Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda:( 
Teraz został nam tylko formularz kontaktowy na stronie TNTV  :cry:

A może tu?

 

22 278 15 68

Godziny pracy infolinii:

poniedziałek - piątek: godz. 12-18 

sobota - niedziela: godz. 12-17 


e-mail: bok@skymastermedia.pl
Adres korespondencyjny
Skymaster Media Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Bokserska 43,
02-690 Warszawa

Edytowane przez WATTERLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem dekoder bo ciągle coś nie działa. Zostawiłem sobie po nim tylko pamiątkę w postaci karty WIFi na usb.

 

Orientuje się ktoś, na jakim chipsecie jest ta karta WIFI z zestawu dekodera? Działa ona prawidłowo na Windows 10 bez instalacji sterowników. Natomiast na laptopie z Windows 7 nie działa, ponieważ trzeba zainstalować do niej sterowniki. Jaki ona ma chipset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem dekoder bo ciągle coś nie działa. Zostawiłem sobie po nim tylko pamiątkę w postaci karty WIFi na usb.

 

Orientuje się ktoś, na jakim chipsecie jest ta karta WIFI z zestawu dekodera? Działa ona prawidłowo na Windows 10 bez instalacji sterowników. Natomiast na laptopie z Windows 7 nie działa, ponieważ trzeba zainstalować do niej sterowniki. Jaki ona ma chipset?

Witam:)

chipset ralink rt5370

Mam WIN7 i działa ta karta wifi z dekodera Skymaster poprawnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem aktywować pakiet sport i się zdziwiłem bo jest teraz po 47,70 oni chyba oszaleli czy u was też jest po tyle??

Witam też chciałem dzisiaj aktywować sport i doznałem szoku gdy zobaczyłem tą cenę??? mam aktywny pakiet dla dorosłych i działa tylko jeden kanał, eroxxxy nie działają już chyba od miesiąca i nic z tym nie robią. Fajnie by było jakby kiedyś Satkurier opisał tą usługę na swojej stronie i wszystkie problemy jakie występują i że firma nic z tym nie robi. Z tą ceną to trochę dziwne bo podrożały wszystkie pakiety a na stronie usługodawcy są stare ceny i nic nie pisze o podwyżce????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie TNTV w regulaminie jest zapisane że kwota 29,70 jest opłatą za pakiet rodzinny na 3 miesiące.

W dekoderze ta kwota jest na 1 miesiąc!

Nie odpowiadają na e-mail wysłany na adres BOK.

Może te kwoty na początku powstania TNTV były promocyjne a teraz promocja się skończyła jak usterki się skończyły :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po starcie tyle obiecywali  :rofl: Kanały miały być nowe, oferta miała być coraz lepsza. Na początku to wszystko się wydawało takie piękne.

A teraz trochę taka platforma widmo. Niby jest, ale jakby po drugiej stronie nie było żadnych ludzi, którzy się tym zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 kanały sportowe w pakiecie życzą się na dzień dzisiejszy prawie 50-zł za jeden miesiąc,na głowę musieli upaść :doh:   jeleniem nie jestem tylko człowiekiem :grin:


Karta WI-FI adapter WIFI  USB dla  tunerów satelitarnych, rejestratorów CCTV, komputerów, Chipset: Ralink RT5370, EWN1602LUN1CB z dekodera TNTV jest w cenie 98 zł,sprzedam i częściowo zwrócą się koszty zakupu dekodera.

Dekoder zostawię bo posiada HbbTV z którego korzystam a mój tv nie posiada hybrydowej telewizji.

Jak się przebudzą właściciele tej niby platformy IPTV to podłączę się bezpośrednio z routera kablem:)

Teraz czekam na ofertę NC+IPTV mają do wakacji wypuścić na rynek dekoder DVBT z IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Korzysta ktoś jeszcze z tntv ? Ja korzystałem z pakietu bezpłatnego bo nie opłaca się niczego wykupywać za tą cene ale dzisiaj chyba jest albo awaria albo wyłączyli świadczenie usługi bo żaden kanał nie działa ,na wszystkich informacja „przepraszamy kanał chwilowo niedostępny” .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...