Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wróciło do normy, mimo jak wcześniej pisałem że działało mi płynnie to po paru godzinach miałem koszmar (aż do dziś) po chwili zrywa tak jakby połączenie, ale dziś już jest oki. Ktoś ma nr tel do tej centrali w Warszawie, tej niby infolinii? 

 

Edit.. chyba jednak dalej lipa, a grało płynnie.  :-|

Edytowane przez jeneka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do wszystkich użytkowników tej usługi: podajcie kanały, jakie byście widzieli w tej ofercie, kanały które naprawdę są oczekiwane (tylko rozsądnie) w tej usłudze. Pytanie wstawiam dlatego, że mam możliwość skierowania takiej listy i przedstawienie, czego oczekujemy. To, że podacie, nie znaczy że wszystko się pojawi ze względu na licencyjne umowy itp. (jakoś tak), ale zawsze można co nie co przedstawić i spróbować. Jak dobrze pójdzie (może) to kanały zagraniczne zagoszczą z Astry 19,2E, znane nam doskonale, ale nie ma tu w tym żadnej gwarancji, choć są FTA to potrzebne będą zgody ze strony nadawcy i tak. TBN Polska, NTL też zostały u nich wymienione, ale osoba, która zajmuje się dołączeniem kanałów (technik) nie widzi problemu, ale muszą być zgody ze strony nadawcy z SkyMaster. Dodam, że żadne kanały z naziemnej nie pojawią się, bo nie ma sensu i zajęłoby tylko nie potrzebnie miejsce w serwerowni, że tak ujmę, skoro i tak są w naziemnej. Nie podpisuję się pod tym i nie reprezentuję żadnej firmy. Ale mam możliwość, bo mam dobry kontakt, odesłać tylko podpowiedzi. Ostatnie problemy techniczne też zgłaszałem i udało się. 

Edytowane przez Barti
Post napisany nieco niechlujnie, chaotycznie, z licznymi literówkami, bez znaków interpunkcyjnych. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, TBN Polska z całą pewnością przydałoby się.

Eleven Sports? Może warto dołożyć ten 3 kanał do kompletu?

W sporadycznych przypadkach powielenie kanałów z DVB-T przydałoby się, ale raczej jako dodatkowo płatny pakiet bym zrobił.

 

Co do kanałów zza granicy to widziałbym jeszcze:

ZDF, Deluxe Music - i więcej niemieckojęzycznych co się uda,
TV 5 Monde Europe, BBC World News, Euronews,

może jeszcze od południowych sąsiadów: CT 24, TA3.

Radio FTA Astra:
Sunschine Live
Radio Schlagerparadies (coś ze szlagierami, a może nawet Radio Silesia)?
Harmony FM.

Edytowane przez Daniel Kucharski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał Ocko Gold. Czeska stacja muzyczna w stylu Stars TV (tylko żeby się nie okazało, że to ten sam właściciel, bo to też czeska własność :D), dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej w Czechach oraz w internecie na ich stronie: http://ocko.tv/live.aspx?channel=gold

 

Oraz te 9 stacji radiowych Polskiego Radia, co nadają naziemnie z systemie DAB+, ale pewnie się nie da, bo jak widzę, nie mają w ofercie żadnej stacji radiowej z Polskiego Radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Kupiłem ten dekoder a nie działają mi stacje  z DVBT  2-Czechy,a nadawają na 28 kanale!

W instrukcji pisze dekodera że jest na DVBT 2-Odbiera ktoś taki sygnał na tym dekoderze?

Dekoder na dvbt działa prawidłowo i kanały  iptv z sieci też są ok!!


Jestem za kanałami-HGTV polski,TVN 24,TVN Style,DOMO+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

To samo, jutro zgłoszę z rana.  Przy okazji nie potwierdzam, ale po rozmowie z serwisem ze Szczecina oferta nie będzie rozwijana w najbliższych miesiącach. Jeśli na święta (Boże Narodzenie br.)  nic się nie zmieni to możliwe, że kaput i zostanie taka, jaka jest. Więc czas pokaże. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W TNTV brakuje ogólnie sporej ilości kanałów. Nie wiem, na czym dystrybutor chce zakończyć.
Jest TVP Sport i Seriale, może też TVP HD?
Jest AXN - można dołożyć pozostałe z tej grupy.
BBC CBeebies - tutaj tak samo - pozostałe z grupy BBC.

Oczywiście dać to w jakiś pakiet dodatkowo płatny, "Rodzinny Rozszerzony" czy coś podobnego.

Powyższe trzy przykłady wymieniłem ze wzgl. na to że kanały tych nadawców już są w TNTV, więc wiadomo z kim rozmawiać i powinno być zielone światło.

W innych tzw. telewizjach IP udostępnia się o wiele więcej programów, więc wydaje się, że nie powinno być problemów ze strony większości nadawców.

 

Rozwój jest konieczny, dla ... utrzymania się na rynku.

Edytowane przez djkl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...