Skocz do zawartości

Zestaw antenowy Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Zamówiłem wczoraj CP przez ich stronę. Dzisiaj się odezwała do mnie konsultantka, która średnio przekonywująco brzmiała przez telefon. Wziąłem Family Max HD z Evoboxem + Multiroom i chciałem dobrać do tego antenę Unicable i byłem przygotowany na cenę 129 zła nim się spytałem o Unicable to mi powiedziała, że antena 89 zł. I się dopytałem czy Unicable mówiła, że tak, ale jej głos był średnio przekonywujący. I nie mam pojęcia, czy wiedziała o czym mówię. I teraz nie wiem, przecież dekodera z PVR i multiroomem mi nie wcisną na Twinie, żebym nie mógł nic nagrywać? 89 zł, to jakaś nowa promocyjna cena, czy jednak coś tu jest nie tak?

Edytowane przez pok5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że już jestem po tej rozmowie i nie wiem czy oddzwaniać się upewnić. Czy cena 89 zł, w przypadku instalacji z konwerterem Unicable jest możliwa?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za potwierdzenie. Numer, który dzwonił nie odpowiada, ale doszedłem po numerze, że to firma Liberty Poland. Niestety, call center czynne tylko do godziny 16-tej. Oddzwonię jutro i to odkręcę. Nie ma to jak 'porządny' konsultant... :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultantka zapewniła mnie, że to ta antena dedykowana Evoboxowi z unicable, ale już nie wiem po ile jest, bo ona zrozumiała, że tą cenę wziąłem ze strony internetowej (129 zł), i że się różnią, a nie wie że na stronie chyba nigdzie nie ma cen anten... W takim wypadku sugerowała chyba, że jest po 89 zł. Jak przyjdzie monter to dam znać po ile w końcu była.

Edit :

 

Jednak, był monter i antena z unicable 89 zł, także może coś się zmieniło, albo coś lokalnie.

Edytowane przez pok5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy w tym temacie mogę zapytać, ale chodzi mi o antenę z zestawu antenowego Polsatu (podłączony będzie evobox). Chodzi mi o to, czy jeśli mam antenę corab 90cm to będzie jakaś różnica, jeśli zmienię na tą z zestawu (ona ma chyba koło 72cm)? Czy zostawić tą co jest czy nową założyć? I czy ogólnie mogę do tej starej podpiąć konwerter unicable? Wydaje mi się, że tak, ale konsultant nie wiedział czy tak można więc się wolę dowiedzieć  :) Kiedyś mówiono, że taka z większą średnicą lepiej sygnał odbiera.  I nie wiem czy ma znaczenie, że ta jest nowa i nie była wystawiona na różne warunki atmosferyczne, i jakoś te jej właściwości się zmieniły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj montowałem CP z Evoboxem. Na moje pytanie odnośnie nowej anteny z konwerterem Unicable klientka odpowiedziała, że była w trzech różnych punktach w okolicy i o zgrozo nigdzie nie mieli na stanie anteny z tym konwerterem (????).

 

Jest możliwość dokupienia takiego zestawu zaraz po podpisaniu umowy (do iluś tam dni) czy musi to uczynić w tym samym dniu?

 

Ogólnie jest problem z dostaniem takiego zestawu teraz? Tak mało jest ich w APSach czy tylko w tej okolicy mają takie małe stany magazynowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...