Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Potwierdzam słowa forumowiczów. Jest to prawda, że były problemy z odbiorem programów TNTV. Dziwne jest to, że na święta zamiast się cieszyć to smutek, bo nie dało się oglądać. :(

Od jakiegoś czasu TVP Sport już nadaje tylko w jakości HD, a tu jeszcze jest SD. Powinni to zmienić, raczej aktualizować do obecnego stanu programów telewizyjnych.

 

Pozdrawiam serdecznie. :)

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś ma jakąkolwiek wiedzę jak tam z popularnością tej platformy? Liczyli na 50 - 60 tysięcy klientów do końca roku, a ja czuję, że chyba nawet 10 tysięcy w chwili obecnej nie mają. Ja nie wiem jak jest naprawdę, ale słaba reklama i jeszcze nie aż tak rozbudowana oferta mogą działać na niekorzyść. Oferta po nowym roku miała być wzbogacona. Operator na razie milczy, ale być może nas zaskoczy ;) Niedługo również platformie TNTV wyrośnie mocny konkurent, bowiem nc+ chce wprowadzić ofertę, która będzie działa w takiej samej technice, czyli dekoder podłączony tylko do internetu, a oferta będzie mocna, dlatego że znajdą się tam prawdopodobnie Canal+ i kanały tematyczne z "+" i inne znane kanały. Mogą zagrozić TNTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

Coś ucichło to TNTV. Żadnego nowego kanału, żadnych promocji. Na stronie aktualności ostatnia notka w lutym. Czyżby upadek? Jakby co nie życzę TNTV źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo cicho. Strona ich jest w ogóle nie aktualizowana. Brak Motowizji i E-Sportu w wykazie kanałów w pakietach. Prawdopodobnie usługa nie jest aż tak popularna i nie stać ich na nic. Szefostwo platformy liczy, że do końca roku będą mieli co najmniej 50 tysięcy abonentów, w co szczerze mocno wątpię. Też źle nie życzę im, bo są ciekawą opcją, ale na razie żadnych nowości. Tak jak też wcześniej wspomniałem niedługo wyrośnie im konkurencja od nc+ która zapewne będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że tak jak w każdym niszowym projekcie (czy osiedlowej sieci kablowej) stracili zapał do aktualizacji - sama oferta się rozwija, zaczęli masowo wchodzić do sklepów, jedynie reklam zbyt krzykliwych nie ma.

Ja sam chętnie kupię dekoder tej platformy i zacznę namawiać znajomych do tej oferty - jedynie Republiki, Eurosportu, Discovery, HBO i podstawowych kanałów w HD (Polsat, TVN, może też Puls, WP czy Nowa) brakuje - poza tym oferta ciekawa.

 

Tak jak też wcześniej wspomniałem niedługo wyrośnie im konkurencja od nc+ która zapewne będzie lepsza.

Może TnK SD było konkurencją - nc+ pod względem programowym może co najwyżej buty czyścić (a w szczególności po czystkach w ofercie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nc+ z nową usługą OTT i tym, że będą tam oferować m.in. Canal+ mogą stanowić poważne zagrożenie dla TNTV. Osoba, która będzie wybierała ofertę, która ma działać na tylko na łączu internetowym może się kierować ku bogatszej ofercie jaką zapewne zaoferuje nc+ z dekoderem pod roboczą nazwą Freedom, a także za tym, że usługa będzie tworzona przez doświadczonego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ może być alternatywą dla osób, które wolą koncernowe kanały powtórkowe, ale nie dla osób, które chcą np. kanały dziecięce czy sportowe. Poza tym, Francuzi kierują tą ofertę do "warszafki" z wysokimi dochodami (pewnie też na umowę), a z kolei TNTV kieruje swoją ofertę w stronę prowincji, jako raczej poszerzenie DVB-T i FTA (jak TnK SD). Mam tylko cichą nadzieję, że SkyMaster jak i stacje z tej platformy jednak się zjednoczą i zaczną bombardować reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacper10 - nie o końca. Sklepy MediaMarkt i Saturn (z pewnymi wyjątkami np. Lubin, Gdynia, Skarżysko-Kamienna) są w obecnych i byłych miastach wojewódzkich. Poza tym nie jestem do końca przekonany, czy TNTV ma odpowiednie umowy na AXN czy 13 Ulica (podobnie jak ma to np. Orange czy Netia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wołów, Trzebnica czy Brzeg Dolny też nie były nigdy miastami wojewódzkimi (chociaż Wołów był kiedyś księstwem), ale w tych miastach - te dekodery już są (głównie w MediaExpert, ale jednak). Także TNTV się rozwija, tylko tego po prostu nie widzicie, bo na stronie dalej są tylko dwie sieci sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ może być alternatywą dla osób, które wolą koncernowe kanały powtórkowe, ale nie dla osób, które chcą np. kanały dziecięce czy sportowe. Poza tym, Francuzi kierują tą ofertę do "warszafki" z wysokimi dochodami (pewnie też na umowę), a z kolei TNTV kieruje swoją ofertę w stronę prowincji, jako raczej poszerzenie DVB-T i FTA (jak TnK SD). Mam tylko cichą nadzieję, że SkyMaster jak i stacje z tej platformy jednak się zjednoczą i zaczną bombardować reklamami.

Ja osobiście wątpię w umowę, bo usługa mogłaby nie mieć wzięcia ze względu na to że wymagane jest dobre łącze internetowe. Prepaid bardziej zachęca i w przypadku gdy łącze nie zapewniałoby stabilności potencjalny konsument wiedziałby że nie nie miałby obowiązku opłacania pakietu, a nawet miałby możliwość sprzedaży tego dekoderka. Wyobraź sobie, że stety czy niestety ale jest dużo osób, które lubią te koncernowe kanały powtórkowe.

Jednak to się nie odnosi do kanałów z "+" które są dobre jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapewne w menu dekodera masz włączone zasilanie anteny. Pewnie masz antenę z symetryzatorem. Wyłącz zasilanie anteny w menu dekodera i powinno być już OK. Więcej nie pomogę niestety, bo nie mam tego tunera.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie "OK" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...