Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko w pakiecie darmowym 4 kanały zagraniczne,polskie są wszystkie.

Potwierdzam że awarie to dodatek darmowy tej platformy i trzeba mieć w zapasie relanium,wtedy jest ok!

Do końca roku to będzie chyba ostatni oddech tej platformy :rofl:


W markecie brak dekoderów TNTV to znak że nie zaopatrują towarem  :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem, że większość kanałów obcojęzycznych wreszcie działa. Nie wszystkie, co prawda, bo np. Das Erste nadal nie, ale to i tak dobrze, że wreszcie zauważono "usterkę". :)

 

Na chwilę obecną nie działa już tylko 8 kanałów z oferty.

Edytowane przez skin13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku pakietu Eleven jest trochę lipnie. Zakładam że dalej są tam tylko dwa programy?? A przecież istnieją trzy stacje Eleven plus czwarta jak na razie w wyłączności nc+ Na Wp Pilot za 14,90 mają trzy Eleveny. Może ktoś by popytał kto ma kontakt z ta firmą co z trzecią stacją której brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sam na sobie widzę. Też podkusiło kupić mnie ten tuner ze 4 miesiące temu i już dawno się zniechęciłem. Po tych doświadczeniach przestałem wierzyć w taki rodzaj rozsyłania telewizji. Nie ma jak przekaz satelitarny :D A ta oferta jest ok jak ktoś się często przeprowadza i nie ma alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku pakietu Eleven jest trochę lipnie. Zakładam że dalej są tam tylko dwa programy?? A przecież istnieją trzy stacje Eleven plus czwarta jak na razie w wyłączności nc+ Na Wp Pilot za 14,90 mają trzy Eleveny. Może ktoś by popytał kto ma kontakt z ta firmą co z trzecią stacją której brakuje.

 

Pisałeś za trzy programy Eleven za tą cenę a 4go nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa normalnie. Jedynie co  widzę ze TVP zmieniło wizualnie swoje Hbb.

Zrobiłem ustawienia fabryczne i było dobrze, na chwilę i znów to samo-dekoder się uszkodził:(

Zrobiłem ustawienia fabryczne i było dobrze, na chwilę i znów to samo-dekoder się uszkodził :(

Dekoder jest sprawny:)

Miałem w ustawieniach format obrazu 4;3 i dlatego HbbTV  był obciety na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dekoder od soboty. Muszę przyznać, że bardziej z ciekawości niż z potrzeby go kupiłem bo na co dzień jestem abonentem upc. Miła niespodzianka ten darmowy miesiąc. Mam przez wifi i faktycznie niektóre kanały tnie. Przez kabel nie próbowałem jeszcze,. Szkoda, ze kilka kanałów nie działa, w tym Ard1. Lubię niemieckie imprezy a niedługo sylwester, więc trochę szkoda. Ktoś pisał, że kilka kanałów jest widmo. Też się dziwię, że LOVE nadal nadaje mimo, że z upc ich wyrzucili i co ciekawe od dwóch lat tam leci stale to samo. Żadnych nowych programów. Dodatkowo LOVE w TNTV jest nadawany obraz nierówno z dźwiękiem. Też tak macie? Zabawny jest ten kanał ONTV z całodziennymi grafikami i muzyką. Żadnych reklam ani nic, skąd na to kasę mają hehe. Kiedyś wiedziałem jakie mamy tv w Polsce, a które są internetowe. Ale jak zobaczyłem te LOVE, ON TV, TWOJA TV, HOPE CHANEL, to już nie wiem czy to są internetowe podłączone jako telewizja prawdziwa czy faktycznie to są realne tv. W każdym razie love czy hope ani on tv w upc nie ma. Duzo kanałów jest nadawanych w 4:3 np polonia 1 i tele5. Kreatywni są w kanałach zagranicznych rosyjskich, chińskich czy jakichś innych o których istnieniu nigdy nie słyszałem. Przyznam, że ciekawość została zaspokojona. Co miesiąc raczej bym tego nie nabrał bo za duże braki w ofercie. Można by np jakieś lokalne nadawać tv sfera czy tvt. A przyznam, że anteny nie podłączałem bo zależało mi tylko na internetowych,. Ale faktycznie bez niej nie chciał się dekoder aktywować. Kupiłem go w saturnie za 126 zł. Ciekawe, czy jeszcze będa jakieś nowe kanały. Ciekawe że kanał 13 tv nie ma ograniczeń wiekowych. Chyba nie ma polskiej koncesji. Plus za eska rock, której w upc nie ma. Po 3 godzinach nieuzywnaia dekoder sam się wyłącza. Więc jak nastawię moją nagrywarkę w nocy to juz dekoder lubi spać i się nie nagra. pozdrawiam uzytkowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...