nawet gdyby, to i tak im zwisa i powiewa, bo wiedzą, co by nie zrobili to i tak większość będzie łykać ofertę.

Wolę pofantazjować niż łykać wszystko co mi operator łaskawie da. Jak widać, również na tym forum, konsekwentne negocjacje z operatorami przynoszą efekty. Z czego łatwo wywnioskować, że to operatorzy są dla klientów a nie na odwrót.

A swoją drogą to Król Julian też kiedyś myślał, że daje super ofertę tylko jakoś mało kto ją zrozumiał  :roll:  A przecież według powyższej teorii większość powinna była ją łyknąć bez zmrużenia oka, przy oczywiście strzelających korkach szampana i ubawie ze strony włodarzy nc+ :wink: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? W ankiecie brak nsport+ HD? A Kanał 38, który byłby zastąpiony przez Canal+ Now to kanał widmo, niby jest, ale jednak go nie ma. ;)

W dawnej ankiecie też mieliśmy CANAL+ SERIALE czy CANAL+ [+2]. Ich też nie było, a są. Ten drugi oczywiście jako CANAL+ 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jeśli chcieliby stacją Canal+Start zrobić przedsmak oferty, to mogliby coś tam dorzucić oprócz filmów, PGE Ekstraligi i od czasu do czasu piłki ręcznej czy nożnej. Mam tu na myśli programy publicystyczne czy sportowo-informacyjne. Bo samo mnożenie kanałów nic nie da, a dodawanie nowych pozycji do oferty programowej już tak :)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na programy publicystyczne nie ma co liczyć. Kanał może byłby taką najtańszą i ubogą wersją CANAL+, ale wciąż dostępną jako kanał premium. Nie wiadomo czy miałyby jeszcze pakiety bez CANAL+. Jeżeli nie, to na pewno nie ma co liczyć na kanał poza opcją premium. A takie programy publicystyczne czy nawet informacyjne miałyby ciężko. To nie Francja, gdzie CANAL+ ma okno otwarte i jest normalnie dostępny u innych operatorów, nawet tylko pod pasmo FTA, a do tego mają własny kanał informacyjny, z problemami ale jest, oraz naziemne C8 i CSTAR, jak i CANAL+ jest naziemnie.

 

Z dwa lata temu chyba zapowiadali bardziej ogólnotematyczny CANAL+ z różnorodną ofertą. Poza przywróceniem paru transmisji sportowych i magazynów/magazynu, to nic się nie zmieniło.

 

Także nie napalałbym się, aby coś teraz mieliby zmieniać. Usuną nSport+, zrobią tani miks wszystkiego i tyle. Nie zdziwiłbym się gdyby nawet z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem dostęp do tej ankiety. Zaszły w niej już zmiany, nc+ wycofało się z pomysłu zmian w pakietach podstawowych - zostają Start+, Comfort+, Extra+ a do każdego z tych pakietów dołączony jest Canal+ Start. Paczka Canal+ dalej jest dzielona na sport lub film, Canal+ Family zostanie usunięty. W wykazie kanałów Canal+ jest też Canal+ Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się wycofali z tej absurdalnej pakietyzacji, to znaczy, że nowa pakietyzacja okazała się nieporozumieniem i została bardzo skrytykowana. Zamiast mieszać w ofercie i robić ukryte podwyżki, powinni zadbać o jakość techniczną istniejących kanałów, a kanały koszmarki usunąć z oferty całkowicie. Skoro chcą uchodzić za produkt premium, to powinni wiedzieć, że liczy się nie ilość a jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwa lata temu chyba zapowiadali bardziej ogólnotematyczny CANAL+ z różnorodną ofertą. Poza przywróceniem paru transmisji sportowych i magazynów/magazynu, to nic się nie zmieniło.

A, czy ten Canal+ Start nie będzie właśnie tą zapowiedzią ogólnotematycznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@axelmateuss

 

Tak, ceny dalej można opiniować.

Najniższa cena za Extra+ to 59,99 zł, za Canal+ w części filmowej 15,00 zł, HBO z HBO Go 20zł a Eleven za 11,90 zł. 

Ceny HBO i Eleven stałe.

Cena za Extra+ zmienna od 59,99 do 79,99 zł.

Za Canal+ filmowy od 15 do 35zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, czy ten Canal+ Start nie będzie właśnie tą zapowiedzią ogólnotematycznego?

Nie, mówiono o zwykłym CANAL+.

 

@Emil no tak, ale w wielu krajach Europy są kanały sportowo-informacyjne - w Anglii, w Niemczech, w Hiszpanii czy we Wĺoszech. Sprzedają się, bo są dobre. U nas też by to przeszło, Polacy to naród lubiący sport. Na Twitterze często ludzie narzekają na brak takiej stacji. I ja wiem, źe nie ma co liczyć na coś takiego, po prostu mówię co myślę - nc+ z aktualną ofertą sportową wielu nowych abonentów nie zachęci. Nie twierdzę, że jest zła. Jest po prostu gorsza niż dawniej :)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...