Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Mam brak kanałów Das Erste i 13 Ulica. Są wyłączone na stałe?

Może mój dekoder nie widzi tych kanałów? Jak jest u Was? :)

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, chaotycznie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszyscy mają brak dostępu, czy tylko u mnie na TV i dekoder nie łapie kanałów?

Das Erste wyłączony. Pytałem o to i inne zagraniczne to odpowiedź była, że to ze strony nadawcy. Hmm. 

13 Ulica powinna świecić teraz. Nie jestem w stanie nic zobaczyć.

 

A może głębokie prace techniczne? Ale w sobotę?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. U mnie w dekoderze nie działają dwa programy Eleven. Pisze mi "błąd serwera". Nie dość, że płacę to oni odwalają i nie ma nowych programów. Tak jak było, tak zostało. Jednym słowem żenada. :(

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem dekodera do odbioru tej platformy. Zaczęło się pechowo, bo na dzień dobry musiałem wymienić urządzenie z uwagi na wciśnięty guzik na przednim panelu. Ale OK, dałem radę. Na chwilę obecną jestem na okresie promocyjnym i mam odblokowane pakiety: rodzinny, sportowy, filmowy.

 

Zauważyłem pewną małą niedogodność. Po wejściu na VOD zniekształcają się ikonki. Czyżby te obrazki ładowały się z internetu?

 

a.jpgb.jpgc.jpg

 

 

Po drugie, dosyć ciekawa rzecz. Zobaczcie sami:

 

d.jpg

 

Zakupiłem już 20 dni x 2. :mrgreen:

 

Ogólnie fajny pomysł z tą platformą, tylko mogliby się ogarnąć z tą ofertą. Na stronie co innego, w rzeczywistości co innego, a działa faktycznie jeszcze co innego.

 

Dzisiaj faktycznie "błąd serwera" od jakiegoś popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano download 0,0 MB, upload ok. 4.4 MB. :evil:

Błąd serwera ciąg dalszy.

 

Na dodatek zgubiły mi się niektóre multipleksy z DVB-T (pierwszy, drugi i jakieś tam lokalne), ale może ma to związek z pogodą. Leje i wieje niemiłosiernie. Co ciekawe, Czechy (ich 2 multiplex) nadają mocno; a mieszkam w Świętochłowicach, kilka km od Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że TNTV jest naprawdę ciekawym pomysłem i gdyby postawili bardziej na reklamę, aby więcej osób dowiedziało się o tej platformie, mogliby zyskać nowych użytkowników, a mając większe zyski pewnie wtedy mogliby pomyśleć o wprowadzeniu nowych kanałów. Nie mniej, powinni coś zrobić z serwerami, ponieważ praktycznie nie ma miesiąca, by nie było jakieś awarii, a ich usunięcie przeważnie trwa około 2-3 dni. Nie ma co porównywać TNTV pod względem popularności do Orange TV, czy też Ipli, jednak w pozostałych platformach awarie, jeśli się zdarzają, to są usuwane praktycznie natychmiastowo.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Wi-Fi działa mi to jakoś szybciej, niż kablowo. Internet mam z Vectry - 50 MB/s. Router jest przy dekoderze Skymastera.
Wskazania pomiaru różne. Często upload większy od download.
Generalnie działa w porządku. Tylko te obrazki przy VOD się paskują (jak na zdjęciach wcześniej). Hmm. Ale to może kwestia, że download rzadko przekracza 2 MB/s. Dziwne, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od powrotu kanałów po usterce serwera, czyli dziś rano, mam brak fonii na kanale FilmBox Premium HD. Czy ktoś też nie ma fonii na tym kanale? Czy tylko ja?

Nie pomaga reset tunera. Wszystkie kanały przełączają się szybko i płynnie, natomiast ten jeden ładuje się długo i bez dźwięku.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak paskują ci z VOD obrazki to wymień dekoder. Masz na gwarancji!

Brak fonii na kanale to wina serwera. Miałem taką awarię na innym kanale. Tego pakietu nie opłaciłem. :)


Prowadzą modernizację, przez którą w pakiecie darmowym mam tylko cztery stacje zagraniczne dostępne. Większość jest wyłączona. :(

Mam nadzieję, że to tylko jest tymczasowo wyłączone!

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, dlaczego ta oferta nie jest dalej rozwijana. Trzeba dodać nowe wartościowe kanały, rozreklamować produkt i myślę, że TNTV odniosłoby sukces. Oczywiście nie można się spodziewać, że milion osób nagle wykupi ich pakiety, ale jeżeli oferta dalej będzie stała w miejscu to jeszcze kilka miesięcy i pewnie całkowicie upadnie. A pomysł mają na biznes na prawdę fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...