Skocz do zawartości

Idealna niania i Sprzątaczki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram ten temat, bo go wcześniej nie było.

 

Co sądzicie o serialach autorstwa Qźnia Team? Wg mnie są one najlepsze i 100% lepsze od paradokumentalnych seriali. To jest dopiero serial! Premiera "Idealnej niani" leci ona zawsze w TVN Style, w niedzielę o 10:45. Musicie to obejrzeć, bo mi się to bardzo podoba.

A jeśli wam się nie podoba - to się mylicie, bo to wg mnie najlepszy serial tego typu na świecie. I chcę, żeby był na zwykłym TVNie również.

A jak wy oceniacie "Idealną nianię" (7 sezonów) i "Sprzątaczki" (3 sezony)? Piszcie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wolałbym "Sprzątaczki" i "Idealną nianię" od paradokumentów na TVN, ale paradokumentalne seriale wychodzą TVN-owi lepiej, niż Polsatowi i fajnie się czasami je ogląda.

Edytowane przez Barti
Tytuły audycji piszemy z dużej litery i w cudzysłowiu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jeśli wam się nie podoba - to się mylicie, bo to wg mnie najlepszy serial tego typu na świecie. 

:lol2:  :lol2:  :lol2:  Rozumiem, że ci się podoba, ale nie jesteś nie wiadomo kim, żeby twierdzic, że tylko ty masz rację.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "serialem nowej generacji" to bym nie przesadzał, bo poziom tych dwóch produkcji nie jest jednak jakoś oszałamiający, a niektóre odcinki, szczególnie "Idealnej niani" po 7 sezonach, są dość nudne. Co prawda perełki też się zdarzają w odcinkach, ale nie jest to już zbyt częste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi? I tak IN to najlepszy serial, paradokumenty TVNu lepsze niż Polsatowskie, ale nie aż takie lepsze jak Idealna niania, która tak naprawdę jest "serialem nowej generacji".

O to, że to tylko twoja opinia a napisałeś to tak, że narzucasz innym zdanie i  twierdzisz, że tylko ty wiesz najlepiej.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mamy zrobić? Nie żeby coś, ale wydaje mi się, że piszesz czasem wypowiedzi, których sam do końca nie rozumiesz.

 

A co do "Sprzątaczek", to w sumie nie wiem, czy to można nazwać spin-offem. To po prostu inny serial oparty na konwencji "Idealnej niani". W obydwóch produkcjach jest większy nacisk na te przykłady, jak nie wykonywać danej pracy, przy czym jeszcze pod koniec odcinków "Idealnej niani" dodają, że to jest jakoś inspirowane prawdziwymi przykładami, ale już "Sprzątaczki" takiej adnotacji nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, przepraszam.

[...]

 

A już wiosną kolejny sezon. Obecnie w niedzielę o 10:45 emitowane są powtórki odcinków.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. Poza tym, na forum wyrażamy się w sposób kulturalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No, delikatnie uznam, że się z tym nie zgadzam, bo jest co najmniej 50 lepszych seriali od tego. Pierwszy z brzegu: "Wiktoria". Ciekawy, interesujący, i do tego edukacyjny! To jest serial, który warto oglądać :)

 

A z "Idealnej niani" tak naprawdę niczego mądrego się nie wyniesie, bo to jest głównie pokaz przypadków patologicznych. Oczywiście wymyślonych przez scenarzystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...