Skocz do zawartości

Idealna niania i Sprzątaczki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może pogadacie o tych serialach i ich porównaniu do innych w kolejnym wydaniu "Medialnych"? ;)


Kiedyś widziałem odcinek tych całych Sprzątaczek. Jakież to było sztuczne i tandetne... Matko! To ludzie w pierwszych sezonach Dlaczego ja? i Trudnych spraw o wiele lepiej wychodzili i grali.

Cóż, Sprzątaczki mogły być gorsze, a jednak troszkę. Choć IN i tak lepsze dzieło, najlepsze ze wszystkich, jakie są. Dlatego warto to oglądać, nawet każdy odcinek, tak jak Kacper to zrobił.

Wątpię, żeby to poszło też do TVNu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to uzasadnić. Po prostu bardzo mi się podoba. Może dlatego, że ten serial się różni od innych paradokumentów i ma przede wszystkim o wiele wyższy poziom niż paradokumenty konkurencyjnych stacji i oczywiście dlatego, że serial jest ciekawy i śmieszny, ale nowe odcinki już nie dają dawki emocji jak kiedyś.

Wiele seriali widziałem (oprócz paradokumentów), ale żaden mi się nie spodobał jak ten i "Sprzątaczki".

 

[...]

Edytowane przez Barti
Publiczne komentowanie działań Moderacji na forum (art. III pkt 6 Regulaminu forum).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial śmieszny... cóż, to zależy chyba od poczucia humoru. Jeśli kogoś bawi popijanie alkoholu w pracy czy czyszczenie whisky tapczanu... albo zaśmiewa się bo usłyszy słowo na "k" (które i tak jest wypikowane)... ja tam nie wnikam. Dla mnie to trochę za mało by coś uznać za śmieszne.


Może pogadacie o tych serialach i ich porównaniu do innych w kolejnym wydaniu "Medialnych"? ;)

Nie wiem czy to się do "Medialnych" nadaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial śmieszny... cóż, to zależy chyba od poczucia humoru. Jeśli kogoś bawi popijanie alkoholu w pracy czy czyszczenie whisky tapczanu... albo zaśmiewa się bo usłyszy słowo na "k" (które i tak jest wypikowane)... ja tam nie wnikam. Dla mnie to trochę za mało by coś uznać za śmieszne.

Nie wiem czy to się do "Medialnych" nadaje :D

Nie wiem, coś ty oglądał, ale czyszczenie whisky tapczanu to ani w Idealnej niani, ani w Sprzątaczkach nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było, jak sam na własne oczy widziałem, jak kiedyś mój brat to oglądał. Oczywiście wiadomo że to tylko scenariusz i że to ściema, bo nie wierzę żeby prawie każdy, kto przychodzi do pracy do czyjegoś domu, okazywał się alkoholikiem, wariatem, erotomanem, ćpunem itp.

Ale skoro widziałeś każdy odcinek, to chyba powinieneś taką scenę pamiętać...

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk: Skoro twój brat to oglądał, to kłamałeś. Nie było nigdy czyszczenia whisky tapczanu i to wogóle.

A tak wogóle to lepiej oceniaj ten serial pozytywnie, a nie negatywnie jak paradokumenty, bo chcę, żeby był na wszystkich TVN-ach (z wyjątkiem TVN24 i TVN24 BiŚ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat to oglądał, jak akurat byłem w tym samym pokoju i taka scena była, numeru odcinka nie podam bo nie wiem, ale z pewnością coś takiego znajdziecie, jak sobie prześledzicie odcinki "Sprzątaczek", więc proszę mi tutaj nie wyjeżdżać z zarzutami.

 

A już z tym ocenianiem to lekko przesadziłeś. Po pierwsze: nie będę zmieniał swojego zdania bo Ty tak piszesz, po drugie to lepiej żeby tego na wszystkich TVN-ach nie puszczali. I tak łaskawy jesteś, bo 2 kanały "ochroniłeś" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv Sobie możesz chcieć, o tym decyduje TVN Style i oglądalność programu.

@Kuba2015 Bez przesady, może jeszcze w BBC mają pokazywać? Też jestem fanem tego serialu, ale tego serialu nie chciałbym w prawie wszystkich stacjach Grupy TVN, bo do np. TVN Turbo czy HGTV nie pasuje. Wystarczy TVN Style i TTV.

@Kirk Aż sobie poprzypominałem wszystkie 24 odcinki Sprzątaczek. Nie było tam takiej sceny, tak jak wcześniej pisałem.

 

 

Zwiastun sezonu 8:

 

https://www.youtube.com/watch?v=C_h5WA2DK3k

 

Szczerze to nie za bardzo mi się podoba.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę, żeby usuneli go ze wszystkich kanałów i co teraz?

Koniec IN w TVN Style. Słaba oglądalność.

*tak na serio to ja żartuję, tak naprawdę nie będzie*

@KIrk: Wszystkie odcinki pośledziłem i co? Nie było takiej sceny, chyba że coś ci się zdawało.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie ma co przedłużać, bo i tak was nie przekonam, tacy uparci jesteście. A taka scena była :)

To pokaż odcinek, w którym pojawiła się ta scena. Chyba że już nie pamiętasz, to poszukaj sobie. Będziesz wiedział. :)

...jest co najmniej 50 lepszych seriali od tego. Pierwszy z brzegu: "Wiktoria". Ciekawy, interesujący, i do tego edukacyjny! To jest serial, który warto oglądać :)

A ja tego to już wogóle nie znam, bo nie oglądam. Szczerze to wolę kilka innych seriali, np. właśnie IN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nawet swojej racji nie poprzesz dowodem (linkiem do odcinka i wskazaniem sceny). Każdy odcinek oglądałem więcej niż 10 razy, więc wiem lepiej.

Akurat dzisiaj rodzice oglądali ten program i był właśnie ten odcinek z czyszczeniem kanapy za pomocą whisky. Seria 2, odcinek 10, według programu telewizyjnego. Myślę, że to zamyka całą sprawę ;)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...