Skocz do zawartości

Nowe dekodery w nc+ TnK – Philips HD/ PVR HD i Pace


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro teraz wszyscy abonenci NC+ maja Pace lub Nboxy z dyskami (w abonamencie) powinni dac niwy soft do Pace, ktory rowniez bedzie obsługiwał VOD z satelity typu:

- Prapremiery TVP

- Canal+ Seriale Extra (dawniej Seriale+/nScreen)

- Zest TV 18+ VOD (dawniej FunVOD)

 

A nie tylko Pace obsługuje

VOD Prapremiery+ i Canal+ VOD

Owszem maja jeszcze kolekcje HBO OD / HBO SERIALE ale nie jest ta opcja dostępna dla nikogo :( a szkoda i nie interesuje mnie VOD przy podłączonym dekoderze do internetu tylko VOD z satelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, który wariant dekodera Pace to będzie? Były dwa warianty Pace. Jeden był z obsługą DVB-T, a drugi bez. A może to będą dwa warianty do wyboru, np z DVB-T, droższy, a bez tańszy?

 

Gdy miałem kiedyś dekoder Pace to miałem wrażenie, że ten z DVB-T sprawował się lepiej, niż ten bez tunera NTC.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby Pace miały się teraz pokazać w TV na kartę, są wciąż wydawane abonentom za Philipsy lub zepsute Pace.

Co innego z Philipsami, bo są ściągane ze stanu abonentów, więc w takiej ofercie się pewnie pokażą, tj było z 5800, 2849,2850. :)

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą
Pace z Caymanami
Philipsy z Cameleonami

Tylko SatKurier milczy nie wiadomo dlaczego ?

Edytowane przez Mr. Orbita
Wiadomo - redakcja nie otrzymała żadnej informacji aby tak miało być, na razie są to plotki. Jak pojawi się potwierdzenie, to będzie info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna nie beda ruszać Cameleonow tym abo co maja Paca czy wifi boxy, ale po Nowym Roku maja tylko dac nowy soft do Pace, ktory bedzie obsługiwał Caymany.

 

Wiec w każdej chwili beda mogli wymienić wszystkim Cameleony na Caymany, ale jest tez prostszy sposób wyłącza 0100 z tych kart a 1813 obsłuży każdy dekoder z nc+ (oczywiście poza Nboxami bo tu Conax)

 

Te Pace które beda sprzedawane w nc+ telewizja na karte beda juz z softem co obsługuje karte i z karta Cayman, a najlepsze jest to, ze Philips HD i Philips PVR HD 250 GB bedzie z kartą Cameleon :))

 

Wiec można sie domyślać, ze rozejdzie sie błyskawicznie jak dekodery z serii bska czy bsla

Ze względu na nieparowana karte i mozliwosc wgrania E2 do Philipsow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O ile wiem philipsy i pace są wymieniane cewlem szybszego przejscia na caymana poprostu.A karty które się ostaną będą służyć jako serwis dla tych co już mają i tyle. Nic na temat nowej oferty Mixowej czy prepaid nie wiadomo.Na dziś jedyną oferta prepaido abo jest NC+MIX z modułami i dekoderami po Nce+ możliwe że dojdą sagemcomy ale to też nie jest takie pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...